Перейти до змісту

Студентка 5-го курсу шукає роботу


Damask

Рекомендовані повідомлення

мені шкода вашу дівчину, ви мислите з поциії "я от заробляю", і краще нехай сидить вдома чим працює менше чим на 3000 грн., так це круто що ви можете "прокормити" двох, то може нехай навіть вона працює в "ноль", але зате отримає досвід, знання, а це все прямопропорційне заробітній платі - думаю вам це зрозуміло.

і багато студенток дівчат в Луцьку працють менше чим за 2000 грн., знімають на двох, трьох житло і не скинлять, бо не хочуть їхати в село садити картоплю, і знають що вічно так не буде, подивіться в більшості фірм, хто займає посади - це з села люди, які в більшості самі собі вигризли ті всі місця знаннями та досвідом, а не зв'язками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

ЗП: - від 3000 грн. із можливістю перегляду і росту;

З досвідом роботи 1 чи 2 місяці ?

Студентка ,яка навчається???

Ви прикалуєтеся??

тут люди з досвідом роботи мають стільки.

Щоб набратися досвіду -потрібно йти на оплату праці типу "за їжу"

А вже потім просити щось краще.

жесть..

За їжу? 3000 гривень це багато для студентки/студента? Ви прикалуєтеся??

Якщо люди з досвідом мають стільки, то я їм співчуваю, оскільки треба подумати, чи саме на тій роботі ви працюєте?

Не сприймайте мій пост, як образу, просто ну скільки можна думати "це забагато, он пів луцька має менше і нічо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені шкода вашу дівчину, ви мислите з поциії "я от заробляю", і краще нехай сидить вдома чим працює менше чим на 3000 грн., так це круто що ви можете "прокормити" двох, то може нехай навіть вона працює в "ноль", але зате отримає досвід, знання, а це все прямопропорційне заробітній платі - думаю вам це зрозуміло.

і багато студенток дівчат в Луцьку працють менше чим за 2000 грн., знімають на двох, трьох житло і не скинлять, бо не хочуть їхати в село садити картоплю, і знають що вічно так не буде, подивіться в більшості фірм, хто займає посади - це з села люди, які в більшості самі собі вигризли ті всі місця знаннями та досвідом, а не зв'язками.

В селі можна краще жити ніж в клітці на поверсі, де ходиш на роботу з 9 до 18 і ніяких тобі перспектив :). Так що не все так однозначно. Можна бути сірою масою і у селі і в місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yucore, підтримую про "це забагато, он пів луцька має менше і нічо".

Але все таки для ПЕРШОЇ роботи фінансову планочку можна і опустити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yucore, підтримую про "це забагато, он пів луцька має менше і нічо".

Але все таки для ПЕРШОЇ роботи фінансову планочку можна і опустити

Для першої роботи зп можна і не вказувати, а дивитися, хто скільки пропонує. Але, хто шукає - той знаходить. Перевірено на собі. Тому як на мене 3000 це реальна зп, навіть як писали " в нашій провінції"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yucore, підтримую про "це забагато, он пів луцька має менше і нічо".

Але все таки для ПЕРШОЇ роботи фінансову планочку можна і опустити

Для першої роботи зп можна і не вказувати, а дивитися, хто скільки пропонує. Але, хто шукає - той знаходить. Перевірено на собі. Тому як на мене 3000 це реальна зп, навіть як писали " в нашій провінції"

Ну ми з жінкою продавцю платимо зп 50грн+% продаж. Останнім часом за два тижні залізно 1500-2000 бо робота тиждень через тиждень. Робота не бий лежачого.

Але як на мене треба завжди шукати роботу не з гарною зарплатою, а перспективою розвитку і росту. Тема ушла в флуд бо ТС не дівчина яка шукає роботу, а хлопець її. Особисто я б якщо беру на роботу чи з кимось працюю на пряму. Якщо там хтось з рідних, друзів пропонує когось навіть ручаючись за нього ніколи не взяв би такого. Стараюсь працювати з людьми які самі шукають.

ТС, рекомендую тему закрити. І щоб дівчина сама зареєструвалась і створила тему. Побачите шанс на реальну пропозицію по роботі буде більший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ідея по темі :)

пропоную усім крикунам "та 3000 то гівно а не ЗП для студента, усі мої знайомі більше заробляють/заробляли" відразу вказувати посаду і назву фірми, яка набирає/набирала студентів на хороші ЗП

ну хоча б напрямок в якому працює компанія якщо назву не хочете палити

шоби не звучало як пі**ьож :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і багато студенток дівчат в Луцьку працють менше чим за 2000 грн., знімають на двох, трьох житло і не !!скиглять!!,

Азаров казав щось схоже(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За їжу? 3000 гривень це багато для студентки/студента? Ви прикалуєтеся??

