Перейти до змісту

Скарга на користувача Drugdealer


Bro

Рекомендовані повідомлення

Ман*яків педофілів ніхто не питав!

Вот! ВОТ! Дочекалися. Істине обличчя людини!

Вважаю тему вичерпаною!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

да ти ж сам лоханувся,

по-перше - річ не нова, треба було дивитись, підводних каменів може бути безліч.

по-друге - мані бек я так поняв навіть не обговорювався, або строк його минув.

по-третє - в кожного може нова річ згоріти за місяць другий і тут ніхто не застрахований.

по-четверте - гарантії не було на ноут (та я сумніваюсь що гарантію дав продавець, від якого ви так палко хочете повернення ваших кровних), то чого ви тут репените, вирушайте до майстерні.

по-п'яте - тему треба було назвати "хто поможе з ремонтом ноута"

Ман*яків педофілів ніхто не питав!

пропоную видати екзотичний хфрукт під назвою "банан" .. прожує, подумає і тоді буде говорити ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ман*яків педофілів ніхто не питав!

Вот! ВОТ! Дочекалися. Істине обличчя людини!

Вважаю тему вичерпаною!

А я не вважаю нічого вичерпаним нехай віддасть мені кошти за ремонт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ти ж сам лоханувся,

по-перше - річ не нова, треба було дивитись, підводних каменів може бути безліч.

по-друге - мані бек я так поняв навіть не обговорювався, або строк його минув.

по-третє - в кожного може нова річ згоріти за місяць другий і тут ніхто не застрахований.

по-четверте - гарантії не було на ноут (та я сумніваюсь що гарантію дав продавець, від якого ви так палко хочете повернення ваших кровних), то чого ви тут репените, вирушайте до майстерні.

по-п'яте - тему треба було назвати "хто поможе з ремонтом ноута"

Ман*яків педофілів ніхто не питав!

вибач але це реалії життя, сприймай вищевказану інформацію правильно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ти ж сам лоханувся,

по-перше - річ не нова, треба було дивитись, підводних каменів може бути безліч.

по-друге - мані бек я так поняв навіть не обговорювався, або строк його минув.

по-третє - в кожного може нова річ згоріти за місяць другий і тут ніхто не застрахований.

по-четверте - гарантії не було на ноут (та я сумніваюсь що гарантію дав продавець, від якого ви так палко хочете повернення ваших кровних), то чого ви тут репените, вирушайте до майстерні.

по-п'яте - тему треба було назвати "хто поможе з ремонтом ноута"

Ман*яків педофілів ніхто не питав!

пропоную видати екзотичний хфрукт під назвою "банан" .. прожує, подумає і тоді буде говорити ...

палюбом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ти ж сам лоханувся,

по-перше - річ не нова, треба було дивитись, підводних каменів може бути безліч.

по-друге - мані бек я так поняв навіть не обговорювався, або строк його минув.

по-третє - в кожного може нова річ згоріти за місяць другий і тут ніхто не застрахований.

по-четверте - гарантії не було на ноут (та я сумніваюсь що гарантію дав продавець, від якого ви так палко хочете повернення ваших кровних), то чого ви тут репените, вирушайте до майстерні.

по-п'яте - тему треба було назвати "хто поможе з ремонтом ноута"

Ман*яків педофілів ніхто не питав!

пропоную видати екзотичний хфрукт під назвою "банан" .. прожує, подумає і тоді буде говорити ...

палюбом

навіть сам просить .. не потрібно бути лікарем щоб зрозуміти, що в організмі невистачає вітамінів .. декілька "колограм бананів" вирішить питання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехай віддасть мені кошти за ремонт!

