Перейти до змісту

У пошуках велоодягу


vanus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 328
  • Створено
  • Остання відповідь

100%

Я про це талдичу вже давно....

Нєфіг купувати.... підходиш, питаєш скільки кажуть 70 або взагалі 120-130...... кажу ніфіга собі........ це ж Б/У річ.... яких 70 чи 120.........?

Ну... закупка дорога...... ну ще щось. Зазвичай можна збити ціну до 45-50 особливо в тих місцях де постійно береш і ТО якщо бачиш, що річ нова, або дуже тебе пре..... (колір, стан, модель).

Красна ціна речей з гуми максимум 20-30 грн......

Повторюю. МАКСИМУМ !!!

Он Андрюха з Червонограду привозив свої речі..... нормальна людина. :)

Нормальна ціна...... 20-30 грн, порозходились речі...... за 2 чи 3 дні.......

І всі довольні...... Ну правда Мартенз вибрав в темноті трохі не таку :P майку....... :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора багато продавців на гумі не було. А ціни більші в "спеціалізованих" точках, там таке відчуття, що нове продають.

Взагалі на гумі треба копатись в речах, на те що вже вивісили і ціна відповідна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думав оставити собі,але може продам, хто кіко дасть ? а якшо серьозно то є трохи велоодягу по нормальним цінам.буду на тижні в луцку

post-2688-1214233529.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якшо серьозно то є трохи велоодягу по нормальним цінам.буду на тижні в луцку

вивішуй тут фотки і ціни... потрібен літній термік на довгий рукав. розмір М, або на крайній випадок L

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привєтіг.. :smile-zachot:

Дуже хочєццо прикупити велошмотки :0024:

там в темці дозволили прєднатися до ваших покатушок, а в мене немає шо напялити, тілько штаццкє... :rolleyes:

може хто толкне початківцю йакіта шортігі і хвутболочку... :P

:D ай нід йо хелп... :_29:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привєтіг.. :D

Дуже хочєццо прикупити велошмотки :0024:

там в темці дозволили прєднатися до ваших покатушок, а в мене немає шо напялити, тілько штаццкє... :)

може хто толкне початківцю йакіта шортігі і хвутболочку... :0013:

:0021: ай нід йо хелп... :_29:

Звернись до користувача Valka007, десь в цій темі є її номер телефона і аськи, в неї є і новий одяг і Б/У, або велкам на гуманітарку на старому базарі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Базарники справді вже занадто велику націнку роблять.

Живий приклад: на гумі старого ринку за шорти просять 25 грн (причому нових нема). в магазині мені обійшовся комплект з двох нових шортів і б/в футболки в 22 грн. Причому продавщиця мене питала, чи не потрібні мені ще шорти, а то їх "складати неудобно". Так що не створюйте ажиотаж, базарники цьому тільки раді.

ЗІ як пояснити продавцям що таке термік? шорти з памперсом і футболки з карманами ззаду вони вже знають :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Базарники справді вже занадто велику націнку роблять.

Живий приклад: на гумі старого ринку за шорти просять 25 грн (причому нових нема). в магазині мені обійшовся комплект з двох нових шортів і б/в футболки в 22 грн. Причому продавщиця мене питала, чи не потрібні мені ще шорти, а то їх "складати неудобно". Так що не створюйте ажиотаж, базарники цьому тільки раді.

ЗІ як пояснити продавцям що таке термік? шорти з памперсом і футболки з карманами ззаду вони вже знають :D

Оскільки доступний по ціні (читаємо Б/У) велоодяг важко дістати, то виникає його дефіцит. А дефіцит спричиняє необгрунтоване підвищення цін...

А в якому то такому дешевому магазині ти надибав футболки і шорти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) і правда, здайно секретик, а то в мене ніфіка нема поки... :( а сильно хочеццо...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

магазин секонд хенд маркет на молоді через дорогу від дитмайданчика. Ursa про нього розповідав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Футболко L-ко валяется без дела. Гривен до сорока, может, если кому надо :)

post-419-1215192141.jpg post-419-1215192145.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Футболко L-ко валяется без дела. Гривен до сорока, может, если кому надо :lol:

Куплено ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Є велофутболки моноколірні чорні і білі без кишень (вид T- та безрукавка). Розміри S M.

Нові, багато.

Аська 43224826

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є велофутболки моноколірні чорні і білі без кишень (вид T- та безрукавка). Розміри S M.

Нові, багато.

з фото якось краще уявляється "без кишень вид T- та безрукавка" :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вчора бачила ті футболки, досить непогані новенькі і ціна прийнятна :) варто глянути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

шорти капрі Gonso стан на 5 розмір наверно хл пише 48 50 гр без торгу, залишив би собі але розмір непідішов((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Между делом:

На пр. Молоди "Планета секонд-хенд" есть вело-трико в нормальном состояниии одно по-моему новое, с памперсами. Три штуки: два размером XL, третье больше. Черные, одно с боковой вставкой с надписью, два черных с небольшой квадратной лейбой. Кому надо зайдите, точно не помню что-то в районе 20 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є пару терміків пару футболок тріко, шорти і штани одні без памперса одні з , і ше шорти без памперса в виді джинсів 15 гр .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є пару терміків пару футболок тріко, шорти і штани одні без памперса одні з , і ше шорти без памперса в виді джинсів 15 гр .

давай сюди, все реалізуєм. мож маякнути, домовимось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андюха, буш в Луцьку маякни, або як передаси то дай знати, гляну штани з памперсом та футболку, а то був на гумі в суботу, висіли в тьотьки вело-футболки, так вона каже 85 грн, за б/у, я покрутив біля скроні, обклав її негарними словами, типу вапше вже оу...єли і пішов далі...наразі там були двоє шортів непоганих, а в планеті секонд-хенд є одне чорне тріко і два кольрових, як і вище писали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...