Перейти до змісту

Попередження! Користувач Столярка.


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Думаю, перед тим як наймати майстрів, бажано подивитись їх вже зроблену роботу.

Дурня повна. В мене є мої роботи, а як я доведу що це я робив? На квартиру ж не поведу, кому було б приємно щоб до нього ходили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 86
  • Створено
  • Остання відповідь

Ото понаписували поки мене не було)))

Не буду ставити цитат, просто повідписую.

Маньяк, можеш банити як там треба - шанс вияснити відносини зі мною Столярка втратив, бо я створила тему. Якщо раптом що - в нього є мій телефон.

Столярці думала ще щось поясню, щоб було розуміння суті на майбутнє, але не буду, коли вже послав - треба йти)

Він сьогодні телефонував до виконроба - просто не буде, не розуміє людина, що зовсім неправа.

Квартира не моя. Кумів. Я в свій час пережила чудове будівництво з ремонтом. Виконроба не було, ним була я. Ремонтом задоволена до цього часу (5 років уже).

Портфоліо майстра??? Не знаю, на мою думку найкраще портфоліо - рекомендація знайомих.

І, як писали, є майстри, але треба було на вже, тому тих, кого знаєм не могли взяти.

Натяжна стеля від igariok-а, наприклад, є в мене, там у всій квартирі теж він стелі робив, ще й сусіди приходили і їм контакти дала.

Всі косяки в ванній кімнаті вже перероблені. Туалет збитий, чекає приїзду плитки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Портфоліо майстра??? Не знаю, на мою думку найкраще портфоліо - рекомендація знайомих.

Як варіант, згідний з Вами - рекомендації знайомих.По суті , у нас так і вийшло, кум швагра со товаріщами))) + Показав як варіант вже зроблене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А він мені забора мав осінню робити... Добре що випливло. Уявляю вже який би це був забор))

Хочеш забор? Звернися до ipua, він он на днях мав ремонтні роботи. Працювала бригада хлопців. Він розповість :)

Натяжна стеля від igariok-а, наприклад, є в мене, там у всій квартирі теж він стелі робив, ще й сусіди приходили і їм контакти дала.

Ананлогічно. Шкода що першу його тему грохнули... ДУУУУже багато було схвальних відгуів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в Луцьку хороші бигади хлопців, які роблять ідеально! але у них замовлень як мінімум на пів року вперед і оцінюють вони свою роботу дуже високо, їх треба чекати, але проблем не буде.Як правило ті хто хватаються відразу і беруть не багато(дешево), або тільки вчаться,або халтурщики.

в зарашній час люди беруться за любу роботу.щоб заробити.

Правильно,тільки треба братися за те що вмієш,а не за все підряд,бо можна так назароблятися що мало не покажеться щей винний будеш.

Як приємно коли ти зробив людині гарну роботу,вона щиро розрахувалася і гарно подякувала(усі довольні),А?

Погоджуюсь на всі 100%, що потрібно братись тільки за ту роботу, яку ти вмієш досконало робити,(а вдома в себе можеш хоч плитку класти, хоч хрестиком вишивати).

Не розумію людей які читаючи оголошення такого типу: Виконуємо всі види ремонтно-будівельних робіт, бетонні роботи, мурування блоками, цеглою, монтаж дахів, внутрішні роботи, монтаж гіпсокартону, шпаклювання, облицювання плиткою, дизайн, монтаж електрики, столярки сантехніки та систем опалення.

На що ці люди розраховують, що прийде до них бригада з трьох чи шести чоловік ( майстри на всі руки) та всі зазначені пункти вище перечислені якісно виконає? Сумніваюсь, максимум 1-2 пункта. Маю знайомого, так він в Чехії 4 роки офіційно пропрацював гіпсокартонщиком на будівельній фірмі ( виключно монтажем гіпсокартону стель, стін) і тільки тоді получив щось на зразок диплома, що він є фахівець даній справі, а інший арматуру в'язав 6-7років, теж закордоном,це так до слова! Це тільки в Україні і Россії будують і здають під ключ житловий будинок бригади з 5-ти чоловік.

