Перейти до змісту

Скарга на користувача Drugdealer


Bro

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

ладно давайте теперь будем спорить

Як правило, безсвинцеві припої мають гіршу змочувальну здатність. В результаті, для забезпечення надійності паяних з'єднань, необхідно використовувати нові флюси, які зазвичай є більш хімічно активними

паяються вони на ура

за что я тандычил выше

и смываетьса на ура этот флюс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хей люди. Та не продавав я йому ноута. а іншій людині продав.

Ніякого звязку з цим чуваком не мав.

Не говорив і не зідзвонювався з ним.

Не купував він в мене його 4 березня... 4 березня я написав що продав враховуючи манібек 3 дні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже заплутався хто і в чому винен_

"...чи то в нього вкрали, чи то він вкрав, але щось там було..." цілий день читаємо цю маячню. ТС міг в присутності продавця зайти у будь-який сервіс для діагностики, а так починати нити, що його такого "правильного" образили і обманули - смішно і по-дитячому. Більше себе ТС виставив йолопом, а не прояснив ситиацію щодо факту недобросовісної поведінки продавця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже заплутався хто і в чому винен_

"...чи то в нього вкрали, чи то він вкрав, але щось там було..." цілий день читаємо цю маячню. ТС міг в присутності продавця зайти у будь-який сервіс для діагностики, а так починати нити, що його такого "правильного" образили і обманули - смішно і по-дитячому. Більше себе ТС виставив йолопом, а не прояснив ситиацію щодо факту недобросовісної поведінки продавця.

проясню легко

приходит ко мне клиент и говорит надо сделать ноут шобы я только донес до ломбарда и он там включился и загрузился виндовс

денег 100гр сможеж сделать

ответ

разборка зборка 100гр

термопаста мх2 плюс термопрокладка 50гр

работа по просадке чипа 100гр(за оборудование )

пашол на**р

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче меня тут маньяк 11 покарал за то что сам не разобрался

вот ему ссылка

Оверкво́тинг (англ. overquoting) — избыток цитат в тексте на форуме, в e-mail, новостной группе или эхоконференции.

Оверквотингом также считается бессмысленное цитирование сообщения, расположенного непосредственно перед ответом, или же многократное вложенное цитирование.

Избыток цитат в тексте затрудняет нахождение и понимание собственной, высказываемой в данный момент, мысли автора. Запрещён во многих эхоконференциях и форумах.

В Фидо первоначальная строгость в отношении оверквотинга была обусловлена тем, что он сильно увеличивает трафик, и это было особенно болезненно во времена модемной связи. Теперь, когда почта в Фидо передаётся по высокоскоростным каналам, это не так актуально, но в сети уже сложилась определённая культура цитирования. Умелое цитирование позволяет удерживать нить беседы и всегда легко продолжить её, даже если прошло длительное время. На форумах оверквотинг вынуждает читателей использовать скролл, что вызывает у многих небезосновательное раздражение.

теперь пускай обьяснит с моей стороны overquoting

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

разборка зборка 100гр термопаста мх2 плюс термопрокладка 50гр работа по просадке чипа 100гр(за оборудование )

У вас разiв в 8 дешевше анiж тут :-)

А Маньяк11? :-) Я вже звик до покарань вiд нього (аргументи глючить форум), вже навiть не противлюсь - що ж вiзьмеш з 11-лiтньоi дитини (дii модерiв не обговорюю i навiть не осуджую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не у а за шо минус в репу он меня не понял?

остальные не жаловались- значить всем понятно мое мнение

не у а за шо минус в репу он меня не понял?

остальные не жаловались- значить всем понятно мое мнение

разборка зборка 100гр термопаста мх2 плюс термопрокладка 50гр работа по просадке чипа 100гр(за оборудование )

У вас разiв в 8 дешевше анiж тут :-)

А Маньяк11? :-) Я вже звик до покарань вiд нього (аргументи глючить форум), вже навiть не противлюсь - що ж вiзьмеш з 11-лiтньоi дитини (дii модерiв не обговорюю i навiть не осуджую)

яка дитина це здоровий хлопець явно за 100кіль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

westboiuu, мiнуси тут просто так, не переймайся. В мене мiнусiв тут значно бiльше, анiж плюсикiв.

Плюсану всi твоi повiдомлення - щоб губи кусали мiсцевi мiнусатори - послiдовники Моiсеева :-)

яка дитина це здоровий хлопець явно за 100кіль

Скоро Пасха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не мінуси в репі в мене попередження 11штук

які не кім не обосновані буде 100 автоматично вилітаю з форуму не в кого нема тількі в мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не мінуси в репі в мене попередження 11штук

А в мене мiнус 12, показуються -3 чомусь, так само висосанi з того, з чого звик(ли) вони :-)

Давай, парi, хто перший до мiнус 100 докотиться - (без мухлювання, мiнуси Маньяка11 не враховуемо) - той пиво ставить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто звик, тиждень бану, хто не звик - просто попередження за обговорення дій адміністрації . Я ваш шабаш трішки порушу тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не мінуси в репі в мене попередження 11штук

не в кого нема тількі в мене

Вадим, ти ж ніби не вчорашній! ЛИШЕ ТИ бачиш свої попередження. Я їх не бачу. А ти не бачиш моїх, хоча вони в мене є.

Але тема не про те. :)

Оскільки Драгділєр відписався, що не продавав ноутбука топікстартеру ,який також чомусь мовчить. Вважаю тему вичерпаною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...