Перейти до змісту

За яку партію голосуватимете осінню 2015


Nokian

  

383 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Мене дивує рейтинг "Самопомочі" в нашій голосувалці... Запитання до тих, хто за неї проголосував: народ, а що зробила "Самопоміч" з тих пір, як її привели у ВР? Як на мене, то вони тихенькі, як сірі мишки, стали... Може я чого не знаю? То може просвітите, і, може, думку зміню...

Пам'ятається на на одних виборах багато хто голосував за Партію Зелених. Не тому що надіялись на них, а тому що були проти усіх інших. Теперішні вибори нагадують ті. Проти усіх не проголосуєш - немає такого вибору. Зіпсуєш бюлетень чи не прийдеш на вибори, все-рівно голос дістанеться переможцю. А якщо я не хочу тим ушльопкам голос віддавати, то що остається робити? Самомпоміч. Хай сірі мишки, але й шкоди ще не наробили.

Усе імхо, в голосувалці не голосував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

не прийдеш на вибори, все-рівно голос дістанеться переможцю.

Не дістанеться. Здається Нокіан створював тут тему, де був лінк на статтю з математичним аналізом принципів підрахунку голосів по новому закону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дістанеться. Здається Нокіан створював тут тему, де був лінк на статтю з математичним аналізом принципів підрахунку голосів по новому закону.

То що, краще не йти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То що, краще не йти?

Є такий боян.

Для правлячої еліти не має значення, кого обере народ. Вона все одно буде керувати. Для еліти головне, щоб народ прийшов на вибори. Головне не результати голосування, а сам факт участі людей у ​​виборах. Адже прийшовши на вибори народ і конкретна людина погоджується грати в «лохотрон», запропонований їй владою. Але коли раптом ніхто, або майже ніхто не прийде, то вже ніякі фальсифікації не допоможуть. Коли народ не прийде на вибори, він цим викриє і шахраїв від влади, і не візьме на себе відповідальність за чужі злочини. Ось чому нас так затягують на вибори!

Крім того, якщо взяти для прикладу вибори мера Луцька, чим більше народу не прийде (і не проголосує за різних "непрохідних" кандидатів), тим легше Романюку набрати 50% в першому турі. Другий тур відміняється, а це, на хвилинку, є пряма економія бюджетних коштів.

Зима близько, треба економити )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є такий боян.

Для правлячої еліти не має значення, кого обере народ. Вона все одно буде керувати. Для еліти головне, щоб народ прийшов на вибори. Головне не результати голосування, а сам факт участі людей у ​​виборах. Адже прийшовши на вибори народ і конкретна людина погоджується грати в «лохотрон», запропонований їй владою. Але коли раптом ніхто, або майже ніхто не прийде, то вже ніякі фальсифікації не допоможуть. Коли народ не прийде на вибори, він цим викриє і шахраїв від влади, і не візьме на себе відповідальність за чужі злочини. Ось чому нас так затягують на вибори!

Крім того, якщо взяти для прикладу вибори мера Луцька, чим більше народу не прийде (і не проголосує за різних "непрохідних" кандидатів), тим легше Романюку набрати 50% в першому турі. Другий тур відміняється, а це, на хвилинку, є пряма економія бюджетних коштів.

Зима близько, треба економити )))

Чєпуха якась про "вічну правлячу еліту". Якби так було як пише в "бояні", то не тряслися б вони усі перед кожними виборами. Їхній страх видають ті астрономічні суми на перередвиборчі кампанії і т.д. Значить не все в них схвачено. Немає в нас в політиці такого псевдовибору як в Росії - Путін-Мєдвєдєв. Як виявилося, наші політики готові кров людську проливати, щоб біля корита втриматися. А значить під час виборів і їхню систему можна намахати. он скільки толкових людей на останніх виборах пройшло в Раду і без виборів зараз багато призначень толкових відбувається (під тиском громадськості).

А от коли люди не підуть на вибори, тоді дійсно правлячій еліті залишиться протокол підробити, що нібито люди були і проголосували за правлячу еліту і все - привіт Лукашенко!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дістанеться. Здається Нокіан створював тут тему, де був лінк на статтю з математичним аналізом принципів підрахунку голосів по новому закону.