Якщо людина столяр чи сантехнік уже 10 років, то нема чого йому братися за електрику або шпаклювання на заробітках , (дома дружинні нехай шпаклює)!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеш забор? Звернися до ipua, він он на днях мав ремонтні роботи. Працювала бригада хлопців. Він розповість :)

Нормально зробили? Чи як говорили вище пізанську вежу?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ормально зробили? Чи як говорили вище пізанську вежу?))

Передзвони запитай. Я рекламувати нікого не хочу, хоча можу і є рекомендації бордівчан. За чим і послав до ipua.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в шоці з фоток, сам вперше робив багато чого, і меблі і плитку і ламінат і практично все по будівництву(навіть на форумі фото є) але й уявлення не маю як так можна все схалтурити й погано зробити, висновок один мабуть навмисне так криво все робив.

Автору співчуваю, і раджу надалі будь-які роботи по ремонту контролювати з самого першого дня особисто, а всяких там виконробів, прорабів гнати в шию як найдалі. І навіть якщо на це нема часу всеодно знайти час на особистий контроль бо потім вийде дорожче в рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер внятно читаємо в голос. На кожну плитку 6-7 плитку, повинна бути 1 запасу ( різка, чи ще який будь дефект плитка йде на куски ) А тут вже такі теми задвигаємо, вам певно не попередили за це.

скільки бачив майстрів по вкладанні плитки. но щоб хтось таке заявляв чую вперше. як правило на всю площю беруть одну дві на запас но явно не на декор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопаки! раз пішла така п"янка, то ось фото мого підвіконня який я робив сам без ютубів і підсказок! Робив перший раз! у житті, сам різав болгаркою плитку і вимірював розміри, щоб було пропорційно, сам фугував(про колір промовчимо фішка дружини :) )ну так захотіла щоб ЧІТКО! ну ладно то таке,до чого я це, блін повірте я це робив перший раз,і ще уявіть перед тим вибивав старий совковий ПІДВІКОНІЩЕ!!ух! він і тяжкий, після чого була прям яма під вікном, я її підмуровував,потім зробив основу з вологостійкого гіпсокартону,виставив по рівню приклеїв її,а потім вже різав плитку і балдєв кладучи на ідеальну поверхню,ну і з углами помучився,але десь за пів дня поклав!!!

Хтось скаже погано,я не ображуся,бо я тут не хвалюся точно,просто робив це я сам і мені здається нормально,так по бокам і відкоси треба доробити,але народ я не будівельник!! я 10 років займаюся охоронними системами яка нафіг!плитка!!

Короч ось фото:

PS:праву сторону трішки підняв кутник декоративний,без нього меньший рівень на самій плитці лежить ідеально!

post-23661-0-22933000-1437070037_thumb.j

post-23661-0-26212000-1437070048_thumb.j

post-23661-0-24687900-1437070056_thumb.j

post-23661-0-70576900-1437070063_thumb.j

post-23661-0-54916100-1437070074_thumb.j

post-23661-0-91395200-1437070086_thumb.j

post-23661-0-35922700-1437070092_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порада на майбутне заключайте письмову угоду на виконання тих чи їнших робіт та умови оплати, бажено в двох екземплярах та з підписами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопаки! раз пішла така п"янка, то ось фото мого підвіконня який я робив сам без ютубів і підсказок! Робив перший раз! у житті, сам різав болгаркою плитку про колір промовчимо фішка дружини :) )ну так захотіла щоб ЧІТКО

Так і кажи що у ролі прораба дружина була))) . то тут не поспориш і брак чи халява не пройде)))). Бо потім на сух пайку місяць, і у залі спати. Того так і вийшло файно))).

які пропозиції бордівчан?

як будемо карати горе майстра?

