Перейти до змісту

Палиця б"є і залякує активістів!


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

Людоньки, заспокойтесь, все вирішуватиметься не на борді і ваша писанина не зарадить. Самооборона і Ко все рішає там де треба, а ви з дивана пробуєте якось на то вплинути... так у вас ніц не вийде.

Я ж написав вчора що влада готується до виборів завчасно. А головний ворог у нашої влади хто ? Правильно, Палиця.

Так, він андон. Але на фоні всіх цих провладних шавок виглядає дуже навіть достойно. От вони і бісяться.

Після виборів з’явилась якась варта уваги кандидатура ? Ні. Значиться на виборах знову буде протистояння теперішніх зі своїми посіпаками і Палиці. Хто виграє ми уже знаємо.

Розслабтеся і спостерігайте, або п*здуйте і доводьте свою правоту на ділі.

P.S.: я обрав перший варіант :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь
7 часов назад, Ukrainec сказал:

І до чого тут Рижков? Ти просто відкидаєш і нехочеш бачити те, що сталося і до чого цей сцикун був причетний в четвер? 

http://www.volynnews.com/news/extreme/u-lutsku-napaly-na-aktyvista-iakyy-atestuye-politsiiu-/

 

 Все є! апаждітє! Триває слідство ;) 

Далі буде... 

Ок, то може треба дочекатися кінця слідства і тоді робити певні висновки. І ще раз підкреслю, виствітлюй події неупереджено.

 

Я тобі вже 5 разів задав запитання, чому ти ніде не згадуєш, що Рижков вимагав гроші в хлопця, і що саме Рижков був винуватцем інциденту на зупинці? Правильно, бо це все виставляє Рижкова в невигідному для Самоборони світлі і кидає тінь на нього самого. Але я тобі скажу, що маніпуляціїї фактами і неправдиве подання подій ще більше псують його репутацію.   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Savage сказано:

Ок, то може треба дочекатися кінця слідства і тоді робити певні висновки. І ще раз підкреслю, виствітлюй події неупереджено.

 

Я тобі вже 5 разів задав запитання, чому ти ніде не згадуєш, що Рижков вимагав гроші в хлопця, і що саме Рижков був винуватцем інциденту на зупинці? Правильно, бо це все виставляє Рижкова в невигідному для Самоборони світлі і кидає тінь на нього самого. Але я тобі скажу, що маніпуляціїї фактами і неправдиве подання подій ще більше псують його репутацію.   

Чого ж ви так хвилюєтесь?! Бот-палиць-детект?  

А що він має з ним про погоду розмовляти? Може і про гроші згадав Рижков, як привід, бо цей байстрюк був на місці злочину 18-го де пошкодив автомобіль Чурікова. Можливо я б мовчки наваляв би йому пошапці.

 І не смій потикати судом в нинішніх умовах, де наявна судова система це місце "рееркарнації" виблюдків різних рівнів! 

ЩЕ раз! Ще раз!  І ще раз!

Є склад злочину, є причетні, є докази, як буде і завершиться слідство то їх викладу.

 

Не політизуйте злочин! Палиця мстить! Мстить грубо, підло, незаконно, через проплачених тітушок  варти порядку за те, що невдається розіграти його гру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого як Самооборона заважає....

значить вірно робите якщо така реакція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec, та при чому тут "бот"? Чи ти вважаєш, що в людей не може бути альтернативної точки зору?

 

22 минуты назад, Ukrainec сказал:

А що він має з ним про погоду розмовляти?

Він взагалі мав проїхати мимо і не чіпати його, бо йде мать-його слідство. А так своїми діями він тільки налаштовує проти себе суд і робить з потенційного винуватця жертву. Невже це так вважко збагнути? Я не вірю, що Рижков настільки недалекий. Тому і кажу, що це схоже на дешевий піар з його сторони. 

 

А ти тільки підсилюєш цю думку, оскільки неправдиво подаєш інформацію стосовно цього інциденту. Та й оця 2-денна пауза для підготовки йому правильного тексту теж виставляє Рижкова не в кращому світлі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що наміри людей не вписуються в споживацький рівень твоєї свідомості, як ти постійно тут описуєш, це абсолютно не означає, що люди які цим займаються переслідують шкурні інтереси.

 

 Ми/я хочемо змін. Мені приємно, що застільки часу в складі Самооборони залишилося стільки ідеалістів.  Для нас передусім зміни це дотримання правди і законів. Якщо хтось їх порушує, нам з ними не подорозі... 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, aksm7 сказано:

 Що вона робить? 

