Перейти до змісту

Палиця б"є і залякує активістів!


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, aksm7 сказано:

покійний Яник

ух ти, а оце вже цікаво. А можна детальніше?

 

11 хвилин тому, aksm7 сказано:

Ляпін не проголосував за відставку Кулі в лоб...

Ну Самооборона  вона не тільки у Луцьку. І Лапін тут як би не зовсім при чомусь. І в самообороні не тільки вояки зі Сходу.

 

А загалом - ти пишеш нісенітниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

aksm7/SanyaTT/КарамбаАрамба/і т.д., будь ласка, скажи що тобі за це платять :)

розумні речі місцями пишеш, но їх ніхто не читатиме бо поводишся як довбо*об, котрий "ломає" головою бетонну стіну... з благими, звичайно ж, намірами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минуту назад, Ukrainec сказал:

Активістів побили люди з "варти порядку", люди палички! Є докази! Є причетні! Кров, маски, авто, хол.зброя все є... Хто чиїми руками політикою займається не знаю.

Знову ти перекручуєш факти на свій манер. Правильно було б написати так:

"У Самооборони є підозра, що це зробили їхні опоненти, якими виступає Варта порядку. Прямих доказів нема, але є підозрюваний, який проходить по слідству. Ніяких остаточних висновків поки що не зроблено".

 

Погодься, трохи інший зміст в порівнянні з тим, що ти написав. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Savage сказано:

"У Самооборони є підозра, що це зробили їхні опоненти, якими виступає Варта порядку. Прямих доказів нема, але є підозрюваний, який проходить по слідству. Ніяких остаточних висновків поки що не зроблено".

Оце тверезіше, але є нюанс. Є така приказка: "В сємьє нє бєз урода". Так от вцілому у Варті є чимало нормальних людей, є й колишні самооборонівці, які по суті роблять те ж , що і раніше, але ще й гроші платять. Є багато ідейних. А є й відверті виродки, які по вказівці(або навіть без такої) або за пару гривень готові мочити будь-кого. І в інформаційному полі і, нажаль, фізично.

Так що видихаєм і чекаєм офіційної позиції як Самооборони, так і Варти порядку.

Якщо відверто - я знаю 50% інформації, Ukrainec - 20%, а всі інші коментатори - 0,2%-3%(в залежності від того, де вони про це прочитали)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Соромітник сказано:

aksm7/SanyaTT/КарамбаАрамба/і т.д., будь ласка, скажи що тобі за це платять :)

розумні речі місцями пишеш, но їх ніхто не читатиме бо поводишся як довбо*об, котрий "ломає" головою бетонну стіну... з благими, звичайно ж, намірами

 

ну, поки що зарано говорити, що то Карамба/Нікіфор... ще в нього в повідомленнях не було про бариг з автобазару)

а так, СаняТТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, aksm7 сказано:

Ти мені скажи одне і відстану на все життя від тебе, чого Ляпін продався фракції кулі в лоб?

А ти мені скажи і я теж відстану: чому ти такий дурачок - це з народження чи перехворів чимось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і так, вдогонку, для довідки: Лапін не голосував за відставку Яценюка, тому що замість Кулі-в-лоба мав прийти "аткравєнний під@рас" - вистачить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

чекаєм офіційної позиції як Самооборони, так і Варти порядку.

В першу чергу чекаємо висновків слідства. Бо всі ці офіційні позиції і заяви - це фігня без фактів, приправлена ненавистю до опонентів.

 

1 час назад, difoto сказал:

Якщо відверто - я знаю 50% інформації, Ukrainec - 20%, а всі інші коментатори - 0,2%-3%(в залежності від того, де вони про це прочитали)

При цьому маючи стільки інформації представники Самооборони все одно умудрилися перекрутити факти, приховати реальні дії Рижкова і додумати купу лишнього.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я стримаюсь і не буду казати цьому чудіку, хто він такий. І хто такі свободівці з націоналістами.

