Перейти до змісту

За яку партію голосуватимете осінню 2015


Nokian

  

383 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

ці вибори - самі непотрібні.

Така непотріб лізе до влади - що то ужас. Буквально всі, кому не лінь.

Може собі треба було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці вибори - самі непотрібні.

Така непотріб лізе до влади - що то ужас. Буквально всі, кому не лінь.

Може собі треба було?

не зрозумів логіки :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ні нашо не намікаю, но фотка пломби урни для бюлетнів... Це спецом??П.С. Моя рука, моя фотка

post-5103-0-69286600-1445806904_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці вибори - самі непотрібні.

Така непотріб лізе до влади - що то ужас. Буквально всі, кому не лінь.

Може собі треба було?

не фатить грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крик душі волонтера (Харків) (Обережно, нецензурна лайка, +18!)

Там адмінресурс багато чого вирішував. Але в цілому так і є. І то не тільки в Харкові. Люди на фронті не за те воювали, щоб якомусь куму чи бабці кандидати під'Їзда пофарбували чи майданчик побудували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки будуть голосувати 60-тнікі і старше..доти *Партійа Пенсіанєрів*, "наш край" і всяка муйня буде на плаву. Нашій країні ноу хау у вигляді обмеження виборчого права(обирати) після 60 чи сіко там..імхо оздоровила б трохи цю всю партійну вакханалію...

От прийшов додому сьогодні, питаюся в бабусі, ну шо сходила ?проголосувала? І яка ж відповідь? Да нічого нового "да внучок, пішла поставила галочку за кого-небудь" вобщем пальцом в небо. Це так,бо можливо у списках мабуть всі особи які за рік до виборів працювали на своїх округах?нє?і люди знають,що хто зробив?...але ж нє, всьо проще, за 2-3місяця до виборів партії заповнили кадровий кошик *друзьями друзєй Друзя* і всьо. А потім дивишся в бюлетень, а там очі розбігаються на вибор...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продублюю свій постик, бо достало, просто подивіться.

http://www.facebook.com/nashkiev/videos/10153033195151012/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки будуть голосувати 60-тнікі і старше..доти

моя мати щовибори повторює, що пенсіонерам давно потрібно заборонити голосувати
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продублюю свій постик, бо достало, просто подивіться.

http://www.facebook.com/nashkiev/videos/10153033195151012/

Ой, Рома.

Слова, звісно, навіть дуже актуальні на сьогодні.

Але це просто вірусний маркетинг якогось нового "інтелектуального" телевізійного продукту від студії "95 квартал".

P.S. А через якийсь час Зеленський піде на вибори і партія "95 квартал" набере 100500 голосів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже спостерігаємо народженя палицького князівства. Або каганату. Вітаю всіх любителів ковбаси, гречки, танців на кістках, а також всіх хто забув прийти на вибори - сьогодні ви зробили впевнений крок до динири. Чекайте нового яника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки будуть голосувати 60-тнікі і старше..доти

моя мати щовибори повторює, що пенсіонерам давно потрібно заборонити голосувати

Голосувати повинні тільки платники податків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, Рома.

Слова, звісно, навіть дуже актуальні на сьогодні.

Але це просто вірусний маркетинг якогось нового "інтелектуального" телевізійного продукту від студії "95 квартал".

P.S. А через якийсь час Зеленський піде на вибори і партія "95 квартал" набере 100500 голосів.

так і є. новий серіал від творців "Сватів" ))) як вчитель став президентом

11254287_180028509003581_4054752693029472058_n.jpg?oh=c21fb70658caac56910ce81e0e7ade75&oe=56C106A8

Ivan Erokhin

8 год ·

Неее, ну скажите на милость, заскулили ..."как жи так?...снова кернес...труханов...куда смотрит адесса?...шо з вами харьков?", а вы бляди разве не приложили к этому свои кривые зрадофильские ручонки, не? А кто днями и ночами репостил зрадофейки, разрушающие имидж власти, а? А кто через коммент скавчав и завывал: "сеня такой, пеця сякой"? А кто месяц за месяцем внушал обывателю в СМИ, в соцсетях, в маршрутках и курилках предприятий, шо "ничонеминяеццо, всепастарому, занасужепроголосовали, риформнету ...и допизделись уже до приякуновичебылолучче", отож сучечки, вас услышали, все что вы тут крапали, воображая себя невьебенными карбонариями, борцами с липецкими фабриками, упало на плодородную почву и дало всходы. Поэтому нехуй тут изображать удивление и праведный гнев по поводу неявки избирателей, ваших рук дело! Заработали - получите сахарок!!!

