Перейти до змісту

Військові навчання "Весняний грім - 2016"


IgorOkCJ

Рекомендовані повідомлення

10 minutes ago, Big_Brat said:

 

Ого, аж на Волгу треба їхати. Круто.

Безымянный.jpg

 

Ти все таки Нікель подумай добре. З дитиною я б не ризикнув у такий час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 189
  • Створено
  • Остання відповідь
2 минуты назад, yu2007 сказал:

 

Ого, аж на Волгу треба їхати. Круто.

Ти все таки Нікель подумай добре. З дитиною я б не ризикнув у такий час.

Бальшой брат не уинават. Це Борда так хєрить посилання з Гугл мап. Я ще пару днів назад хотів адмінам поскаржитися, але українській пофігізм переміг. Я не переходив по лінку, а скопіював сам текст і вставив в браузер і попав на аеродром. Так що все нормуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, nickel said:

Бальшой брат не уинават. Це Борда так хєрить посилання з Гугл мап. Я ще пару днів назад хотів адмінам поскаржитися, але українській пофігізм переміг. Я не переходив по лінку, а скопіював сам текст і вставив в браузер і попав на аеродром. Так що все нормуль.

 

Туплю, так.

На Героїв УПА і сам з дитиною поїду. З понеділка ще літатимуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Big_Brat сказал:

Вот у кого должны быть фан-клубы. Это вам не хорошо мячик бутсать или на сцене ж*пами трясти.

 

А як по мені, то краще бути прихильником спорту чи танців, чим машин для знищення людей. Якщо сприймати літаки, як транспорт чи вид спорту, то на рахунок фан-клубу погоджусь. А говорити, що люба інша професія, в порівнянні з професією пілота, відстій - для цього потрібно спробувати всі професії, включно професію пілота. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, YouRich сказал:

 

А як по мені, то краще бути прихильником спорту чи танців, чим машин для знищення людей. Якщо сприймати літаки, як транспорт чи вид спорту, то на рахунок фан-клубу погоджусь. А говорити, що люба інша професія, в порівнянні з професією пілота, відстій - для цього потрібно спробувати всі професії, включно професію пілота. Імхо.

 Про то что они заслуживают фан-клуба куда более чем спортсмены я имел ввиду что их навыки куда более практичны чем спорт, и их заслуги (и талант) намного больше чем всей попсовой движухи с телеящика.

Про профессии согласен, я писал скорее с иронией и под впечатлением от увиденного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Big_Brat сказал:

их навыки куда более практичны чем спорт, и их заслуги (и талант) намного больше чем всей попсовой движухи с телеящика.

@Big_Brat , я так не думаю. Мне, например, музыка и спорт приносят намного больше радости по жизни и я считаю, что они (музыка и спорт) приносят больше пользы для человечества. И позволь каждому остаться при своём мнении. Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, YouRich сказал:

@Big_Brat , я так не думаю. Мне, например, музыка и спорт приносят намного больше радости по жизни и я считаю, что они (музыка и спорт) приносят больше пользы для человечества. И позволь каждому остаться при своём мнении. Спасибо.

Все что написано это верно, наши мнения практически полностью сходятся, и в идеальном мире не должно быть никакого оружия, армий и т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ШАНОВНІ АВІАЛЮБИТЕЛІ !!!

 

Прохання стосується всіх, хто регулярно приїздить до Луцького військового аеродрому спостерігати за польотами НА ВЛАСНОМУ АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ.

 

Командування  7-ї бригади тактичної авіації, яка в ці дні проводить регулярні планові навчальні польоти на Луцькому військовому аеродромі просить вас.

 

Під час спостереження за польотами власники автомобільного транспорту не ставити власні автомобілі ПРЯМО ПІД КУРСОГЛІСАДОЮ ПОСАДКИ ЛІТАКІВ, А ТАКОЖ ПІД ЛІНІЄЮ СТАРТУ НА ЗЛЬОТІ ЛІТАКІВ. В разі нештатної ситуації в повітрі таке положення автотранспорту може загрожувати Вашому життю, а також життю льотних екіпажів літаків.


Будь ласка, ставте свої автомобілі НА КІЛЬКА СОТЕНЬ МЕТРІВ ОСТОРОНЬ, а до глісади добирайтесь вже пішки.
На картах, поданих нижче, червоними прямокутниками визначені ЗОНИ НЕБЕЗПЕЧНОГО ПАРКУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ з обох боків Луцького військового аеродрому. Велике прохання від наших дорогих крилатих гостей залишати власний автотранспорт ЗА МЕЖАМИ ЦИХ ЗОН.


Командування 7-ї бригади тактичної авіації щиро вдячне Вам за дотримання елементарних правил техніки безпеки польотів і бажає приємного проведення часу на аеродромі під час проведення польотів. 

 

iy9EkRrkpjk.jpg

 

fI6BF2C-g7o.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись всі мріяли стати льотчиками, моряками, космонавтами.Тепер ведучими комікшоу.

Але достатньо дитині раз побачити зліт-посадку, щоб небо міцно ввійшло в серце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Maniko сказано:

потім хтось буде їсти їжу зібрану з того поля з авіаційною "приправою"...

Ну з автомобільною ж ідять і вдихають іі щодня, і ніц не борються і не скаржаться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Ukrainec сказал:

Ну з автомобільною ж ідять і вдихають іі щодня, і ніц не борються і не скаржаться...

А де то в нас по три тони бензину не скидають? Я б відерце підставив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, nickel сказал:

А де то в нас по три тони бензину не скидають?

 

Та люди в себе на городах от нєчєго дєлать.... От пишуть аби писати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як там пройти, за заправкою чи як?  можливо стежка є?  зупинка Прилуцьке

 

25979676063_83c13998e4_b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@timomaas  я думав тут десь...

злітають завжди в сторону Вишкова чи як коли?

 

Безымянный.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насколько помню, ещё при Союзе взлетали только в сторону Боголюб, а садились со стороны Киверец. Ну, а может, просто не везло видеть взл5ты в реверсном направлении :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світлина від Дмитра Бурди.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще фото

 

Андрей Вдовицын додав 6 нових світлин.

11 год · 
 

Так как в сети уже кое что начало появляться, нет смысла больше секретничать. Впервые в истории Украины иностранным фотокорреспондентом производилась съемка СУ-24 с воздуха.Вдвойне приятно что это произошло в Луцке. Эксклюзивные фото Александра Гольца. По "заказу" есть фото над 40 кварталом и замком Любарта)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відразу під фюзеляжем під мордою - ПортСіті, трішки вниз-правіше - Ювант, над ковпаком кабіни - Облрада

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вертолёт тыняется по небу. А утром видели Ан-26 (?) на посадку заходил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Oli сказано:

щось я там 40-го не бачу...

все написане прочитав?

Цитувати

По "заказу" есть фото над 40 кварталом и замком Любарта)

замовляв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...