Перейти до змісту

Розширення меж міста Луцька


jack74

Рекомендовані повідомлення

В любому разі діляночка то комусь належить. А її вже тицяють усім на розбудову. Будуть і далі гречкою засаджувати, їхнє право.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 277
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, Zeiss сказано:

Будуть і далі гречкою засаджувати, їхнє право.

 

Нема в них такого права. Це порушення законодавста. Не цільове використання земель.


 

Цитувати

Якщо за результатами перевірки виявлено порушення, згідно з КУпАП інспектор може накласти штрафи в розмірі:

за самовільне зайняття ділянки без оформлених належним чином документів: на громадян – від 170 до 850 грн., на посадових осіб – від 340 до 1 700 грн. (ст. 531);

використання ділянки не за цільовим призначенням: на громадян – від 85 до 425 грн., на посадових осіб – від 255 до 510 грн. (ст. 53);

порушення строків повернення тимчасово зайнятих земель або невиконання обов’язків щодо приведення їх у стан, придатний для використання за призначенням: на громадян – від 170 до 340 грн., на посадових осіб – від 255 до 510 грн. (ст. 54).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.06.2020 at 19:52, SΩLΩMΩN сказано:

 

Все буде добре. Я тільки хотів би, щоб швидше впровадили карту Лучанина. Маєш Луцьку приписку - отримай послуги міста дешевше. Не Лучанин - плати по повному тарифу за послуги, які надає місто.

 

Тобто по вашому, просто прописка у Луцьку має давати привілеї ?

А те що купа не лучан працюючи і купуючи у Луцьку,  платить в казну податок, не рахується?

Може тоді взагалі частоколом обгородіться і оголосіть автономію. ЛАР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, flashmax сказано:

Тобто по вашому, просто прописка у Луцьку має давати привілеї

Ну картка Киянина - дає, відсоток "не киян" які працюють в Києві - набагато більший ніж "не лучан" у Луцьку.

Ще є купа міст в Европі і поряд де вже давно діють такі картки, в тій же мацкві - хз скільки років картка мацквіча, послуги - значно дешевші, навіть проїзд в транспорті 37р. замість 50р., так само і в електричках, ще купа нюансів.

Картка лучанина - вирішить багато проблем, наприклад, якщо комунальними закладами будуть надаватись безкоштовні послуги тільки власникам таких карток - можна більш раціонально планувати видатки бюджету. Типу як з сітікардом - тепер в мерії точно знають скільки пільговиків їздило маршруткою чи тролейбусом .і скільки кому відшкодувати, вже вияснили - що грошей потрібно значно менше. Так само буде з лікарнями, дитсадками та іншими комунальними установами.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, flashmax сказано:

 

Тобто по вашому, просто прописка у Луцьку має давати привілеї ? 

 

Це не по моєму а по європейські. В Європі дають привілеї жителям з пропискою, щоб місто розвивалось.

 

Надавати місцевим жителям окремий знижений тариф на проїзд в громадському транспорті – це загальноприйнята європейська практика. Київ піде тим самим шляхом. 

 

У Росії б приєднали насильно. Недоводьних розігнав би омон і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, flashmax сказано:

Може тоді взагалі частоколом обгородіться і оголосіть автономію. ЛАР.

Саме це і роблять мешканці ОТГ, які проти приєднання до міста. Фактично це автономія від міста. Якщо вони самодостатні то при отриманні послуг міста нехай платять по повному тарифу.

 

Чому жителі міста мають стояти у чергах наприклад на МРТ, які позаймали жителі села?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SΩLΩMΩN сказано:

Якщо вони самодостатні то при отриманні послуг міста нехай платять по повному тарифу.

 

Згоден.І що б не платити ОТГ кладовища,сміттєзвалища,дачі-все побудувати в межах міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SΩLΩMΩN сказано:

Саме це і роблять мешканці ОТГ, які проти приєднання до міста. Фактично це автономія від міста. Якщо вони самодостатні то при отриманні послуг міста нехай платять по повному тарифу.

 

Чому жителі міста мають стояти у чергах наприклад на МРТ, які позаймали жителі села?

 

А вони і так платять по повному тарифі, крім пільговиків, а "чужих" пільговиків у вас мало.

А МРТ зажимати уже не гарно, не просто так, люди обстежуються. Та й платне воно. Хай на ці кошти купують ще одне, якщо почекати тиждень. це багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, igrok сказано:

Згоден.І що б не платити ОТГ кладовища,сміттєзвалища,дачі-все побудувати в межах міста.

за оренду ділянки під цвинтар - Луцьк платить гроші і не малі, сума значно більша ніж здавати в оренду під с/г.

Така ж сама ситуація з сміттєзвалищем, крім того - навколишні села також вивозять туди сміття,

крім плати за оренду - робочі місця (не багато, але все ж), безкоштовний автобус для мещканців Брищ і т.п.

Ну, а дачі тут до чого? В кожного громадянина є право на ділянку під садівництво (дачу)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, flashmax сказано:

А МРТ зажимати уже не гарно, не просто так, люди обстежуються. Та й платне воно. 

 

ніхто нічого не зажиматиме. Хто з припискою тих ОТГ які відмовились від об'єднання нехай платять дорожче ніж Лучани. 
 