напиши це 100 раз на папірці А4, спали в 12 ночі на кладовищі, стоячи спиною на схід, попіл з"їж і на наступний день твій ноут полагодиться і гроші повернуться, гарантія 146%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напиши це 100 раз на папірці А4, спали в 12 ночі на кладовищі, стоячи спиною на схід, попіл з"їж і на наступний день твій ноут полагодиться і гроші повернуться, гарантія 146%

добре що це пост 1-го квітня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Внутрішній голос мені якось незрозуміло чому підказує, що гроші тобі ніхто не поверне. Як на мене, то найкращий варіант це віднести нотік в інший сервісний центр хоча б для того, щоб пересвідчитись, що там дійсно згоріла відеокарта. Якщо "діагноз" підтвердиться, то ремонтувати за свої гроші. Але з власного досвіду скажу, що гарантія на довговічність ремонтованої відеокарти ніхто дати не зможе, а з власних спостережень, відеокарта протримається (якщо взагалі відремонтується) як максимум до 1 року при помірній експлуатації. Тому найкращий варіант відремонтувати і перепродати як відремонтований (або не відремонтований, дивлячись як совість дозволить).

До речі, якщо цікавить, можу показати нотік хорошому товаришу який працює в сервісному. (не реклама)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cам винуватий, і нікого не винуй крім себе, невже це так тяжко купити маленьку викрутку і зняти кришку у заді і глянути чи нема слідів флюсу, якщо нема значить все гуд, і на цьому всі всім задоволені, і треба ще голову трохи мати на плечах, не купувати амд абсолютно ніяких навіть нових, бо навіть нові ноути на амд можуть вмерти не попрацювавши довго, і не в якому разі не брати найнікчемніших ноутів по імені HP, бо навіть китайські леново які в рази дешевші за них служать втричі довше і надійніші набагато, це думаю найголовні у покупці ноута все інше вже деталі. І не один продавець вам не схоче здавати ноута в майстерню перед покупкою, бо в нас в луцьку нормальних майстрів по ноутах на пальцях однієї руки порахувати і то їх знає обмежене коло людей, А все остальне стадо баранів юзерів носить свої ноути в сервісні центри аля компвсесвіт чи медіа, де у майстрів лапи замість рук і після їхнього розбору і ремонту ще більше проблем з ноутом виникає. Памятаю, у колишньому сервісі компютерного всесвіту у центрі, коли згорем пополам виміняв неробочу оперативку гарантійну то бачив у кваліфіковах майстрів найсучасніший інструмент ремонту, газову горєлку радянського виробництва.

+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cам винуватий, і нікого не винуй крім себе, невже це так тяжко купити маленьку викрутку і зняти кришку у заді і глянути чи нема слідів флюсу, якщо нема значить все гуд, і на цьому всі всім задоволені, і треба ще голову трохи мати на плечах, не купувати амд абсолютно ніяких, навіть нових, бо навіть нові ноути на амд можуть вмерти не попрацювавши довго, і не в якому разі не брати найнікчемніших ноутів по імені HP, бо навіть китайські леново які в рази дешевші за них служать втричі довше і надійніші набагато, це думаю найголовніше у покупці ноута все інше вже деталі. І не один продавець вам не схоче здавати ноута в майстерню перед покупкою, бо в нас в луцьку нормальних майстрів по ноутах на пальцях однієї руки порахувати і то їх знає обмежене коло людей, А все остальне стадо баранів юзерів носить свої ноути в сервісні центри аля компвсесвіт чи медіа, де у майстрів лапи замість рук і після їхнього розбору і ремонту ще більше проблем з ноутом виникає. Памятаю, у колишньому сервісі компютерного всесвіту у центрі, коли згорем пополам виміняв неробочу оперативку гарантійну то бачив у кваліфіковах майстрів найсучасніший інструмент ремонту, газову горєлку радянського виробництва.

якщо я не помиляюсь то ноут Samsung на базі Intel http://board.lutsk.ua/topic/173880-prodam-noutbuk-samsung-r518/#entry1053255205

