Перейти до змісту

Про Крим від кримчан


fedot

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 147
  • Створено
  • Остання відповідь

Росія САМА визнала , що гроші резервного фонду закінчаться через два роки.

Значить насправді через рік.

А через 5, ну 7 років Крим буде звичайною областю.

Як тоді в очі нам дивитиметесь?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


речь шла про квалифицированных специалистов
при чём тут квалифицированых или нет (это и так понятно по умолчанию). Речь шла, что такие зарплаты ОЗВУЧИЛ министр, а как оно на самом деле?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без Днепровской воды конечно плохо. пострадали в основном рисовые чеки и рыбные хозяйства в северном Крыму. но канал сейчас наполнен. нижнегорский и советский район полностью отсеялись зерновыми

Звучала думка, що кримської води на сільське господарство явно не вистачить, як наслідок буде засолення с/г земель. Таке явище приходить не відразу і поки що Крим може робити вигляд, що все добре, а з часом не залишиться ні с/г змель ні прісної води.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю в Україні післязавтра буде не як в Австрії, але як в Польщі буде.

А в Криму післязавтра буде як в ДНР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scrrr, А что у вас думают про туризм? И как прошел этот туристический сезон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

але як в Польщі буде

есть такие предпосылки?) 

 

 А Ви дарма іронізуєте .Певно що  є. Можливо, не так швидко як  хотілося б, але, що Україна вийде на  рівень, навіть не сумніваюсь.

а у нас если будет ДНР перееду в Краснодар, а если у вас будет Австрия, перееду домой в Бровары)))

 

Ну, ну)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моему, никакой это не крымчанин...и пацанчик просто троллит всех)).

Можеш перевірити. Купи в нього телефон і по квитанції Нової Пошти будеш бачити звідки відправлено.

перееду домой в Бровары)))

да я выбрал

Тобто ти і на референдум ходив де голосував за приєднання до Росії і домом вважаєш українські Бровари?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моему, никакой это не крымчанин...и пацанчик просто троллит всех)).

Та ні, дядько живе в Криму)))) Принаймні, в грудні 2013 року жив в Сімферополі.

http://board.lutsk.ua/topic/149223-продам-смартфоны-lenovo/?p=1052975222

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


По-моему, никакой это не крымчанин...и пацанчик просто троллит всех)).
Значит, просто вторая половина моего комментария)).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якщо все так добре в криму, канал водою наповнений, с/г процвітає, енергоміст проложили, в медецині з/п не маленькі, туристичний сезон пройшов на ура.... то певен треба заборонити повністю виїзд з Крима в Україну, щоб всі кримчани жили і радувались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

але як в Польщі буде

есть такие предпосылки?) а у нас если будет ДНР перееду в Краснодар, а если у вас будет Австрия, перееду домой в Бровары)))

 

Такі як ти і роблять можливим існування днр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світло є пишуть тут. а от гоблін, "царь всєя кримнаш" каже що світло є менш, ніж на 40%

CVdUOlzWIAA3BvM.png

 

Так все зашибісь що гівно зливають просто в море

https://www.youtube.com/watch?v=wfj-9IEZR1E

 

раша перетворить КРим в одну зливну яму і піде, вони де не з"являться то тільки і гівно після себе залишають.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

я поясню почему меня не терзают душевные муки по поводу потери Украиной Крыма))) Родину ведь не выбирают, так!? я родился в стране которой больше не существует, правопреемником этой страны так никто и не стал (заявление России в 1999 году считаю не в счет)). В 91м нас всех поставили перед выбором Родины. Большинство естественно выбрали свою малую Родину, но по какому принципу нужно было выбирать мне, если полжизни я прожил РСФСР и в Украине? я не хочу делать такой выбор, для меня русские и украинцы - один народ ...и так как я свободен от национальных предрассудков, считаю нормальным жить там где мне комфортно. Договорились же, политику не затрагивать! давайте бытовые вопросы! абсолютно честно отвечу. Сейчас вот кстати пишу из села в Советском районе, свет и интернет как видите есть. Местные говорят что сидят почти без отключений.

 

Тут проблема в тому, що над комуністичним режимом не був проведений аналог нюрнберського процесу, винні не покарані, тому ностальгія в декого досі проявляється. :)

Ну і ще таке - якщо русскій не розуміє українську мову - то він мені не брат, максимум сусід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

то він мені не брат

я можу вiльно спiлкуватись))) 

 

мова йде про тих, хто живе в рф :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю можливість спілкуватись на одному з форумів з кримчанкою... так от, її сприйняття дійсності (як про Україну, про Крим і про ерефію) дуже нагадує те, що пише Scrrr.

таке враження, що вони живуть тим, чим бачать в телевізорі на росканалах. В Україні - бендери і фашисти, вкупі з ПС і татарами, в Криму все добре  і буде ще краще,  ввх - бог

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю можливість спілкуватись на одному з форумів з кримчанкою... так от, її сприйняття дійсності (як про Україну, про Крим і про ерефію) дуже нагадує те, що пише Scrrr.

таке враження, що вони живуть тим, чим бачать в телевізорі на росканалах. В Україні - бендери і фашисти, вкупі з ПС і татарами, в Криму все добре  і буде ще краще,  ввх - бог

Так воно і є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

живуть тим, чим бачать в телевізорі на росканалах

у меня есть возможность получать информацию из разных источников. интернет нам еще не отключили)) опять же общаюсь с родственниками из Луцка, Ковеля и Киева. так что ваш выстрел про зомбоТВ в молоко.

 

Нічого не в молоко. Періодично дивлюсь ваші (рассєйські) канали\новини і зомбування там проходить по-повній!!! А те що ти ще переглядаєш інет, проглядаєш українські новини і аналізуєш, видно, інакше тут від тебе ми би вже чули про фашизм, поїдання дітей, рабів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені одному здається, що нормально людина відповідає??? Він справді з Криму.... Є можливість отримати інсайдерську інформацю. Там проскочила думка, що він троль.... Так враження таке, що це ви бандою його тролите і в вас не виходить....

Людина готова реально нормально спілкуватись, на фіга що не пост то підй..бка???????

 

Тепер питання до кримчанина - як в вас з візами???? де відкриваєте і з яким паспортом????

 


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

moZok, а не приходило тобі в голову, що він так вічливо відповідає, щоб не нарватись на грубість "злої бандерівської банди" і щоб втертися в довіру таким довірливим, як ти? І добившись свого, лити їм в вуха свою солодку пісню.  Це і називається - тонкий троллізм. Адже відомо, з інету, з їхніх форумів, з відеороликів ютуба, що те, що він співає, є - м'яко кажучи неправдою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...