Перейти до змісту

Скарга на користувача Drugdealer


Bro

Рекомендовані повідомлення

Друзі це якийсь театр абсурду!

Що за чортівня. Чесно вот тільки побачив цю тему.

Мені так цікаво хто ти таки.

Мені немає що додати і виправдовуватись не збираюсь бо немає чого виправдовуватись.

Це ж треба було мені так насолити.

1. По телефоні гопніками нікого не обзивав, це перше

2. Ніхто не дзвонив не скаржився

3. Таке враження що тема була створена лиш після того коли я написав що ноут проданий!

Пан Бро ше той Бро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

Drugdealer,

так прямо скажи ремонтувався чіпсет чи ні?

а потім усі і вирішать чому створилась дана тема

бро свій рівень уже проявив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Таке враження що тема була створена лиш після того коли я написав що ноут проданий!

тобто не факт шо Бро його купував?

І шо Бро не колишній Мерс з Любомля, який не слідкує за базаром, він же Любомльський гопник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗАРАЗ САМЕ ЦІКАВЕ!

Ноутбук був у користуванні у мого батька. Ніяких нарікань на роботу, а особливо відеокарти не було. Використовувався для офісних завдань.

До цього купувався бв. Все працювало на відмінно. Я навіть інколи трішки ганяв на ньому офісні ігри. І батько мій теж косинку інколи грав.

Нічого не ремонтувало і не паялось.

Саме цікаво що такий собі Бро написав що придбав його 4 березня в мене? ти впевнений? а не в кінці лютого?

Я за правилами Борди даю манібек.

Дивно що моє повідомлення "НОУТ ПРОДАНИЙ" написано 4 березня.

ДИВНО! А ТАК НІЧОГО БІЛЬШЕ НЕ ДИВНО! МАНІБЕК БУВ 3 ДНІ.

Ну ще дивно чим я заслужив такої уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я у дома в духовці мамку паяю, все чудово прогрівається , тільки із флюсом, так смачніше)))))))))))))))))))))))))))

конденсатори не здуваються від духовки?

фотки паяного/залитого флюсом ноутбука у темі будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Манібек був 3 дні, пройшло вже більше.

2. Навіть якщо відяха паяна, попередній власник міг цього не знати, а покупець не запитував.

3. Купувати Б/В - завжди кіт в мішку, якщо Бро умудрився заробити на б/в нотік то мав би вже це зрозуміти, не дитина.

Тема вичерпана, ТС буде наука, його граблі.

П.С. Навіть якщо уявити що відяха була непаяна (суто гіпотетично). Під час користування в систему охолодження поступово набивався пил, який не впливав критично на роботу елементів, що потребували охолодження, оскільки вони не прогрівались до високих температур (Ворд багато не тягне). Новий власник нагрузив по повній чіп, і тут вже цей пил і став причиною перегріву, ібо для охолодження створюваного СО потоку повітря вже було малувато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конденсатори не здуваються від духовки?

підсмажуються до золотистої скоринки, а якшо перегріти, розкриваються як попкорн :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0159::0152::_07:

плюс тебе от меня - давно так не смеялся

ну ясно що Ви паяєте в середовищі інертних газів, що для простих смертних недоступне
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте фотки єнтого ноутбука (тоесть прогретого видеочипа )

ща порешаем бил или не был он в духовке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Манібек був 3 дні, пройшло вже більше.

2. Навіть якщо відяха паяна, попередній власник міг цього не знати, а покупець не запитував.

3. Купувати Б/В - завжди кіт в мішку, якщо Бро умудрився заробити на б/в нотік то мав би вже це зрозуміти, не дитина.

Тема вичерпана, ТС буде наука, його граблі.

П.С. Навіть якщо уявити що відяха була непаяна (суто гіпотетично). Під час користування в систему охолодження поступово набивався пил, який не впливав критично на роботу елементів, що потребували охолодження, оскільки вони не прогрівались до високих температур (Ворд багато не тягне). Новий власник нагрузив по повній чіп, і тут вже цей пил і став причиною перегріву, ібо для охолодження створюваного СО потоку повітря вже було малувато.

Та справа у тому що я з ним справ навіть не мав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Манібек був 3 дні, пройшло вже більше.

2. Навіть якщо відяха паяна, попередній власник міг цього не знати, а покупець не запитував.

