Перейти до змісту

Приписка-виписка-військомат


Рекомендовані повідомлення

15 хвилин тому, roxa100 сказано:

В одесі прості люди попалили сепаратистів, і все одеса українська і нетрабу було ніяких автоматів, кулеметів, бмп.

 

Вибачте, але я б не хотів жити в місті, де за будь яку ліву думку вас одразу ж палять, а поліція колупається в носі тим часом. + неорганізовані патріоти зі зброєю проти висококваліфікованих та організованих найманців з підтримкою техніки, засобів спецзв'язку та нічим не обмеженим насиллям завжди лососнуть тунця. Патріот може лише стріляти у відповідь. Найманці нічим не обмежаться і посягнуть не тільки на ваше життя і майно, але й на життя ваших рідних.

 

25 хвилин тому, roxa100 сказано:

звідки така інформація, для кримінальних справ має бути доказова база,  і кримінальні справи це якщо пройшов медогляд направлений у військо і втік оце кримінальна справа.

У ЄДРСР нарахував 13 вироків з 2015 року по Волинській області, в основному обмеження волі від 1 до 2 років. Кримінальна справа - це якщо ти вже взяв повістку і не прийшов не медогляд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, roxa100 сказано:

З чого війна починалася забули? прийшли маргінальні особи і почали кричати росія, якби в людей була зброя і люди вийшли би проти вони б повтікали, не зі смуг перешкод, бмп, війна почалася, а з того що люди звичайні не викликали супротив а навпаки приняли ворога, ось і всі пироги, а ви вже приплутали інші геть речі.   В одесі прості люди попалили сепаратистів, і все одеса українська і нетрабу було ніяких автоматів, кулеметів, бмп.

 

Війна розпочалася з російської окупації Криму. І туди прийшла армія. Нехай без розпізнавальних знаків, але армія. Те, що відбувалось паралельно - це мізер (у військових мірках, бо вбивство і катування наших громадян - це п*здець в людських масштабах), оскільки ЗСУ з успіхом давали сепарам люлєй. До того моменту, поки Росія не почала обстрілювати ЗСУ зі своєї території, а пізніше й взагалі зробили військовий прорив в Маріупольському напрямку.  А першопричини зовсім не у відсутності зброї у населення. Це насамперед бездіяльність поліції, відсутність патріотизму та відчуття обов'язку, засилля зрадників, низька мотивація та підготовка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, roxa100 сказано:

Якби не та пожежа в одесі, то мали б і там народну республіку.

Ви сприймаєте все дуже однобоко. За пожежею в Одесі, велика вірогідність, що стоять спецслужби РФ.

 

2 хвилин тому, roxa100 сказано:

13 вироків, по кому, по зобовязаних чи по інших ви у цьому розбирались? вам говорили дуже важко довести, і який термін умовний чи реальний? дуже скупу інформацію дали,  може хтось втік з армії, не вернувся з звільнення, втік з ато, ви неможете знати всіх причин, а по повістці першій, а не другій у частину, практично неможливо навіть скласти кримінальну справу. 

 

Так, по зобов'язаних. Термін реальний (обмеження волі, не позбавлення). Справи по "втік з армії, не вернувся з звільнення, втік з ато" і "Ухилився від призову на службу" йдуть окремими категоріями. Практично - реально, оскільки справи є. У ЄДРСР є матеріали цих справ, де чітко вказано, що люди отримували повістки та ігнорували їх.

 

1 хвилина тому, roxa100 сказано:

бо незадавили сепаратизм на початках, там і штепа була, і труханов кричав за росію а потім стали кричати слава україні, якби зразу був відсіч то б нічого небуло і ніяких обстрілів бо вмім булоб видно що росія явний агресор, а так вона затіяла гібридну війну і "українці" їй в цьому допомогли. Питання криму було ясно ще задовго до цих подій коли його в оренду давали, вже тоді казали люди що подарували росії.

