Перейти до змісту

Ось як Інспектор Фреймут інсценує неприємні ситуації


АндрійВс

Рекомендовані повідомлення

копіпаста на нерідній

" "Инспектора Фреймут" уличили в постановке шоу (видео)

Охрана ТЦ представила компрометирующую запись камер наблюдения

Торгово-развлекательный центр обвинил команду "Инспектор Фреймут" в постановке сюжетов. Передача, о которой идет речь, строится вокруг найденной бутылки пива у несовершеннолетнего. Особое внимание привлекает то, что спиртное ребенок пронес на территорию детского городка ТРЦ.

Однако администрация заведения представила записи камер наблюдения, на которых тому самому ребенку пиво приносит неизвестная как раз перед появлением Фреймут. Более того, несовершеннолетнего перед сюжетом женщина снабдила спецоборудованием в помещении, где снималась передача.

На момент написания новости ни сама Ольга Фреймут, ни команда передачи представенное видео не прокомментировали.На момент написания новости ни сама Ольга Фреймут, ни команда передачи представенное видео не прокомментировали."

моя ж думка проста - я завжди думав, що все проплачено і придирається вона до тих, до кого сказано ...

https://youtu.be/uU7UmDcaalw

не можу нормально відео прикрутити, хто може, допоможіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлячись відео можна з такою ж легкістю сказати

" адміністрація ТЦ робить підставу для інспектора фреймут"))

П,С, десь вже бачив сьогодні це на борді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні вінавата ана!

Ведущая Ольга Фреймут прокомментировала опубликованное в сети службой безопасности ТЦ видео, на котором показано, как команда Фреймут отправляет ребенка, на теле которого спрятано спецоборудование, с бутылкой алкоголя в городок детских профессий.

«Цель провокации, которую провела наша команда на территории городка детских профессий KidsWill, заключалась не в том, чтобы несовершеннолетний ребенок пронес алкогольный напиток на территорию детского развлекательного центра, а в том, чтобы увидеть, как быстро охрана отреагирует на действия маленького посетителя. В течение часа ребенок открыто сидел с бутылкой из-под пива в руках, но ни один охранник к нему не подошел. Цель этого эксперимента — выявить халатность охраны детского развлекательного центра, который позиционирует себя, как безопасное место для детей. К сожалению, факт халатности — на лицо. Проект Инспектор Фреймут использует в ходе инспекций провокации, тайных покупателей и тайных агентов – это не является скрытой информацией. Ведь иногда только таким путем можно установить истину», — заявила ведущая Ольга Фреймут.

http://inforesist.org/frejmut-prokommentirovala-rezonansnoe-video-ee-budushhej-inspekcii-v-tc/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а сама курва паркується, де попало

freimut1.jpg

freimut2.jpg

122934.jpg

Известная телеведущая невозмутимо отреагировала на замечание

Жителей Львова удивило поведение известной телеведущей Ольги Фреймут за рулем белого Range Rover. Звезда припарковала авто на тротуаре.

«Вышла себе пообедать в районе Привокзальной, перекресток улиц Стороженко и Чоловского. Смотрю на тротуаре стоит припаркованный Range Rover. Подошла. За рулем барышня в солнечных очках и с миниатюрной чихуахуа. Я сделала замечание. В ответ стандартные «А ви хто така, А де я маю стати?», и наконец «Включу аварийку, так лучше?». После чего госпожа пошла по делам. Ну я взялась фотографировать, прибегает владелица и – внимание! Фраза, от которой я захохотала и немного растерялась: «Может хотите селфи с селебрити?», – пишет в Facebook львовянка Marta Turetska.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлячись відео можна з такою ж легкістю сказати " адміністрація ТЦ робить підставу для інспектора фреймут"))

ось і я про що -

дуже тупо підставились - все робили прямо під камерами.

камери круті, з зумом оптичним, поворотні і хтось знімав саме їх, камера крутилася саме за помічницею, хлопчиком, наближала зображення, хоча там були сотні інших людей, а про їх відношення до фреймут до початку вистави не могли знати.

дивно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлячись відео можна з такою ж легкістю сказати " адміністрація ТЦ робить підставу для інспектора фреймут"))

ось і я про що -

дуже тупо підставились - все робили прямо під камерами.

камери круті, з зумом оптичним, поворотні і хтось знімав саме їх, камера крутилася саме за помічницею, хлопчиком, наближала зображення, хоча там були сотні інших людей, а про їх відношення до фреймут до початку вистави не могли знати.

дивно

камери круті, але я думаю, не поворотні, а 360 градусів просто ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене то передача нормально відкриває очі, і я рахую в нормальному закладі просто повинні будь кого з відвідувачів пустити на кухню - це має бути еталоном, нехай мене закидають тут помідорами.

Але в нас практично все купується та продається, тому тримають гадюшні розказуючи басні що там чисто апріорі не може бути, чомусь навіть в києві є точки з шаурмою де все чистенько та гарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ладно, це все виявляється підстава? І в тій передачі то все підстроєно?? ВИВСЬОВРЬОТІ!!!11111

<_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нормальному закладі просто повинні будь кого з відвідувачів пустити на кухню - це має бути еталоном

Перший помідор буде мій - це маразм. Я категорично не хочу, щоб біля страви на кухні, яку буду їсти я чи мої діти терся "будь хто".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось як Інспектор Фреймут інсценує неприємні ситуації

Здається, характер своїх провокацій вона особливо ніколи і не приховувала.

Те, що у Фреймут не все чесно, знаю з перших вуст (не луцьких). Але у викладеному відео не бачу нічого кримінального. Банальна провокація з метою вияснити рівень охоронців в ТЦ. В пляшці могла бути і звичайна вода з під крану.

