Перейти до змісту

Розширення меж міста Луцька


jack74

Рекомендовані повідомлення

І коментарі до статті прочитайте:

 

Хай Філюк допоможе, він же там накрав гектари землі - чи Тойоті Кемрі все одно, по якій дорозі їздити

 

А чому ж Марія Іванівна як була головою сільської ради не зробила хоча б щось для села?

 

Якубовській мало би бути соромно. Скільки ділянок пороздавала модним,ніби, безкоштовно, а зараз просить бюджетні кошти. А скільки землі оформила на свого чоловіка (неофіційного).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 277
  • Створено
  • Остання відповідь

Вам ями і бездоріжжя в Луцьку показати?Чи самі знайдете?  http://www.volynpost.com/news/124596-shvydka-podolala-lucke-bezdorizhzhia-zavdiaky-riatuvalnykam-video

Як би приєднання мало на меті добробут людей,то я тільки ЗА.Але ж ми знаємо,що це потрібно баригам.І бачу,що сперечатися з вами марно.На добраніч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, igrok сказано:

З Боратина в Луцьк 

 

Боратинська ОТГ - це та, яка засрала пів міста Луцьк і декілька інших сіл, завдяки розміщеним заводам на їх землях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, igrok сказано:

Вам ями і бездоріжжя в Луцьку показати?Чи самі знайдете?  http://www.volynpost.com/news/124596-shvydka-podolala-lucke-bezdorizhzhia-zavdiaky-riatuvalnykam-video

Як би приєднання мало на меті добробут людей,то я тільки ЗА.Але ж ми знаємо,що це потрібно баригам.І бачу,що сперечатися з вами марно.На добраніч.

 

 

Ями є і в Харкові і в Києві. То коли в елітному Тарасово зроблять дорогу з тротуаром?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось позитивні наслідки приєднання:

 

"Усі села Прилуцької сільської ради більшістю проголосували за приєднання до Луцька! Днями Прилуцьке і Сапогів, а сьогодні — Жабка і Дачне віддали свої голоси за приєднання. Позитивна новина як для лучан, так і для мешканців сіл, які теж у найближчому майбутньому стануть лучанами", — йдеться у дописі.

 

1.

У селі під Луцьком готуються до відкриття амбулаторії.

У селі Прилуцьке Ківерцівського району завершуюють будівництво амбулаторії.

2.

Луцькрада облаштувала харчоблок у школі Прилуцького.

3.

На Волині ремонтують міст і ділянку дороги біля Прилуцького.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Ось позитивні наслідки приєднання:

Хай ім щастить.В нас це вже давно є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, igrok сказано:

Хай ім щастить.В нас це вже давно є.

 

Це ви про Боратин? Неахай буде окремо від Луцька але нехай Боратин віддасть місту землі, за вулецею Мамсурова, про яку ви згадували. Бо про проблеми пов'язані з цукровим заводом ви говорити не хочете і Боратин нічого з цим не робить а місто страждає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Це ви про Боратин?

Я живу в Струмівці на стороні Липинської селищної ради і до Боратина ніякого відношення не маю.Я просто приклади наводив.

Можливо ви не знаєте,то коли з Луцька вїзжаєте в Струмівку,то сама Струмівка по лівій стороні,а права сторона то Липини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, igrok сказано:

Я живу в Струмівці на стороні Липинської селищної ради і до Боратина ніякого відношення не маю.Я просто приклади наводив.

 

Скілки часу Струмівка ще буде травити мешканців Луцька формальдегідом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, SΩLΩMΩN сказано:

Скілки часу Струмівка ще буде травити мешканців Луцька формальдегідом?

Я не в курсі,то питайте в Підгаєцькій селишній раді.Я живу по лівій стороні і прописка Липини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, igrok сказано:

Я живу в Струмівці.

 

6 хвилин тому, igrok сказано:

Я не в курсі ... прописка Липини.

 

 

Ну ви й вуж :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, igrok сказано:

Я живу в Струмівці на стороні Липинської селищної ради

Що не ясно?Просто сказати Липини,так не всі люди знають,що ліва сторона Струмівки то Липини.

А труїть вас Підгаєцька селищна рада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, igrok сказано:

Що не ясно?Просто сказати Липини,так не всі люди знають,що ліва сторона Струмівки то Липини.

