Перейти до змісту

Школи м.Луцька - спільна координація


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім дня,

я представник бальківського комітету піклувальної ради НВК №24 

Періодично перед батьками  з"являються питання, які силами лише батьків чи адміністрації школи не можливо вирішити, тому ці питання потрібно піднімати на наступний, вищий рівень. А вже на наступному рівні наша проблема розглядається в контексті інших не менш важливих проблем, які теж потрібно вирішувати.

Тому пропоную в дані темі координуватися і:

1) піднімати на обговорення питання, які не можливо самостійно вирішити в межах адміністративної  одиниці тобто школи;

2) подавати пропозиції щодо покращення навчального процесу, побуту, забезпечення;

3) обмінюватися координатами між головами/представниками батьківських комітетів;

для розробки і спільного подальшого подання:

- заяв;

- звернень;

- запитів;

- тощо

у різні інстанції, департамети, та до депутатів різних рівнів.

 

на разі для координування і обговорення спільного питання, прошу допомоги: потрібні телефони всіх голів піклувальних рад шкіл, фондів шкіл, можливо їх ще називають просто батьківським комітетом школи (але суті це не міняє) м.Луцька,  при його згоді надайте телефон в ПП. 

Можливо це буде першим кроком до створення асоціації батьківських комітетів всіх шкіл. 

Разом ми сила!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

@Ukrainec, опиши приблизно, що за питання постають перед піклувальною радою, і які неможливо вирішити в межах школи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Головне триматись подалі від усіляких фондів, що так завзято намагаються підставити для цього свій "дах" чи запустити свої брудні руки до тої мізерної суми, що збирається у фонд школи та класів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже друга доба закінчується, а ще жодного телефону голови піклувальної ради батьківського комітету школи немає в ПП?! 

 

Ну не вже настільки байдуже?

 

Невже тяжко зателефонувати, до голови класного комітету, щоб той дав телефон голови шкільного комітету?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напиши в ФБ, попроси розшарити. І краще - в тематичних групах тіпа "Наш Луцьк"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Ukrainec сказал:

Перед тим, як ти це написав, вже запостив. Прошу розшарення!

А тут лінк запостити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.facebook.com/groups/Nash.Lutsk.ua/?fref=ts 

 

Телефонуйте в решті решт: O99З2b2ОB0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі лиш лайкають! А що так ліньки попросити знайомих та друзів запитати телефони?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачиш... хоч ти й видалив мій песимізм, але реальності не зміниш під свій оптимізм... нажаль...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Повідаю свій я вважаю вдалий досвід реалізації впливу громади на прийняття життєво важливих рішень на місцевому рівні.

 

Так ось, як відомо в навчальних закладах нашого і не тільки нашого міста існує практика збору коштів на поточні і не тільки  потреби навчальної установи. Як відомо поточні потреби це: дрібний ремонт, аварійний фонд, медичні препарати, утримання самодіяльності, канцтовари, та ще багато іншого.

 

Тому зважаючи на останні тенденції в децентралізації влади, я вирішив на прикладі навчального закладу де навчається моя дитина спробувати переламати цю не конституційну тенденцію. Для цього під час загальних зборів мною було прийнято рішення звернутися зі зверненням до місцевого голови та депутатів.

Наступним кроком було запрошення 4х депутатів ЛМР по нашому округу і не тільки на одне з чергових засідань піклувальної ради. Під час засідання було обговорено формат майбутнього звернення. Також було прийнято рішення залучити батьків з інших шкіл (на що була створена дана тема).

Далі було підготовлено звернення:

Звернення  

IMG_20161125_220959.jpgIMG_20161125_221008.jpg

Hide  

підписано всіма присутніми членами піклувальної ради і передано до депутатів і міського голови. 

Але відразу повідомлю, що серед запрошених депутатів був член бюджетної комісії по навчальних закладах м.Луцька, Смаль Б.А. - дууууже позитивна людина, бачення на проблеми і їх рішення якої в більшості збігаються з моїми. Так ось за його участі було зініційовано: написання аналогічних звернень ще однієї школи і 2х садочків + до всього, Інна Ткачук створила всім відому петицію:  "фінансування поточних потреб навчальних закладів"

Так ось, на жовтневі сесії ЛМР Борис Анатолійович озвучив звернення і рада його задовільнила. Крім цього з фонду міста на 2 місяці, що залишилися в цьому році на навчальні заклади було додатково виділено 300тис.грн, про які говориться в пресі http://lutsk.rayon.in.ua/news/15933-potrebi-navchalnih-zakladiv-finansuvatimut-z-miskogo-biudzhetu. Для визначення суми поточних потреб наступний рік і подальшого системного вирішення даного питання, адже якраз на це я б хотів з акцентувати основну увагу, при управлінні освіти створено робочу групу і проаналізовано ренальний об"єм коштів. 