По моєму такою "роботою" і сам він себе і покарав. А ОБС саме рекламу зробить. Буде він у підсобниках ще довго....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам фугував (про колір промовчимо фішка дружини :) )ну так захотіла щоб ЧІТКО!

ЧІТКО - раз!

Круто - два!

А наскільки темні шви ПРАКТИЧНО(!!!!!) - це три, чотири, п'ять і навіть шість)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бачив його роботу на тому обєкті це такий ужас, що словами не передати... таке враження що плитка покладена на "ляпухі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам фугував (про колір промовчимо фішка дружини :) )ну так захотіла щоб ЧІТКО!

ЧІТКО - раз!

Круто - два!

А наскільки темні шви ПРАКТИЧНО(!!!!!) - це три, чотири, п'ять і навіть шість)))

Ну ви блін жінки!!,якийсь напевно маєте закритий клюб!!!)) по нестандартним,але прикольним мисленням. :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фахівці які виконували монтаж "нецензурно вословлювались з приводу плитки" але професіоналам вдалось натягнути стелю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

професіоналам вдалось натягнути стелю

Завтра постараюсь зробити та виставити фоти стелі, щоб доповнити таку шикарну рекламу)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема плавно перейшла у рекламу майстрів. )))). Вже і чого прийшли про все забули)). Буду пробувати на тижні сам ложити плиточку, якщо не сильно погано вийде теж покажу ))). Може не буде роботи по компах, то піду на осінь до Вебтравела забора будувати )))). Але за умови що жінка його прорабом буде)))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої хлопці з сьогоднішнього дня працюють в сусіда і ще одна сусідка в черзі стоїть. А це вже багато про що говорить. Коли шукав бригаду теж переписувався з Столяркою, але в мене вчасно спрацювала "чуйка", а після його повідомлення, що він шукає майстра на 200 грн. так взагалі все на свої місця стало.

А забор з який робили? В мене має бути з профнастилу.

Чи вони будь-які роблять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду пробувати на тижні сам ложити плиточку, якщо не сильно погано вийде теж покажу )))

Показуй в будь якому випадку - цікаво глянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема плавно перейшла у рекламу майстрів. )))). Вже і чого прийшли про все забули))

"Никто не забыт, ничто не забыто") Люди сльозно просили не рихтувати фейс "майстру" перед завтрашнім весіллям)))))

Просто після відповіді Столярки тема себе вичерпала, а треба щоб трошки побула актуальною, щоб якомога більше людей побачили її.

Натяжна стеля від igariok-а, наприклад, є в мене, там у всій квартирі теж він стелі робив, ще й сусіди приходили і їм контакти дала.

Сьогодні igariok заглядував до нас, вже йдучи до тих самих сусідів. Треба з нього гроші брати за кожного клієнта)))

професіоналам вдалось натягнути стелю

Завтра постараюсь зробити та виставити фоти стелі, щоб доповнити таку шикарну рекламу)))

Вчора якось не склалось з фотографіями. А сьогодні вирішила, що якось тупо фоткати однакові білі глянцеві полотна на стелі. Вони там скрізь: коридор (дві частини), кухня, ванна, туалет, дві кімнати. Мала бути така ж стеля і на балконі, та відстань між вікном та плитою не дозволила.

Якість фото паршивенька, але і дивитись особливо немає на що.

ВаннаIZo67.jpg

На кухні гарненько обійшли газову трубу.

139uT.jpg

NuADy.jpg

сам фугував (про колір промовчимо фішка дружини :) )ну так захотіла щоб ЧІТКО!

ЧІТКО - раз!

Круто - два!

А наскільки темні шви ПРАКТИЧНО(!!!!!) - це три, чотири, п'ять і навіть шість)))

В процесі роботи людей вдалось зафіксувати таке - для порівняння.

Біла плитка - біла фуга.TUtj8.jpg

Біла плитка - темна фуга немає фугиaxjks.jpg
І як краще ???A2WV.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

темна фуга краще.. з білою виглядає ніби стінка совкової газової пічки в єврейському домі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...