Буде відео, як команда передачі бере гроші від закладу і після дає відзнаку, - буде сенсація, а зараз це - ніачьом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я рахую в нормальному закладі просто повинні будь кого з відвідувачів пустити на кухню

Не говори дурниць. Я прийду в брудних черевиках, хз де совався по газонам, де собак вигулюють, і прямо на кухню! Або руки не мив після туалету, бо в сусідньому кафе закінчився туалетний папір, і немає води. Або у мене є собачка, яка линяє. Дворова. і її шерсть чарівним чином лишилася у мене на футболці.

ЗБС. А потім маємо бутулізм, кишкові палички. шерсть / волосся у їжі і т.д.

У неї (фреймут) якраз таки все чікі-пікі. Принаймні довідки про проходження мед комісій, і халат і на голові хустинка, щоб патли у їжу не сипалися.

Хоче "будь-хто" ходити на кухню, хай подбає про халат, бахіли і чисті руки перед входом. А тоді і на кухню. І туди нічого не занесе, і сам не заразиться... (ги-ги)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я рахую в нормальному закладі просто повинні будь кого з відвідувачів пустити на кухню

Не говори дурниць. Я прийду в брудних черевиках, хз де совався по газонам, де собак вигулюють, і прямо на кухню! Або руки не мив після туалету, бо в сусідньому кафе закінчився туалетний папір, і немає води. Або у мене є собачка, яка линяє. Дворова. і її шерсть чарівним чином лишилася у мене на футболці.

ЗБС. А потім маємо бутулізм, кишкові палички. шерсть / волосся у їжі і т.д.

У неї (фреймут) якраз таки все чікі-пікі. Принаймні довідки про проходження мед комісій, і халат і на голові хустинка, щоб патли у їжу не сипалися.

Хоче "будь-хто" ходити на кухню, хай подбає про халат, бахіли і чисті руки перед входом. А тоді і на кухню. І туди нічого не занесе, і сам не заразиться... (ги-ги)

повністю підтримаю Женю.

Але я дуже сумніваюсь, що в курви (фреймуд) вдома стерильна чистота, як в хірургічній палаті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, ніхто не чув за карамельку? І як там за день до інспекції марафет наводили, холодильники нові привезли і всьо такоє, а потім вуаля, інспєктар рєкамендуєт. Чомусь працівники знали, власник знав, а Фреймуд нє, странно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця курва мені ніколи не подобалася. Завжди концерти влаштовуэ.

Ця курва завжди мене перла. Мій типаж )))) я б її... але стоп. Це ж особисте. Дратувало тільки одне провокації, а не справжні накриття точок де чорт зна що на кухні. І реклама деяких закладів. А особливо дратувало як воно ображала працюючий персонал який реально до пісеця не мав відношення. Хамство інколи зашкалювало.

Ще знаю коли була в Луцьку то власникам закладів деяких зателефонували наперед. А деяким вже після зйомок в кого все ок з тих було зателефонували і сказали скільки заплатити, щоб вишло в ефір. Знаю бо в друзів була ситуація така. Послали нафіг. В ефір не потрапило....

Суть розводу було, що все ок. Але платите і тоді ми повертаємось і знімаємо як типу вручаємо табличку ревізора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця курва мені ніколи не подобалася. Завжди концерти влаштовуэ.

Ця курва завжди мене перла. Мій типаж )))) я б її... але стоп. Це ж особисте. Дратувало тільки одне провокації, а не справжні накриття точок де чорт зна що на кухні. І реклама деяких закладів. А особливо дратувало як воно ображала працюючий персонал який реально до пісеця не мав відношення. Хамство інколи зашкалювало.

Ще знаю коли була в Луцьку то власникам закладів деяких зателефонували наперед. А деяким вже після зйомок в кого все ок з тих було зателефонували і сказали скільки заплатити, щоб вишло в ефір. Знаю бо в друзів була ситуація така. Послали нафіг. В ефір не потрапило....

Суть розводу було, що все ок. Але платите і тоді ми повертаємось і знімаємо як типу вручаємо табличку ревізора.

Тож чув таке, точ в точ як пишете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю. В хмельницькому завдяки їй закрилися реальні 2 гадюшника, один з яких ДИТЯЧИЙ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за закриття гівна платити не потрібно.

А от за табличку - обов'язково .

ЩОдо карамельки, то там в ефірі було оразу таке, що адміністраторша ляпнула "а ми вас чекали".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще про проплати! Відразу ж вони самі спалились коли перший раз приїхали в чікен хат і його затравили, а потім на наступний раз табличку дали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще про проплати! Відразу ж вони самі спалились коли перший раз приїхали в чікен хат і його затравили, а потім на наступний раз табличку дали!

там така біла адміністратор була в тому чікін хат в тц варшавський яка чогось постійно любила на касу ставати і в мене вічні казуси були. Якось замовив чизбургер, колу і картошку. Коли все отримав пішов і сів за столик. Розгортаю чизбургер, а там нема булки. Є нижня, сир, котлета і все. Зверху чіз булкою не накритий. Йду до каси і кажу, що така во фігня. У відповідь почув, що то я булку захавав ))))) я так сміявся після цього. І то адміністратор таке ляпала. Чіз заставив переробить. А скільки разів мені не те робили і не в тій кількості в куркахаті. Але нічо, табличка з пальцем ревізора на місці ! Аза за
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки разів мені не те робили і не в тій кількості в куркахаті.

І ві-фі у них там для галочки, то немає, то зламався, то не працює, то закінчився. Та і в багатьох інших місцях останнім часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проплачене шоу, в якому, для годиться, "чмирять" , а потім з великими почестями вручають таблички))) Для годиться, "банять" пару "гадючників", ( заслужено). ІМХО, ніколи не подобалась ця паночка ні фізично ні розумово))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...