3. Купувати Б/В - завжди кіт в мішку, якщо Бро умудрився заробити на б/в нотік то мав би вже це зрозуміти, не дитина.

Тема вичерпана, ТС буде наука, його граблі.

П.С. Навіть якщо уявити що відяха була непаяна (суто гіпотетично). Під час користування в систему охолодження поступово набивався пил, який не впливав критично на роботу елементів, що потребували охолодження, оскільки вони не прогрівались до високих температур (Ворд багато не тягне). Новий власник нагрузив по повній чіп, і тут вже цей пил і став причиною перегріву, ібо для охолодження створюваного СО потоку повітря вже було малувато.

Та справа у тому що я з ним справ навіть не мав.

ну точно віндетта :) навіть користувача для цього зробив ( Регистрация: 04 бер 2015 ) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та справа у тому що я з ним справ навіть не мав.

як не мав? а тут - http://board.lutsk.u...istuvach-borda/

то був гопнік з камінь-каширська, а то якийсь інший селюх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Drugdealer Ноут продався на борді? Якщо так то якому користувачу?

P.S. погана звичка вішати ярлики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Drugdealer кому ти продав ноута?

Я не памятаю. Не впевнений що це був покупець з борда. Домовлялись ми по телефону. Скоріш за все з olx.

І купував він не для себе а для знайомих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаспада спэци, а поясніть мені, для чого при прогріві юзати флюс?) Прогрів, то лише діагностика. Так, на старих ноутах, де була свинцева пайка, чіпи відвалювались і прогрів з флюсом рішав траблу. На всіх більш-менш сучасних ноутах - безсвинець. Він не відвалюється. Смисла пхати флюс і гріти?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаспада спэци, а поясніть мені, для чого при прогріві юзати флюс?) Прогрів, то лише діагностика. Так, на старих ноутах, де була свинцева пайка, чіпи відвалювались і прогрів з флюсом рішав траблу. На всіх більш-менш сучасних ноутах - безсвинець. Він не відвалюється. Смисла пхати флюс і гріти?))))

щоб шкварчало/диміло і кульки припою випльовувало
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже заплутався хто і в чому винен_

Да ніхто, ні в чому не винен!!!!!! Просто чуваки ЗЛІ один на одного.

Думаю що ТС нашкрябав пару гривень щоб купити нотіка,(бо не всі можуть купити новий) нажаль! і розчарований( ,а той хто продавав не знав(бо це нереально) що йому скоро пи.дець! ось така вийшла ситуащія(((.

Думаю продавець "Dugdealer" не винен, а ТСу просто не повезло! ось і гризуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо відяху взбодрили перед продажем, то навіть неадекватність ТС не є виправданням, якщо його не попередили. Треба було продіагностувати на сервісі, тут ТС прошляпив. Якби я купив той ноут, то лоханувся б як ТС - брав 3 б/у ноути за життя, ніколи не перевіряв на сервісі - працює, та й слава Богу. Можете ржати з ТС, та так би на його місці лоханувся б не тілки я, але й деякі з вас. Розказувати про збіг обставин і перегрів пилом - забагато збігів.

В ідеалі - або вернути бабло або поремонтувати. Хоча продавець може ідмазуватись. Вийшо, звичайно, негарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У свій час я коли продавав комп то чесно казав що у компі побувала блискавка і гарантії ніякої немає.

Звичайно що не гарно якщо не все розказуєш про якість товару, але не так багато продавців це роблять (наприклад на тих же базарах у всіх товар суперякісний, хоча часто густо якійсь китайський ноунейм).

З іншого боку продавець міг і не знати що має вже б/у товар.

І ще одне. Ви занесли річ у сервіс. Вам її там ладили (прошу не ображатись тих, хто чесно працює у сервісі, не писав би, як би сам з цим не стикався), щось припалили, підпаяли, або просто зробили вигляд що щось робили і вуаля! Оказується ваш ноут, телек, пилосос, автомобіль вже хтось ковиряв, і чим ви доведете що ви не верблюд?

Якщо ноут не розбирався ні разу то можна було глянути на стан гвинтів, як правило відразу ж видно сліди від інструменту.

І гарантія на б/у якось смішно виглядає. Яка ж може бути гарантія, якщо на нове дають рік, два (по електроніці)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...