 

Ось, ми дійшли до висновку що "не задавили сепаратизм". Боротьба з сепаратизмом - це пряма відповідальність СБУ і держави. Висновок? Погано працювали державні органи. Шукайте корінь глибше, Росія лише скористалась слабкістю України на той момент. І це не звільняє її від відповідальності за усі злочини, які вона скоїла проти України. У вас же дуже просте рішення - роздати усім зброю. Я не проти того, щоб мати в своєму будинку зброю і з радістю буду цього добиватись легальними методами, щоб захистити свою сім'ю і майно. Але захист держави - це більш комплексне, складніше завдання, ніж просто самозахист.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, roxa100 сказано:

 

А ви краще сходіть до військомату і спитайтеся про таких людей. Ви говорите якийсь брєд,  наприклад людина поїхала закордон нароботу, їй йшли повіски і відкрили кримінальну справу, приїхала сюдиа їй повістка до суду, його виграє навіть самий дешевий адвокат.

 

Кримінальну справу можуть відкрити тільки якщо ви особисто в руки візьмете ту повістку від воєнкома чи працівників військкомату, де ви підписуєтесь. Стосовно армії, я зараз проходжу магістратуру і від мене зараз служби не вимагається. Я погоджусь з думкою, що не з кожного виходить хороший боєць, тому виступаю за контрактну і високооплачувану армію. Але так само розумію, що в країні є закон, якого треба дотримуватись та ситуація, яка не дозволяє повністю відмовитись від строкової служби в даний момент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, roxa100 сказано:

але треба правду говорити за 16-17 рік незнайшов нічого ) Виходить у вас якийсь свій реєстр, може вас воєнком лякав так?) http://www.reyestr.court.gov.ua/Page/36

 

Нормальний реєстр, не знаю, що у вас там не так:

 



2.jpg

 

1.jpg

 

Приклад справи: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/60127865

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Amor сказано:

 

Зрозумійте мене правильно. Мені як молодому поколінню взагалі немає бажання жертвувати рік свого життя, або й взагалі життя. Через маніпуляції наших депутатів. Не хочу тут розпалювати флуд, але я вважаю, що такі речі повинні бути тільки добровільно. Або якщо хочуть мене навчити військовим навичкам, я можу після роботи ходити на їхні курси. А не відриватись на рік від звичного для мене життя, сім'ї друзів і т.д. 

 

Тільки не кажи, що ти події на сході України вважаєш маніпуляціями наших депутатів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альо народ годі флудити.... політики й так вистачає на форумі... тут по суті пишіть буль ласка....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Віталій СК сказал:

Тільки не кажи, що ти події на сході України вважаєш маніпуляціями наших депутатів...

 

Я вважаю що мені туди лізти не варто. Щоб це не було, це точно не варте мого здоров'я

 

Только что, Pavelix сказал:

Альо народ годі флудити.... політики й так вистачає на форумі... тут по суті пишіть буль ласка....

 

Гаразд, гаразд. Я зникаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, roxa100 сказано:

 

а ви вмієте уважно читати обвинувальний висновок?

 

Ну якщо ви вважаєте, що краще вже отримати судимість, ніж відслужити в армії - то дійсно, покарання умовне у всіх випадках, що стосуються Волинської області, інші не дивився, хоч і за тюрягу лякалки читав. Хіба що ще доведеться регулярно чекінитись у місцевому відділку поліції. Реальна мета санкції за таке правопорушення - щоб люди не надто переоцінювали свою безкарність зі сторони держави і не думали робити з неї лоха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, roxa100 сказано:

Держава з нас лохів вже давно зробила. і давно робить.   Ось які методи, обісрати людину з ніх до голови, ось рівень  держави, точніше її представників.  http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/32748-u-rozhishchi-ofitser-zapasu-vidmovivsia-brati-povistku

 

Чекайте. Чувак під час навчання в універі, щоб не піти потім в армію (коли ще був мирний час), відучився на військовій кафедрі, отримавши звання офіцера в запасі. Зараз він став затребуваним і його призвали на службу. Де були мізки, коли він йшов вчитись на офіцера в запасі? Чи він думав, що він йде вчитись на аніматора в діснейленд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Amor сказано:

Мені як молодому поколінню взагалі немає бажання жертвувати рік свого життя

А пожертвувати, як ти кажеш,  рік для того щоб навчитись правильно і якісно захищати свою землю ні?

