Перейти до змісту

У пошуках велоодягу


vanus

Рекомендовані повідомлення

Ну, ветровку треба шукати. Точного місця не буває. Штани купив в третьому (здається) ряду. Точного номера контейнера не знаю. Але там на видному місці висіла пара велотрусів (чорні і жіночі червоні). Їх було видно здалеку.

Ще в 4-му здається ряду є "бутік" сквозний з взуттям зіноманітним. В них на вулиці висіли 2 класних червоних вітровкі. Першу міряв (120 грн. коштує), сподобалась, 2 рази її бачив, думаю, ще вісить. Але не купив - знайшов дешевшу.

А взагалі - питать треба. Це у Vanus--а є готові точкі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 328
  • Створено
  • Остання відповідь

Ветровки и, ваще, форму на вел нада подбирать тчательней. При нормальной езде от ветровки все ж требуется не тока шоб не продувала, а еще и шоб вентелировала хорошо и влагу изнутри отводила. Есть уже ж специальные вело вещи. А обычные ветровки на деле прибавляют проблем в итоге.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В них на вулиці висіли 2 класних червоних вітровкі. Першу міряв (120 грн. коштує), сподобалась, 2 рази її бачив, думаю, ще вісить. Але не купив - знайшов дешевшу.

я її забрав! так їй ціни нема, вона нова, підкладка мембрана (для відводу води), додаткові вентиляції на замках, спортивний капюшон на затяжках, світловідбивачі, легенька :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ше одна! є ше тріко! ну як нароблю зними фоток то можна буде форум в гумор переназивати!)) :lol:

post-2688-1205967376.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2ursa! розмір непомню гляну вже завтра! ну в мене 180 і 73 кіля то лежить супер можна ше чуть більше кіло туда запхать!

ціна навтіь незнаю ше неоприділив! стан 4! буду в суботу наверно в Луцку і закину одяг весь Лексу якшо він погодиться його взяти ! а там собі вже подивитесь! завтра вже уточню всі розміри) не шоб зразу позаписувати! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наврятлі хатя нада буде міряти! на тебе ця там де пише оброуд має бути клас да і стан в неї новий майже! а ця шо ти писав друга то там вона чуть коцнута ! я вній був звалився ! на плечі чуть потерта тре буде туда якусь нашивку влупить! якшо хоч можу тобі її подарить! стан в неї новий тошо тіки той прікол один!

Ше в кого є ненужний руль або винос середнього класу або там колеса тож такі середні можна говорити по обміну + моя доплата!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо хоч можу тобі її подарить!
Хочу :)

А по шортам - с синими вставками есть?

И по трико - с красными вставками?

(мне это для комплектов) :)

Колесо какое-то лежит, на втулке Аливио, вроде (возможно, нужно будет перебрать). Кассета съезжена, надо будет менять. Обод - двойной, АирЛайн, кажись.

Колесо - заднее :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) ну тоді окей! думай там проблем небуде там нашивочка невеличка і ділов то! завтра тріко пофоткаю! є вроді одне сине! червоні є з вставками штани ! ато мені принципі забагато того одягу , такшо нада ділиться
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Андрій ХР

Не питання.....

Можеш все залишити....

Народ подивиться, вибере а я тобі бабло можу на карточку зразу закинути.....

Ну і з тебе поляна...... :101010:

З.І. З Андрієм зідвонилися домовились, все підтверджено....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ подивиться, вибере а я тобі бабло можу на карточку зразу закинути.....

З.І. З Андрієм зідвонилися домовились, все підтверджено....

Lexx, то коли на щастя чекати?

ps на сайті velosprint замовляв файний (і недорогий!) велоодяг фірми Ironman. працюють швидко, все доставили за 3 дні за що їм респект і уважуха. а які вони командні велоформи Nalini продають... просто краса - ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товару немає... :)

Бо Славік не все привіз Андрію і він не захотів мотатися туди сюди.....

Як приїде зразу відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто скаже, де веловзуття дістати? Через інет замовляти не хочеться, бажано ж приміряти (щоб потім не мучитись), на велозоні якісь 2 пари 43-го розміру лежать. Можливо хтось знає веломагазини, скажімо, в Рівне, чи Львові?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо мало велозини то замов по і-нету....

Почитай Київський або Харківський форум розділ ПРОДАМ ...

Може щось знайдеш для себе...

http://www.velokiev.com/forum/

http://tourist.kharkov.ua/phpbb/index.php?c=4

2 Марко.

Треба говорти з Андрієм, як в нього виходить....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...