На ділянці 100 виборців. 35 не прийшло, 30 прийшло, проголосувало за аби-кого. 35 бабульок прийшло, проголосували за укроп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ділянці 100 виборців. 35 не прийшло, 30 прийшло, проголосувало за аби-кого. 35 бабульок прийшло, проголосували за укроп.

Di, є на 2 виборчому окрузі (ДПЗ) люди, за яких ти рекомендував би голосувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самомпоміч. Хай сірі мишки, але й шкоди ще не наробили.

Партії не мишки і не мошки, самі собою не заводяться.

Якщо їх створюють- то комусь це дуже потрібно .

Достатньо глянути, проти кого вони виступають, і стає ясно за кого вони.

Точніше ,кому вони належать з потрохами.

Через 5 років максимум, тут будуть клясти Самопоміч , як свого часу Мороза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Партії не мишки і не мошки, самі собою не заводяться.

Якщо їх створюють- то комусь це дуже потрібно .

Достатньо глянути, проти кого вони виступають, і стає ясно за кого вони.

Точніше ,кому вони належать з потрохами.

Через 5 років максимум, тут будуть клясти Самопоміч , як свого часу Мороза.

Нащо ти мені ЦЕ пишеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висловлюю свою думку про ,,сірих мишок,,

Маю право. Нє?

Так само є думка,. що люди, котрі вважають себе розумними, і не йдуть голосувати- в результаті караються тим, що ними керують дурніші від них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само є думка,. що люди, котрі вважають себе розумними, і не йдуть голосувати- в результаті караються тим, що ними керують дурніші від них.

тобто останні 23 роки вони не карались, незалежно від того, ходили голосувати чи ні ? Тільки не треба ото починати, якби ... в роті росли гриби....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висловлюю свою думку про ,,сірих мишок,,

Маю право. Нє?

Так само є думка,. що люди, котрі вважають себе розумними, і не йдуть голосувати- в результаті караються тим, що ними керують дурніші від них.

Нокіан, в тебе проблеми з висловлюваннями. Джек74 питав чому так багато проголосувало за Самопоміч, і я висловив своє припущення. І мені якось однокуйственно по якій причині була створена Самопоміч. Тому я вважаю, що ти якось невірно вибрав до чиєї цитати приліпити свою думку. Вона скоріше Джеку74 цікава, а мені пох.

А ще краще взагалі треба було писати нікого не цитуючи. Уяви на Борді так можна. Бо твоя думка, на яку ти, звичайно, маєш право, не ліпиться ні до чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чєпуха якась про "вічну правлячу еліту". Якби так було як пише в "бояні", то не тряслися б вони усі перед кожними виборами. Їхній страх видають ті астрономічні суми на перередвиборчі кампанії і т.д. Значить не все в них схвачено. Немає в нас в політиці такого псевдовибору як в Росії - Путін-Мєдвєдєв. Як виявилося, наші політики готові кров людську проливати, щоб біля корита втриматися. А значить під час виборів і їхню систему можна намахати. он скільки толкових людей на останніх виборах пройшло в Раду і без виборів зараз багато призначень толкових відбувається (під тиском громадськості).

А от коли люди не підуть на вибори, тоді дійсно правлячій еліті залишиться протокол підробити, що нібито люди були і проголосували за правлячу еліту і все - привіт Лукашенко!

Сперечатись не буду, лише зауважу.

Уявімо є закон, за яким вибори вважаються такими, що відбулися, лише коли в них візьме участь більше 50% громадян з правом голосу. Якщо менше - нові вибори, але старі кандидати вже не мають право обиратися знову. Думаю астрономічні суми, про які ти говориш, зросли б ще мінімум на порядок.

Про толкових людей в Верховній зРаді. Як написано в одній книжці: "пізнаєте їх за плодами їхніми". Програму депутата/партії, за яких проголосував, пам'ятаєш? Що вже виконано з неї за рік часу? Є надія, що виконають все обіцяне до кінця своєї каденції?

І про Лукашенка. Європа високо оцінила демократичність проведення останніх президентських виборів в Білорусі і навіть задумалась, чи не зняти з нього санкції. Реальна явка там була ого-го. А якби прийшло, скажімо, тільки 15-20% виборців, над "легітимністю" "бацьки" в ЄС тільки б посміялись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ділянці 100 виборців. 35 не прийшло, 30 прийшло, проголосувало за аби-кого. 35 бабульок прийшло, проголосували за укроп.

