Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

@romaxa11, навчися ховати свої простині бредової копіпасти під спойлер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
4 годин тому, zaHARE сказано:

Принаймні на цих депутатів якісь важелі для голосування реформ знаходять. Десь прижимають,десь домовляються.

А детальніше кого та як прижали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, romaxa11 сказано:

Гарна історія походження ла, рл, захарів, років, віталіків і т. д. Насолоджуйтесь:

2 годин тому, romaxa11 сказано:

 

Про походження твоє і твоєї свинособачої фігні. Щоб не нагружати твою психіку яка ще після загострення не відійшла. однією картинкою

180181.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей текст написав Олександр Хаврюченко (Алекс Хавр) - один з молодих і дуже талановитих істориків блогерів, який завжди притримується розважності в судженнях і глибокого аналізу, бо на відміну від ваших копіпастів і висерів, його читають поважні люди. Якщо вам його текст не зайшов, то це хороший сигнал звернутись до практикуючого психіатра з діагнозом "жертва власної пропаганди".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

6 часов назад, zaHARE сказал:

Я не агітую за петю, я логічно міркую. 

Ну ні разу не палишся. На ФБ нудить від Міхо, але ще зайду в тему про нього на Борді, може ригну нарешті - я правильно розумію твою мотивацію? Це ж як треба любити гроші, щоб жертвувати власним здоров'ям за ті 30 монет.

Цитата

Тому твій приклад не доречний,його можна прикласти хіба до  "пачуюкожнага" або до "ваної".

 

В 13.10.2017 в 14:46, zaHARE сказал:

  Сміюсь.Таке враження,що за твоїм ніком 10-ти річна дитина.  Ярлики типу "порохобот","зрадофіл","кулак","куркуль","контра" ,"бандера," і т.д. вішають люди  обділені інтелектом,але  з поставленим голосом і неповагою до людей з іншою думкою,колись вони себе називали комісарами. Але то таке,я не ображаюсь. 

 

 

"Політика така політика", "Корупція - основна проблема"... В цього блядства є конкретні імена. Не треба за розмитими поняттями, ховати його ім'я, навіть якщо їси з його руки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Rock сказано:

 

так як тема про грузинsв ,то в реформованій за 9 років Саакашвілі Грузії ,,

Возрастные пенсионеры в Грузии получают ежемесячно по 180 лари (порядка 72 долларов), Прожиточный минимум на октябрь 2016 года составляет 160,1 лари (порядка 64 долларов ,Правительство Грузии не собирается увеличивать пенсии в 2017 году

А нічого що при Шеварднадзе вони були +/- $10?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, zplanetaz12 сказано:

А нічого що при Шеварднадзе вони були +/- $10?

Нічого собі реформи , в нас при януковичі були вищі пенсії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, zplanetaz12 сказано:

А нічого що при Шеварднадзе вони були +/- $10?

О, фанатка Саакашвілі :)

А ну поясніть мені таку річ - про яку взагалі успішність реформ можна говорити, якщо по результату держава була кинута на поталу проросійським силам?

Навіть одного цього вже достатньо щоб припинити будь-які розмови про Саакашвілі і ніколи не дивитись в його сторону.

Розумієте, речі якщо якісь робляться, то треба щоб був результат.

Але якщо це все було заради того щоб потім сказати "який я був красівий" - тоді так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, snouden сказано:

О, фанатка Саакашвілі :)

Ви дуже помиляєтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, zaHARE сказал:

Програма не спрацювала так швидко,як обіцялось-факт,але поволі озвучені пункти виконуються-теж факт. Деякі інституції стали на порядок кращі,ніж були до того. Про армію взагалі нема мови.Її не було.А зараз вона не просто є,вона стала значно кращою. Освіта,мовні квоти,декомунізація,безвіз,згуртованість країн-лідерів щодо України,прозорро,відкриті декларації,дороги,лоукости,ріст експорту,медреформа,децентралізація,патрулька і т.д Список насправді довгий і ти це знаєш.