не видирай фраз з контексту. Перед тим були слова про досвід у віці 2-х місяців.

3000 грн - в наш час це ніщо. З доларом з цінами і т.д.

Але платити людині 3000 грн (що являє собою більш, ніж середню ЗП на цей день) явно перебор. Що вона вміє? Які конкретні навички? Вона навіть не удосужилася сама написати оголошення про пошук роботи, за неї це робив її хлопець! На роботі її роботу також робитиме її хлопець?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але я просто не бачу сенсу щоб вона ішла на роботу за 1.5к (100 грн на дорогу, піти пообідати і т.д.) і в кінцевому результаті отримала 1к чистими.

період зустрічань він такий... кожен хоче показатись кращим, ніж є насправді. ТС героїчно шукає роботу своїй дівчині за достойну зарплатню. А 1500 грн це не гроші, так копійки...

Але дайте, будь ласка, ТС чесно відповідь на питання. Ні-ні, не нам, а самому собі. 1 000 грн чистими вам двом будуть лишніми? Вашої зарплатні вистачає геть на все? Вам дійсно хочеться працювати і заробляти на двох у той час як Ваша дівчина розважається з подружками?

Якщо грошей вистачає, то чому робота дівчини розглядається як спосіб заробити більше? Робота може бути й шляхом самореалізації, задоволенням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніби і оффтоп, але походу ні :)

сьогодні взнав що в СНУ на математичному факультеті недобрали людей навіть на державні місця...

всі будуть юристами та економістами... і проситимуть після закінчення ВУЗу зп в $1000

...журбинка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не видирай фраз з контексту. Перед тим були слова про досвід у віці 2-х місяців.

Cпробував згадати свій досвід у віці двох місяців :) Це мабуть була лише солодка та затишна мамина циця :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по суті ніхто нічого не запропонував і мабуть не буде?)

а якщо по темі, то та сама причина і у нас.. дружина після закінчення вищого, не має де закріпитися..

бажано офіційно.. досі працює на дядю в гаражах за 4тис вже 4роки, але диплом тоді виходить і потрачені кошти на навчання до одного місця.. зараз вона готова працювати за половину того, аби виконувати легшу роботу і по спеціальності..

вот так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допоки в нас буде стягуватись такий великий податок за найнятого працівника, так і буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо по темі, то та сама причина і у нас.. дружина після закінчення вищого, не має де закріпитися..

Останніх кільканадцять років. Освіта виключно для галочки.

Питання як працювати по спеціальності? А просто!

Для початку попрацювати за їжу, фактично. Показати себе, що вартий. Доказати, роботодавцю, що вартий більшого.

І тоді є усі шанси.

А як, вибачте, розкатати губу на 1к у.о. без досвіду роботи, мотивуючи це лише тим, що "Я ж маю освіту" "Я дипломований спеціаліст!"

Без досвіду - це лише гарний кусок пластику, який дорого вартує.

Хорошим спеціалістом вважається той - хто пройшов усі ланки. Від низу і до верху. Бачив усе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Я ж маю освіту" "Я дипломований спеціаліст!"

бачили миту освіту, з середини, сумно :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от і я про те ж саме...

краще взяти без диплома із бажанням працювати і "вогником в очах". Виростити собі такого, як захочеш і платити відповідно.

Аніж взяти "да у міня діплом!" "я вам тут чё? зря учілся?" "не буду я заметать в складе"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от і я про те ж саме...

краще взяти без диплома із бажанням працювати і "вогником в очах". Виростити собі такого, як захочеш і платити відповідно.

Аніж взяти "да у міня діплом!" "я вам тут чё? зря учілся?" "не буду я заметать в складе"

питання навіть не "виростити", а в тому що людина повинна вчити те що їй цікаво \ чим вона заробить на прожиття

(і дуже класно коли ці заняття співпадають)

а можливостей для саморозвитку зараз огого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людина повинна вчити те що їй цікаво

Це в ідеалі. Але на фіналі, не завжди вистачає грошей на таке. І ми не в штатах, де можна підробляти в кафешках збираючи чайові.

У нас менталітет інший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%82-%D0%B4%D0%B8%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%BC-%D0%96%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE-2114546.jpeg

і до чого це було ?

Адміністрацію форума прошу закрити тему, омріяна робота - знайдена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо по темі, то та сама причина і у нас.. дружина після закінчення вищого, не має де закріпитися..

Останніх кільканадцять років. Освіта виключно для галочки.

Питання як працювати по спеціальності? А просто!

Для початку попрацювати за їжу, фактично. Показати себе, що вартий. Доказати, роботодавцю, що вартий більшого.

