Перейти до змісту

У пошуках велоодягу


vanus

Рекомендовані повідомлення

Ех, я от шукаю на себе щось з довгим рукавом. Ніхто ніц не може запропонувати?

Тут :ok2:https://picasaweb.google.com/109393409663163563483

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 328
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 3 тижня потому...

кстати, на DX появились весьма качественные наборы веломайка+шорты всего за $34-36, причем пока всех размеров. вот хороший пример :

http://www.dealextreme.com/p/leopard-trek-team-short-sleeve-bicycle-bike-riding-suit-sports-clothes-set-size-xl-170-180cm-71028

imho, вариант вполне приятный. только имейте в виду, что у них там размеры китайские (узкоглазый парень ростом 180 см - это уже XXL :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класний костюмчик такий, я б взяв, а там якщо три береш то знижка , КТО ІЩО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть чи реально знайти щось з велоодягу при зрості 196см і вазі 124кг, у велозоні міряв футболку розмір ікс-ель - обтяула, як гомика, і коротка - пузо видно, чи краще їздити в тому що є і не смішити людей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велоодежда, вообще, маломерная. Но на гуманитарке чаще встречаются невероятные изделия. Видала и футболки, и термики для необъятных. Поройтесь, если не лень.

пс: не исключено, что мне они такими огромными видятся с моих полутора метров с хвостиком ))

ппс: если хотите, чтоб вам было удобно ездить на велосипеде, забейте на провинциальные предрассудки. Если человек в облегающем, не факт, что он гомик. Ему так комфортно. Для себя одеваемся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую, але справа в тому що я не є товстим, просто одяг ношу 2ікс-ель, і то не весь підходить, щодо штанів то джинси в38-40, л38, а з велоодягу я так розумію що ікс-ель то межа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую, але справа в тому що я не є товстим, просто одяг ношу 2ікс-ель, і то не весь підходить, щодо штанів то джинси в38-40, л38, а з велоодягу я так розумію що ікс-ель то межа

точно не межа.

ось глянь наприклад

Size(cm)

S

M

L

XL

XXL

XXXL

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не межа. Бувають і більші розміри. https://picasaweb.google.com/109393409663163563483 Гляньте, є і 52, 54, 56 розміри. Там все підписано, і на першій сторінці є телефони продавця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Купила на сайті http://www.tinydeal....31-p-31446.html На мене троха завелика. Розмір s-ka (це чоловіча модель) Вісить на пузі. Продам .320 грн....А якщо не продам то перешию під себе)))....отаке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купила на сайті http://www.tinydeal....31-p-31446.html На мене троха завелика. Розмір s-ka (це чоловіча модель) Вісить на пузі. Продам .320 грн....А якщо не продам то перешию під себе)))....отаке...

продано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купил новую форму S, померял маленькая, кофта впритык а штаны не налазят. Это на рост 165-170 на худенького.

Продаю за что взял - 500 грн. комплект.Хочу заказать большего размера.

post-6445-0-95320500-1321300724_thumb.jp

post-6445-0-51888600-1321300736_thumb.jp

post-6445-0-53814800-1321300782_thumb.jp

post-6445-0-43542800-1321300793_thumb.jp

post-6445-0-43249600-1321301203_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Купил новую форму S, померял маленькая, кофта впритык а штаны не налазят. Это на рост 165-170 на худенького.

Продаю за что взял - 500 грн. комплект.Хочу заказать большего размера.

Поки не відправив в Днепр - беремо і міряємо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купил новую форму S, померял маленькая, кофта впритык а штаны не налазят. Это на рост 165-170 на худенького.

Продаю за что взял - 500 грн. комплект.Хочу заказать большего размера.

Ще в продажі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Купил новую форму S, померял маленькая, кофта впритык а штаны не налазят. Это на рост 165-170 на худенького.

Продаю за что взял - 500 грн. комплект.Хочу заказать большего размера.

Ще в продажі.

Продано!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам велотріко Scott

Матеріал не самий легкий, трохи утеплений, з начосом. Закривають коліна.

Розмір - L . Реально на мене чуть закороткі і завузькі.

Ціна - 120 грн

46324.jpg 46325.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Потрібне взуття під контакти, головний критерій це ціна, розмір 44-46. Одним словом ДОВГО шукаю дешеві велосипедні кросівки:) Буду дуже вдячний за допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайди к Тимцу с понедельника, у него лежат мои бэушные Скотты. Стелька 30 см. Дешовые ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайди к Тимцу с понедельника, у него лежат мои бэушные Скотты. Стелька 30 см. Дешовые ;)

Я б зайшов, але сам не місцевий - в Рівному живу :(...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

товарищам на заметку. в комиссионке под мостом, на проспекте Победы были замечены шоссейные туфли SIDI в идеальном состоянии, да еще и с шипами в комплекте всего за 260 гривен. 44 размер. мне чуть узковаты оказались, поэтому не взял, но может кому-то информация пригодится

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...