Знаю-знаю. Ось всі пакращення нової влади в одному флаконі:

Цитата

 

Цитата

Финансовый директор группы компаний Agrofusion Иван Сакаль во время инвестиционного форума рассказал о коррупции, с которой он и его коллеги столкнулись и боролись в 2015-2017 гг. Об этом сообщает ЭП.

Группа компаний Agrofusion занимается выращиванием и переработкой томатов.

"У нас три современных завода, мы перерабатываем 750 000 т томатов. 75% продаж томатной пасты в ЕС и 100% томатной пасты в Украине. То есть все томатные соки, кетчупы, которые есть в Украине, делаются из херсонских и николаевских томатов", - рассказал Сакаль.

"Налоговая нагрузка у нас на один гектар - 9300 грн. То есть один га земли мы обрабатываем, и за это платим все виды налогов в размере 9300 грн", - говорит он.

"Аналогичный показатель в АПК Украины - 800 грн. Мы уплатили налогов 205 млн грн, в стране - 25 млрд грн. Если бы все в аграрном бизнесе платили как мы, то было бы не 25 млрд грн., а 297 млрд грн. То есть бюджет недополучает 272 млрд грн", - заявил финдиректор компании.

"Мы хотели взять разрешение на снятие грунтового слоя для строительства завода. Нормативный срок выдачи - 30 дней. Подано четыре заявления. Получено четыре отказа без указания причин. Отказывали потому, что сельхозинспекция была в стадии ликвидации. Просрочка 130 дней, разрешение не выдано до сих пор", - поделился Сакаль.

Он рассказал и о взаимодействии с ГФС.

"Представьте себе, нам делали замечания на нечеткий рисунок на шинах автопогрузчика и отсутствии фиксатора на дверях теплиц. Из-за этих нарушений было предписание службе охраны закрыть завод. Не устранить, а просто закрыть завод", - заявил он.

"Теперь - утверждение налоговых инспекторов, что заводы не потребляли газ вообще. Можете себе представить, в этом году мы потребляем газ где-то на 100 млн грн за два месяца. Они сказали, что мы не потребили ни одного кубического метра газа. Это подтверждено актами. Начислили нам штрафные санкции, возбудили уголовное дело", - добавил Сакаль.

По его словам, в 2015 г. группа подавала девять исков к государству и налоговым инспекторам на 14 млн грн. "Мы все суды выиграли, но ни один из чиновников не понес наказание", - заявил финдиректор.

Также он рассказал, как компания возвращала НДС.

"Возвращать 145 млн грн нам помогал директор ЕБРР Шевки Аджунер лично, бизнес-омбудсмен Альгидрас Шемета, директор ЕБРР по Восточной Европе и Кавказу Франсис Малиж, руководитель IFC в Украине Елена Волошина, бизнес-омбудсмен Тарас Качка, руководитель Европейской бизнес-ассоциации Анна Деревянко, - уверяет Сакаль. - Нам вернули через 13 месяцев НДС 145 млн, при этом каждый раз нам предлагали 35% отката от этой суммы".

Также финдиректор Agrofusion привел свежий пример вымогательства налоговиков.

"В сентябре мы запустили завод. Инвестиционный проект составил $55 млн. Для николаевского региона - это солидная сумма, потому что бюджет Николаева - $72 млн. Как только мы его ввели, через 13 дней - документальная проверка налоговой, где у нас требуют все правоустанавливающие разрешительные документы ввода в эксплуатацию. Он еще и работать нормально не начал, его запускать еще год надо", - рассказал Сакаль.

"Я сделал запрос - разрешительные документы, которые мы им должны предоставить. Там указано разрешение от санитарно-эпидемиологической службы. То есть в октябре просят разрешение от санстанции, которая в марте была ликвидирована", - недоумевает он.

