Перейти до змісту

Кредит на енергозаощадження.


sss381

Рекомендовані повідомлення

Зараз є держпрограма компенсації кредитів на придбання енергоощадних виробів для населення.

Хто володіє інформацією, що саме компенсує держава тіло кредиту чи відсотки по кредиту ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

наскільки я зрозумів, тіло кредиту - до 30%

Все правильно, только там такие проценты... В итоге, получился кридит с минимальной процентной ставкой.

P.S Да, какраз в нашой стране эти буржуи помогут, догонят и ещё раз помогут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

програма діє в ощаді, укргазбанк і укрексімбанк, При отримані кредиту платите 10%, банк - 90%. Послуги банку 3%, річні відсотки - 25%. За рахунок бюджету гасять 30% тіла кредиту (якщо маєте субсидії - гасять 70 % тіла, постанова від 12 серпня ) але не більше 10 000 грн. В Ощадівському калькуляторі можна порахувати, держава гасить тіло через 2-4 місяці. Досить суттєва економія получається при достроковому погашенні кредиту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я зрозумів, тіло кредиту - до 30%

Все правильно, только там такие проценты... В итоге, получился кридит с минимальной процентной ставкой.

P.S Да, какраз в нашой стране эти буржуи помогут, догонят и ещё раз помогут.

За умов дострокового погашення можна виграти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще вони компенсували б без кредиту.

На сколько мне извесно, так и есть. (компенсируют и без кридита) но у тех у кого есть деньги взять все это за наличку эта компенсация на не на. Это уже как правило "богатые стают богаче, а бедные..."
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще вони компенсували б без кредиту.

На сколько мне извесно, так и есть. (компенсируют и без кридита) но у тех у кого есть деньги взять все это за наличку эта компенсация на не на. Это уже как правило "богатые стают богаче, а бедные..."

Ну чому . Я порахував, щоб утеплити мені хату потрібно до 10 000 грн на пінопласт клеї і сетку і дюбеля. Якщо в мене субсидії то 3000 я, 7000 держава. А приклею сам. Круто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

deluxkangoo, нет вы не правильно посчитали, у нас получилась сумма 14700 а возвращают около 3000+ почему так - сам не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

deluxkangoo, нет вы не правильно посчитали, у нас получилась сумма 14700 а возвращают около 3000+ почему так - сам не знаю.

ссилаюсь на #4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще вони компенсували б без кредиту.

На сколько мне извесно, так и есть. (компенсируют и без кридита) но у тех у кого есть деньги взять все это за наличку эта компенсация на не на. Это уже как правило "богатые стают богаче, а бедные..."

А це ще що за новина? Хто знає подробиці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

хто може підказати, такий кредит можливий тіко один "в одні руки"?

наприклад, я хочу замінити вікна та утеплити стелю. тобто хочу придбати мінвату. де продають вікна, не продають мінввату і навпаки. тобто в мене буде два рахунки: один на вікна, інший на мінвату...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто може підказати, такий кредит можливий тіко один ?

наприклад, я хочу замінити вікна та утеплити стелю. тобто хочу придбати мінвату. де продають вікна, не продають мінввату і навпаки. тобто в мене буде два рахунки: один на вікна, інший на мінвату...

можливий тіко один "в одні руки"

Рахунок повинен бути один.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливий тіко один "в одні руки" Рахунок повинен бути один.

А як на рахунок один кредит закрив - взяв інший? ЧИ це адин раз ?

хто може підказати, такий кредит можливий тіко один "в одні руки"?

Варто сходити в Ощадбанк. Там розкажуть .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

хтось з бордівчан скористався цим кредитом? хотілося б взнати враження і нюанси. в ощадбанку можуть "промовчати" про "підводні камені" які зовсім можуть змінити ставлення до послуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я отримав ще у липні - чекаю на компенсацію, вроді як тим, хто отримував у червні вже відшкодували. Ніяких підводних - нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось з бордівчан скористався цим кредитом? хотілося б взнати враження і нюанси. в ощадбанку можуть "промовчати" про "підводні камені" які зовсім можуть змінити ставлення до послуги.

Отримав на початку вересня в "УкрГазБанку" (оформляв на пр.Перемоги,12). Очікую на компенсацію 30 % десь за місяць: у них доволі громіздка система - раз на місяць передають пакет документів на Київ, ті "утрясають" з Кабміном, отримують від нього кошти, а вже тоді компенсують клієнту. Менше 2-х місяців не виходить. У мене економія вийде близько 2200 грн. (як кажуть, з паршивої Яценюка вівці, хоч шерсті жмут). Це виключно за матеріали на утеплення даху в приватному будинку - гідроплівка та мінвата.

ЗІ. Після отримання компенсації кредит відразу погашу повністю, щоб далі не платити відсотків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Це ж якщо в результаті економії народ купуватиме газу приміром удвічі менше, то Фірташу це дуже невигідно.

Тому й тормоза різні йдуть.

Ну і походу на підприємця кредит не видадуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми вже отримали компенсацію, вроді як без проблем. Ньюанс: при подачі документів назву у рахунок потрібно вписувати з переліку затвердженого кабміном, а пізніше та ж назва у прихідній накладній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

frv, назву чого?

Ну і походу на підприємця кредит не видадуть?

знайомий казав, що видають, правда треба розпитати, які папери вимагали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Або дали вказівку обмежити видачу, або необхідно "рішати" з працівниками Ощадбанку.

Можливо варто спробувати в Укргазбанку?

Хоча також думаю, що кінець року - грошей обмаль...

Десь 2 місяці тому спілкувалась з одним керівником з Ощаду (він прийшов туди недавно з іншого недержавного банку), то він також казав що дуже здивований "роботою" простих працівників Ощаду... Рекомендував не боятися і при найменших недорозуміннях з персоналом банку відразу звертатись до керівництва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

А що їм докажеш. Я приніс довідки свою та дружини. Вона в своїй програмі одразу перевірила чи достатня зарплата для кредиту. Необхідні умови виконувались. А через місяць виявилось, що нехватає.

От і задати питання: Як так - спочатку вистачає, а потім ні? Плюс по термінах явно мають бути якісь сроки які порушили.

Через нашу безініціативність і небажання доводити справу до кінця - маємо те що маємо.... І так скрізь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"С нашим государством нельзя играть в азартные игры, у него вся карта краплёная!" («Ге́ний» — фильм режиссёра Виктора Сергеева)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне сам кредит - доволі стандартний, можливо трохи кращий, але в межах статистичних розбіжностей. Навіть побутувала така думка, що це замануха для залучення грошей в держбанки, тому дуже дивно очікування на кредит майже місяць.. відшкодування і справді можна не дочекатись, але кредит...

тут може бути одне з двох:

1. є якісь норми по розміру кредиту, зп та місцю оформлення (умовно, людині з пропискою в селі дадуть кредит на 10000грн при справці з зп 1500грн/міс, для прописаних у місті уже треба дохід 2500, ну і при збільшенні вартості і дохід має якось там рости)

2. про@б працівників ощаду, як цілком державного банку з усіма витікаючими

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво те, що сума відшкодування - буде рівна тій, що ви заплатили за 3 місяці.

Держава свого не випустить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...