Але нє, не стримаюсь.

В перші дні після розстрілу Небесної Сотні, коли громада захопила ОДА (багато хто з "захватчиків" потім пішов на фронт, а також багато з тих, хто по суті там просто харчувався - пішли у Варту Порядку) Так от тоді , коли міліції в нас не було від слова ВААБЩЄ, Самооборона організувала нічний патруль, перший. І мені це доручили. І я зібрав самооборонівців(близько 30-40 людей), назначив їм маршрут і дав завдання - дивитись, дзвонити і пресікати злочини. І тут мені дзвонять "Свободівці" і кажуть: " В нас теж є афігєнні активісти!!! Ми вам їх пришлемо!!!"

Прислали десяток "пацанів", яким я також видав завдання, і.... через три години їх наш патруль привів... БУХИХ!

Багато тоді було розборок у підвалі ОДА.

А ти, ЧМО, тоді своїм задом на дивані торгував!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, Savage сказано:

В першу чергу чекаємо висновків слідства. Бо всі ці офіційні позиції і заяви - це фігня без фактів, приправлена ненавистю до опонентів.

 

При цьому маючи стільки інформації представники Самооборони все одно умудрилися перекрутити факти, приховати реальні дії Рижкова і додумати купу лишнього.  

Що ти пристав до мене з тим Рижковим, як п'яниця до телевізора: "давай заспіваєм, давай спойом!". Тема не про Рижкова!

А...

Не буду вчергове повторюватись! 

Фактів достатньо... Ді не гони, подаєш не точні дані, в мене 23,76% інформаці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, aksm7 сказано:

просто ви ше вонтерством займались  ну ше поважаю

А шо ж ти Палицю тоді не поважаєш отак? Він теж "допомогу надавав". А про "і далі будуть бити" - не тобі про це казати, бо ти сцикло, яке з-за монітору ніколи не вилізе. Будуть бити - будем битись. Будуть намахувати народ - будем битись. Будуть брехати і робити "по-тихому" - БУДЕМ БИТИСЬ!

А ти, як і завжди, будеш сидіти і клацати по клаві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минуты назад, Ukrainec сказал:

Що ти пристав до мене з тим Рижковим, як п'яниця до телевізора: "давай заспіваєм, давай спойом!". Тема не про Рижкова!

Так ти ж сам про нього написав в своєму першому пості. А я просто хочу докопатися до суті справи. І як виявляється - не даремно, бо більшість поданої тобою інформації домисли і не відповідає дійсності. По великому рахунку, навіть назва теми не відповідає дійсності, бо ще йде слідство і нічого не доведено. По суті просто вброс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу модераторів усвідомити - я це пишу, знаючи про наслідки.

Карамба - іди НА"УЙ!!! Не тобі розказувати про корупцію! Я не збираюсь з тобою про "лєвак" у МРЕВ розмовляти. Ти ху*ло ще більше, ніж путін. 

13 годин тому, aksm7 сказано:

навпаки залишити людям шанс на оформлення машин лєваком бо вони в нас дуже дорогі, розмитнення дороге,

ти , хрєн з бугра, так і не зрозумів... і ніколи не зрозумієш, чому стався "Майдан". Бо ти - ХУ*ЛО, яке дбає за "жрать-спать-срать" і лише для себе!

PS для модераторів - коли мене забаните - не тріть будь-ласка мій спіч, можна мати забрати, але оставити суть. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Savage сказано:

Так ти ж сам про нього написав в своєму першому пості. А я просто хочу докопатися до суті справи. І як виявляється - не даремно, бо більшість поданої тобою інформації домисли і не відповідає дійсності. По великому рахунку, навіть назва теми не відповідає дійсності, бо ще йде слідство і нічого не доведено. По суті просто вброс.

То чому ти так заметушився?  Якщо все нормально, то чого стільки "тітушні" з адвокатиками до місвідділу набігло? 

