Перейти до змісту

Стрілянина у Мукачево


Svityaz

Рекомендовані повідомлення

Mykola81, ще використовують дельтаплани (мото), газ 66 - річки беруть вбрід. Тут підпільних мільйонерів більше ніж ви собі думаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 693
  • Створено
  • Остання відповідь

Про десятки тунелів -- це брехня .

Але декілька є точно .

Питання : чтому не залучають до розслідування служби з другої сторони , контрабас до них йде , і тунелі теж

А навіщо другій стороні вбивати "курку", яка несе "золоті" яйця?)))

Як на мене страждає економічно більше сторона куди йде контрабас. Це у випадку контрабасу, а не контрафакту.

Це те саме, що пішов купив в Волинь табак блок за 20 баксів. На якому заробила держава акциз і волинь табак. І замість, щоб просто скурити вивіз його і продав за 40 баксів і повернув ще 20 зверху валюти. Яку потім потачу всебе вдома.

Щось типу того. Але можливо неправильно думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от це уже буде цікавий експеримент.

Яценюк назвав митниці, які передадуть в управління британській компанії

Кабінет міністрів України має намір в найкоротші терміни передати Закарпатську, Львівську, Волинську та Чернівецьку митниці в управління британської компанії, заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні уряду в середу.

«Експериментально ми розглядаємо передачу цих митниць в найкоротші терміни. Голова Державної фіскальної служби вже отримав відповідне доручення. Ми з міністром фінансів займаємо єдину позицію, і ці експериментальні митниці дадуть можливість нам натренувати українських митників для того, щоб вся система митної служби, яка залишається корумпованою, … була реформована в найкоротші терміни », – сказав він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про десятки тунелів -- це брехня .

Але декілька є точно .

Питання : чтому не залучають до розслідування служби з другої сторони , контрабас до них йде , і тунелі теж

А навіщо другій стороні вбивати "курку", яка несе "золоті" яйця?)))

Як на мене страждає економічно більше сторона куди йде контрабас.

Думаю, той хто "приймає" той контробас на тій стороні, діє по тій самій схемі. що й наші " бізнесмени" - відраховує "кому треба")))). А вже місцеві"кому треба", узгодили з нашими"кому треба". Так, податок в вони не сплачують, це вірно, але "зацікавлені" не для того це і робили, щоб ділитись з державою. Нехай тих тунелів не десятки, а, як писав Mykola81, декілька, але той, хто налагоджував подібні ДОРОГУЩІ "проекти", вкинув туди зовсім не 100 баксів, а значить, убезпечив свій "бізнес" максимально, і питання економіки його не переймало)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про десятки тунелів -- це брехня .

Не брехня.

Сотні нє - десятки точно.

І як вище писали і брід і квадрокоптери і все, що забажає.

Там же ж не одні цигарки совали. Наркота, зброя, люди - ВСЕ!

Там шахт - вагон. ЩО заважає із шакти, на глибині кількасот метрів продовбатися в сторону кордону.

А на тій стороні така ж шахта, на приватній території. Все просто!

так воно робилося десятиліттями. Тепер працює і бібло приносить. Колосальне бабло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей контрабас, та й будь-який в Європу, не вигідний тільки багатим країнам, а от Польщі, Румунії, Словаччині, Угорщині дозволяє зняти

певні питання з зайнятістю підприємливих і голодних. При бажанні всю контрабанду можна зупинити за місяць-два.

Тому борються з ним запекло і довго - робота така.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюс ці країни недоотримують мільйони акцизних зборів =)

Це якби експорт був в ці країни для внутрішнього споживання, але ж контрабанда їде на багатші села.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий бачив наші контрабасні цигарки у Льондоні)))Так шо потоки там по всій Єропі.

