Перейти до змісту

Приписка-виписка-військомат


Рекомендовані повідомлення

Только что, Basil сказал:

так, не прийдеться. менше слухай місцевих 3.14здаболів...

я вже вище писав і @romanc підтвердив, що на влк направляють при постановці на облік, а не при знятті.

те саме... читай вище...

Мене в військоматі направили на комісію при знятті з обліку, а при постановці на облік вручили повістку в партизани. Ти думаєш я брешу?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, nickel said:

Мене в військоматі направили на комісію при знятті з обліку, а при постановці на облік вручили повістку в партизани. Ти думаєш я брешу?

Ага, @romanc підтвердив слова Василя, посилаючись якраз на твій недавній досвід)) 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Basil сказал:

не получиться... навчання відмінили... карантина аднака...

Думаю, що справа не в карантині. Навчання оголосили після того як ми увійшли в червону зону, і за останній день нічого не змінилося, щоб їх відміняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, nickel сказано:

Мене в військоматі направили на комісію при знятті з обліку, а при постановці на облік вручили повістку в партизани. Ти думаєш я брешу?

ні ти не брешеш...

справа в тому, що ти знімався і ставав на облік в межах одного тцк... якби ти знімався би з обліку в одному тцк, наприклад в луцькому міському, а ставав би на облік в іншому, наприклад, в луцькому районному (переїхав би наприклад в Ліпіни чи Боратин), то зняли би тебе без влк, а ставили би вже з влк, відповідно і повістку ти отримав би після проходження влк та при постановці на облік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, nickel сказано:

Думаю, що справа не в карантині.

залишимо це на совісті вищого командування...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, nickel сказано:

вчора ставав на облік щоб прописатися, то вручили повістку на навчання на 30 днів.

А який висновок влк зробила,  що тебе на навчання запросили? 

Я чомусь вирішив,  що непридатний у мирний час і обмежено придатний у військовий,  тому здивувався це прочитати.  

Я помилився з висновками комісії,  чи тепер і таких на збори ганяють? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Unknown сказал:

А який висновок влк зробила,  що тебе на навчання запросили? 

Я чомусь вирішив,  що непридатний у мирний час і обмежено придатний у військовий,  тому здивувався це прочитати.  

Я помилився з висновками комісії,  чи тепер і таких на збори ганяють? 

Все ти правильно зрозумів, висновок влк - непридатний. Просто нєхрєн шастати по коридору, коли позапланові збори почались. То ж легше так вручити повістку ніж нести її додому чи на роботу.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, yu2007 сказал:

 

Тобто в нас можна зараз (чи можна було донедавна) знятись з реєстрації, не реєструючись за новою адресою, і, відповідно, не відвідуючи військомат? Справді?

 

Тобто я приходжу в ЦНАП і кажу: хочу знятись з реєстрації. Вони такі: ідіть у  ТЦК. А я їм: та ні, я реєструватись поки не буду, просто знімусь з поточної адреси. Вони мені: а, ну окей, давайте будинкову і паспорт, зараз знімемо вас. 

 

Все правильно? :) 

Я написал, что собственник может выписать прописаного несобственника совершеннолетнего. Есть такое в законе, но в Мариуполе это прокатило без проблем в Цнапе, а в Ужгороде сказали обращаться в суд и по его решению выпишем. 

А после приходит этот выписаный в Цнап и ему анулируют прописку по факту.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Cherman сказано:

А на рахунок повій, що так цікавишся? Телефончики дати?;)

якщо не боїшся, то скидай номери своїх фавориток 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, Basil сказал:

На кордоні без довідки з ТЦК не пропустять.

По какой причине? Никогда не спрашивали военный на кордоне, его нет в списке доков на выезд.

Ну и Берн может сейчас заехать в Украину как ро Украинскому паспорту, так и по книжке ПМЖ и даже на евробляхе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

Берн может сейчас заехать в Украину как ро Украинскому паспорту, так и по книжке ПМЖ и даже на евробляхе.

