Перейти до змісту

Палиця б"є і залякує активістів!


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

50 хвилин тому, Itzamna сказано:

Жека - правила не для всіх ? Маладца - держи мінус.

ЗІберс, мені той мінус, так би мовити - до сраки.

 

В політиці є свій модер, який давним давно на це забив болт, бо зайнятий іншим.

І якщо ти хочеш, щоб я потішив твоє самолюбіє, чи показав якусь владу чи ще щось - не дочекаєшся.

 

І щодо правил - назвати довбойоба довбойобом - не є порушенням.  Як не крути. Клона - клоном. Неука - неуком. Що не так?  Хочеш сказати що він користувач і його образили - ні. Він клон, який давно повинен був бути в БАН-і.

4 сторінки теми всі дружно намагалися пояснити дурню, що він дурень, і неук, і хамло і т.д. 

НЕ дійшло.

На 5-1 сторінці Ді зробив це так ,як він завжди робить - назвав речі своїми іменами. Як і ман'як.

 

Політика брудна річ. Як не крути - не хочеш обляпатися - не лізь. А вліз - то не нарікай.

 

P.S. Попереджаю усно всіх, хто матюкався у темі. Себе теж.

Будемо наказні.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь
7 minutes ago, Zheny@ said:

P.S. Попереджаю усно всіх, хто матюкався у темі. Себе теж.

Будемо наказні.

серйозно ? :) нєєє, лиши для історії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Itzamna сказано:

Жека - правила не для всіх ?

 

так і є!!!!!

дєвачку за випадковий пост зразу в бан.... а дехто вже 3 чи то 4го мульта "качає" і нічо....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

дєвачку за випадковий пост зразу в бан....

 

А можна з цього моменту детальніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

А можна з цього моменту детальніше?

на їх неміряно було, то не головне

 

краще зверніть увагу на "качання мультів"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. і вестися на пости типу "а чё модераторів не модеруть" і видавати попередження своїм або ще гірше собі - то тупо!!!!

НЕ подобається як модератори матюкаються - го на Візор   роби свою групу в_контакте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

aksm7Savageа приходьте в п'ятницю на Бордівку. Весело буде як! Я навіть попкорн принесу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от відсьогодні вже чекайте на прес-релізи і заяви!

Сьогодні зняли шви. Виписуюсь з лікарні. Величезна подяка усьому колективу нейрохірургічного відділення КЗ "Луцька міська клінічна лікарня". Лікуючому лікарю - Вознюку Василю Леонтійовичу, Зав. Відділення - Колихану Володимиру Петровичу, медсестрам та санітарам. Не можу не згадати - Головного лікаря - Духневич Ларису Петрівну - вона підтримує високі стандарти по усій лікарні. При скромних ресурсах ім вдається зробити дуже багато. Справжнім визнанням Вашоі кваліфікаціі є те, що в комунальному закладі міста Луцька лікуються не тільки з усієі області, а й сусідніх областей! Дякую! Ви неймовірні!

 

PS дякую, що не забанили :))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Життя, як гра в преферанс.Постіно двоє обєднуються проти когось третього. В політиці це називається система противаг, .

І так має бути, аби ніхто не міг узурпувати владу та одноосібно держати весь Луцьк за морду.

Як підприємець я Палицю розумію в його експансії,як людина та громадянин  ,його бажання підімяти під себе всі сфери суспільно політично економчного життя Волині, кругом мати своїх людей і рішати все  договорняками мене вже закумарило.

Він просто перегинає палицью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Zevs_Isver сказал:

p.s. і вестися на пости типу "а чё модераторів не модеруть" і видавати попередження своїм або ще гірше собі - то тупо!!!!

 

тут не згідний, модератор повинен, намагатись принаймні, бути взірцем, (поки модератор), інакше він не має морального права наказувати інших. Ну хіба окремі правила для модераторів написати й тоді можна беспрєдєлити законно. А наказувати себе й своїх це нормально й правильно, інакше получаєтся те, в чому ми зараз живемо, де рука руку миє, свій свому око не виклює й так далі. Але знову ж, все має бути, як і з іншими користувачами, побачив порушення, подав жалобу (а не з підмахоном як Зіберс), а тому, хто розглядає, має бути по барабану, простий користувач порушив, чи модератор : є порушення, значить є покарання, і ніяк не інакше, поки по іншому не вирішать власники форума, які мають право робити на форумі, все що їм заманется, бо то їхня власність, всі остальні тут лише гості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колеги! О 16:00 у Волиньмедіа відбудеться прес-конференція активістів Сергія Чурікова та Богдана Климчука щодо подій, які сталися під час атестаціі працівників управління Нацполіціі у Волинській області

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.02.2016 at 20:44, Barugan сказал:

а шо за АТО в Придністровї, шоООта не вїхав???:0026:

  Я так думаю,що мова про Одесу,де царював "благодєтєль" всея Луцька.Тоді його кишенькове ОПГ "втрата порядку" намаслала на машини і квартири.І не факт,що патрулюванням міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...