Перейти до змісту

Поділіться досвідом користування душевими кабінами


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

70-80-90-100см?
роздвижні чи розпашні дверцята?

фірми виробники?
в даний момент мене цікавит ьпитання чи є сенс переплачувати за бренд? наприклад :
http://bt.rozetka.com.ua/1835472/p1835472/

http://ravak.com.ua/catalog/action/dushewaja-kabina-skk3/

атлантіс за 7.5 чи равак за 13?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене теж є душова кабіна куплена вже 10 років тому, вона не подібна до жодної вказаної, роздвижні двері (як на мене то зручніше ніж розпахувати їх)

а по темі з огляду на запропоновані, то не бачу суті переплачувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував весною у Любліні таку душову кабіну і піддон (на фото далі) http://www.leroymerlin.pl/wanny-i-kabiny-prysznicowe/kabiny-brodziki-i-akcesoria/kabiny-prysznicowe/kabina-prysznicowa-madrid-kerra,p275702,l2119.html?utm_medium=cpc&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=porownywarka&utm_content=44898035

В живу виглядає в рази дорожче. Не розумію чому їх до нас не завозять? Хоча розумію, щоб Ravak i Radaway по захмарним цінам людям тулити. Майстри довго не вірили в ціну, поки чек не показав. Рекомендую, якщо кавдратна Вам підходить. Піддон підлоговою плиткою обклали, дуже гармонічно вийшло.

IMAG1730.jpg

IMAG1732.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так от і я не розумію за що 600 баксів в равак... так, якісно зроблено... та все ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Апну тему. 

Куплена 3 роки тому душова кабіна.

Виявилась слідуюча проблема, а саме гнутий піддон. Навантаження не було, кабіна не експлуатувалась.

Вони рівняються, чи купувати новий, де купувати, щоб підійшов верх зі склом.. Може хтось майстра порадить, щоб приїхав глянув.

Така кабіна http://dladomu.com/331,pl_savana-prestige-plus-kabina-brodzik-b-plawa-lub-lewa-b-.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Lexx_Giant сказано:

Ху із?)

https://board.lutsk.ua/profile/8798-bsl/?do=content&type=forums_topic&change_section=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібен майстер, який може встановити душову кабіну. 

Хто має досвід, поділіться.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Lexx_Giant сказано:

Апну тему. 

Куплена 3 роки тому душова кабіна.

Виявилась слідуюча проблема, а саме гнутий піддон. Навантаження не було, кабіна не експлуатувалась.

Вони рівняються, чи купувати новий, де купувати, щоб підійшов верх зі склом.. Може хтось майстра порадить, щоб приїхав глянув.

Така кабіна http://dladomu.com/331,pl_savana-prestige-plus-kabina-brodzik-b-plawa-lub-lewa-b-.html

я коли ставив собі кабіну, а також знайомій гідробокс, то робив нове кріплення (підставка для самого піддона)  - варив з уголка 3мм 30*30 (по матеріалам вийшло 200грн)

а той хлам зразу викинув

іншим також раджу це зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я той хлам, як Ви висловились, проварю і буде гуд.

Там зварений він тільки в одній площині.. має тільки вертикальні шви. Додам горизонтальні і буде ок. Товщини там вистачає.

3 мм, то вже перебор, каркас переживе піддон.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Lexx_Giant сказано:

Я той хлам, як Ви висловились, проварю і буде гуд.

Там зварений він тільки в одній площині.. має тільки вертикальні шви. Додам горизонтальні і буде ок. Товщини там вистачає.

3 мм, то вже перебор, каркас переживе піддон.))

 

у мене він був добре зварений, але метал тонкий, тому вирішив перестрахуватись.

ще добавив ніжку посередині, мало лі ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Dima4s

 

Я мабуть більше як півроку мучився з вибором кабіни. Хотів я саме кабіну з розпашними дверями, так як 8м.кв ванни позволяє і + маю негативний досвід використання дверей на роликах. Ролики треба міняти раз в 3, максимум 4 роки через те що клинять. Вже через рік через високу вологість і наліт вони починають гуркотіти. Ну і кабіна з розпашними дверями вигляда на голову шикарніше.

 

Так от всі продавці наперебой пхали Ravak PSKK. Купа акції, піддон з cифоном в подарок і т.д. Я вперше тільки її побачив - відкрив навстіж двері. Через "кончане", бо по іншому його не назвеш, кріплення завісів - вхід в кабіну звужується з 80 см до 45-50. І платити такі бабки, щоб кожен день терпіти неудобства в виді заходження боком я не став.

 

Тому в Любліні купив кабіну з однією дверкою на завісах зі склом товщиною 8 мм!!! За ціною того ж РАВАКА.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Boomboxic сказано:

@Dima4s

 

Я мабуть більше як півроку мучився з вибором кабіни. Хотів я саме кабіну з розпашними дверями, так як 8м.кв ванни позволяє і + маю негативний досвід використання дверей на роликах. Ролики треба міняти раз в 3, максимум 4 роки через те що клинять. Вже через рік через високу вологість і наліт вони починають гуркотіти. Ну і кабіна з розпашними дверями вигляда на голову шикарніше.