А де в умові задачі Романюк?

Більш реальна картина:

На ділянці 100 виборців. 35 не прийшло, 15 проголосувало за аби-кого, 20 бабульок за Сашка, 30 дідульок за Миколку.

Результат: Товстенюк - 30%, Романюк - 46%.

Тепер трішки поміняємо перші дві цифри (електорат Укропу і БПП-С сталий).

На ділянці 100 виборців. 45 не прийшло, 5 проголосувало за аби-кого, 20 бабульок за Сашка, 30 дідульок за Миколку.

Результат: Товстенюк - 36%, Романюк - 54%.

Мій китайський калькулятор мене не підвів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сперечатись не буду, лише зауважу.

Уявімо є закон, за яким вибори вважаються такими, що відбулися, лише коли в них візьме участь більше 50% громадян з правом голосу. Якщо менше - нові вибори, але старі кандидати вже не мають право обиратися знову. Думаю астрономічні суми, про які ти говориш, зросли б ще мінімум на порядок.

Про толкових людей в Верховній зРаді. Як написано в одній книжці: "пізнаєте їх за плодами їхніми". Програму депутата/партії, за яких проголосував, пам'ятаєш? Що вже виконано з неї за рік часу? Є надія, що виконають все обіцяне до кінця своєї каденції?

І про Лукашенка. Європа високо оцінила демократичність проведення останніх президентських виборів в Білорусі і навіть задумалась, чи не зняти з нього санкції. Реальна явка там була ого-го. А якби прийшло, скажімо, тільки 15-20% виборців, над "легітимністю" "бацьки" в ЄС тільки б посміялись.

Ну то і я зауважу. Пофіг на закон про вибори при будь-якій явці, якщо твоя "вічна правляча еліта" буде сама писати протоколи.

Рівень твоєї "наівності" вражає, якщо ти віриш, що з бацьки знімають санкції через "демократичність проведення останніх президентських виборів".

п.с. Не рефлексуй, дискусія мене також не цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там нема кого вибирати, там за кожною рожею сидить олігарх, якій просуває "НОВИХ" підставних кандидатів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то і я зауважу. Пофіг на закон про вибори при будь-якій явці, якщо твоя "вічна правляча еліта" буде сама писати протоколи.

Рівень твоєї "наівності" вражає, якщо ти віриш, що з бацьки знімають санкції через "демократичність проведення останніх президентських виборів".

Якби ж та еліта була моя, я був би тільки "за" )))

А рівень моєї "наівності" щодо Лукашенка = твоїй "наівності" щодо

он скільки толкових людей на останніх виборах пройшло в Раду і без виборів зараз багато призначень толкових відбувається

"Нацарювати" і піти (або втекти) - ось основний принцип "толкового" українського політика. Тихо сп@здив і пішов - називається найшов.

Тримай смайлик ;), тобі такі подобаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав за кандидата від Ляшка, той відверто не цураючись пише що є директором Ломбарду, кадрового агенства і тд. І так можна по кожному кандидату, за кого голосувати то? Я ціную свій час дрожче ніж, вибирати найменш гіршого. Голосував за останній пункт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить що партійні очільники взагалі не паряться зі списками. Що характерно, порядні люди якщо хочуть щось змінити в політичному житті країни, змушені йти на поклон до дяді, якому загалом в сраці репутація, біографія делегата. Це до речі, прямий наслідок з філософствувань про вибір меншого зла. Менше зло, більше зло. Де та грань? Вона розмита, все відносно, от і потрапляють в списки фактичні сєпари і зрадники, які усміхаючись прямо дивляться на біомасу з бордів. Для чого щось міняти в правилах, де відкрито обирається зло. І немає в тому еволюції, прогресу. Не шукайте. Розвиток Польші, Грузії - це чіткі принципи, чіткі позиції. Лірика)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Di, є на 2 виборчому окрузі (ДПЗ) люди, за яких ти рекомендував би голосувати?

Закріплених кандидатів нормальних не бачу. Якщо голосувати - то просто за Самопоміч або за Громадянську позицію.(Чуріков і Вусенко)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...