і не треба так "нелюбити" AMD , "якщо ви не вмієти їх приготувати то це не означає що їх не можна їсти" ;) те ж саме можу сказати про майстрів ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cам винуватий, і нікого не винуй крім себе, невже це так тяжко купити маленьку викрутку і зняти кришку у заді і глянути чи нема слідів флюсу, якщо нема значить все гуд, і на цьому всі всім задоволені, і треба ще голову трохи мати на плечах, не купувати амд абсолютно ніяких, навіть нових, бо навіть нові ноути на амд можуть вмерти не попрацювавши довго, і не в якому разі не брати найнікчемніших ноутів по імені HP, бо навіть китайські леново які в рази дешевші за них служать втричі довше і надійніші набагато, це думаю найголовніше у покупці ноута все інше вже деталі. І не один продавець вам не схоче здавати ноута в майстерню перед покупкою, бо в нас в луцьку нормальних майстрів по ноутах на пальцях однієї руки порахувати і то їх знає обмежене коло людей, А все остальне стадо баранів юзерів носить свої ноути в сервісні центри аля компвсесвіт чи медіа, де у майстрів лапи замість рук і після їхнього розбору і ремонту ще більше проблем з ноутом виникає. Памятаю, у колишньому сервісі компютерного всесвіту у центрі, коли згорем пополам виміняв неробочу оперативку гарантійну то бачив у кваліфіковах майстрів найсучасніший інструмент ремонту, газову горєлку радянського виробництва.

якщо я не помиляюсь то ноут Samsung на базі Intel http://board.lutsk.u...entry1053255205

і не треба так "нелюбити" AMD , "якщо ви не вмієти їх приготувати то це не означає що їх не можна їсти" ;) те ж саме можу сказати про майстрів ...

Да що їх годувати, вони гарячі від природи своєї і з цим нічого не зробиш що відеокарти їхні ATI що процессори, одне і теж саме, у тоути я б їх взагалі не пхав, хоча у самого системник на 4-ох ядерному амд і щей розігнаному з хорошою термоспастою уче 3.5 рік працює без нарікань, правда охолодження Noctua Яке дорожче за сам процессор, але таке в ноут не поставиш, томуй ноути амд і відео аті на 50% швидше дохнуть.

без образ, але давайте в такому разі будемо називати речі своїми іменами: "мені попадались всі ноути погані і я проти АМД" а не просто "всі АМД погані" ... особисто в мене ні з одним ноутом на базі АМД не було проблем, а "продав" нових вже більше 50 шт. за останні 5-8 років ("продав" це особисто допомагав вибрати, налаштовував і потім переставляв вінду через декілька років користування .. був тільки один випадок - заміна вінта від перегріву, але це інша ситуація) ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cам винуватий, і нікого не винуй крім себе, невже це так тяжко купити маленьку викрутку і зняти кришку у заді і глянути чи нема слідів флюсу, якщо нема значить все гуд, і на цьому всі всім задоволені, і треба ще голову трохи мати на плечах, не купувати амд абсолютно ніяких, навіть нових, бо навіть нові ноути на амд можуть вмерти не попрацювавши довго, і не в якому разі не брати найнікчемніших ноутів по імені HP, бо навіть китайські леново які в рази дешевші за них служать втричі довше і надійніші набагато, це думаю найголовніше у покупці ноута все інше вже деталі. І не один продавець вам не схоче здавати ноута в майстерню перед покупкою, бо в нас в луцьку нормальних майстрів по ноутах на пальцях однієї руки порахувати і то їх знає обмежене коло людей, А все остальне стадо баранів юзерів носить свої ноути в сервісні центри аля компвсесвіт чи медіа, де у майстрів лапи замість рук і після їхнього розбору і ремонту ще більше проблем з ноутом виникає. Памятаю, у колишньому сервісі компютерного всесвіту у центрі, коли згорем пополам виміняв неробочу оперативку гарантійну то бачив у кваліфіковах майстрів найсучасніший інструмент ремонту, газову горєлку радянського виробництва.

не надо вводить людей в заблуждение

1- сняв крышечку вы у 70 процентов ноутов - близко не увидите ни чипсета ни чипа видеокарты

2- следы флюса да и самим флюсом паяют на сегодняшний день только криворукие

3- убрать после себя (скрыть -смыть -как 2 пальца об асфальт)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикупив попкорну, чекаю дію головного героя. я в захватті від серії )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікава ситуація :0161: :0161: :0161: в кожного своя правда, так склалася ситуація і нічого більше не вдієш, наступного разу будьте обережніші, а скільки заплатили за нотик???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не надо вводить людей в заблуждение

1- сняв крышечку вы у 70 процентов ноутов - близко не увидите ни чипсета ни чипа видеокарты

2- следы флюса да и самим флюсом паяют на сегодняшний день только криворукие

3- убрать после себя (скрыть -смыть -как 2 пальца об асфальт)

а як вдома на утюзі запаяти без флюса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запаяти без флюса

Та всi з флюсом паяють...Вадiм мав на увазi древнiй спиртоканiфольний флюс, або дешевий китайський, який чорнiе i дубiе при пайцi.