"Получили письмо. Представьте себе, что мы должны им дать. На заводе работало около 500 строителей из разных организаций, 120 субподрядчиков. Вчера они у нас попросили время входа и выхода каждого из завода каждого человека, его ФИО, идентификационный код. Документы на каждую машину - что везла. Ответ налоговики просили предоставить 13 октября, а направили письмо 11-го. Вы представляете, за два дня два Камаза документов надо подготовить…", - возмущается финдиректор Agrofu

І це представник великого бізнесу, який може собі дозволити судитися з державою, не давати хабарів і відкатів, долучати до свого захисту омбудсменів і директора ЄБРР. А розказати як живеться рядовому пенсіонеру, після 144 "реформ"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, snouden сказано:

О, фанатка Саакашвілі :)

А ну поясніть мені таку річ - про яку взагалі успішність реформ можна говорити, якщо по результату держава була кинута на поталу проросійським силам?

Навіть одного цього вже достатньо щоб припинити будь-які розмови про Саакашвілі і ніколи не дивитись в його сторону.

Розумієте, речі якщо якісь робляться, то треба щоб був результат.

Але якщо це все було заради того щоб потім сказати "який я був красівий" - тоді так.

Про це вже тут десь з десяток раз писалось. Ок, ще раз.

До Саакашвілі в Грузії була жопа, війна, корупція і презіки типу кучми-януковоща. За Міхо проголосували мабуть на хвилі популізму і оновлення. Думаю ніхто серйозно його не сприймав, але Міхо прийшов не сам, а з технологією Госдепу і почав реально міняти державу. Реформа суду - і всі старі судді звільнені, прокуратури - також, міліції - і всі вдома. Народ, який все життя рішав був жостко поставлений в рамки закону держслужбовцями, що дорожили зарплатою і посадою. Успіх реформ Міхо означав, що таким як Порошенко в країні нічого не світило, а їх було дофіга. Міхо виграв два строки президенства. Народ трохи розслабився і допустив опозицію, яка очевидно обіцяла щось популістичне. Так як словам влади почали вірити, виграв Іванішвілі. А далі ми вже знаємо. Міхо мусів сам виконувати цінності, які вніс в країну, не узурпувати владу, дотримуватись законності і просто втік від неминучого переслідування ворогами, яких тисячі.

 

Порошенка і Міхо впринципі неможна ставити в один ряд. Це антиподи, правда один з них непоганий актор і добрячий брехун, який вміло створює ілюзію прогресивності, змін на словах. З чим ми зараз і живемо, з собачою будкою, 144 успішними реформами  і постійним зростанням  долара. З президентом який хвалиться на весь світ найнижчою зарплатою своїх громадян. З ботнею, яка за 10 000 - 15 000 грн. готова хоч Христа кожен день розпинати. Поки так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.10.2017 at 17:24, snouden сказано:

О, фанатка Саакашвілі :)

А ну поясніть мені таку річ - про яку взагалі успішність реформ можна говорити, якщо по результату держава була кинута на поталу проросійським силам?

 

https://www.volynnews.com/news/society/za-ostanniy-rik-viyny-zbahatylys-vsi-ukrayinski-miliardery-krim-iho/

Тільки російським?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, iiron сказал:

 

Як я розумію, мова йшла про Грузію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, iiron сказано:

А ти хотів, щоб підпаличники написали щось інше?:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне зустрів у фейсбуці скріншот посту Саакашвілі з дивним змістом. 

22780138_1681859438512677_24205996120449

 

Хто що думає з приводу слів про нелегітимність та розмов про громадянську війну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Віталій СК сказано:

Хто що думає з приводу слів про нелегітимність та розмов про громадянську війну?

А в нас в країні влада не олігархам належить? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Віталій СК сказано:

Власне зустрів у фейсбуці скріншот посту Саакашвілі з дивним змістом. 

22780138_1681859438512677_24205996120449

 

Хто що думає з приводу слів про нелегітимність та розмов про громадянську війну?

