Перейти до змісту

Стрілялки за участю Лапіна


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, Nokian сказано:

Ну, може басєточникі трохи забудуть дорогу до Луцька.

LOL

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь
4 годин тому, snouden сказано:

Всі халадільнікі включєні ! )

там ще другий прикол є: журналістка питає у тіпочка - чого не виглядав у вікно коли почув постріли. Безстрашна яка. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прокоментую, хоча знаю, що більшість буде вважати мене заангажованим щодо Лапіна, але...

є в мене друг-розвідник, який може розказати скільки людей і в якому одязі заходили в кафе, де ми сидимо протягом години...

є в мене друг-снайпер, який за двісті метрів бачить, що в мене шнурок розвязаний...

є в мене друг-"просто атошник", який за деревом ховається, коли в машині голосно бряцне дверка.

Це називається профдеформація. 

Не знаю, чи стріляли в Лапіна, та й не хочу знати. Хочу , щоб ви знали про вищенаписане.

І друге, основне - тут багато "журнашлюх" повідомляють на все село, що затримані стверджують, що вони не стріляли і "уабщє арюжія нєбіла, дарагой!!!"

Тобто оті "гастрольори" зі статті "збройний напад" переводять стрєлки на "крадіжку". І чого б це? Я не в курсі. Може хтось роз"яснить?

Вірніше - чому журнашлюхи про таке пишуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, difoto сказал:

Це називається профдеформація.

Це називається "хазяїн знову вляпався в гівно". Треба якось відмазувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.06.2016 at 5:42 PM, yu2007 said:

Малоймовірно. "Флобер" - в 95% револьвер, тому ніяких гільз не знайшли б :)

а те що нападники могли мати таку штуку, то, звичайно, мало реально, вони ж голі босі емігранти, травмат або і щось серйозніше (якщо стріляти з машини, то гільза може лишитись в салоні)

4 hours ago, difoto said:

Це називається профдеформація. 

не всі розуміють післявоєнні рефлекси і синдроми, і порядок дій в екстремальних ситуаціях.

 

може, лапін і щось-когось кришує, я не знаю, депутатську діяльність скурпульозно не вивчав, може, він і з переляку постріляв, але він реально воював в ато, і щоб його критикувати, який він "герой" і "воїн, треба, хоча б було там повоювати поруч і побачити.

 

Якщо цих "мирних-тихих" барсеточників посадять за розбій, а не за пограбування (а строки там суттєво різняться), то я буду тільки радий.

On 14.06.2016 at 5:52 PM, yu2007 said:

Цікаво, якби "пересічний" в аналогічній ситуації відкрив вогонь "по колесах" авто злодіїв з легальної зброї (мисливської, наприклад), прес-конференцію він би проводив вже в СІЗО? Що каже закон на такий випадок? Чи відкривається кримінальне провадження стосовно "стрільця" (незалежно від того, куди потрапили кулі, а просто по факту застосування зброї в громадському місці)?

депутатську недоторканність поки не відмінили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 minutes ago, Revolver said:

депутатську недоторканність поки не відмінили

 

І що? Прокурорські звертаються до ВР з запитом, а ВР голосує за зняття недоторканості. Недавній приклад - Мосійчук. А був такий собі колись в Йулі депутат-соратник Лозинський. Теж полюбляв постріляти. Так не те що недоторканість зняли, а й посадили на трохи.

 

Насправді, в конфлікті громадянин І. Лапін vs злодії-барсеточники я на стороні громадянина, який не побоявся дати відсіч. Але чому коли пенсіонер, колишній інженер, в будинок якого залазить злодій, використовує для захисту мисливську рушницю, проти нього відкривають кримінальну справу, і в той же час нардеп в дворі житлового будинку розряджає обойму - і йому за це нічого немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, difoto сказал:

Я прокоментую, хоча знаю, що більшість буде вважати мене заангажованим щодо Лапіна, але...

