Перейти до змісту

Збочинці наступають!


jack74

Рекомендовані повідомлення

Якесь загострення прям

Лучанин поблизу школи «полював» на дітей

В районі школи № 11 чоловік запрошував дітей до себе на квартиру. За словами дітей, чоловік знімав їх на камеру та просив помахати ручкою, - пише Вісник.

Про дивного чоловіка активістам групи «Анти Педофілія Луцьк» повідомив бать кого одного з хлопчиків, якого разом із товаришем чоловік запрошував в гості. Обом дітям близько 10 років. Активісти провели бесіду з тим самим чоловіком, він не міг чітко дати зрозуміти, з якою ціллю заманював додому дітей. Пояснив, що хотів відкрити якийсь гурток. Проте у дирекції школи запевнили, що даний громадянин з проханням про відкриття гуртка до них не звертався. Сусіди ж описали чоловіка як любителя спиртних напоїв, і буйну особу.

«Що хотів навчити дітей любитель алкоголю не зрозуміло», - резюмують активісти і продовжують збирати інформацію про підозрілого чоловіка.

http://p-p.com.ua/articles/71218/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 411
  • Створено
  • Остання відповідь

п_дари для мене особисто це гірше собаки, якщо вони пішли проти природи вони не заслуговують жити в нормальному суспільстві

Чим оприділяється в даному випадку нормальність суспільства??? Сексом в класичній позі? Тут один писав, що люди чомусь "секстяться куди не треба", то, може, всім повиздихати?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут один писав, що люди чомусь "секстяться куди не треба",

Кхм.. а куди треба??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все залежить від рівня життя.

та да, коли люди живуть в пустелі на грані виживання, тут аби сил і часу на розмноження хватило, і то не виключено, що "Новий год чащє":-))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я себе спіймав на думці, що тема геїв з їх аналом мене ну ніяк не чіпає, мені пофіг як вони вдягнені, намальовані, що курять, п'ють, як одружуються. Ну не цікавить. Що я роблю не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувак, шо ти куриш?

Походу шкіряну сигару, але судячи з емоційості написаного - не зовсім добровільно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я себе спіймав на думці, що тема геїв з їх аналом мене ну ніяк не чіпає, мені пофіг як вони вдягнені, намальовані, що курять, п'ють, як одружуються. Ну не цікавить. Що я роблю не так?

Все норм. Це говорить тільки про те, що латентна гомосексуальність відсутня))

Яка різниця хто у кого в ліжку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Марш рівності не є пропагандою. Його ідея підкреслити, що люди рівні незалежно від сексуальних уподобань, а не заклик займатися одностатевим сексом.

Дивна логіка. То, може, якби вони хотіли бути рівними, то не проводили б марш? Хочеш бути як всі інші - поводь себе як всі інші, а не виділяйся.

В чому їх притісняють, не вказували?

То тоді карнавали у Ріо та Венеції проводять тому, що їх притісняють ?

Не дивна логіка?

Напевно Бог зробив так , аби сама людина мала право на вибір, і сама обирала, якою їй бути.

Чомусь дехто страшенно ненавидить інший вибір, як і всіх інших власне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і жінка аби втримати чоловіка дає і в інші дирки при цьому шукаючи в цьому плюси для себе аби приємно було і комфортно хочай насправді плюсів там немає ніяких.

важкі будні з власного життя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жену значит можно, а дядьку низзя))) на самом деле какая разница кто куда и как, главное чтоб всех все устраивало и остальным не мешало. А эти парады - лишнее, никому не нужное действо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жену значит можно, а дядьку низзя))) на самом деле какая разница кто куда и как, главное чтоб всех все устраивало и остальным не мешало. А эти парады - лишнее, никому не нужное действо.

Ахахах, знову хтось толерантний доказує що небуть. От поставлю вам питання, ви б з геєм переспали? і б знали що його член побував не у одній дупі, переспали б?

Что за идиотский и неккоректный вопрос? Да и какое Вам дело до того , что творится в чужой постели?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От поставлю вам питання, ви б з геєм переспали? і б знали що його член побував не у одній дупі, переспали б?

Тобто якщо до зустрічі зі мною член гетеросексуала побував в кількох/багатьох жіночих дупах (пахне скрізь однаково, незалежно від статі), тоді все Ок? А якщо ратом гей чомусь захотів зі мною переспати - табу?

ржу)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жену значит можно, а дядьку низзя))) на самом деле какая разница кто куда и как, главное чтоб всех все устраивало и остальным не мешало. А эти парады - лишнее, никому не нужное действо.

Ахахах, знову хтось толерантний доказує що небуть. От поставлю вам питання, ви б з геєм переспали? і б знали що його член побував не у одній дупі, переспали б?

h5hiw1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Істерія в цій темі навіває думки ГИГИ :_07:

А взагалі мені подобається думка, яку висловив мій товариш з Польщі, сам литовець за національністю,

Він завжди казав наступне:

"Мені подобаються Геї!!!! Хай їх буде більше!!! Чим їх більше, тим нам, нормальним пацанам, дівок дістанеться!!!!" :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина яка так доводить що вона ненавидить всяких геїв і тому подібних дуже часто сама така. Так що прочитавши все написане можна зробити висновок.........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мужчина, судя по написаным постам выше, попы вас волнуют как мужские, так и женские, при чем чужие.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня такое впечатление что кого то муж заставлял в попу дать)))

Та не зли ти вже свого чоловіка - дай і узбагойся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...