Перейти до змісту

Студентка 5-го курсу шукає роботу


Damask

Рекомендовані повідомлення

2) Перша зп була 2000 в 11 році.

І ти отримував стільки ж скільки твої колеги? Чи хтось знав менше ніж ти і отримував більше? Чи як було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

І ти отримував стільки ж скільки твої колеги? Чи хтось знав менше ніж ти і отримував більше? Чи як було?

Все було нормально, я отримував стільки, скільки зробив. Звісно були люди, що отримували більше, дехто - менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не все так однозначно.

Все залежить від роботи. Від особливостей.

Я хотів довести лише те, що людина без досвіду не може отримувати одразу стільки - скільки хоче.

Практично нереально.

Хіба що це буде робота, де досвід не потрібен. Але такої я не зустрічав.

Навіть двірник в перший день роботи не підмете стільки, скільки двірник ,який працює 1 рік.

А якщо й замете, то не так швидко і якісно .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не все так однозначно.

Все залежить від роботи. Від особливостей.

Я хотів довести лише те, що людина без досвіду не може отримувати одразу стільки - скільки хоче.

Практично нереально.

Хіба що це буде робота, де досвід не потрібен. Але такої я не зустрічав.

Навіть двірник в перший день роботи не підмете стільки, скільки двірник ,який працює 1 рік.

А якщо й замете, то не так швидко і якісно .

Ну от, власне, все залежить від роботи.

Я не кажу, що після університету/інституту, одним словом - без досвіду, потрібно просити захмарні суми. Я вів до того, що 3К це напевно мінімум для початку. Звісно, що з досвідом приходить і більша зп, і омріяніша посада.

Але звісно це тільки моя суб'єктивна думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вів до того, що 3К це напевно мінімум для початку.

Це бажаний мінімум для студента. Але не такий вже і реальний.

Я пояснив чому, не кожен роботодавець дасть одразу 3 000 грн працівнику ,який нічого не вміє!

Бо як не крути - 3000 це все ж гроші.

Для тебе, можливо, при твоїй ЗП у 10к і більше - це копійки. А для БІЛЬШОСТІ - це гроші. Тому що не кожен роботодавець підняв планку ЗП під час кризи. Більшість її зменшила. (для прикладу, долар був 8 - і ти отримував 1 000 уо. тобто 8 000. Тепер долар 24, а ти все одно отримуєш 8 000 грн. Але це вже не 1000 у.о., бо платити 24 000 грн - то для роботодавця уже .... накладно. Планка зменшилася.)

Бо бізнес ніфіга не в прибутку.

Хотіти і бажати це добре. Але варто подивитися на ринок праці і його ЗП. Навіть в нас на Борді оголошення роботодавців. Хто і що пропонує.

Я не дарма в свій час правила придумав для цього розділу. Щоб роботодавці вказували рівень ЗП.

Візьми із останнього, про пошук фармацевта.

Пропонували десь 2000 грн і ??? І далі все залежить від того, що ти знаєш і вмієш. І як працюватимеш.

так перших 2-3 місяці це буде 2 000 грн. Бо зелений.

А потім, як набереться досвіду - виросте і ЗП. І буде отих самих омріяних 3000 і більше. ще ж і % напевно будуть капати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3000 грн - в наш час це ніщо. З доларом з цінами і т.д.

Бо як не крути - 3000 це все ж гроші.

так гроші чи грошИ?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2) Перша зп була 2000 в 11 році.

тему ти розкрив

рівень зп в Україні з того часу особливо не піднявся і до доляра вони не закріплені в 99% фірм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вів до того, що 3К це напевно мінімум для початку.

Це бажаний мінімум для студента. Але не такий вже і реальний.

Я пояснив чому, не кожен роботодавець дасть одразу 3 000 грн працівнику ,який нічого не вміє!

Бо як не крути - 3000 це все ж гроші.

Для тебе, можливо, при твоїй ЗП у 10к і більше - це копійки. А для БІЛЬШОСТІ - це гроші. Тому що не кожен роботодавець підняв планку ЗП під час кризи. Більшість її зменшила. (для прикладу, долар був 8 - і ти отримував 1 000 уо. тобто 8 000. Тепер долар 24, а ти все одно отримуєш 8 000 грн. Але це вже не 1000 у.о., бо платити 24 000 грн - то для роботодавця уже .... накладно. Планка зменшилася.)