П.С. путлер сейчас смотрит на вас, блядей, ласково благословляя, а черти в аду готовят для вас сепаратный котел, который будут вечно топить вашими высерами!

П.С.1.для вменяемых: Помните, каждое слово, которое вы изрекаете, пишете в СМИ, царапаете на заборе - имеющие уши слышат, имеющие глаза читают, будьте ответствененны за все сказанное, что бы несожалеть когда вас услышат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попередні результати навіть не сум викликають, бо це було передбачувано....

Швидше безнадійність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сум викликає що пацан 25 років каже я не піду ну його нахєр, бо впадло, бо всі довбойоби бо..бо...бо. Піди сука зіпсуй бюлетень. та нє впадло. Так ящо все впадло то якого куя кричати що все передюачувано. Булоб передбачувано в Франківську не пройшли довбоййоб иякі кидають гранати. Але то нічьо.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучани, дивлюсь я на попередні результати всяких паралельних підрахунків, які як показує практика не дуже відрізняються від офіційних, Батьківщина на 3-у місці.... Лучани - ви ЛОХИ!

А ті хто не пішов на вибори без вагомої причини - просто ган...н.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер у школах Волині осучаснені "Сто тисяч":

"Їдеш день... Чия земля? Паличчина! Їдеш другий день... Чия земля? Паличчина!! Їдеш третій день... Чия земля? Паличчина!... І тільки УКРОП по полях колоситься..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти про мене, то я проголосував

я не про тебе. це про свого сусіда. а пару сусідів змусив піти на дільницю. теж їм було впадло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя мати щовибори повторює, що пенсіонерам давно потрібно заборонити голосувати

А я додам, щоб кандидатам було не менше 30 і не більше 60. Бо до 30 мало в кого свого розуму достатньо (зазвичай з а спиною дядя / тьотя / кум / бра / сват, бо своїх мозгів ще не вистачає, і йде на вибори маріонетка!) А після 60 - там вже немає що робити. Тому що пенсіонеру потрібно сидіти на пенсії. Глядіти внуків, ходтити на рибалку і по гриби, а не намагатися керувати містом / державою чи приймати рішення, в Радах, які для багатьох людей є були і лишаться доленосними.

ех...

ну що? Вангуєм?? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя мати щовибори повторює, що пенсіонерам давно потрібно заборонити голосувати

А я додам, щоб кандидатам було не менше 30 і не більше 60. Бо до 30 мало в кого свого розуму достатньо (зазвичай з а спиною дядя / тьотя / кум / бра / сват, бо своїх мозгів ще не вистачає, і йде на вибори маріонетка!) А після 60 - там вже немає що робити. Тому що пенсіонеру потрібно сидіти на пенсії. Глядіти внуків, ходтити на рибалку і по гриби, а не намагатися керувати містом / державою чи приймати рішення, в Радах, які для багатьох людей є були і лишаться доленосними.

ех...

ну що? Вангуєм?? :)

Е, не треба гнати на людей! Зазвичай ті у кого світла голова і тверді погляди у 18 років такими лишаються і до 80'ти. Про рибалку і внуків скажи, наприклад, Богдану Гаврилишину, якому 88 і він досі успішно розвиває фінансові стратегії. Чи подібним до нього людям.

По виборам: ті хто проголосували за Романюка нічим не кращі за тих, хто голосував за укропчиків. Недомерчики якісь суцільні. Нас чекає знову недолугість і нові торгові центри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...