Перейти до змісту

"Наші" ЗМІ і на кого вони реально працюють?


la20

Рекомендовані повідомлення

8 годин тому, zaHARE сказано:

  Товаріщу з есересер ще раз закцентую,що в оригіналі говорять "RUSSIANS",що аж ніяк не перекладається як "НАШІ". Сценаристи і режисер чудово влізли в темку ,доволі глибоко,настільки глибоко,що прирівняли німців і росіян, бо росіяни знищили українців не меньше, а навіть більше німців.І якраз бабуся чітко говорила саме за росіян-убивць,яких вона пережила не у 1986-му році,а в 20-х,30-х і 40-х роках. Так само,як і для моїх бабусі і дідуся росіяни завжди були на рівні з фашистами. І ніколи мій дідусь не називав їх нашими. 

Пане з  вільної і незалежної(бабкі і вимоги  МВФ, США, Євро не в счьот).Сценаристи і режисер чудово влізли в темку в оригінальному озвученні, а не в тому як собі його уявляє вишивата.Твої близькі родичі могли тільки думати про те що твоя бабуся чітко говорила,а не говорити вголос незнайомим дядям.І то  таких не припоминаю.Тоді щиро вважали russians boys своїми.Сперечатись на цю тему з тобою не буду бо ти бачу такий знаток цього історичног періоду як і зенантіпоп(шо вятровичі сказали)Вже не раз помічено що сцикуни які ні дня не жили в тій країні і які ніякого поняття не мають про ті часи найкращі аналітики в цьому питанню:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 213
  • Створено
  • Остання відповідь
15 часов назад, volks сказал:

Ага. Той, що пише слово "менше" з м'яким знаком.

  Та ладно)))) 
Штірліц нікагда єщьо нє бил так блізка к правалу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, zaHARE сказал:

  Та ладно)))) 
Штірліц нікагда єщьо нє бил так блізка к правалу.

Ти спочатку українську вивчи, а потім будеш когось малоросом називати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

Ти спочатку українську вивч, а потім будеш когось малоросом називати.

 вже записався до репетитора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чесно говорячи в шоці... мало того, що мертветчук з екранів не злазить...

Телеканал NewsOne Медведчука проведет телемост с пропагандистами из России

Цитувати

Украинский телеканал из медиаимперии одиозного политика и бизнесмена, главы политсовета партии Оппозиционная платформа-За життя Виктора Медведчука NewsOne и пропагандистский государственный телеканал Россия анонсировали на 12 июля совместный телемарафон "Надо поговорить".

Анонс передачи уже распространяет в своей программе яростный антиукраинский пропагандист Дмитрий Киселев. Киселев - солдат информационной войны с Украиной, которая привела в тысячам жертв. Телеканал NewsOne предлагает "поговорить" с ним/его командой.

це як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В країні є дуже гідний генпрокурор.Член гідної партії.В нього треба поцікавитись.Але знов скже - "У вас є докази скоєних злочинів?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

І без коментарів зрозуміло на кого працює медведчуківська сранахуєй...

spacer.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Кирила Вишинського відпустили з-під варти - ЗМІ     
Керівника агенції "РИА Новости - Украина", якого звинувачують у держзраді, відпустили під особисте зобов'язання.

http://www.bbc.com/ukrainian/news-49494851

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, CosmoPilot сказано:

Кирила Вишинського відпустили з-під варти - ЗМІ     
Керівника агенції "РИА Новости - Украина", якого звинувачують у держзраді, відпустили під особисте зобов'язання.

http://www.bbc.com/ukrainian/news-49494851

я би це в Стидобу України запостив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Volyniaka сказано:

я би це в Стидобу України запостив

а ще правильніше сюди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Яніна Соколова: Я – незалежна і можу сміливо про це сказати, незважаючи на те, що я працюю на каналі Порошенка

Цитувати

Ну, зараз вас вже сприймають не як політичну журналістку, а скорше як політика. Тому що ви зараз маєте набагато більший вплив на політичну ситуацію в Україні, ніж ті, хто сидять під куполом ВР. Принаймні, ніж ті 200 депутатів від "Слуги народу". Ви політик більший, ніж ті, хто там натискають кнопки.

Тоді я можу так сказати, що я політик позаполітичної гри. Ті, хто ходять зараз у Верховній Раді, незважаючи на те, що там є купа гідних людей, це все ж таки люди залежні. І від партії, до якої вони належать, і в цілому від системи, в якій працюють. Я – незалежна і можу сміливо про це сказати, незважаючи на те, що я працюю на каналі одного з найбагатших людей цієї країни і п’ятого президента, мені ніхто ніколи не вказує, що мені робити. І в моєму ефірі дуже часто сварять Порошенка. І я щаслива, що мені дають таку можливість. Ну от я зараз пишу з Порошенком "Рандеву" – подивимось, що буде.

 - ну да :) "я суппєр!пуппєр! ассобєнная! нунітакаякакфсє другіє!"

хоча не виключаю, що вона і дійсно сама в це вірить :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
2 годин тому, Volyniaka сказано:

Сторінка ZIK...

Продали канал, залишились запроданці там тепер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...