 

Звісно заступник міськголови Киця відписав на моє звернення писулькою типу: "працюємо і будемо працювати", але цього не достатньо!

Показати прихований контент  

 IMG_20161125_225532.jpg

Hide  

 

Тому звертаюся до небайдужих громадян нашого міста, прийти на сесію ЛМР в середу 30 листопада і підтримати дану ініціативу при розгляді проекту місцевого б"юджету на наступний 2017рік.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Ukrainec сказал:

Тому звертаюся до небайдужих громадян нашого міста, прийти на сесію ЛМР в середу 30 листопада і підтримати дану ініціативу при розгляді проекту місцевого б"юджету на наступний 2017рік.

Коли і де збір. Чи там вхід вільний? Хочу відправити дружину, як голову батьківського комітету групи в садочку і, було б добре, ще голову благодійного фонду, створеного при садочку батьками. А то зло бере. Дружина (бухгалтер) допомогла зробити фінансовий звіт по благодійному фонду і запропонувала виложити його на фейсбуці в групі садочка для загального доступу (для батьків). Хтось з членів правління благодійного фонду, попросив цього не робити, бо вони один раз вже так зробили. вже через 5 хвилини до них подзвонила завідуюча садочком і попросила прибрати той звіт з загального доступу, бо їй вже зверху по голові надавали за таку інформацію. Купляти бойлери, телевізори, праски, міняти вікна, крани та навіть розводний ключ за рахунок благодійного фонду можна, а виложити все це в інтернет не можна, бо хтось там в міськно чи де там встидається правди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, nickel сказано:

Коли і де збір. Чи там вхід вільний? Хочу відправити дружину, як голову батьківського комітету групи в садочку і, було б добре, ще голову благодійного фонду, створеного при садочку батьками. А то зло бере. Дружина (бухгалтер) допомогла зробити фінансовий звіт по благодійному фонду і запропонувала виложити його на фейсбуці в групі садочка для загального доступу (для батьків). Хтось з членів правління благодійного фонду, попросив цього не робити, бо вони один раз вже так зробили. вже через 5 хвилини до них подзвонила завідуюча садочком і попросила прибрати той звіт з загального доступу, бо їй вже зверху по голові надавали за таку інформацію. Купляти бойлери, телевізори, праски, міняти вікна, крани та навіть розводний ключ за рахунок благодійного фонду можна, а виложити все це в інтернет не можна, бо хтось там в міськно чи де там встидається правди.

Насправді друже, ситуація така, що починаючи з 2015 року згідно діючого б"юджетного регламенту за все, що не вистачає в б"юджетному закладі і відсутність запиту на місто відповідальний керівник особисто. Тобто з 2015р керівники мали б подати запити на все чого не вистачає у їх ньому закладі в порядку приорітетності, але всі бояться це робити по причині: "бо так ніколи не робилося!".

Документ "Бюджетний регламент"  

Тому  не бійтеся наполягати на включенні бойлерів, прасок, кранів, вікон в кошторис навчального закладу який керівник зараз готує в управління освіти. Пропоную "бити в лоб" тій завідуючій, але краще з усмішкою обговорити, що ви вкурсі про бюджетний регламент  і будете змушені повідомити в довільній формі кого треба, якщо щось буде не включено ;) 

 

Я ніде не планував збиратися, але зараз думаю, що це буде не погана ідея, тому пропоную слідкувати за темою.

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Ukrainec сказал:

всі бояться це робити по причині: "бо так ніколи не робилося!".

В мене інша версія - їм по голові дають, коли вони щось просють зверху.

 

Только что, Ukrainec сказал:
Тому  не бійтеся наполягати на включенні бойлерів, прасок, кранів, вікон в кошторис навчального закладу який керівник зараз готує в управління освіти 

Вони не можуть вхідні двері в садок вибити, у фонду просять.

Только что, Ukrainec сказал:

Я ніде не планував збиратися, але зараз думаю, що це буде не погана ідея, тому пропоную слідкувати за темою.

Я не можу гарантувати що з нашого садочку підуть, але повідомлю кого треба. А за темою слідкую від її створення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вікна просилися з бюджету (є запит) чи то з 13 року чи то з 14, скоро дерев'яні вікна в садочку закінчаться, а грошей так і не дають. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, nickel сказано:

В мене інша версія - їм по голові дають, коли вони щось просють зверху.

 

Вони не можуть вхідні двері в садок вибити, у фонду просять.

Я не можу гарантувати що з нашого садочку підуть, але повідомлю кого треба. А за темою слідкую від її створення.

Хто дає? Та ніхто не дає, просто так ніхто не робив, тому й бояться. Спробую на наступному тижні зустрітися з Гребенюком і "прощупати", які в нього настрої.

 

Цитувати

Вікна просилися з бюджету (є запит) чи то з 13 року чи то з 14, скоро дерев'яні вікна в садочку закінчаться, а грошей так і не дають. 