А стосовно тунелів,то казали мені місцеві,що є тунель де бус проїзжає.Брешуть мабуть.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас в країні завжди хтось заздрить, і "спалить всю контору", так там наживаються на контарабасі мільйонери, але й прості люди теж якусь копійчину уривають, це в нас в верховній раді дармоїди сидять, які не дають заробити людям чесно гроші, тільки й думають якби то собі пики понаїдати.

не думаю що це по кайфу всім тим, хто внизу піраміди тим всім займатись, але діти хочуть гамати нема куди діватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, є границі допустимого заробітку. Крім цигарок там і наркотики переміщують. Не всі, далеко не всі сидять у Закарпатті на контрабанді. Добре розвинуте садівництво, тепличні господарства, виноградарство. Для туристів рай. Є місцевим людям чим заробляти на життя без контрабанди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://espreso.tv/news/2015/07/17/na_perekhid_biyciv_quotpravogo_sektoruquot_do_batalyonu_mvs_quotkhersonquot_vplynula_sytuaciya_v_mukachevomu____kyva

Виявляється , перейшли з ПС в МВД 2 "бати" --- думаю , перехід 40 чоловік при чисельності " бату" 50-70 чоловік ---- це відчутно . Причому , бати за запасні , а бойові .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці країни недоотримують мільйони акцизних зборів =)

за те економлять на виплатах по безробіттю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого і потрібно було очікувати:

Депутат Ланьо втік за кордон

З офіційних джерел, які, проте, побажали залишитися неназваними, 7dniv.info стало відомо, що вчора народний депутат Михайло Ланьо виїхав за межі України через КПП "Лужанка" на Закарпатті.

Формально проти Ланьо не порушено ніяких проваджень, тому перешкод для виїзду офіційно йому чинити не могли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого і потрібно було очікувати:

Депутат Ланьо втік за кордон

З офіційних джерел, які, проте, побажали залишитися неназваними, 7dniv.info стало відомо, що вчора народний депутат Михайло Ланьо виїхав за межі України через КПП "Лужанка" на Закарпатті.

Формально проти Ланьо не порушено ніяких проваджень, тому перешкод для виїзду офіційно йому чинити не могли.

Нічого нового)))) "Схема" "по боротьбі" з крадіями, корупціонерами,і всілякими "схемами " незмінна. Навіть не сумнівався, що втече Ланьо. Правда, був ще варіант "аля-Чечетов", але видно його смерть, поки що, не вигідна учасникам "проекту")))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тепер (коли те падло вже далеко)мабуть можна чекати від прокуратури подання до ВР на зняття недоторканості.

Ну так - все послідовно: інцидент - заяви в ЗМІ - спроба втечі - "каса" - втеча - зняття недоторканості - справа в небутті.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо те падло втікло - не все там так рівно як по гавноящику ПОП говорить....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо те падло втікло - не все там так рівно як по гавноящику ПОП говорить....

А Ви ще його слухаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо те падло втікло - не все там так рівно як по гавноящику ПОП говорить....

А Ви ще його слухаєте?

угу,

щоб бути в проінформованим про "ситуацію"

p.s. ПОП коли говорить про "одностороннє відведення військ" - виглядає як кіт з Шрека

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

казали мені місцеві,що є тунель де бус проїзжає.Брешуть мабуть.))

Під Ла Маншем он поїзд проїзджає, а ми що -гірші.?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Антон Геращенко з Юрієм Бутусовим та 10 іншими

4 год · Змінено ·

Удивительное рядом!

Вчера в гостях у остроумной Наташи Влащенко был настоящий "хозяин" Закарпатья Виктор Балога.

Славящаяся своими провокационными вопросами Наталья спросила уткнувшегося в свой IPad Виктора Балогу, о том, правда ли, что он в последнее время несколько раз летал в Россию. См. видео.

"Да, правда" - ответил "на автомате" Виктор Балога, возможно сразу пожалев об этом ответе.

Наташа продолжила свой натиск: "А с кем у Вас были там встречи?"

После некоторой паузы, которую каждый может истолковать по своему, Виктор Балога ответил: "С друзьями". Правда, не уточнил с какими, оставляя, опять-таки, широкое поле для фантазии блоггерам, журналистам и политикам.