Бо бізнес ніфіга не в прибутку.

Хотіти і бажати це добре. Але варто подивитися на ринок праці і його ЗП. Навіть в нас на Борді оголошення роботодавців. Хто і що пропонує.

Я не дарма в свій час правила придумав для цього розділу. Щоб роботодавці вказували рівень ЗП.

Візьми із останнього, про пошук фармацевта.

Пропонували десь 2000 грн і ??? І далі все залежить від того, що ти знаєш і вмієш. І як працюватимеш.

так перших 2-3 місяці це буде 2 000 грн. Бо зелений.

А потім, як набереться досвіду - виросте і ЗП. І буде отих самих омріяних 3000 і більше. ще ж і % напевно будуть капати.

Для мене це далеко не копійки.

Я просто веду до того, що в наших реаліях, курсі і цінах - 3К це мізер, а як прожити на 1.5 я не уявляю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так гроші чи грошИ?:)

В порівнянні із цінами - таки гроши́, але все одно для переважної більшості - гро́ші.

Бо рівень ЗП особливо не виріс.

а як прожити на 1.5 я не уявляю

Уяви - я знаю людей які реально стільки отримують. ну може 2 000.

Просто звикли економити. Одягаються не в модних бутіках, а в простіших магазинах, під час акцій і знижок. Купують речі не так часто, як хочеться.

Ковбасу купують не по 100+ грн а по 40-60.

Обідають не в кафе, а з дому беруть. Їздять на роботу з роботи тролейбусами, а не на маршрутці. Пішки ходять більше.

Не купують щосезону новий флагман-смартфон. А один раз на кілька років. Якщо не поламається.

І т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уяви - я знаю людей які реально стільки отримують. ну може 2 000.

Просто звикли економити. Одягаються не в модних бутіках, а в простіших магазинах, під час акцій і знижок. Купують речі не так часто, як хочеться.

Ковбасу купують не по 100+ грн а по 40-60.

Обідають не в кафе, а з дому беруть. Їздять на роботу з роботи тролейбусами, а не на маршрутці. Пішки ходять більше.

Не купують щосезону новий флагман-смартфон. А один раз на кілька років. Якщо не поламається.

І т.д.

І до цього всього знімають квартиру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді це все роздуми з позицій: просто людини, старшого спеціаліста, хлопця дівчини яка шукає роботу.

Ринок праці це ринок. Тут є по конкретній спеціальності попит і пропозиція. Якщо пропозиції на місце "девочки в офіс яка перекладає бумажки" буде 350 на місце ... ну то 2000 така зп там і буде навіть за умови на порядок більшої компетентності конкретного робітника (оскільки фірми щоб закрити дирку в перекладанні бумажок достатньо і не надто компетентної людини) .

Якщо навіть державному підприємству потрібен електрозварювальник чи механік мабуть вони готові дати 3000 навіть молодому спеціалісту без досвіду ... Ну бо ненайдеш такого спеціаліста тим паче в такі гроші. А варити і крутити треба .... (на держ структурах все складніше звичайно це в загальному)

Тому, я на мене, підхід до визначення "стартової" зп значно диференціюється від сфери застосування ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І до цього всього знімають квартиру?

як хто.

хтось за 400-500 грн в одній кімнаті на 2-х з хазяєвами. в двушці тулиться.

хтось місцевий і платить за квартиру. Але тоді відповідно є субсидії.

а як прожити на 1.5 я не уявляю

Уяви - я знаю людей які реально стільки отримують. ну може 2 000.

Просто звикли економити. Одягаються не в модних бутіках, а в простіших магазинах, під час акцій і знижок. Купують речі не так часто, як хочеться.

Ковбасу купують не по 100+ грн а по 40-60.

Обідають не в кафе, а з дому беруть. Їздять на роботу з роботи тролейбусами, а не на маршрутці. Пішки ходять більше.

Не купують щосезону новий флагман-смартфон. А один раз на кілька років. Якщо не поламається.

І т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І до цього всього знімають квартиру?

як хто.

хтось за 400-500 грн в одній кімнаті на 2-х з хазяєвами. в двушці тулиться.

Тоді я б задумався, чи не пора щось в житті змінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді я б задумався, чи не пора щось в житті змінити.