Все нормально. Вброс то вброс... побачимо. Прийде час все "випливе".

Не сси,

Навіть якщо і замнуть адвокати справу формально, то на суд громадськості буду оприлюднені  всі факти. ;)

 

2Ді, не ведись на природній звук біомаси...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, aksm7 сказал:

Оці лозунги вже дістали, це ви сцикло, вам дати навіть гроші на акцію якусь кардинальну приміром по блокуванню митниць аби зменшили побори на все починаючи від товарів і закінчуючи автівками ви засцете і назвете дуріком мене, бо ви підкоряєтесь Києву, такого олігофрена як ваш засновник Парубій я ще зроду небачив.  Всі ваші дії це клуб за інтересами а не реальна допомога народу, Палиця такий сякий але принаймні хоч трохи інвестує в місто , а ви зазомбовані в вас в головах тільки кругом корупція і війна, корупція звичайно у нас є, але не з даї треба починати боротися, навпаки залишити людям шанс на оформлення машин лєваком бо вони в нас дуже дорогі, розмитнення дороге, от і люди то переварюють номера то під документи привозять бо неможуть собі дозволити повністю розмитнювати не по карману це, а ви там не боритесь з корупцією а боритесь з людьми, щоб подолати корупцію в мрео треба щоб розмитнення було дешеве, і тоді мрео змушене буде зменшити свої апетити, а ви борячись з корупцією в мрев ви ще більше заганяєте автопромисл в тінь це раз. По друге діма з корупцією треба починати боротися у міліції прокуратурі і судах, поки сидить шпига і такі як він вона буде завжди...

знаєш, що мене саме більше зай*бує в цій ситуації ? Х*й би с нім, був би ти нє*бацца крутий волонтер, чи ще який в сраку крутий громадський діяч, який свою жопу рве на німецький хрест за права й свободи простих громадян, чи сам сука 18 танків однією гранатою підірвав, чи 100 бесплатних операцій зробив, СУКА ХОТЬ ЩО НЕБУТЬ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, то тоді б ти може й справедливо дойо*увався до інших людей. А так , якого х*я ти своє вонюче є*ало роззявив ?????? ГААА ? Якого х*я ти претензії предьявляєш ? По якому такому бл*ть праву ? За які сука такі нєв*єбенні заслуги ? ГАА ???? 

Бл*ть реально дістало вже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минуты назад, Ukrainec сказал:

Навіть якщо і замнуть адвокати справу формально, то на суд громадськості буду оприлюднені  всі факти. ;)

Аби то дійсно були факти, а не безпідставні домисли, які ти тут оприлюднив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, aksm7 сказал:

О яка культура модераторів вже нічому не дивуєшся, я ж кажу і казав хамовиті базарнікі з варшавкі які пруться в політику це в 100 разів гірше за Палицю... Чоловіче люди вибрали свій шлях громадсько-політичний а це ознає у нормальному суспільстві, що за їхньою роботою  та біографією уже пильно слідкують усі бо це громадскість, і критика завжди буде, навіть мала дитина чи іноземець чи бомж, має право їх розкритикувати бо вони обрали шлях громадської роботи, а от те, що в декого  просто нехватає мозгів і аргументів і починають матами говорити  то це означає, що люди правду говорять про них... В нас 90% отаких от ярих патріотів нерозуміють спрвжньої суті демократії, і тому й в нас в країні нічого не міняється, бо народ тупий і гризеться один з одним б'ють один одного по голові і звинувачують один одного...