Я, например, не могу полететь в Москву и вернуться оттуда. Меня там задержат и будут требовать рассказать, откуда я взял секретные планы российского генштаба по нападению на Украину и другую секретную информацию.

Вызывает удивление, что депутата от БПП Алексея Гончаренко чуть было не посадили в Москве в СИЗО за якобы организацию трагедии 2 мая, а Виктор Балога, который не скрывает, что являлся финансистом Майдана и лучшим другом Правого Сектора, объявленного в РФ экстремистской террористической организацией, беспрепятственно летает в Россию туда и обратно, и к нему нет никаких вопросов ни у ФСБ, ни у ГРУ.

Или, может быть, эти вопросы у ФСБ и ГРУ к Виктору Балоге, таки есть, но мы об этом пока не знаем?

Именно с целью разобраться в настоящей роли Виктора Балоги в трагических событиях в Мукачево следственная комиссия Верховной Рады единогласно вызвала на свое заседание народного депутата Балогу.

Однако приглашенный вчера заявил, что отказывается приходить на комиссию и отвечать на вопросы депутатов - членов комиссии.

Отказ от сотрудничества со следственной комиссией Верховной Рады, о котором уже публично заявил Виктор Балога, дает повод лишь для еще большего количества вопросов к нему и не только у следственной комиссии Рады ...

П. С. Рекомендую настоящим патриотам из уважаемого мною патриотического крыла Правого Сектора быть внимательными и осторожными в общении с "зубрами украинской политики" - бывшим губернатором Закарпатья при Президенте Кучме, главой Секретариата Президента при Ющенко и Министром по чрезвычайным ситуациям при Януковиче.

Древние греки в таких случаях говорили - "Бойтесь данайцев, дары приносящих!", или вспоминали быль/легенду о Троянском коне.

http://www.youtube.com/watch?v=C0XJjK07Pe8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Удивительное рядом!

Вчера в гостях у остроумной Наташи Влащенко был настоящий "хозяин" Закарпатья Виктор Балога.

Славящаяся своими провокационными вопросами Наталья спросила уткнувшегося в свой IPad Виктора Балогу, о том, правда ли, что он в последнее время несколько раз летал в Россию. См. видео.

Давайте будемо до кінця об'єктивними. Я не є прихильником ані Балоги, ані Геращенко, але хочеться об'єктивності та чесності:

Алёна Яхно

3 god.

О КОВАРСТВЕ ФЕЙСБУКА

Мой любимы ФБ-персонаж Антон Геращенко, чьи посты я всегда читаю с большим удовольствием, изобличает Виктора Балогу. Мол, тот слетал в Москву.

Сам утверждает, что не может посетить столицу России.

«Я, например, не могу полететь в Москву и вернуться оттуда. Меня там задержат и будут требовать рассказать, откуда я взял секретные планы российского генштаба по нападению на Украину и другую секретную информацию,» - пишет он.

Но что я вижу под его аватаркой!!!!!!!

Посетил (-а) Москва

около недели назад

Отказываюсь верить своим глазам. Наверное, это происки Цукерберга))

Если серьезно, на самом деле, это хорошо, что у Антона есть вопросы к Балоге. Плохо,что нет вопросов к мукачевскому йовбаку Шараничу, который после стрельбы 11 июля пошел на повышение.

scontentcd_8750361_18160107.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закарпаття є західними воротами в Європу не лише для України , а і для Росії теж.І потік потрібних вантажів, про які ніхто не знає російського походження ,через Закарпаття може бути в десятки разів більшим за український контрабас.

Тому фігура, що сидить на цих воротах по важливості для Кремля може зрівнятись із Фірташем.

Війна війною, а мілярдний бізнес, мілярдним бізнесом.

Сам Балога доречі вчора так і сказав, що потоки сягають СОТЕНЬ МІЛЯРДІВ грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...