Нормальний флюс коштуе нормальних грошей, але хороший флюс - запорука успiху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не надо вводить людей в заблуждение

1- сняв крышечку вы у 70 процентов ноутов - близко не увидите ни чипсета ни чипа видеокарты

2- следы флюса да и самим флюсом паяют на сегодняшний день только криворукие

3- убрать после себя (скрыть -смыть -как 2 пальца об асфальт)

а як вдома на утюзі запаяти без флюса?

я у дома в духовці мамку паяю, все чудово прогрівається , тільки із флюсом, так смачніше)))))))))))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не надо вводить людей в заблуждение

1- сняв крышечку вы у 70 процентов ноутов - близко не увидите ни чипсета ни чипа видеокарты

2- следы флюса да и самим флюсом паяют на сегодняшний день только криворукие

3- убрать после себя (скрыть -смыть -как 2 пальца об асфальт)

а як вдома на утюзі запаяти без флюса?

:0159::0152::_07:

плюс тебе от меня - давно так не смеялся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cам винуватий, і нікого не винуй крім себе, невже це так тяжко купити маленьку викрутку і зняти кришку у заді і глянути чи нема слідів флюсу, якщо нема значить все гуд, і на цьому всі всім задоволені, і треба ще голову трохи мати на плечах, не купувати амд абсолютно ніяких, навіть нових, бо навіть нові ноути на амд можуть вмерти не попрацювавши довго, і не в якому разі не брати найнікчемніших ноутів по імені HP, бо навіть китайські леново які в рази дешевші за них служать втричі довше і надійніші набагато, це думаю найголовніше у покупці ноута все інше вже деталі. І не один продавець вам не схоче здавати ноута в майстерню перед покупкою, бо в нас в луцьку нормальних майстрів по ноутах на пальцях однієї руки порахувати і то їх знає обмежене коло людей, А все остальне стадо баранів юзерів носить свої ноути в сервісні центри аля компвсесвіт чи медіа, де у майстрів лапи замість рук і після їхнього розбору і ремонту ще більше проблем з ноутом виникає. Памятаю, у колишньому сервісі компютерного всесвіту у центрі, коли згорем пополам виміняв неробочу оперативку гарантійну то бачив у кваліфіковах майстрів найсучасніший інструмент ремонту, газову горєлку радянського виробництва.

не надо вводить людей в заблуждение

1- сняв крышечку вы у 70 процентов ноутов - близко не увидите ни чипсете ни чипа видеокарты

2- следы флюса да и самим флюсом паяют на сегодняшний день только криворукие

3- убрать после себя (скрыть -смыть -как 2 пальца об асфальт)

чоловіче в нас не америка, нормальне обладнання і матеріали в нас мають тільки авторизовані сервісні і то не факт, всі інші в нас особо не заморачуються, і походу мені памятається один ноут після вас, (експерт якщо не помиляюсь) я там не бачив скурпульозної робити, слідів пайки видно було добре, не буду називати що за ноут бо явно він не один такий. хочай попрацював трохи.

Вам просто вигідно щоб люди до вас носили бо то ваші гроші те шо мені говорите "не надо вводить людей в заблуждение "

І якраз таки у 60-65% ноутів я побачу чіпсет і все інше, У всіх Інших знаходиться під клавіатурою...

Я не профан казочок мені не треба розказувати що кромє спеціаліста з магазіна я не узнаю чи був ноут ремонтований чи ні.

если ноут не подьемный или клиент говорит что для себя оставляет- нафиг я его буду драять

сегодня отдал один месяц трахался с ним - нифига не вышло

в итоге 50 гр за тестування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...