Тупо маніпулюєш, як на незаангажованого. Цей пост Міхо відривок з статті Дацюка на УП а в ній багато резону. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось не думаю, що 30-ти срібнякові, такі ідейні, щоб віддавати життя за свого хазяїна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видно що цим незаангажованим і забесплатно скидають якісь директиви, ніхто навіть вже не вникає. Тупіють про що Хавр і писав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Віталій СК сказано:

А ти хотів, щоб підпаличники написали щось інше?:lol:

Підпаличники?В тебе, Віталій СК стався збій в роботі головного мозку.Або взагалі не підключав його коли це дристанув.Ось всі мої пости де згадується Палиця - 1, 2.Для тебе цього достатньо щоб зробити такий висновок?Політ думки вражає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.10.2017 в 15:44, nickel сказал:

 

Ну ні разу не палишся. На ФБ нудить від Міхо, але ще зайду в тему про нього на Борді, може ригну нарешті - я правильно розумію твою мотивацію? Це ж як треба любити гроші, щоб жертвувати власним здоров'ям за ті 30 монет.

 

 

 

"Політика така політика", "Корупція - основна проблема"... В цього блядства є конкретні імена. Не треба за розмитими поняттями, ховати його ім'я, навіть якщо їси з його руки.

Шо жаба давить,що тобі Бєня меньше башляє? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, zaHARE сказал:

Шо жаба давить,що тобі Бєня меньше башляє? 

Гроші - це єдине, що зачепило тебе в моєму пості?  І чому я не здивований?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, iiron сказано:

Підпаличники?В тебе, Віталій СК стався збій в роботі головного мозку.Або взагалі не підключав його коли це дристанув.Ось всі мої пости де згадується Палиця - 1, 2.Для тебе цього достатньо щоб зробити такий висновок?Політ думки вражає.

Схоже, що в тебе мізків взагалі немає: я мав на увазі зовсім не тебе, а Волиньньюз, на який ти посилаєшся, і який підконтрольний Палиці. Нічого не маю проти матеріалу статті, окрім смішного заголовку.

 

13 годин тому, case_l сказано:

А в нас в країні влада не олігархам належить? 

Якщо так, то це автоматично робить Президента та Верховну Раду нелегітимними?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.10.2017 at 15:50, iiron сказано:

Підпаличники?В тебе, Віталій СК стався збій в роботі головного мозку.Або взагалі не підключав його коли це дристанув.Ось всі мої пости де згадується Палиця - 1, 2.Для тебе цього достатньо щоб зробити такий висновок?Політ думки вражає.

Цей дядько теж якись дивний - мінусує кожен пост.На ті мінуси мені глибоко пох, але як-що є що сказати - треба казати,а не як сука з буди скавінчати.

59f511d22c357_.png.7fe1f29b370f30ea49dbe7c71b3f47d2.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22814133_1588289844527835_28956692525997

 

 
Стежити · 12 год · 
 
 
 
Это то, что я называю олигархический консенсус.

Проанализировал первую двадцатку богатейших людей за 11 лет - с 2007 по 2017. Вот вам выводы.

1. Впервые за 11 лет практически все украинские системообразующие олигархи (то есть те, у кого в руках классическая тройка деньги+власть+медиа) сконцентрировались в первой десятке - консенсус. 

2. 70% первой двадцатки (14 из 20) родом из 2007-2008 года, то есть вернулись в обойму или были в ней изначально в течение всех 10+ лет.

3. Ахметов, Коломойский и Пинчук остаются в обойме (не ниже 6 места) все 10+ лет. Ахметов все 11 лет - на первом месте.

4. За годы президентства Порошенко сам Порошенко и Фирташ сумели зайти в первую десятку.

5. Если у кого-то есть сомнения, что олигархия - это именно та болезнь, которая все 26 лет тянет Украину на дно, то это лучшая иллюстрация диагноза.

6. Если кто-то рассчитывает, что можно модернизировать страну, не изменив этот ландшафт, вас ждёт разочарование. По-моему статистики в 11 лет достаточно, чтобы не ждать чуда, а менять ситуацию уже сейчас.

Рисовали вместе с Elena Romanyukova 1f642.png:)

С Хеллоувином вас.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...