тут бачиш, кілька варіантів.

- або все влаштовує, і не хочеться нічого міняти.

- або ніде інакше така людина уже працювати не буде (не хоче), не зможе і т.д.

Скажу тобі ще таке. Людині після 30, роботу знайти набагато важче, аніж до 30.

А жінці до 30, ще важче. Бо спочатку

- ой, вийде заміж. Завагітніє.

- пологи, витрати

- декртерна відпустка, шукай заміну.

- якщо діти, то лікарняні. Постійні заміни.

іт.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1800 на квартиру (в кращому випадку)

воно то так, але завжди можна знати дешевші варіанти

якщо, допустимо, я знімаю особняк за 10 000 грн. то при працевлаштуванні проситиму від 15 000. Я ж дипломований спеціаліст! Працювати за копійки і жити "сараї" я не збираюсь. А поки не знайду відповідної зарплати сидітиму на шиї татка або хлопця/чоловіка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо, допустимо, я знімаю особняк за 10 000 грн. то при працевлаштуванні проситиму від 15 000. Я ж дипломований спеціаліст! Працювати за копійки і жити "сараї" я не збираюсь. А поки не знайду відповідної зарплати сидітиму на шиї татка або хлопця/чоловіка

резюмувала, дякую! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мою скромну думку, зараз треба "брати"те, що "дають", ( в межах розумного, ясна річ), якщо не маєш досвіду роботи. Як можна претендувати на велику зарплатню, не довівши роботодавцю свою "цінність?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1800 на квартиру (в кращому випадку)

воно то так, але завжди можна знати дешевші варіанти

якщо, допустимо, я знімаю особняк за 10 000 грн. то при працевлаштуванні проситиму від 15 000. Я ж дипломований спеціаліст! Працювати за копійки і жити "сараї" я не збираюсь. А поки не знайду відповідної зарплати сидітиму на шиї татка або хлопця/чоловіка

Ну не треба утрірувати :) Я писав про ціну 1800 гривень за однокімнатну квартиру, а не особняк. І це буде совкова однокімнатна квартира. І ми почали говорити не за 1К баксів, і не за 10К і 15К гривень, а за 3000! Тому не треба перекручувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не треба утрірувати :) Я писав про ціну 1800 гривень за однокімнатну квартиру, а не особняк. І це буде совкова однокімнатна квартира. І ми почали говорити не за 1К баксів, і не за 10К і 15К гривень, а за 3000! Тому не треба перекручувати.

Є таке слово, сарказм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не треба утрірувати :) Я писав про ціну 1800 гривень за однокімнатну квартиру, а не особняк. І це буде совкова однокімнатна квартира. І ми почали говорити не за 1К баксів, і не за 10К і 15К гривень, а за 3000! Тому не треба перекручувати.

Є таке слово, сарказм.

Сарказм теж не всюди доречний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воно то так, але завжди можна знати дешевші варіанти

якщо, допустимо, я знімаю особняк за 10 000 грн. то при працевлаштуванні проситиму від 15 000. Я ж дипломований спеціаліст! Працювати за копійки і жити "сараї" я не збираюсь. А поки не знайду відповідної зарплати сидітиму на шиї татка або хлопця/чоловіка

Ви не дівчина ТС, випадково? А то хід думок подібний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав тему і згадалося...

Американський форум - задаєш питання і тобі дають на нього чітку відповідь.

Ізраїльський форум - задаєш питання і на твоє питання відповідають питанням.

Російський або український форум - задаєш питання і тобі довго, та в смачних деталях, розповідають який же ти муд@к.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На правах оффтопа.

Луцький Національний Технічний Університет, кодло-шодло дающих і бєрущіх. Рівень викладання парашний. Аматори на ютубі, викладають в сто раз ефективніше і дешевше аніж корифеї і світила цього ВУЗу, бо рівень викладання базується на гнилій системі "хапужнічества".Три останні роки "викладачі" відкривають для студентів велосипел. Була би кнопка "возврата" ніколи б не пішов туди. Якщо нема практики - корочка з цього ВУЗу - абсолютний ноль, дирка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо взяти диплом та піти на біржу праці...?

там 5 вакансій дадуть по 1218 грн ( чи яка там зараз ммінімалка)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...