є в мене друг-розвідник, який може розказати скільки людей і в якому одязі заходили в кафе, де ми сидимо протягом години...

є в мене друг-снайпер, який за двісті метрів бачить, що в мене шнурок розвязаний...

є в мене друг-"просто атошник", який за деревом ховається, коли в машині голосно бряцне дверка.

Це називається профдеформація. 

Не знаю, чи стріляли в Лапіна, та й не хочу знати. Хочу , щоб ви знали про вищенаписане.

І друге, основне - тут багато "журнашлюх" повідомляють на все село, що затримані стверджують, що вони не стріляли і "уабщє арюжія нєбіла, дарагой!!!"

Тобто оті "гастрольори" зі статті "збройний напад" переводять стрєлки на "крадіжку". І чого б це? Я не в курсі. Може хтось роз"яснить?

Вірніше - чому журнашлюхи про таке пишуть?

Є достовірна інформація, що зброя в нападників була?

Яка ? 

Чи дійсно застосовували ?

Чи дійсно Лапін стріляв таки по втікаючих вже від нього, а не нападаючих ?

Ну і наостанок, в населення включаєтся *синдром переможця* , тобто якби Лапін вистрілив 7 раз, всі сім куль (чи більшість з них) поцілили в нападників чи в їх авто, що дало змогу затримати їх на місці, то Лапін автоматично став би героєм й переможцем, а так кулі полетіли в *космос* образно кажучи, а могли б залетіти й у вікно до когось, чи в перехожого. Тобто достав пістолет, то лушпаш вже в того, в кого цілишся, а не куди попало

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з чого ви взяли, що він не попав? Машину знайшли з слідами від куль в нижній частині кузова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В бак цілився? щоб загорілась чи рванула в дворі житлових будинків? 

"Герой" ще той. Як він іще не ліг в лікарню лікуватись чи оздоровлюватись за державний кошт, як одного разу це зробив "легітимний" від яйця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 minutes ago, Megaherz said:

В бак цілився? щоб загорілась чи рванула в дворі житлових будинків? 

Чувак досить дивитись фільмів, якщо віриш тіко телевізору, глянь руйнівників міфів.

А як скажу, що машина дізель....

 

Спочатку люди виступають за легалізацію зброї, а потім Вони ж скаржаться, на порушення закону, бо ж стріляв в дворв, хоч порушення і не було, якщо в нападників була зброя,...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Revolver сказано:

якщо

ключове слово.

Вона була у них виключно зі слів "постраждалого".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zheny@ said:

Вона була у них виключно зі слів "постраждалого".

зараз є тільки дві сторони свідків, він і вони,

тобто ви більше вірите барсеточникам  

за попередньою інформацією, затримані були раніше засуджені за вчинення низки правопорушень на території Республіки Грузія та притягалися до кримінальної відповідальності на території України. Зараз інформацію перевіряють (до відповідальності за крадіжки та грабежі затриманих начебто притягали на території Луганської області).

Hide  

ніж обранцю, колишньому атошнику, це дуже по-українськи,

також ви виключаєте логіку, якою керуються усі прихильники легалізації зброї, що зброя в бандитів і так є,

це дуже схоже на написане вище, коли людина, не маючи достовірної інформації, стверджує, що промазав,

а коли виявилось, що попав, то інша вже пише, що все погано, міг попасти в бак, куля би дала іскру, і дизель би вибухнув, цілив двір підірвати міг, а там же газопровід, катастрофа всеукраїнського масштабу.

 

є кілька моментів характерних для великої частини населення України, які помічаю знову і знову:

-думають емоціями, а не мізками (якщо я про когось поганої думки, то я буду свій хід думок підстроювати так, щоб при будь яких подіях, цю людину звинувачувати),

-не розбираючись, без аналізу, без знань законодавства, а то і простих законів фізики, погадити на когось (як у випадку з київським бмв)

-бояться відповідальності, не вміють і не хочуть її нести, безвідповідальні перед суспільством, природою, сім"єю. (тому я проти легалізації зброї)

 

усі ці риси родом з совка, передаються якось з покоління в покоління на генному рівні, чи хз як.