І тоді є усі шанси.

А як, вибачте, розкатати губу на 1к у.о. без досвіду роботи, мотивуючи це лише тим, що "Я ж маю освіту" "Я дипломований спеціаліст!"

Без досвіду - це лише гарний кусок пластику, який дорого вартує.

Хорошим спеціалістом вважається той - хто пройшов усі ланки. Від низу і до верху. Бачив усе.

То по вашому 3000 гривень це велика зарплатня для початку?

Як на мене, якщо ти працюєш в Луцьку за 3000, а сам, приміром, з села, то це і виходить за їжу. 1800 на квартиру (в кращому випадку) і 1200 на їжу (40 гривень в день!!!!!!!!!!). Ну і на роботу можна пішки ходити. І це нормально?

Платити людині треба за те, що вона робить, і наскільки якісно вона це робить. І як на мене, ну не треба проходити всі ланки від низу до верху, щоб стати хорошим спеціалістом.

У нас менталітет інший.

Ну звісно, бо 3000 це багато, а працювати з початку треба за їжу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платити людині треба за те, що вона робить, і наскільки якісно вона це робить.

Ти мені, як роботодавцю, прпонуєш працювати в збиток бо ти з села? Бо ти за квартиру платиш і хочеш вечорами по нічним клубам розважатися?

Зара во.! Аж бігом.

То по вашому 3000 гривень це велика зарплатня для початку?

Це на сьогоднішній день мізерна ЗП. Але я наголошую, що є люди із досвідом, які працюють і за менше.

Криза однакова для всіх (окрім олігархів) всім скрутно. І роботодавцю скрутно платити більше.

І як на мене, ну не треба проходити всі ланки від низу до верху, щоб стати хорошим спеціалістом.

хєрова логіка.

кар'єрну драбину придумали не дарма. Ти не зможеш стати хорошим директором, якщо ти не бачив усього виробництва, умовно, з нуля.

Якщо ж тебе таки назначили директором такого виробництва, то ти будеш хєровим директором, бо ти поняття зеленого не матимеш, що робиться в цеху.

і для чого потрібна та чи інша ділянка виробництва.

Я вже чув про фірми, які відкрили батьки для своїх діточок. Дитинка після інституту прийшла на все готове. Дірєхтар!

Комусь довелося фірму закривати, бо бізнес загнивати став, бо дірєхтар вміє лише тратити бабло, а не розпоряджати і заробляти.

Комусь вдалося викрутитися, усунувши улюблене чадо від керівництва.

3 000 - 3500 грн це відносно середня ЗП по місту. таку ЗП отримує більшіст людей (наголошу з досвідом). І мені, для прикладу, буде, не зовсім прикольно, коли прийде зелений студент без дня запису у трудовій, і буде отримувати майже стільки, скільки я. І окрім того, мені, після того зеленого студента, доведеться ще переробляти купу всього, бо він зелений. І мені, за це ніхто не доплатить. То чому я повинен більше працювати за менші гроші?

Чи може зелений студент буде ділитися ЗП зі мною, за те, що я його помилки розгрібаю??

шота многа букафф вийшло...

Сподіваюся, ТС знайшов своїй коханій омріяне місце роботи на ультрамегависоку ЗП.

а працювати з початку треба за їжу.

1) Ти працюєш?

2) Якою була твоя перша ЗП (в якому році) ?

3) Скільки ти отримуєш зараз (якщо, звісно, не секркт)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хєрова логіка.

кар'єрну драбину придумали не дарма. Ти не зможеш стати хорошим директором, якщо ти не бачив усього виробництва, умовно, з нуля.

Якщо ж тебе таки назначили директором такого виробництва, то ти будеш хєровим директором, бо ти поняття зеленого не матимеш, що робиться в цеху.

і для чого потрібна та чи інша ділянка виробництва.

Я не кажу про директора або про керівні посади, я кажу про хорошого спеціаліста. Хіба для цього обов'язково займати керівну посаду? Ні.

І мені, для прикладу, буде, не зовсім прикольно, коли прийде зелений студент без дня запису у трудовій, і буде отримувати майже стільки, скільки я.

Це напевно основний аргумент.

1) Ти працюєш?

2) Якою була твоя перша ЗП (в якому році) ?

3) Скільки ти отримуєш зараз (якщо, звісно, не секркт)

1) Зараз частково працюю.

2) Перша зп була 2000 в 11 році.

3) Останні пів року була більше 10, але зараз менше через деякі обставини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адміністрацію форума прошу закрити тему, омріяна робота - знайдена.

З першої ЗП - борді тортік :)

Тотальний срач чудові рекомендації певно таки стали у пригоді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...