Перейти до змісту

У пошуках велоодягу


vanus

Рекомендовані повідомлення

добре ! дам знати коли буду!думаю в суботу буду.і в неділю на покатушку мож приїду якшо на свому самокаті приїду. все візьму з собою ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 328
  • Створено
  • Остання відповідь

футболка офроуд 25гр, термік синій 50, голубий 45( невело, ну підходить) ,л,футболка 35 ростібається до пупка десь стан ок, розмір десь л

post-2688-1218649977.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жіночі капрі розмір Л TCM нові з підкладкою кулмакс 60 гр

штани чоловічі розмір Л TCM нові без підкладки, світловідбиваючими полосами 60 гр

подивитися можна завтра, післязавтра

80934174090

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

окей поки є. поплану маю бути в четверг, маю ше похожий синій, якшошо два покажу, два непродувайних і теплих :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrey XP А є ще жовта футболка (на нижніх фото), синій термік (на верхніх) і штани чоловічі розмір Л TCM нові без підкладки, світловідбиваючими полосами? Якщо мені по розміру підійдуть то я заберу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Fr1end так це ше є, я памятаю ти мені писав в пп, скинь ше будьласка телефон свійв пп! думаю в четверг буду, а якшо не то передам.

2D@ve - добре! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є НОВІ чоловічі труси (під простий одяг) -25 грн , Шорти М/Ж -25грн , труси 44 та 52 розміру з підтяжками - 50 грн

Будуть в ORV на Перемоги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Тільки шо на старому ринку бачив класні чорні велоштани зі шлейками в хорошому стані. Досить теплі, спереду вайндстопер, на замочках, здоровенний памперс.

Розмір - М, ціна 60 грн. Передостанній ряд, 3й контейнер від зовнішнього краю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На Старом Рынке на гуманитарке есть много футболок, есть маленькие размеры. Новые или чуть-чуть-чуть не новые. 45 грн. Новый завоз, только вывесили. Примерно четвёртый ряд, третий-пятый контейнер от дороги. Вроде бы на том же ряду, где на углу продают велошмотки. Взял четыре штуки :)

Ближе к началу рядов (первый или второй) есть чёрно-серая велокуртка с "правильной" спиной, 200 грн. По размеру подошла, но рукава слишком короткие :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроде бы на том же ряду, где на углу продают велошмотки.

Це, здається, 3-ій ряд, якщо рахувати від замку. У цієї ж власниці в другому ряду є ще один контейнер, в якому також багато велоодягу, зокрема, велоштанів висить штук 50-70, розміри від S до XXL. З вигляду - ніби нові (взяв собі одні), ціна - 70-75 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дуже розглядався, якщо чесно, оскільки ішов за велоштанями. А такий вибір настільки вразив, що на все інше уваги просто не звернув. Власниця показувала якісь, тобто, щось таке є, але скільки і якої якості - не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10.04.2009 ул.Коперника 1\10 после 16.00. Массовая продажа штанов и шорт!

Приходи сам и приводи друга!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні (вперше) побачив на гумі велотапки. Shimano, нагадують SH-MT31, але ніби не вони. З вигляду нові чи майже нові. От тільки розмір 38. Ціна: 120 грн.

Кого зацікавить: 4-ий ряд від замку, 2-ий контейнер справа, якщо дивитись від вулиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10.04.2009 ул.Коперника 1\10 после 16.00.

Где именно это? Ориентиры? До скольки можно подходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...