Перейти до змісту

Попередження! Користувач Столярка.


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Воно то так, але виконроб наймає "майстрів" і контролює роботу і він за них відповідає. Зрештою за що він тоді отримує гроші?

пояснюю, в наших реаліях у виконроба дві задачі : перша - знайти клієнта , який заплатить по ринкових цінах, друга - знайти майстрів, які працюватимуть за цінами нижче ринкових, різниця в ціні його заробіток, зазвичай *майстрами* працюють або ще молоді хлопці, які лише вчатся щось робити, або полулигарі, яких окрім як на один невеличкий заказ, більше не хватає. Таких *бригад*, я так зрозумів, в наш час розвелось доволі багато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 86
  • Створено
  • Остання відповідь

В кожного бувають форс-мажорні обставини, але майстру однозначно треба було знайти можливість піти назустріч Оксані, а не зіскакувати і обманювати.

Півроку тому ми робили в одній кімнаті неплановий ремонт і майстер його трохи затягнув, бо він одночасно працював десь, тому приходив зранку, ввечері і на вихідних. Враховуючи цю обставину, він взяв з нас половину вартості ремонту і ще два рази ми просили його підправити деякі моменти, він на це нормально реагував і сам просив не соромитися та говорити, якщо щось не подобаєтся. То ми йому за це додали грошовий бонус :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кожну плитку 6-7 плитку, повинна бути 1 запасу - з дуба рухнув . Ціни на плитку давно дивився ? Посередникі - дармоїди . Платіть тільки коли зафуговано і помито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в Луцьку хороші бигади хлопців, які роблять ідеально! але у них замовлень як мінімум на пів року вперед і оцінюють вони свою роботу дуже високо, їх треба чекати, але проблем не буде.Як правило ті хто хватаються відразу і беруть не багато(дешево), або тільки вчаться,або халтурщики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто задача по контролю за якістю не входить?

ну я так *глибоко* не внікав. Просто сусід молодий колись працював в такій *бригаді* , й брат його старший теж. То трішки про цю *кухню* розказали. Він правда до таких висновків чомусь не дійшов (мабуть тому що ще зовсім молодий був), як я вище описав, прийшлось йому пояснювати приблизно такими ж словами, ху із ху й чому :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідеально не буває, десь щось завжди можна доколупатись . Але явно тупити і халтурити - перебор .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А він мені забора мав осінню робити...

Добре що випливло. Уявляю вже який би це був забор))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А він мені забора мав осінню робити...

Добре що випливло. Уявляю вже який би це був забор))

дарма ви так, вийти могло аналогічно пізанській вежі - туристів нахлинуло б :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А він мені забора мав осінню робити...

Добре що випливло. Уявляю вже який би це був забор))

дарма ви так, вийти могло аналогічно пізанській вежі - туристів нахлинуло б :D

Це точно))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От умора, а чому "йух", переживав що забанять?

А він мені забора мав осінню робити...

Добре що випливло. Уявляю вже який би це був забор))

Кажи Оксані "дякую"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Затролили персонажа) Ну чого ви так, може людина перший раз робила)

А відписував як нев"бений супермегамайстер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А він мені забора мав осінню робити...

Добре що випливло. Уявляю вже який би це був забор))

може він забори нормально робить, а до плитки хисту немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А він мені забора мав осінню робити...

Добре що випливло. Уявляю вже який би це був забор))

а чого може б і цікаво вийшло? :_07:

мабуть таки ще тільки вчиться той мастЄр....

post-14337-0-88359300-1436976642_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А він мені забора мав осінню робити...

Добре що випливло. Уявляю вже який би це був забор))

може він забори нормально робить, а до плитки хисту немає.

Все можливо, але ризикувати не хочеться

Дорого потім на ділянку 16 соток забор заново робити))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Затролили персонажа) Ну чого ви так, може людина перший раз робила)

Ага :_11: Панять, прастіть, обнять і плакать :_07: Боже збав від таких майстрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в Луцьку хороші бигади хлопців, які роблять ідеально! але у них замовлень як мінімум на пів року вперед і оцінюють вони свою роботу дуже високо, їх треба чекати, але проблем не буде.Як правило ті хто хватаються відразу і беруть не багато(дешево), або тільки вчаться,або халтурщики.

в зарашній час люди беруться за любу роботу.щоб заробити.

Правильно,тільки треба братися за те що вмієш,а не за все підряд,бо можна так назароблятися що мало не покажеться щей винний будеш.

Як приємно коли ти зробив людині гарну роботу,вона щиро розрахувалася і гарно подякувала(усі довольні),А?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, Оксано, будите мати не дуже приємний досвід... Ми, нещодавно. пережили той щасливий момент- ремонт.Перед цим мали можливість бачити роботу майстра, Вийшло гарно( ІМХО), якісно, по часові без особливих накладок. Думаю, перед тим як наймати майстрів, бажано подивитись їх вже зроблену роботу. Поважаючі себе майстри мають таке собі портфо́ліо, хоча б, на мобільному телефоні. Дай Боже Вам більше не натрапляти на таких "майстрів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, співчуваю. В мене чоловік коли вперше клав плитку, то поклав так, ніби все життя цим займався, а тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...