Виникає логіне питання, а не було б краще, щоб право голосу на виборах, людина мала заслужити...

хоча б iq чи з рідної мови тест здати, але ж то дискримінація за інтелектуальною ознакою.

 

тут пишуть, що є свідки пострілів іншої сторони https://tsn.ua/politika/strilyanina-po-deputatu-v-lucku-nardep-rozcharovaniy-robotoyu-novoyi-policiyi-670068.html

Reveal hidden contents  

"Очевидці зазначають, що було спочатку два постріли, а потім від п'яти до семи у відповідь", - каже заступник начальника поліції у Волинській області Анатолій Петрушин.

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як ще , а не емоціями, можуть думати прихильники Ляшка?

Чомусь те, що Лапін юрист , і всі тонкощі застосування зброї знає , їм в голову не приходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порівняйте пресконференцію

http://konkurent.in.ua/news/luck/4824/dlya-fejsbuchnih-voyiniv-kazhu-zhodnih-postriliv-u-ploschinu-vikon-ya-ne-robiv-nardep-lapin.html

http://www.volynnews.com/news/extreme/intsydent-z-volynskym-nardepom-zbroiu-u-zlovmysnykiv-ne-znayshly/

"Хай скажуть дякую, що не стріляв по вікнах"
чи бачив хтось таку фразу десь в іншому виданні, або ж у відео? гугл нічого крім ВН не подає.

кулі в авто і коментар телефоном 
Hide  

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Revolver сказал:

Чувак досить дивитись фільмів, якщо віриш тіко телевізору, глянь руйнівників міфів.

А як скажу, що машина дізель....

 

Спочатку люди виступають за легалізацію зброї, а потім Вони ж скаржаться, на порушення закону, бо ж стріляв в дворв, хоч порушення і не було, якщо в нападників була зброя,...

 

 

Штемп, я знаю що це неправда про іскру і т.д.

А якщо в машині стояло ГБО (а на дизель воно ставиться) - тоді що? я знову фільмів надивився?

Ти вище писав, що люди керуються емоціями а не розумом. Але ж ти і гребеш  всіх під одну гребінку - совкову, а сам робиш такий розумний вигляд.

Моя думка, що там не було такої необхідності в застосуванні зброї, а Лапін просто театрально награв, для рейтингів (як під час виборчої кампанії, ходив по дворах в військовій формі, з рюкзаком, на жалість давив, ніби завтра на фронт ішов..... ітак по дворах він ходив тижнями).

Почитайте коментарі на волиньпості, там свідки все гарно описали як було насправді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Барсеточників" - зневажаю, але ще більше НЕ ВІРЮ лапіну. Щоб такий "мега крутий бойовий офіцер, що спить у камуфляжі, в душ ходить у камуфляжі" перегородивши дорогу і маючи зброю в руках незміг затримати всраних гопників, а покинувши місце "свого ратного подвигу" помчав до керовніка міліції області з гаслом "я обісрався по самі вуха, рятуй, проси все що хочеш..."

 

Я не збирався писати цей пост, але як вже часто знайомі ковельчани підсміюють, тіпа "вибрали тупі лучани "достойного дупутата", обдурив пройдисвіт всіх лучан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, Megaherz said:

А якщо в машині стояло ГБО (а на дизель воно ставиться) - тоді що?

і який газ вибухне від кулі? з якого матеріалу балони робляться?

обгрунтуй теорію зі знаннями фізики,

я свою думку підкріплю

Reveal hidden contents  
Hide  

а може у них був с4 повен багажник, що тоді.

11 minutes ago, Megaherz said:

Моя думка, що там не було такої необхідності в застосуванні зброї, а Лапін просто театрально награв, для рейтингів

ти передивився телевізора і перечитався фб.