Я бачу, що поняття "конституційного обов"язку" тобі не властиве, ти тільки за власні права печешся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, roxa100 сказано:

не в цьому суть, на кафедру з вузів ішли ще тому щоб потім попасти на роботу начальником охорони якеїсь фірми в поліцію чи сбу, така система, і не всі хотіли там воювати, а ви знизу краще би почитали відгуки рожищан. 

 

Це те саме, що читати відгуки кримчан про АТО, суті не міняє. Зрадників і злочинців кругом вистачає, бурштин на Рівненщини не росіяни копають, між іншим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, fenmix сказано:

Де були мізки, коли він йшов вчитись на офіцера в запасі? Чи він думав, що він йде вчитись на аніматора в діснейленд?

Він думав, що так він "відмажеться" від строкової служби.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Basil сказано:

Він думав, що так він "відмажеться" від строкової служби.

 

Я й не думаю, що з нього вийшов би хороший офіцер. Він би і своїх на полі бою би кинув. Таких треба переатестовувати перед комісією на знання мат частини, потім позбавляти офіцерського звання і відправляти звичайним рядовим на перенавчання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Basil сказано:

 

 

3 хвилин тому, roxa100 сказано:

 

а чому б вам обом не подискутувати в приватних повідомленнях... або деінде 

Тема зовсім не про це ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, roxa100 сказано:

Дівчина кине, робота пропаде,  в мене в батьків 80 соток, і садок,  це в таку погоду треба косити кожні два тижні, хто помагатиме,  ви походу нерозуміє що зараз дуже тяжко починати життя з нуля після річного відпочинку можна сказати. Зараз тяжко жити, батькам помагати треба, рідним, якось виживати.  Ваший обовязок запихніть собі кудить далі, неначасі він. 

Яка в тебе дівчина? Яке косити? Ти ж за кордоном працюєш! Чи вже ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Basil сказано:

а от хамити не варто,

обов"язок захищати власну землю завжди на часі, тим паче в такий час, даруйте за тавтологію...

Ви хочете таких захисників?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, kayot сказано:

Сказали на кічкарівку!

Не знаю, що у вас там на кичкарівці... щось або ви не все розказуєте, або щось плутаєте...

і так ми маємо хлопчика 1999 р. н., призовника, який прописаний до призовної дільниці згідно приписного свідоцтва, студента, який закінчив І курс стаціонару, але довідки до військомату,  що вступив до ВНЗ, минулого вересня не подавав. І його зараз направляють не медкомісію? Але зараз призовна комісія не працює, призову немає, тобто є, так званий "літній" до НГУ. але він вже майже завершений, люди відібрані... як на мене, то в такому випадку, направлення на медкомісію виглядає щонайменше дивни, або я чогось не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, alexvvv сказано:

Ви хочете таких захисників?

Армія і не з таких людей робила. ;)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Basil сказано:

Армія і не з таких людей робила. ;)

І як виявилось на 2014 рік, що армії немає

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Basil сказано:

але він вже майже завершений, люди відібрані

 

 

однокласник ще ходить з лікарем на комісії, виходить не завершений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Basil said:

Не знаю, що у вас там на кичкарівці... щось або ви не все розказуєте, або щось плутаєте...

і так ми маємо хлопчика 1999 р. н., призовника, який прописаний до призовної дільниці згідно приписного свідоцтва, студента, який закінчив І курс стаціонару, але довідки до військомату,  що вступив до ВНЗ, минулого вересня не подавав. І його зараз направляють не медкомісію? Але зараз призовна комісія не працює, призову немає, тобто є, так званий "літній" до НГУ. але він вже майже завершений, люди відібрані... як на мене, то в такому випадку, направлення на медкомісію виглядає щонайменше дивни, або я чогось не знаю...


Так вони протягом останніх років шерстять без перерви. Треба ж перевірити чи є такий. Потім за тих пару місяців призову фіг кого позбираєш, а так уже і списки є перевірені.
Та і бабло тра постійно :) а не два рази на рік як у викладачів

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Oli сказано:

однокласник ще ходить з лікарем на комісії, виходить не завершений

ну то тільки, якщо від дуже хоче потрапити в цей призов, а лікарі не пропускають... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...