Перейти до змісту

Розширення меж міста Луцька


jack74

Рекомендовані повідомлення

Цитувати

Григорій Недопад

ЩОЙНО ПРИЛУЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОСТАТОЧНО ПРИЄДНАЛАСЯ ДО ЛУЦЬКА!
Сьогодні, на останній сесії сільської ради, депутати ОДНОГОЛОСНО проголосували «за». Зворотного шляху більше немає, а цей день можна по праву назвати історичною подією для Луцька. Вітаю лучан і жителів чотирьох сіл Прилуцької сільської ради і щиро бажаю успішного розвитку нашій об'єднаній громаді!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
  • Відповідей 277
  • Створено
  • Остання відповідь

як вони вже задовбали з тим перекриванням доріг, хай їдуть до кабміну і там хоч живуть, хоч шини палять.

18 хвилин тому, westboiuu сказано:

хочуть працювати в місті а жити в селі

вони щей міським транспортом хочуть користуватись з дотриманням всіх пільг, дітей в садочки та школи водити, а міський бюджет має за все платити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Bliksss сказано:

як вони вже задовбали з тим перекриванням доріг, хай їдуть до кабміну і там хоч живуть, хоч шини палять.

вони щей міським транспортом хочуть користуватись з дотриманням всіх пільг, дітей в садочки та школи водити, а міський бюджет має за все платити

я і дивуюсь цім сілюкам - мітингуйте під сільрадою :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фішка  ОТГ - децентралізація влади, утримання  коштів громади на місці

А зараз все повертається знову до тих самих районів, з управлінням "чужими людьми".

Питається для чого був весь цей кипішь з ОТГ ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, flashmax сказано:

Фішка  ОТГ - децентралізація влади, утримання  коштів громади на місці

А зараз все повертається знову до тих самих районів, з управлінням "чужими людьми".

Питається для чого був весь цей кипішь з ОТГ ?

 

незнаю навіщо але я як лучанин хотів би, щоб податки з Луцьких заводів залишались в Луцьку і йшли на розвиток міста.

Модерн-Експо - платить Підгайцям.

Кромберг, СКФ - Боратину.

Тигрес -Липинам.

 

Луцьк -саме екологічне місто - жодного заводу :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SΩLΩMΩN сказано:

незнаю навіщо але я як лучанин хотів би, щоб податки з Луцьких заводів залишались в Луцьку і йшли на розвиток міста.

було б не погано, але, якщо розібратись, то не так багато вони до місцевих бюджетів платять - земельний податок і пдфо, чи я щось забув?

крім того, найближчим часом з пдфо - можуть трохи переінакшити і всі ці отг - будуть в д"пі. Он акциз - вже забирають...

Хай собі в селі - вирішує сільський голова/староста/віче і т.п. - мені байдуже, я просто не розумію, чому деякі отг (особливо Княгининівська) роблять з себе "кормільцев"? Типу - Луцьк в них гроші забере, землю. Хворі якісь, чи хтось навмисно зтравлює людей між собою? Землі, особливо під забудову - там кіт наплакав, а земля с/г призначення - Луцьку нах не потрібна, щодо їхніх грошей, то 10-20 мільйонів їхного бюджету і бюджет Луцька майже мільярд - смішно порівнювати.

UPD: Щойно переглянув, не мільярд, а майже два, ну і в Княгининівської ОТГ  не 10-20, а цілих 69 млн. ну смішно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.06.2020 at 10:24, westboiuu сказано:

хочуть працювати в місті а жити в селі:smile-zachot:

А що тут поганого? Он заробітчани теж хочуть працювати у Європі, а жити вдома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bormotuha сказано:

А що тут поганого? Он заробітчани теж хочуть працювати у Європі, а жити вдома.

ситуація - трохи інакша ніж з заробітчанами.

Мешканці прилеглих ОТГ - хочуть пільгового проїзду в комунальному транспорті (який фінансується з бюджету Луцька), водити дітей в дитсадки - місць в яких і для лучан не вистачає (і вони також на дотаціях з бюджету Луцька), хочуть щоб приміські маршрутки - їздили не на автостанцію №2 без зупинок по місту (так як потрібно) а так як їм зручно, є ще багато прикладів. 

Натомість, що отримує Луцьк крім того, що формально буде збільшена його площа, що дасть можливість зберегти статус обласного цетру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

СКФ - Боратину

точно Боратину? Юридична адреса - Луцьк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

незнаю навіщо але я як лучанин хотів би, щоб податки з Луцьких заводів залишались в Луцьку і йшли на розвиток міста.

Модерн-Експо - платить Підгайцям.

ти від народження в Луцьку живеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SunSeth сказано:

точно Боратину? Юридична адреса - Луцьк.

 

Дякую за поправку. СКФ - Луцька ОДПІ.