 

7 minutes ago, Vitaliy L said:

Я не збирався писати цей пост, але як вже часто знайомі ковельчани підсміюють, тіпа "вибрали тупі лучани "достойного дупутата", обдурив пройдисвіт всіх лучан.

це зараз якраз відволікаючий від обєктивності фактор, люди дивляться через призму і не хочуть бачити реальність.

8 minutes ago, Vitaliy L said:

обісрався по самі вуха

в таких ситуаціяї, було б добре якби так реагували люди, гадаю, більшість, навіть маючи зброю, нічого б не зробили, а знаєте чому, тому, що є страх, паніка або реакція, дії, одні діють, інші в паніці.

Ви багато стріляли в людей і машин, готові до опору після пострілів хай навіть у повітря...

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Revolver сказано:

ніж обранцю, колишньому атошнику,

Обраняцям - я не вірю. Жодному. Крім того він мені не імпонує, ія  за нього свій голос не віддавав!

А якщо АТО-шник  то вже все? Вірити на 146%  ?

Мені це нагадує ситуацію із афганцями.

 

6 хвилин тому, Revolver сказано:

з якого матеріалу балони робляться?

Якщо там самопальні балони (що ставлять замість запаски ) то фіг його знає що там могло бути.

Але тема не про знання фізики чи ГБО.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Revolver  - я тобі нічого обгрунтовувати, доводити і т.д. не буду. Балон не від кулі взірвався б, а від витіку і подальшого загорання. На рахунок твоїх доводів - то молодець, дискавері, руйнівників міфів і т.д. передивився багато, гуглом і форумом теж користуватись вмієш.

Ти мені ватніка нагадуєш, вони схоже путіна захищають. 

 

А лапіну всервіно невірю, що він що його батько продажні юристи.... надто сильно від них гівном попахує, починаючи від кришування бурштинокопачів і закінчуючи грязними виборами.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Megaherz

лапін не думав, ні про балони ні про бак, тому що це є екстренна ситуація,

 а ти тут починаєш приплітати теорії, та ще й нікчемні в плані реалістичності.

коли я спростував одну, то з"явилась інша,

тобто ти готовий знайти виправдання будь-яке, аби тільки довести свою правоту.

30 minutes ago, Megaherz said:

я тобі нічого обгрунтовувати, доводити і т.д. не буду

 

30 minutes ago, Megaherz said:

ватніка нагадуєш

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Revolver  - ти прес-секретар лапіна чи його помічник? чи він тобі гречки перед виборами дав?

Чомусь мої пости підтримують, а твої ні. Виходить це твої спроби його захистити нікчемні, а не мої доводи.

А я забув, ми ж тут всі із совковим мисленням, а ти в нас розумний (его аж зашкалює).

І ще - хочеш зі мною посперечатись (бо бачу я тебе зацепив), гоу в приватні повідомлення.

 

Адреса де стався напад відома?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, Vitaliy L said:

обдурив пройдисвіт всіх лучан.

Все набагато простіше. Він обдурив купку новоспечених "патріотів", які потім успішно на*бали стадо виборців

Доречі, писати треба не в минулому часі :) вони і далі нормуль себе почувають  посад взяли троха, діла по місту рішають.

 

Ви млін як в анекдоті про воші... зі стрілянини перейшли на установку газу в авто

Паморок стріляв в людей чим добряче порушив законодавство. На цьому варто зупинитися і за це його судити разом з мєнтами що покривають і з усіма посіпаками що будуть під судом співати та заважати правосуддю.

...але хто ж це зробить... :) усі хто мав боротися за верховенство права  замішані...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, а ти не хочеш , щоб такі ,,люди,,  зустріли тебе, чи твою жінку вечерком?

Скажеш їм, що вони добряче порушують законодавство , прямо в обличчя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian , а ти не хочеш щоб такий депутат застрелив тебе чи твою жінку посеред дня ? Дітки подякують йому за то шо мужик, вихвалятимуться в школі що їхнього татка замочили "по понятіях" і проголосують за нього як підростуть

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...