коли вони БУДУТЬ в політиці, тоді й будеш до них до*обуватись, он троль Лапіна, він депутат, йому цей хрест нести, заодно й реагувати на обосновані чи необосновані до*обки таких неадекватів як ти. А до ЦИХ людей ти якого х*уя морду розкрив га ? Поки вони РЕАЛЬНО, з фактами , доказами й іншим, не оступились, закрий морду й залізь в ту нору, з якої виліз. Ти собі льстиш, називаючи себе таким всеобьємлючим словом *громадскість*. Не дай Бог, щоб ВСЯ громадськість була б така як ти, тоді точно був би один вихід, стрімголов тікати з цієї країни. Але, слава Богу, громадськість не вся така як ти, й поки хлопці з Самооборони це розуміють, то вних є сили тратити свій вільний час, сили й гроші за те, щоб нормальні люди стали жити нормально, принаймні хоть трохи чесніше й безпечніше. Добре, що серед всього цього гівна, що дієтся в державі, хоч в них, ще не опустились руки 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, aksm7 сказал:

О яка культура модераторів вже нічому не дивуєшся

й модераторством ти мені зараз не тикай, я зараз такий самий модератор як і ти, тому й дозволив це собі написати, іменно таким текстом й такими словами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, aksm7 сказал:

Вони громадські діячі!!! А ляпін то взагалі фейкова скотина так як і його прихильники, я ж кажу після того голосування для мене не існує ні лапіна ні самооборони...

то якого хєра ти сюди приповз й воняєш ? Нема то й нема, хрєн з тобою. Хіба хто тобі тищу баксів *бєзвозмєздно, тоєсть даром* в руки дасть, о_О це зразу видно турботу про таких як ти, остальне нє нє, все саме робится. Що зробиш, на планеті мусять жити й такі : не обєзображені інтєлєктом. Амінь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Itzamna сказал:

Шановні модератори - не порушуйте правила форуму,

 якіх ви вимагате від інших, під якими ви ставили галочку "згідні" при реєстрації.

Бо ніби відзеркалля - ми за правду, за народ, за закон - а почать з себе ніяк не в змозі. То чим ви відрізняєтесь від йовбака, тітушки і т.д а нічим. Прям така собі парочка - діма і маньячичка. Вам користувачам не можна лаятись, а для нас "закон не писан".

 

та ти шо ? барєц за правду виліз ? мало ти на правила клав ? про йовбака згадав ? давно на олбанському тут строчив ? я зараз не модератор, тому смєло можу послати тебе в ту сторону, де ворони розвертаются. Саме сре сре на правила, получає, потім десь *тріску в оці* побачить і зразу : УУУУУУУУУ, АААААА, ООООООО, який поганий модератор. За собою слідкуй, а то в чужому оці тріску бачиш, а в свому колоди не помічаєш. Я і Діму банив, й сам забанювався, будучи модератором , а ТИ ??  Ти б забанив свого знайомого чи товариша ? А себе ? Тільки не треба ото починати, що ти чоткій пацан й власть чи модераторство тобі западло. вам воно западло, поки ви її не маєте, отримуєте, маскі зразу спадають, так що можеш не *лічити*. Я готовий до покарання й проблем в цьому не бачу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.02.2016 at 22:47, Ukrainec сказал:

зверніть ще увагу на відео на людину, що знімає на телефон - людина з пресслужби "Варти беспределу", щоб ні в кого не було ніяких ілюзій. ;)

 

так це ж славнозвісний "лучанин якому не байдужа доля міста" - Волянюк Олександр Олександрович, який на членські внески купив собі айфон )

Він же кандидат в депутати ЛМР від укропа, прес-секретар ГО "варта порядку", юрист/адвокат та ще й учасник антитерористичній операції в Придністров’ї :)охорони Палиці в Одесі.

 

Питання до самооборони: як Ви знайшли авто/власника авто по ключах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тему не закриваю і не чищу.

все залишу як є, для історії, так би мовити.

 

За клооноводство, толінг, образи учасників і т.п. порушення, чоловік той що "хз-вже-як-його-нік-насправді" aksm7

Забанений аж до першого квітня.

ЩОдо матюків, то по відношенню до забаненого ніякої іншої реакції на думку не спадає. Надалі попрошу утриматися від такого роду спілкування. Всі ж люди цивілізовані.

надалі, думаю, обговорення буде проходити у більш спокійному руслі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...