Перейти до змісту

У пошуках велоодягу


vanus

Рекомендовані повідомлення

Появився футболки, розміра приблизно на 70кг і вище, і на крупних дядьків є тоже ;) скоро скину пару фоток! пишіть кого цікавить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 328
  • Створено
  • Остання відповідь

А S-ок, случайно, нет? И велошортей памперсованных того же размера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на тебе то точно є, і досить непогані футболки, а розмір S наврятчи хоча треба буде дивитися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

футболки вмене в червонограді ! просто треба їхати в Луцк ;) штанів нема, ну може шось і буде малолі, а які треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є два терміка на довгий рукав один вроді як ХТR Shimano другий MYBIKE стан 5+ розріми L і M ціна 100гр, фотки виложу вечером ;)

причина продажі замалі трохи :(

post-2688-1212343446.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как его можно было бы померять? Потому что у меня вечно проблемы с рукавами - вроде размерчик нормальный, а рукава короткие...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю велоштані. Новенькі. Продаю за 30 грн, бо мені не підійшли (трішки замаленькі).

post-81-1212572284.jpg post-81-1212572292.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, літній. По росту якраз підійшли, в мене ноги відать затовсті. Ледь в них помістився ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

бродив сьогодні на гумі в обід, перелазив кругом, надибав тільки дві футболку, одну M-ку купив , а друга прикольна блакитно-біла з норм матеріалом без написів, але сцуко XXL на мені як мішок(якби хоч Л-ка :lol: ).

А де там штани, велотруси і терміки :ohmy: ??? ніфіга схожого не надив, чи все вже розібрали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю велоштані. Новенькі. Продаю за 30 грн, бо мені не підійшли (трішки замаленькі).

post-81-1212572284.jpg post-81-1212572292.jpg

штани вже уйшли? в мене рост 182... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бродив сьогодні на гумі в обід, перелазив кругом, надибав тільки дві футболку, одну M-ку купив , а друга прикольна блакитно-біла з норм матеріалом без написів, але сцуко XXL на мені як мішок(якби хоч Л-ка :wacko: ).

А де там штани, велотруси і терміки :blink: ??? ніфіга схожого не надив, чи все вже розібрали?

А на гумі ціна на велоодяг стали зовсім не гумовськими.

Зросла кількість велосипедистів, зріс попит - то і ціна значно зросла....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ти одна це помітила. Нєфіг купувати за такі гроші, то не буде рости. За шо, як то кажуть в Росії, баролісь, на то і напаролісь. На секонд-хендові речі має бути адекватна ціна, а то хочуть за мішок лахів, в яких не один німець вмер, машину купити. :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Перестаньте купувати.

Гарантію даю, ціни скинуть :blink:

БУ є БУ шо тут скажеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...