 

Нехай Липини. Коли перестанете зливати нечистоти в Сапалаївку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Коли перестанете зливати нечистоти в Сапалаївку?

Чесно,не знаю де іх зливають.Біля мене Сапалаївка починається,як би все нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, igrok сказано:

Чесно,не знаю де іх зливають.

 

Ага, моя хата з краю :)

А Луцьк нехай з цим лайном гребеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, SΩLΩMΩN сказано:

Ага, моя хата з краю :)

А Луцьк нехай з цим лайном гребеться.

Що сказати не можете,де зливають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, igrok сказано:

Що сказати не можете,де зливають?

 

Село Липини – тут під табличкою «очисні споруди» знаходиться звичайний злив нечистот, які при надмірних опадах потрапляють прямо в річку Сапалаївку, в Теремнівські ставки, і не тільки отруюють воду, але і вкривають навколишню місцевість відповідним запахом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

тут під табличкою «очисні споруди» знаходиться звичайний злив нечистот, які при надмірних опадах потрапляють прямо в річку Сапалаївку, в Теремнівські ставки

Це не правда.Тільки що придумали,чи дасте ссилку на хоч якийсь ресурс,де це доказано?Та до Луцька Сапалаївка чиста,а далі починаються *мраки*.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, igrok сказано:

Це не правда.Тільки що придумали,чи дасте ссилку на хоч якийсь ресурс,де це доказано?Та до Луцька Сапалаївка чиста,а далі починаються *мраки*.

 

ага, всі брешуть, тільки ви правду кажете. 

Проблема смороду: нечистоти з сіл під Луцьком вивозять просто в поле

 

У вас каналізація центральна? Чи септик?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, SΩLΩMΩN сказано:

ага, всі брешуть, тільки ви правду кажете

Які *очисні споруди?Тим журналістам,що Ліпляни(там очисні),що Липини-все рівно.Ніхто нікуди на поля не вивозить у нас.Подивіться на містку як до Епіцентра їхати яка чиста Сапалаївка,прозора вода,а потім в Луцьку гляньте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, igrok сказано:

Ніхто нікуди на поля не вивозить у нас.

 

У вас є центральна каналізація чи септик?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, igrok сказано:

Які *очисні споруди?...Ніхто нікуди на поля не вивозить у нас.

 

Ви живете в  Липинах/Струмівці  і  нічого про своє село не знаєте.

 

Капітальний ремонт очисних споруд біологічної очистки стічних вод потужністю 300м3/добу с.Липини Луцького району Волинської області

Каналізаційні стоки основної частини населення переважно збираються в сепптики та вигрібні ями. Існуючі очисні споруди на даний час працюють погано через незадовільний технічний стан

 

Існуючі очисні споруди каналізації села Липини, проектною продуктивністю 300 м3/добу введено в експлуатацію в 1986 році . В них застосовується технологія біологічного очищення стічних вод, яка базується на природних процесах біологічної сорбції та деструкції, реалізованих в умовах мікрофлори в полях фільтрації. Стічна вода проходить дві стадії очищення: попередню – від піску в пісколавках, потім від зважених речовин в вертикальних відстійниках і потім повне біологічне очищення в полях наземної фільтрації.. Знезараження очищених стічних вод на даний момент не передбачено.

 

П.С. Або ви це все знаєте і свідомо вводите інших в оману.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Або ви це все знаєте і свідомо вводите інших в оману.

Я зрозумів,всі негаразди з екологією в м. Луцьку через с.Липини.Якщо приєднаються до Луцька,то наступить благодать.Дякую за те що пояснили мені темному,але ж гроші на ремонт вже виділили Липини,до чого тут  тема приєднання до Луцька?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, igrok сказано:

але ж гроші на ремонт вже виділили Липини

 

де ви прочитали, що Липини виділили гроші? 

 

А ще, схоже на те, що у вас септик. Куди каналізацію вивозите? На поля чи в Луцьк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

де ви прочитали, що Липини виділили гроші? 

Так по вашій ссилці же,відкрийте внизу повну карту проекту.І до чого тут приєднання до Луцька?Я зроблю фото Сапалаївки в межах Липин і Луцька.Самі подивитесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...