Перейти до змісту

Про Крим від кримчан


fedot

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 147
  • Створено
  • Остання відповідь

привет друзья...ещё один крымский есть - я...если отвечающий с Советского района, то я с Нижнегорского...от наших районных центров друг до друга 22 км...если он правда с Советского...пусть и напишет с какого он села...сейчас я вам и правду расскажу...по национальности я не татарин - что бы не было упередженного ставлення...и заодно пусть напишет где это он трёху в Симфе за 5 тыр с коммуналкой тнашёл...если однокормнатная зачуханная с 12 - 15 тыр начинается ... и ещё просьба...форум выставил ограничение на 2 сообщения...если кто знает как - помогите пожалуйста обойти - или сделать что надо...ща я вам и про зарплаты медиков напишу, и где это он в пгт. Советском зарплаты по 28 тыр нашёл узнаем...мне с женой реально интересно...просьба к форумчанам - кто может - не дать заблокировать и честно рассказать что и к чему...не совру...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А ты думаешь это в долларах?
Да в ваших советских (в прямом и переносном смысле) квитанциях ничего не написано, ни кубов, ни рублей, ни киловатт.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о зарплате медиков из поликлиники...старший медсостав - до 18 тыр...средний - 10-12 ...медсёстры и нянечки могут и 4 тыр и 5 получать...держатся изо всех сил...иначе денег вообще неоткуда взять...пенсии конечно лихие - ткм кто вышел на пенсию до 2015 - назначили много и с потолка - типа по украинскому законодательству ещё... кто вышел после на патриотизме - локти кусают...гораздо меньше...наверное это моё последнее сообщение на сегодня - "Вы можете отправить еще 1 сообщений до 07 December 2015 - 11:32 . Данное ограничение будет действовать пока у вас не будет 5 одобренных сообщений."....если в теме есть модераторы - дайте пожалуйста пообщаться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

странно однако....обидва з крима, а інформація протилежна..хто то точно брехунець.... ви напишіть світло то є в криму? чи не має? бо якісь непонятки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки були малі діти я майже кожного року їздив у Крим.Район Ялти.

Так сервіс і, так дорого але з нашого клімату дуже корисно і ефективно оздоровлюватись в Криму.

Точно знаю, що сотні ,а може і тисячі волинян вклались у нерухомість в Криму.

І що тепер?

Українці все втратили, бо кримській ваті грав обрік в дупі та дуже хотілось імпєрского вєлічія та  шикарнішої жизні.Ну страждали вони 23 роки в Україні більше всіх.

А тепер ця вата чекає поки ми розбудуємо наше життя до рівня Австрії  і тоді приїде до нас на все готове.

Нє браток, підшукуй собі місце в Краснодарі.

Або починаючи із завтрішнього дня роби в себе в Криму все, щоб цей довбаний референдум залишився як недолуга та забута сварка у сімейному житті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Basil, це називається "жестко раскритиковал" ? :D  Так, обережненько шота там промичав... А коментарі до відео порадували...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, згадав ще один цікавий момент. Уважаемые из Крыма. А как у вас теперь обстоит дело с недвижимостью украинцев? Или как в 1917г? Типа все национализировать?/
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, згадав ще один цікавий момент. Уважаемые из Крыма. А как у вас теперь обстоит дело с недвижимостью украинцев? Или как в 1917г? Типа все национализировать?/

 

Націоналізують не все. Ті самі Вониській WOG і Галицькій ОККО нормально працюють в Криму. Лише переоформили власність під російські закони + можливі відкати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та да, хай розкажуть кримчани які в них зараз є заправки

Ну а наші  діячі з Вогу та Окко хай би розказали ,як це вони працюють на окупованій території?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а наші  діячі з Вогу та Окко хай би розказали ,як це вони працюють на окупованій території?

 

Так само, як і президент має бізнес на території ворога. Я вам ще більше рокажу, як обходяться санкції з кримськіх компаній. Товар вивозиться в Краснодарський край і іде на експорт звідти. Причому купують товар і американські фірми в тому числі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які в них зараз є заправки

 

Заправок в них ціла купа. Просто на більшість або перепродані або зроблений ребрендинг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и ещё просьба...форум выставил ограничение на 2 сообщения...если кто знает как - помогите пожалуйста обойти - или сделать что надо......просьба к форумчанам - кто может - не дать заблокировать и честно рассказать что и к чему...не совру...

наверное это моё последнее сообщение на сегодня - "Вы можете отправить еще 1 сообщений до 07 December 2015 - 11:32 . Данное ограничение будет действовать пока у вас не будет 5 одобренных сообщений."....если в теме есть модераторы - дайте пожалуйста пообщаться...

Таковы правила форума для новых участников. После 5-ти сообщений ограничение автоматом снимется. Чтобы не заблокировали вообще, нужно просто соблюдать Правила форума, да и просто придерживаться нормальных правил приличия общения.