 

Так от всі продавці наперебой пхали Ravak PSKK. Купа акції, піддон з cифоном в подарок і т.д. Я вперше тільки її побачив - відкрив навстіж двері. Через "кончане", бо по іншому його не назвеш, кріплення завісів - вхід в кабіну звужується з 80 см до 45-50. І платити такі бабки, щоб кожен день терпіти неудобства в виді заходження боком я не став.

 

Тому в Любліні купив кабіну з однією дверкою на завісах зі склом товщиною 8 мм!!! За ціною того ж РАВАКА.

 

 

Також не брав равак.. Нічого вартого переплати я не знайшов. Після купівлі китайської- впав настрій трохи. піддон тріщить чутно.
Пішов в епік і став на піддон равака... а він, зараза, також тріщить :lol:

Якби не некомпетентний майстер "плиточник-сантехнік", якого я знайшов на борді, то б і проблем не мав.
Цей "майстер" не проконтролював кут під час штукатурки, і поклав плитку на криву стіну. Прийшлось досить таки багато силіконити 8(
Також він наробив мені ще всякої херні. але то вже інша історія)

 

Кабіну ставив сам.

Установка проста. Нічого такого що не можна зробити самому.
http://prntscr.com/gwe8hy

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділіться досвідом про душові кабіни без піддону. Як вони в експлуатації?

Мені дуже сподобалась така ідея, хочу собі зробити, щось на зразок такого:

112-e1479052226813.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@FOX Дуже хороший варіант. Зараз робив би собі саме так.  Просто треба врахувати всі деталі по підготовці підлоги. Від заливання стяжки і укладки плитки під кутом до зливного трапа до влаштування толкового зливу в каналізацію. Один нюанс треба врахувати, щоб каналізаційний трап встановили через коліно. Інакше буде тянути запах нечистот в хату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Boomboxic сказал:

@FOX Дуже хороший варіант. Зараз робив би собі саме так.  Просто треба врахувати всі деталі по підготовці підлоги. Від заливання стяжки і укладки плитки під кутом до зливного трапа до влаштування толкового зливу в каналізацію. Один нюанс треба врахувати, щоб каналізаційний трап встановили через коліно. Інакше буде тянути запах нечистот в хату.

Це треба добряче піднімати рівень підлоги, щоб і коліно поставити і щоб схил був. Чи воно варте того?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

Це треба добряче піднімати рівень підлоги

або опускати. Хто забороняє для гідроклапана проштробитись вниз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в трапів і так є гідрозатвор. Навіщо ще коліна городити?
Висота підлоги в мене дозволяє: 10 см пінопласт і 8 см стяжки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, difoto сказал:

або опускати. Хто забороняє для гідроклапана проштробитись вниз?

Якщо будинок, то так, а якщо квартира, то куди, в залізобетонну панель?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, vaz75 сказано:

Якщо будинок, то так, а якщо квартира, то куди, в залізобетонну панель?

Від панелі до "нуля" підлоги мінімум 50 мм вверх, що вже вистачає. Та і панель можна штробанути, єслі шо. Питання в бажанні.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, FOX сказано:

Поділіться досвідом про душові кабіни без піддону. Як вони в експлуатації?

Мені дуже сподобалась така ідея, хочу собі зробити, щось на зразок такого:

112-e1479052226813.jpg

Мега зручна кабіка для людей з особливими потребами, стареньких та п'яненьких:D Мінус в тому що навіть при толковому зливу, підлога в ванній може бути мокра. Ганчірка завжди має бути на підхваті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт. Кабінка з розсувними дверцятами, форсунками,  радейком та перемиканням режимів "поливу", бренд - no name, років 8 їй. На даний час поливає тільки з шлангу, форсунки закальцевались, перемикач зламався не дивлячись на те, що їм майже не користувались, радейко майже здохло, кнопки продавились, роліки на дверцятах вже міняв, з піддоном проблем немає. Висновок: з піддоном чи без справа індивідуальна, двері краще розпашні, менше рухомих елементів-довше служать ну і чим менше наворотів, тім надійніше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робив під ванною  "кровозлив" у трубну шахту замурувавши коліно ф50мм в частково проштроблену панель:

 

Спойлер

IMG_20171012_213727.thumb.jpg.e50e6c9cc166c2bf4d9542e1698c6416.jpg

 

Крім цього всю підлогу під ванною "опустив" на 60мм відносно решти кімнати і залив під не великим кутом:

 

Спойлер

IMG_20171012_213639.thumb.jpg.3d8298d0116e6c758bd615f1f8fe6638.jpg

 

Можна обійтись без двох рівнів. Починаючим "сантехнікам" можна взяти на замітку таку фітчу ;) 

В мене відро раз вислизнуло, то вся вода пішла під ванну, а далі стікла в шахту, кілька літрів зібрав тряпкою.

 

Дуже актуально для багатоповерхівок, бо колись до ремонту в мене зірвало шаровий кран то затопило пів квартири + сусідів на 2 поверхи нижче поки жековці перекрили воду..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...