Берн може робити все що йому заманеться. Він запитав, яка процедура, я йому відповів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, romanc сказано:

в Ужгороде сказали обращаться в суд и по его решению выпишем

правильно сказали.

дійсно

2 годин тому, romanc сказано:

собственник может выписать прописаного несобственника совершеннолетнего

за рішенням суду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, nickel сказано:

Все ти правильно зрозумів, висновок влк - непридатний.

 

11 годин тому, Unknown сказано:

непридатний у мирний час і обмежено придатний у військовий

може бути призваний на збори...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Bern сказал:

Отримав постійний вид на проживання

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1241-16#n14

Разрешение на выезд на пмж -это сдача украинского паспорта.

В нет там требований о выписке с места проживания, а только справка о месте проживания- и не понятно, в украине или за рубежом). И вообще можно не приезжать, а подать в консульстве Украины за рубежом.

В Италии все живут с пермессо и норм.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Bern сказал:

Отримав постійний вид на проживання

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1241-16#n14

Разрешение на выезд на пмж -это сдача украинского паспорта.

В нет там требований о выписке с места проживания, а только справка о месте проживания- и не понятно, в украине или за рубежом). И вообще можно не приезжать, а подать в консульстве Украины за рубежом.

В Италии все живут с пермессо и норм.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Basil сказал:

Берн може робити все що йому заманеться. Він запитав, яка процедура, я йому відповів...

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1241-16#n14

Нет в процедуре военкомата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Basil сказал:

правильно сказали.

дійсно

за рішенням суду...

Суд действует по закону, он просто обязут цнап выполнить закон, если тот не согласен, в данному випадку.

С несовершеннолетними другая ситуация, там дозв іл опекунської ради нужен, а дальше то же самое.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Basil сказал:

 

може бути призваний на збори...

Та може-може, але ж ми дорослі люди і розуміємо, що вони й здорових далеко не всіх визвали, що мене призвали не тому, що здорові закінчилися, а просто тому, що я сам прийшов по іншому питанню, але гріх цим було не скористатися, щоб забезпечити достатню кількість партизанів. Нагадує совєцьку репресивну машину, яку гарно описав Солженіцин, коли арештовували людей серед білого дня ні за що. Одному чуваку вдалося відбитися і втікти додому і ніхто по нього не прийшов. З чого Солженіцин зробив висновок, що того на вулиці вицепли в випадковому порядку, як і мене. 26 років вони про мене не згадували, поки я сам не прийшов. Одне добре: на облік став і більше туди ходити не буду, а вони когось іншого в коридорі зловлять.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, nickel сказал:

Та може-може, але ж ми дорослі люди і розуміємо, що вони й здорових далеко не всіх визвали, що мене призвали не тому, що здорові закінчилися, а просто тому, що я сам прийшов по іншому питанню, але гріх цим було не скористатися, щоб забезпечити достатню кількість партизанів. Нагадує совєцьку репресивну машину, яку гарно описав Солженіцин, коли арештовували людей серед білого дня ні за що. Одному чуваку вдалося відбитися і втікти додому і ніхто по нього не прийшов. З чого Солженіцин зробив висновок, що того на вулиці вицепли в випадковому порядку, як і мене. 26 років вони про мене не згадували, поки я сам не прийшов. Одне добре: на облік став і більше туди ходити не буду, а вони когось іншого в коридорі зловлять.

А может  зимние сборы специально для неликвидных проводят?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, romanc сказал:

А может  зимние сборы специально для неликвидных проводят?

Ну да, найкращий метод випробувати на міцність туберкульозніка - кинути його зимою на полігон. 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

26 років вони про мене не згадували, поки я сам не прийшов.

тепер ясно, що то через тебе армія була розвалена в 2014 році, розслаблявся він 26 років...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Cherman сказано:

Логіку шукати там немає сенсу.

Логіка там є... Вона воєнна...

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...