А если ну очень печёт желание УЖЕ написать, напиши кому-нибудь из участников этой ветки в "личку", попроси, пусть он процитирует то, что ты хочешь сказать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і про засолення земель хотілося б відповідь почути

Ти так не відповів чи я десь пропустив відповідь?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ну і про засолення земель хотілося б відповідь почути

Ти так не відповів чи я десь пропустив відповідь?

 

 

http://board.lutsk.ua/topic/189625-про-крим-від-кримчан/?p=1053436734

 

Ну і про засолення земель хотілося б відповідь почути

стыдно, но ничего сказать по этому поводу не могу

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ти так не відповів чи я десь пропустив відповідь?

сегодня пообщался с оч.умным человеком по этому поводу, действительно такое может быть. и с пресной водой для сельского хозяйства могут быть большие проблемы. но для гражданских нужд подземных вод нам хватит на долго.

 

 

Ну всё норм, крымчане с жажды не поумирают, они вернутся в то состояние в котором  были до передачи его Украине ,тоесть в пустыню :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


сегодня пообщался с оч.умным человеком по этому поводу,

З росії чи з крима?

Чи з України? Бо ось не в'яжеться.

 


но для гражданских нужд подземных вод нам хватит на долго

Я вже подібне чув колись. І про електрику, і про продукти. І про воду. І про все решту.

 

 

Ти справді в це віриш? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо мені не змінює пам'ять, то ще до анексії в Криму були квоти на використання скважин, і отримати дозвіл на буріння скважини теж було не так просто. Також в перший рік після анексії, бачив статтю де російські науковці вже тоді били тривогу, що без дніпровської води і з неконтрольованим використанням підземних вод, Крим будуть чекати великі проблеми, зв'язані з заміною в підземних водяних горизонтів прісної води солоною морською.

Не все просто там, і диму без вогню не буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

сегодня пообщался с оч.умным человеком по этому поводу, действительно такое может быть. и с пресной водой для сельского хозяйства могут быть большие проблемы. но для гражданских нужд подземных вод нам хватит на долго.

 

 

друже, а и справді з Криму, бо у мене відчуття, що ти від Криму був не ближче ніж за  кілька тисяч км?

які підземні води? ти про що?  - в центральній та північній частині вода солонувата, реально чистої пригодної до нормального пиття води дуже мало.

все що є - це те, що тече з гір - ось там нормальна вода, і ще трішки. але це все мізерно мале, для потреб кримчан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сегодня пообщался с оч.умным человеком по этому поводу, действительно такое может быть. и с пресной водой для сельского хозяйства могут быть большие проблемы. но для гражданских нужд подземных вод нам хватит на долго.

 

Умный чоловік такої дурниці б не сказав! Звичайне окозамилювання, для заспокоїти тих, хто "наконец то умрёт в рассии!". (Що заважало поїхати в росію і там померти - невідомо! Але то таке..)

 

Якби проблему із прісною водою було вирішити легко, то її б вирішили ще за часів СРСР. Ще ДО того, як Хрущов приєднав Крим до України!

Він чудово розумів, що ні прісної води ні електрики, Крим самостійно мати не зможу. Рівно як і продуктів харчування.

І тому й було прийняте рішення про приєднання до України. БО:

 

- відносно поруч купа прісної води. (Дніпро зі своїми водосховищами!)

- відносно поруч електроенергія! Той же Дніпро, із гідроелектростанціями. Та ТЕЦ на Донбасі.

- відносно поруч їжа. Тобто є транспортне сполучення. Поїзд, траса. Море від Одеси.

 

БО:

- не вміли в СРСР зробити якісну припливну ЕС.

- не вміли (не хотіли) зробити вітрову електро-енергію. (а її б хватило ТОЧНО!)

- немає там достатньо прісної води для всіх!  Це вам не Карпати!

- дорого продукти доставляти з росії чи молдови.

- Не подумали коли в Криму будували АЕС... на карстових пустотах....

 

І справа тут не в тому, що Хрущов був українцем, і хотів "золотоносний" Крим зробити українським. А справа в тому, що як виявилося, він був економіст, на відміну від теперішньої влади кремля. Із своїми тараканами в голові.

 

Крим без України - помре. І навіть росія зі своїми ресурсами його не врятує.

 

Якщо чесно, я не бачу в цій темі дискусії. Була колись подібна жалюгідна спроба. Заглохла.

 

 

ну значит мы все умрем вам на радость))

нам від того радості мало.

Бо, походу, лише росіяни вміють радіти від смерті людей. Сусідів.

Ми, на відміну від вас, завжди співчували вашим трагедіям і проблемам. Беслан !Норд-ОСТ.! Теракти в метро! Паводок в Кримську (наводнение Крымск)!

 

Тому не варто говорити дурниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


  І справа тут не в тому, що Хрущов був українцем, і хотів "золотоносний" Крим зробити українським.

Хрущов народився у Курській губернії рососійської імперії. Указ про передачу Криму підписав не Хрущов, а Ворошилов. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...