 

Ось наші "годувальники":

 

АТ "СКФ Україна"– 16,0 млн грн;
ДП ЛРЗ "Мотор" - 14,4 млн грн;

ПАТ "Волиньобленерго" - 6,9 млн грн;
ТОВ "ПАККО Холдинг" – 5,6 млн грн;
ДП "АСЗ №1" АТ "АК "Богдан Моторс" – 5,4 млн грн;
ПАТ "Луцьксантехмонтаж №536" – 5,3 млн грн;
ДКП "Луцьктепло" – 4,5 млн грн;
ПАТ "ВГП" – 4,0 млн грн;
Волинська філія ПАТ "Укртелеком" – 4,0 млн грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

А що?

цікавлюсь просто, якщо це не надсекретна інформація 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, case_l сказано:

цікавлюсь просто, якщо це не надсекретна інформація 

 

Так. Від народження в Луцьку живу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Bliksss сказано:

 

...Мешканці прилеглих ОТГ - хочуть пільгового проїзду в комунальному транспорті...

Я прихильник того, щоб відмінити усі пільги і платити усім в повному обсязі (по закону всі мають рівні права, якщо хтось платить менше, то вже не здорово), і щоб держава пільговикам компенсувала персонально, тоді не буде сварок між водіями маршруток і пільговиками, якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, bormotuha сказано:

Я прихильник того, щоб відмінити усі пільги і платити усім в повному обсязі (по закону всі мають рівні права, якщо хтось платить менше, то вже не здорово), і щоб держава пільговикам компенсувала персонально, тоді не буде сварок між водіями маршруток і пільговиками, якось так.

ну вот, вирвав з контексту - що тобі треба, а все інше? Добре, залишимо в спокої пільговиків, все інше - дитсадки, приміські маршрутки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди - якісь злі стали, дороги починають перекривати, якого х..я питається? Ну добре, якщо це дорога місцевого значення, яка веде до сільради чи окремої вулиці, на ремонт якої - скинулись люди, а там якийсь хфермер фурами її нищить - питань нема. Якщо це дорога державного значення, як Луцьк-Ковель, яка ремонтується не за рахунок ОТГ, а за державні кошти, яке право мають її перекривати? 

Та взагалі, хто і яке право, має перешкоджати мені (чи будь-кому іншому) щось робити , в межах прав, які закріплені в Конституції?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Bliksss сказано:

люди - якісь злі стали, дороги починають перекривати, якого х..я питається?

А то не родичі голови сільрати (отг) та депутатів - тож від кормушки-годівниці відривають як не як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, sergkots сказано:

А то не родичі голови сільрати (отг) та депутатів - тож від кормушки-годівниці відривають як не як.

Не родичі, люди не хочуть приєднуватись до Луцька, а на хочуть по простій причині шо тоді на громаду забють болт, луцькі керманичі не можуть тому шо в межах міста дати раду, шо тоді вже говорити про приєднані села. Але їм вигдіно, тому як навколо є багато цінної землі, яка належить громадам, і які можна подерибанити.

Коли зробили ОТГ то був реальний розвиток громади, почали ремонтуватись дороги, школи, в Рокинях, для прикладу, був повністю замінений водогін.

Ну і контролювати селищну раду таки легше чим міську, але навіть тут головиха намагалась протягнути "свої проекти".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Lisovic сказано:

Не родичі, люди не хочуть приєднуватись до Луцька, а на хочуть по простій причині шо тоді на громаду забють болт, луцькі керманичі не можуть тому шо в межах міста дати раду, шо тоді вже говорити про приєднані села.

 

Порівнюю ситуацію в місті з приміськими селами. То в Луцьку ситуація набагато краща. І в держустановах і в інфраструктурі.

 

А голови ОТГ розкрадають землю, тому і не хочуть приєдання.

Пруф 1:

ГОЛОВУ ГІРКОПОЛОНКІВСЬКОЇ ОТГ ЗАТРИМАЛИ НА ХАБАРІ

 

Пруф 2:

«У списках – кум, брат, сват, депутат»: жителі волинської ОТГ вимагають справедливого розподілу землі

 

Пруф 3:

Рованці: чоловік поверне громаді земельну ділянку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Lisovic сказано:

тому як навколо є багато цінної землі

де? от на прикладі Княгининівської, якщо вже згадав про неї, багато там землі під забудову? Маю на увазі, яка не розподілена, на яку не має обмежень і т.п.?

P.S. Про водогін - питання тягнулось багато років, всі хто там живе давно - знають що і як.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, sergkots сказано:

А то не родичі голови сільрати (отг) та депутатів - тож від кормушки-годівниці відривають як не як.

в нас багато депутатів (якщо не більшість) живе за межами Луцька, в деяких, найближчі родичі - незмінні керманичі найуспішніших ОТГ ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...