Перейти до змісту

У пошуках велоодягу


vanus

Рекомендовані повідомлення

Футболка Fascination Future Fun красного цвета. Размер: на ярлыке пишет S, но реально где-то ближе к M. Состояние - хорошее. Цена - 30 грн. [продано]

post-419-1239687064.jpg

[продано]

Футболка Adidas светло-зелёного цвета. Безрукавка. Карман на застёжке. Размер: не указан, но по ощущениям - S. Состояние - почти как новая. Цена - 35 грн. [продано]

post-419-1239687472.jpg

[продано]

Куртка Royal Canin красно-жёлто-чёрная. Внутри что-то типа сеточки. Размер: большая, L. Не в облипку, но если не задаваться целью ставить рекорды скорости - вполне нормально можно кататься. Цена - 50 грн. [продано]

post-419-1239691208.jpg

[продано]

Рюкзак Eastpak тёмно-синий. Примерно 15-20 литров. Обычный. Один регулятор длины ремня лопнул, нужно поменять. Сейчас ремень просто завязан узлом. Цена - 25 грн. [продано]

post-419-1239691523.jpg

[продано]

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 328
  • Створено
  • Остання відповідь
Куртка Royal Canin красно-жёлто-чёрная. Внутри что-то типа сеточки. Размер: большая, L. Не в облипку, но если не задаваться целью ставить рекорды скорости - вполне нормально можно кататься. Цена - 50 грн.

забиваю на сматріни. дай телефончєг в ПМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто дивно :)

на велофорумі в велошмотках вдалось знайти куртку собачніка Royal Canin таку як тра, з боковими кишенями і іншими радостями :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рюкзак Eastpak тёмно-синий. Примерно 15-20 литров. Обычный. Один регулятор длины ремня лопнул, нужно поменять. Сейчас ремень просто завязан узлом. Цена - 25 грн.

В результаті досліджень встановлено шо рюкзак мені не підійде, тому він опять продається, бонус - він вже випраний :), звязок 050 9253989

post-129-1239957304.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до перших чисел травня можеш залишити першу? заберу 100%

погоджено, перша з рукавом забита...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

є на продаж футболка 44 -46 стан хороший ціна 20 грн

gallery_1923_163_17772.jpg

шорти з памперсом стан 5 - ціна 10 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стан, майже нових чи нових.. корече лейб нема

Бронюю перші тріко(якщо розмір мій).Мій телефон 8-050-706-87-66

велоштани теплі

стан на 5 , памперс кулмакс .. на колінах двойний шар, відбиваючі полоски, внутрішній кармашка і лейба світловідбиваюча... одні навороти короче)

розмір XL на 175-180 км від 80кг отак десь так... меншим за ці параметри будуть свобідні

80 гр

І ці також бронюю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок, ну штани вже ММС хтів поміряти і подивитися, ок я запишу тел , завтра буду в луцку, наберу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрапила мені випадково до рук цікава річ: жіноче веселеньке тріко фірми Protective. Наскільки можу судити зі своєї мужицької точки зору по "памперсу" і етикетках - нове. Розмір - 38. Цінять його в 25 грн.

post-4500-1242415833.jpg post-4500-1242415850.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 тижня потому...

Щось темка заглохла, немає що продавати? Я б собі прикупив би кофто з рукавчиком та шорти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да чого заглохла, наднях пофоткаю шо є і викладу, є кофта є шорти

О! а я на цьому тижні маю їхати в Червоноград

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок якшо шось зацікавить подивишся

тел 80934174090 буду до пятниці а потім на фест наверно в Підкамінь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...