Ну це вже більш капітальні потреби, а не поточні. "Бля буду", але впевнений що ще рочків зо 5 простоять точно ;) 

Але треба привертати  і до цього увагу

 

ну від вас Наталя точно буде. ..якщо я буду, так при наймі казала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж ви батьки-бордівчани? Активніше! Активніше! 

 

Є тема:

позбутися батьківських внесків "НА ШКОЛУ!"

 

Що для цього потрібно: 

 

1. Обговорити з іншими батьками у своєму навчальному закладі (достатньо координаційної чи піклувальної ради) і визначити основні статті витрат з "батьківського фонду" на навчальний заклад;

2. Підготувати звернення до депутатів/депутата місцевої ради, міського голови:

на зразок цього  

IMG_20161125_220959.jpgIMG_20161125_221008.jpg

Hide  

 

3. Підтримати мене своєю присутністю в останній день сесії міської ради, що відбуватиметься в період з  30.11.2016 по 01.12.2016 (можливо затягнеться і на 02.12.2016);

 

Спасіння потопаючих справа рук самих потопаючих! 

 

Тел:  O99З2b2ОB0

 В мене теж робота, теж проблемно відпроситися, але я таки витрачаю свій час за свій рахунок, а ви?

   

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це з міського бюджету має фінансуватись? Є вільні кошти, бо мер сильно полюбив бруківку класти - можуть сказати, що грошей нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, sergkots сказано:

Це з міського бюджету має фінансуватись? Є вільні кошти, бо мер сильно полюбив бруківку класти - можуть сказати, що грошей нема.

Так, з місцевого. В нас децентралізація  - "справи індіанців справа рук самих індіанців", тобто нас. 

 

Для цього ми і маємо  об"єднатися, щоб допомогти визначити приорітети. 

sergkots

маєш дітей? відвідують вони якість ДНЗ чи ЗОШ? приєднуйся!

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Itzamna сказано:

Протилежніть точкі зору ТС є  кругозір інших, який нещадно випилюється з теми засобами модерації.

Це не протилежність точки Зору - це повна х*у*й*н*я!

В тебе діти є?  Садочок ? Школа?  немає ? Тоді до чого вся ця єрєсь?

 

Бажання об'єднати зусилля - діло, звісно, цікаве, але не вдячне!  Є школи, типу 4-а, 26-а, 21-а, ТАм все в ажурі. І вони навряд чи схочуть з кимось об'єднуватися.

Залучити депутатів - вказати на проблеми конкретної школи / садочка - правильно.  Ще б вони змогли щось зробити. Бо якщо "тато" скаже німа бабла, то всі ці починання знову ж таки перекладуться на плечі батьків.

 

16 годин тому, sergkots сказано:

Є вільні кошти, бо мер сильно полюбив бруківку класти - можуть сказати, що грошей нема.

Тротуари / дороги і т.і. - закладали в бюджет, ще, мабуть за Шиби, чи як не за Кривицького!

Просто в попередників не було синів, які мають свій завод по виробництву бруківки :)

З рештою, може вона (бруківка) для міста продається в 1% націнки? :)

 

On 27.09.2016 at 21:31, serega сказано:

запустити свої брудні руки до тої мізерної суми, що збирається у фонд школи та класів

От по мізерні - не скажи! Порахуй: Школа налічує до 1500 учнів. Фонд школи становить 350 грн/учня. І само собою ще 100-150 у фонд класу.

таким чином, кожен клас отримує по 25*150=3750 грн/рік (збори на ремонт окремо!!!)  А школа, отримує 1500*350=півмільйона! (на рік)

Розумію, гроші не так й великі. Але якщо з кожної школи, по 300-500К і помножити на 20-25 шкіл, то в середньому 400К*24 (хай не всі попадуть) = Майже 10млн грн.

А їх під швидкий вклад в банк під 20%, за півроку ще 2 млн чистих грошей.

А ще садочки, всякі бурси і інші НЗ.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти ж вроді зав'язав з наркотою? А таке враження, що перейшов на щось важче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Itzamna сказано:

, про фінанси - кому нада той найде іншу школу, або дасть скільки має або організує збір макалатури і т.д...  не буде клянчити в батьків, мера

Всі школи прсять. В одній більше, в іншій менше. Можна, звісно сказати "Все це добровільно, ідіть в дупу" і не платити. але й відношення до дитини буде таке ж саме - упереджене.  Макулатуру збирають і без того!

34 хвилин тому, Itzamna сказано:

робити з цього шоу

Я це коментувати не стану.

35 хвилин тому, Itzamna сказано:

Жень - я тобі відповім по пунктам попозжа

Можеш в приват ,якщо соромишся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніфіга ніякого привата. Якщо його думка буде нелогічною в певних умовах - розжують в темі. Не в нього одного таке може в голові крутитись.

Задовбали вже "тіхушники".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...