Перейти до змісту

Попередження! Користувач Столярка.


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Темна краще, але плитка має бути ідеальна по розмірах, інакше без танців не положиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 86
  • Створено
  • Остання відповідь

Хех)) Оксана,я мовчу, все зрозуміло,просто не думав,не знав,не звертав уваги.))Біла взагалі якось не дивиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Оксана, а де такий "кабанчик " брали? І все-таки як шви зафугували?

Що таке "кабанчик" не знаю. Декораттивні шви не фугували, збивали та перекладали плитку заново.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декораттивні шви не фугували

Декоративну плитку бачив, а от декоративні шви...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я білу плитку розшив цегельним кольором. Прикольно вийшло, ніби з цегли біла плитка виглядає ) Фото ліньки робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декораттивні шви не фугували

Декоративну плитку бачив, а от декоративні шви...

Думаю, їх ніхто не бачив)))

ДівчинИна на Єврокераміці розмалювала розкладку пплитки біля дверей так, що маленька відстань складалась з двох кусків.post-8000-0-60526500-1438514706_thumb.jp

Тут майстер не лоханувся (на відміну від стіни за унітазом) і зробив все, як вона намалювала. Поклав цілі куски плитки і болгаркою розрізав. Як це розрізано видно в топстарті. Всю цю плитку збивали. Клали посередині над дверима маленькі шматки, а збоку клали цілі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декораттивні шви не фугували

Декоративну плитку бачив, а от декоративні шви...

Думаю, їх ніхто не бачив)))

ДівчинИна на Єврокераміці розмалювала розкладку пплитки біля дверей так, що маленька відстань складалась з двох кусків.post-8000-0-60526500-1438514706_thumb.jp

Тут майстер не лоханувся (на відміну від стіни за унітазом) і зробив все, як вона намалювала. Поклав цілі куски плитки і болгаркою розрізав. Як це розрізано видно в топстарті. Всю цю плитку збивали. Клали посередині над дверима маленькі шматки, а збоку клали цілі.

Вставлю свої 5 копійок.... Розкладка плитки біля дверей зроблена НЕВІРНО! Для чого там ті кусочки.... Треба було робити цілу плитку посередині стіни (там де двері) і з двох сторін підрізати, тоді біля дверей була б ціла плитка. Виглядало б просто шикарно, а так сільський стайл... Не повинно бути підрізів менше половини плитки - це золоте правило! (В першому пості на рис. 1 доречі зроблена правильна розкладка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Має бути на зразок цього

post-23702-0-73141700-1438594959_thumb.j

І ще, не треба гнати плитку з обох сторін, а посередині вставляти кусочок в пару см. Це колхоз)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Має бути на зразок цього!:

Все це класно, але знову ж таки, додаткове бабло. Хоча, в даному випадку краще потрвтити гроші на зайвий квадрат, аніж переробляти після таких майстрів ВСІ квадрати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав схожий клопіт з горе-роботягами.

Якщо "майстер" пропонує плиточний шов вирівняти .... болгаркою то жодних сумнівів у його компетенції, точніше некомпетентності немає.

І про запас плитки на випадок ... кривих рук майстра. Проходили. У моєму випадку при першій зустрічі з майстром під час обговорення розцінок прозвучало "ціна прив"язана до вартості плитки. Тобто чим з дорозчою плиткою він працює (навіть не залежно від розміру плитки), тим вищою є плата". Потім, під час роботи, коли майстер затупив і попиляв для остатнього верхнього кола штук 20 плиток, (коли спокійно можна було використовувати другі частинки) і звичайно плитки не вистачило, Почав торочити, що "хазяїн" має давати 5-10% плитки для браку. Я тоді йому нагадав його ж слова, що він "майстер" і вміє добре класти плитку, а брак може бути лише у тих, хто вчиться.

Щоправда, у порівнянні з іншими "майстрами", які трапилися на іншому обєкті, цей був дійсно непоганим спецом. Принаймі, перед початком роботи купив нові "баляринку" та різак для плиткоріза. Оскільки під час кладки потрібно було комбінувати кілька видів плитки однієї колекції (які, звісно, мали незначні на перший погляд мілімітрові відхилення у геометрії) мені не доводилося надривати нерви з приводу "невиходить рівно" - все добре відразу розрахував, "грався" з хрестиками.

1.На рахухонок косяків в туалеті, було домовленно з хлопцями , що болгаркою шов підрівняють, все ок ок.

Тепер внятно читаємо в голос. На кожну плитку 6-7 плитку, повинна бути 1 запасу ( різка, чи ще який будь дефект плитка йде на куски ) А тут вже такі теми задвигаємо, вам певно не попередили за це.

На рахунок туалета, шов, домовленно з хлопцями що виправлять косяк.

:0157: Якби мова була раніше, що треба переробити, тоб робили по іншому, якщо прораба влаштувало тоді, то я думаю сенсу і говорити не має. Зважуйте свої плюси і мінуси і копайте глибше в суть ситуації, а потім сріть людей.

Справжній майстер повинен сам бачити недоліки своєї роботи і не допускати, що б їх побачив ще хтось.

Прорабу пофіг. Якщо замовник прийме роботу-добре. Не прийме, майстер за свій рахунок її має переробити. Тільки чим раніше майстер визнає сам для себе свій брак, тим швидше і, головне, дешевше, буде усунено його. І репутація не постраждає. Але що б зрозуміти таку логіку потрібні мізки.

Наразі горе - майстер лише огризається.

Співчуаю пані Оксані, яка хотіла дати заробити хлопцям (увійшла у їх становище і оплатила не лише не завершену, але й відверто браковану роботу), а тепер ще й винувата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...