Тиким як ти "спокійно жити" не дає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Дмитрий Викторович Шума сказал:

Попытка пропихнуть своих людей без общественного обсуждения в аттестационную комиссию полиции это один из последних ярких примеров. А тут ему помешали и засветили в прессе скандал в облраде и как он там психует. Вот он стал мстить и начались избиения активистов Самообороны.

Це ви хочете зробити з цього "скандал". Я дивився не один раз те відео - нормально поговорили, домовились і розійшлись. А все інше - це ваші домисли. Закінчиться слідство - от тоді і робіть висновки.

 

5 минут назад, Дмитрий Викторович Шума сказал:

Рыжков не вымогал деньги - по этой причине и не вспоминают эти лживые показания юнца из команды Палыци. Придумать вымогательство было бредом полным, но команда Палыци использует даже бред. А что им ее использовать, когда их уже разоблачили и им нечего противопоставить. Этим бредом очередной раз команда Палыци показала, что следствие на верном пути и команда Палыци теперь готова придумать любой бред в свою защиту и перекрутить события в выгодную для себя сторону любым способом.

Це лише ваші слова, скажімо так "правильно підготовлена відповідь юристом Самооборони". Якщо все так було гладко, навіщо Рижков взагалі поліз до того хлопця? Проїхав би собі мимо і нікого не чіпав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Ukrainec сказал:

не вписуються в споживацький рівень твоєї свідомості

Ох, Госпадє, а це тут до чого? Не маєш, що відповісти, так треба відразу переходити на особистості?

 

10 минуту назад, Ukrainec сказал:

Для нас передусім зміни це дотримання правди і законів. Якщо хтось їх порушує, нам з ними не подорозі..

Звучить красиво, от тільки ти тут сам собі суперечиш, бо Рижков нападаючи на того хлопця, теж діяв незаконними методами. Якщо я не помиляюся, там навіть на нього "хуліганку" хочуть завести.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Savage сказано:

Чи ти вважаєш, що в людей не може бути альтернативної точки зору?

 

Альтернативна точка зору, це коли є дискусія, факти. А не образи і лише якась маячня і безграмотність.

Я також маю власну думку стосовно багатьох подій і людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, aksm7 сказано:

? Рєбята заказні, і видно це одразу......

 

так і є!!!!!

замовлені!!!

замовлені тими простими людьми які їх підтримують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Zheny@ сказал:

Альтернативна точка зору, це коли є дискусія, факти

Ну так в тому і суть, що фактів ніяких немає, лише домисли і безпідставні звинувачення. Ну і ще бажання декого перекрутити події на свою користь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, aksm7 сказал:

а в луцьку то 500 000 живе

А звідки такі цифри? Оо
217 000 станом на 2015 рік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Spyke сказано:

А звідки такі цифри? Оо

а це йому Наполеон з сусідньої палати сказав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, aksm7 сказал:

З батальйону світязь?  Чому на волині воюєш?

Рандомний набір слів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, aksm7 сказано:

З батальйону світязь?  Чому на волині воюєш?

на Волині також є багато "підірасів із маскви" проти них також треба комусь боротися

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, aksm7 сказано:

. Головна і найбільша актуальна приказка для України  "Не дай боже з хама пана" 

 

то було до того я інтернет з'явився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, aksm7 сказано:

На волині є багато ледарів у формі які хочуть влади.

Оце 100%, адже Палиця Варта Порядку хоче пропхнути свого керівника у атестаційну комісію. Точно - негідникі і ледарі у формі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, aksm7 сказано:

А ви Клімчука пропихнули? чи не вдалося?

Ти настільки дурне й некомпетеннтне створіння, що з тобою в дискусію не вступаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2aksm7 непробувавпередтимякпочатиспілкуватисянафорумінадолужитипрогулянівшколіурокиукраїнськоїмови?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, aksm7 сказано:

Рєбята заказні, і видно це одразу......

 

Ок. Заказні. Ким? назви прізвище. Інакше це не точка зору у порожня балаканина.

21 хвилин тому, aksm7 сказано:

Шо ти до майдану робив?

 

ТИ про який майдан? Можна уточнити?

Бо їх у нас як мінімум 2 було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну знов до політики приплели!

Активістів побили люди з "варти порядку", люди палички! Є докази! Є причетні! Кров, маски, авто, хол.зброя все є... Хто чиїми руками політикою займається не знаю.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Ukrainec said:

Ну знов до політики приплели!

Ну так не треба було чіпати КарамбуТТ, але хтось вирішив "чемно потролити бота". :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...