Перейти до змісту

У пошуках велоодягу


vanus

Рекомендовані повідомлення

цікавить четверта фотка (бірюзова або голуба) та восьма (біло золотста) - розмір і ціна.....

футболки б\у: 4-голуба -20гр. , 8 - це літня вітровка - 35гр. теж б\у, розмір повинен підійти...

Забираю! Зідзвонимось.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 328
  • Створено
  • Остання відповідь
Цікавить ось така, де можна поміряти і забрати?

Пізно... я вже її забила...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а є речі розміру S?

Є футболки здається...

Цікавить ось така, де можна поміряти і забрати?

Завтра скажу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увага ще форма: терміки, вітром не продуваються, матеріал - Windstopper.

Ціна -250гр. - нові , третій - трішки б\у, ціна 200гр. (один вже продано -фотку забрала)

А також велошорти нові, ціна 35 гр. розмір XL, XXL.

post-1063-1208292265.jpg

post-1063-1208292415.jpg

post-1063-1208292480.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Valka007 - я первый на очередь на термик как первый в списке за 250, только на размер больше.

З.Ы. Продавец картинков я :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Valka007 - я первый на очередь на термик как первый в списке за 250, только на размер больше.

З.Ы. Продавец картинков я :)

Я помню, заметано!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

valka007, одні шорти під кінець тижня заїду заберу. Я брав багажника чорного - комплектацію мою бачила :) можеш одні відкласти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хатю третий термик :)

Буду весь такой жовто-блакытный! :P

Перезвони мені домовимся 80509120072

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

valka007, одні шорти під кінець тижня заїду заберу. Я брав багажника чорного - комплектацію мою бачила <_< можеш одні відкласти.

Треба дивитись, бо залишились XL та XXL.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З"явилось дещо новеньке з велоформи - велошорти і вело футболки малих розмірів - нові, а також рейтузи на лямках теплі -різних розмірів. завтра викладу фотки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порадьте що треба для початку .... тільки недавно почав цікавитись цим всім....

яку треба одежу? ... ціль не займатись гедь професійно.... але хочу катати підримувати форму )))) і ще скажіть де можна придбати... розміри XL-XXL

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrey XP i valka 007 - в вас ше шось залишилось? Я хотів би велофутболку, пірчатки (якшо є), та штани. Хотів би б/у або не сильно дороге нове

порадьте що треба для початку ... і скажіть де можна придбати... розміри XL-XXL

Розміри то у Андрюхи питай та valka 007. Або на гумі на старому пошукай цей одяг. Можеш купити велофутболку та велотруси (шорти) - зараз тепло, а на осінь велоштани та велокуртку (вони її називають термос чи як, непомню)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(вони її називають термос чи як, непомню)

Ми її називаєм термік або термоодяг, він гарно вентилюється, легкий, і добре зберігає тепло..

а "термос" :) - ми туди чай на квестах наливаєм....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні з Вампірічем ходили по гумі. Такий вибір велоодягу я бачу вперше. Певно через те, що наші велолосі після свят туди ще не добрались. <_< Купили йому футболку, труси та штани, ще й мені перепала футболка і штани легкі. На одній точці (перед останній ряд, скраю) ще лишилось десь 4 футболки, ще одна з довгими рукавами, кілька "комбінезонів" та пар 6-7 штанів. Так що, хто ще не встиг до квесту обладнати себе велоодягом - велкам на гум. Вибір є :_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там в деяких точках можна знайти новий одяг. я не так давно брав нові шорти з памперсом в упаковці за 60 грн. в боковому ряді зліва...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шорти з памперсом в упаковці за 60 грн.

Мда... Прошли времена, когда такое продавали по 2, 3, 5 грн....

Хотя вот недавно повезло - оторвал абсолютно новый термик за 25 грн:smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там в деяких точках можна знайти новий одяг. я не так давно брав нові шорти з памперсом в упаковці за 60 грн. в боковому ряді зліва...

Вкажи будь-ласка точніше де.

Правда вчора купив уже собі шорти на секонді на точці, яку вказав D@ve, навпроти м'ясного закритого магазинчику, але цікаві місця треба знати :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взял на ГУМе велошорты за 20 грн., нулячие, и футболку за 10.

А на другой точке одна фуболка (классной, правда, расцветки) была за 40 грн. Вот и пойми их :)

А ведь ещё в том году шорты брал по 5 грн... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і то нормально враховуючи ціну на нулячі шорти в інет-веломагазинах на рівні 200-300 грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня был на ГУМе, у одной тетеньки нашел пару футболок и штанишек - она их оценила в 80-90 грн. Я её юмор тоже :)

Сие есть бизнес - где спрос - там и цена растет, так что нех спрашивать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...