Перейти до змісту
Zalepok44

Приписка-виписка-військомат

Recommended Posts

...
Щойно, Basil сказано:

ну то тільки, якщо від дуже хоче потрапити в цей призов, а лікарі не пропускають... імхо

мав на увазі що він мед-брат, сидить з лікарем на комісіях

Поширити це повідомлення

10 хвилин тому, Соромітник сказано:

Так вони протягом останніх років шерстять без перерви. Треба ж перевірити чи є такий. Потім за тих пару місяців призову фіг кого позбираєш, а так уже і списки є перевірені.

то з військовозобов"язаними, з призовниками там трохи по іншому.

Поширити це повідомлення

на цей раз здалеку почав...

але не стримався і вкотре попалився

з апдейтом форума кнопочка "випиляти підараса_із_маскви" працює швиденько

Поширити це повідомлення

3 часа назад, Соромітник сказал:

Та і бабло тра постійно :) а не два рази на рік як у викладачів

Ну, то ж двоповерхові будинки дорого будувати.<_<

Поширити це повідомлення

ну ви й мою темку підняли))))

Кому потрібно пройти штамп в військоматі без комісії мені в пп. Не комерція, просто законна схема, за дякую. :-)

Поширити це повідомлення

не розказуйте брехні,  я працював в луцькому овк, і слава богу що я там не працюю уже,  поперше за ті зарплати сидіти там для чоловіка треба бути повним дебілом, а хто там реально гроші має так це командири офіцери но і комісари без відома яких ти ніхто і звати тебе ніяк, все йде через начальство, яке зелені достатньо в західний штаб возило. Там нормальна людина просто неможе працювати. Тепер я працюю не на державу а на приватну особу, випав шанс і я покинув лайно, тас вище керівництво повністю непрофпридатне вони не то, що навіть людей в армію заберати їм треба взагалі заборонити йти на службу, там як був бардак 2 роки думаю так і зараз.  Там все як житті одні живуть за рахунок інших, якщо ви люди хочете знати зайдіть подивіться декларації, офіцерів в кожного участок і кожний будується,  а прості люди яких ото заставляють виконувати усю брудну роботу отримують копійки і накази тільки.

Ну да, хто ж ще правду розкаже, як не колишній працівник, якого працювати заставляли. Він такий розумний, все вміє, а йому тільки копійки та накази.

Я раніше про всі свої роботи розповідав в такому ж дусі, а тепер сам на керівній посаді і про мене колишні працівники та й теперішні говорять аналогічно.

Upd: Тьху ти! Написав пост, а тоді тільки замітив "стиль собачки". Ну ти, Саньок, і розвів мене...

Поширити це повідомлення

1 година тому, lalar сказано:

я отримував 4500 , а деякі 20-30 000 з так сказати калимом і на призивах, і майновій мобілізації, накривали уже хати,не буду здавати бивших колег але таке там є, хочте вірте хочте ні.

Карамба, дай посилання хоч в гуглмапс на ці палаци

Поширити це повідомлення

18 часов назад, Basil сказал:

Не знаю, що у вас там на кичкарівці... щось або ви не все розказуєте, або щось плутаєте...

і так ми маємо хлопчика 1999 р. н., призовника, який прописаний до призовної дільниці згідно приписного свідоцтва, студента, який закінчив І курс стаціонару, але довідки до військомату,  що вступив до ВНЗ, минулого вересня не подавав. І його зараз направляють не медкомісію? Але зараз призовна комісія не працює, призову немає, тобто є, так званий "літній" до НГУ. але він вже майже завершений, люди відібрані... як на мене, то в такому випадку, направлення на медкомісію виглядає щонайменше дивни, або я чогось не знаю...

Направлення на 12 вересня.

Поширити це повідомлення

On 03.08.2017 at 07:56, Zalepok44 сказано:

ну ви й мою темку підняли))))

Кому потрібно пройти штамп в військоматі без комісії мені в пп. Не комерція, просто законна схема, за дякую. :-)

Написав в пп... мовчите)

Поширити це повідомлення

2 годин тому, Oli сказано:

це стосується і газети (сайту) сегодня, голосний заголовок, не більше того...

призов це почався ще в липні - відбір кандидатів, зараз розпочинається так би мовити активна фаза, власне сам призов уже відібраних людей...

та й потрапити до того призову не так просто було, він дуже обмежений...

Поширити це повідомлення

29 хвилин тому, Підпільник Кіндрат сказано:

нема роботи молодим то й йдуть, а що безплатно накормлять, положать  спати,  дадуть побігати і навчать дисципліни прибирати за соботою, все як в дитячому садочку, тількі для дорослих, а по факту країна перетворилася на країну дебілів, замість того аби молодь залучати до роботи то виробництва до економіки бо з нею повний піздець,  її нальбільш активну частину молодих чоловіків залучають до війська, країна дебілів.

Партизан Карамба, і чого тобі не спиться? Ладно я щойно з роботи прийшов і вечеряю, а ти чого? За ніч хочеш всі теми засрати?

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз