Перейти до змісту

Стрілялки за участю Лапіна


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

11 minutes ago, Соромітник said:

@Nokian , а ти не хочеш 

 

А мені так видається, що пан Соромітник перегинає, і то так конкретно. 

А ще в ситуації з олійником ти стверджував, що все правильно зробив, а тут вже згадуєш, що сліпа куля може потрапити в чиюсь дружину чи дитину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

@yu2007 про кулю я нокіану відповів в його манері.

А в пості вище свою точку зору висловив і повторюватися не вважаю за потрібне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Nokian сказал:

А як ще , а не емоціями, можуть думати прихильники Ляшка?

Чомусь те, що Лапін юрист , і всі тонкощі застосування зброї знає , їм в голову не приходять.

свідкам фур з айфонами й доллара по 16 *вжепораскидатибоскоровпаде* взагалі властивість думати не притаманна, як показує практика. Інакше вони б побачили, що я задав конкретні питання, відповіді на які - суттєво проллють світло на ситуацію вцілому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 minutes ago, Соромітник said:

@yu2007 про кулю я нокіану відповів в його манері.

А в пості вище свою точку зору висловив і повторюватися не вважаю за потрібне.

Ну так, стадо виборців - це ні разу не повтор )))

Я не думаю, що виборча і депутатська діяльність Лапіна - це головна ідея обговорення в цій темі. Мова трішки про інше.

Громадянин, професійний юрист, військовий з досвідом участі у бойових діях, делегат від громади до вищого законодавчого органу свідомо відкриває вогонь зі справжньої зброї у подвір'ї житлового будинку. Професійна деформація? Кхм. Тоді людині треба оформлювати лікарняний у ВРУ і відправляти на примусове лікування цієї деформації до відповідного "оздоровчого" закладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки не буде у нас закону про зброю і її застосування для самозахисту, захисту свого майна і захисту по нападнику, який нападає на інших в твоїй присутності, так і далі будемо гадати і вгадувати, і ламати списи.

Хочу щоб було так...

Напад на твою власність, напад на тебе, на сторонню людину в твоїй присутності і у тебе є ЛЕГАЛЬНА зброя.. валиш виблядків і викликаєш поліцію, швидку.

Гуманність, приводить до того, що барсеточники, гопниками.. і тд шваль, впевненюються в своїй безнаказаності а потім при нападі на громадян, в арці чи в підїзді перестарається і дубиною вбє когось. Краще це бидло покласти 1 раз в землю і буде урок десяткам таких уродів.

Я особисто за володіння громадян зброєю і за збройний захист свого життя, свого майна і своїх людей. З умовою перебування з нею у тверезому стані і пройшовши ВСІ відповідні комісії і навчання.

Сам ношу зброю третій рік, володію також нарізною напівавтоматичною зброєю. Вчу користуватися дружину і доньку, щоб могли захистися в мою відсутність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із базою власників вогнепальної зброї навіть ту ж мобілізацію проводити було би легше, чи організовувати якусь територіальну оборону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, alexvvv сказано:

Із базою власників вогнепальної зброї навіть ту ж мобілізацію проводити було би легше, чи організовувати якусь територіальну оборону.

половина, якщо не більша, травматистів "парєшали" собі через ВартуПорядку щоб було чим перед пацанами похвалитися.... а ти кажеш територіальна оборона....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

половина, якщо не більша, травматистів "парєшали" собі через ВартуПорядку щоб було чим перед пацанами похвалитися.... а ти кажеш територіальна оборона....

Як би треба, щоб працювали закони, а не рєшали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мобілізація і бази військоматівські.. те взагалі окрема тема.

А от тероборону, згоден на 100%. Озброєна громада села, району, міста.. правильно навчена і вмотивована це велика сила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...