Головне - задуматись за наслідки у разі неприєднання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

Така ж сама ситуація з сміттєзвалищем

Дядько який має хату за 200 м. від сміттєзвалища багато має від тієї оренди і для чого йому безкоштовний автобус в місто,яке йому привозить сміття під хату,якщо він в тому місті чужий?Він не буде мати картки *Лучанина*.То я й кажу,якщо Луцьк *огородиться стіною*,то навряд громада Брище захоче отримувати *чималі* гроші за знищену екологію,хвороби(ми ж з вами знаємо стан наших сміттєзвалищ) та сморід під хатою.Про Брище то я так,узагальнюю.А це взагалі шедевр

 

1 година тому, Bliksss сказано:

у, а дачі тут до чого? В кожного громадянина є право на ділянку під садівництво (дачу)...

Так ви маєте(і я теж цим правом користуюся)права на території ОТГ,а мешканці ОТГ на вашій території навіть не мають право на платне МРТ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, igrok сказано:

Дядько який має хату за 200 м. від сміттєзвалища багато має від тієї оренди

 

всі питання - до голови сільради. Це так керує сільрада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, igrok сказано:

Так ви маєте(і я теж цим правом користуюся)права на території ОТГ,а мешканці ОТГ на вашій території навіть не мають право на платне МРТ?

я ж до "дядька" - не МРТ їду робити, і виділення землі - нічого громаді не вартувало ,навпаки - земельний податок отримують, а так - прийшлось би цю землю обробляти (часто - собі у збиток). А утримання МРТ - коштує міській громаді грошей, тому - не рівноцінне порівняння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

всі питання - до голови сільради. Це так керує сільрада.

І що,+20,чи 100 грн. щось тому дядькові допоможуть?Мені просто жаль тих людей,які там живуть.Те що пишуть,то *квіточкі*,а насправді там жах. Я,наприклад,не захотів би там жити,навіть як би селишний голова чесно давав би мені мою частку за оренду полігону.https://sylapravdy.com/smittyeva-kryza-luczka-perepovnenyj-poligon-i-domovlenosti-zamist-kontrolyu/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, igrok сказано:

І що,+20,чи 100 грн. щось тому дядькові допоможуть?Мені просто жаль тих людей,які там живуть.Те що пишуть,то *квіточкі*,а насправді там жах. Я,наприклад,не захотів би там жити,навіть як би селишний голова чесно давав би мені мою частку за оренду полігону.https://sylapravdy.com/smittyeva-kryza-luczka-perepovnenyj-poligon-i-domovlenosti-zamist-kontrolyu/

 

 

При чому тут +20,чи 100 грн.? Сільська влада робить бізнес на продажу і оренді землі. Всі проблеми села має вирішувати сільрада. Не може? Чи не хоче?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Bliksss сказано:

а так - прийшлось би цю землю обробляти

Вони це вміють.

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

А утримання МРТ - коштує міській громаді грошей,

Воно безкоштовне?І громада його утримує?В збиток працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Всі проблеми села має вирішувати сільрада.

Луцьк грубо порушує договір оренди в плані екології.Та прочитайте ссилку,я ж надав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, igrok сказано:

Воно безкоштовне?І громада його утримує?В збиток працює?

 

приєднуйтесь до Луцька і не переживайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, igrok сказано:

Луцьк грубо порушує договір оренди в плані екології.Та прочитайте ссилку,я ж надав.

 

 

а сільрада чому не реагує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, igrok сказано:

Воно безкоштовне?

В деяких випадках - так

 

3 хвилин тому, igrok сказано:

І громада його утримує?

Громада утримує лікарню, на тех.обслуговування - бюджет окремо гроші виділяв

4 хвилин тому, igrok сказано:

В збиток працює?

навіть в нуль не виходить

 

4 хвилин тому, igrok сказано:

Вони це вміють.

уважніше читай - не всяку ділянку вигідно обробляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, igrok сказано:

Луцьк грубо порушує договір оренди в плані екології.Та прочитайте ссилку,я ж надав.

 

 

Луцьк порушує? Ви хоч би самі почитали ссилку, що дали.

З вашої ж ссилки:

 

 Крім Луцька сюди вивозять сміття громади Луцького та Рожищенського району. 

 

Загалом же навколишні території перебувають під полігоном для сміття вже більше 30 років, а поблизу діючого сміттєзвалища розташована і стара черга полігону.

Згідно з умовами договору, орендодавець – Луцька райдержадміністрація – має контролювати «…дотримання безпеки землекористування, дотримання державних стандартів, норм і правил, дотримання режиму санітарно-захисних зон …». 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, SΩLΩMΩN сказано:

а сільрада чому не реагує?

А це вже не до сільради,а навіть не до Луцької влади.Це вже до наших обранців у ВР.Прочитайте про полігон і скажіть,що з ними зробили би,хоча б у Німеччині,за таку екологію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, igrok сказано:

А це вже не до сільради,а навіть не до Луцької влади.Це вже до наших обранців у ВР.

 

Сільрада перевела стрілки на Верховну Раду? Хороші керманичі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, SΩLΩMΩN сказано:

Сільрада перевела стрілки на Верховну Раду

Не сільрада,а я.І слава Богу,я до Брище ніякого відношення не маю.Я вище писав-

40 хвилин тому, igrok сказано:

Про Брище то я так,узагальнюю

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...