Перейти до змісту

Скарга на салон "АЛЛО"


Sergo63

Рекомендовані повідомлення

Сьгодні, 24 березня 2015 року о 15.10, змушений був зайти у салон «АЛЛО» навпроти торгового центру «СЛОН» у місті Луцьку для прохання підключити свій телефон до живлення, щоб здійснити життєво необхідний дзвінок терміном до 1 хвилини. Двоє молодих працівників оголосили ціну за дану послугу 19 гривень. Подальші прохання дати змогу підключити свій телефон до живлення для здійснення дзвінка за адекватну ціну не дали результату, даже слухати в подальшому нічого не хотіли, плати 19 гривень і все. От і думаю, коли вже сучасна молодь веде себе так, як бувша влада, начхати на прохання, начхати про посильну допомогу в скрутній ситуації, то хто ж буде покращувати нашу неньку Україну, коли думки тільки про свою кишеню. Жаль. Напевно господар магазину думаючи про свою власну кишеню таким належним чином інструктує своїх підопічних.

Дякую незнайомій жінці, яка дозволила вставити мою SIM карту у свій телефон і здійснити дзвінок. Низький їй уклін. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що заважало пройти трохи далі , на базарі точно це дешевше.В Юванті мені за підзарядку лишають хто скільки вирішить.

Часом і даром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо нарвусь на грубість, але я не згідний з ТС.

якщо мені потрібно приїхати з центру до тамтама дуже терміново а маршрутки нема вже понад 30 хв, і я попросив таксиста відвезти мене ну дуже терміново за адекватну ціну скажем за 10грн, на що він відповів, мов в мене мінімальна такса 20 грн. я став подумав що мені краще почекати маршрутку, чи заплатити таксисту скільки він скаже, адже це ціна часу дороща ніж доставка

Шановний Тс луди вам нічого не винні, єдине є нюанс коли людина хоче допомогти і має бажання, зовсім друге якщо в магазині присутня така послуга і вона має певну вартість. бо в той магазин постійно заходять і заряжають телефони зарядка зношується затрачаються кошти на оренду магазина, на вартість світла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені не треба була підзарядка , тільки подзвонити. І питання не що мені заважало, а в людяності працівників даного салону, тим більше затрат від салону раптом на максимум 1 коп., які я згідний був заплатити стократно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен магазин сам вирішує ціну своїх послуг. ціна на зарядку в тому АЛЛО явно завищена, тому роблю висновог, що там хочуть здихатись людей, які щось хочуть зарядити. А безкоштовно зарядитись можна на заправці БРСМ.

Мені не треба була підзарядка , тільки подзвонити. І питання не що мені заважало, а в людяності працівників даного салону, тим більше затрат від салону раптом на максимум 1 коп., які я згідний був заплатити стократно.

Напевне, в них ти мільйонний такий.

А взагалі цей магазинчик не вирізняється любязним ставленням персоналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хз, чисто по людськи можна поставити на підзарядку. Неодноразово так робив, але дерти за це гроші...

До попереднього користувача, звісно люди нічого не винні, але раптом ситуація і справді важлива, викликати міліцію/швидку, та будь-що. Карма, все повертається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хз, чисто по людськи можна поставити на підзарядку. Неодноразово так робив, але дерти за це гроші...

До попереднього користувача, звісно люди нічого не винні, але раптом ситуація і справді важлива, викликати міліцію/швидку, та будь-що. Карма, все повертається.

тс явно не треба було викликати міліцію... якщо я поставив ціну на певну послугу таку яку я вважаю за потрібне, або купуй або іди дальше і не жалійся що в мене дорого. тим більше що на цю послугу нема монополії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тс явно не треба було викликати міліцію... якщо я поставив ціну на певну послугу таку яку я вважаю за потрібне, або купуй або іди дальше і не жалійся що в мене дорого. тим більше що на цю послугу нема монополії

Здається мені, ТС мав на увазі не "купівлю послуг", а чисто людське ставлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хз, чисто по людськи можна поставити на підзарядку. Неодноразово так робив, але дерти за це гроші...

До попереднього користувача, звісно люди нічого не винні, але раптом ситуація і справді важлива, викликати міліцію/швидку, та будь-що. Карма, все повертається.

тс явно не треба було викликати міліцію... якщо я поставив ціну на певну послугу таку яку я вважаю за потрібне, або купуй або іди дальше і не жалійся що в мене дорого. тим більше що на цю послугу нема монополії

Це якось не правильне відношення до клієнтів. Зараз ви дали зарядити людині телефон, а пізніше через гарне ставлення вона прийде і купить планшет. Навіть якщо й не купить, але буде вдячна. Коли я вдячний можу залишити і більше грошей ніж просять за послугу. Давайте на будь-яке жлобство скажем, що немає монополії, чого ж зручно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут на форумі продавали пароварку за 500 гриваків до НР а після за 1000, це також жлобство???

чи можливо мені заправити власний автомобіль і брати з пасажирів лише за бензин??? бо якщо я візьму більше то вже се жлобство

а курс по 35 це не жлобство?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і думаю, коли вже сучасна молодь веде себе так, як бувша влада, начхати на прохання, начхати про посильну допомогу в скрутній ситуації, то хто ж буде покращувати нашу неньку Україну, коли думки тільки про свою кишеню.

якщо особисто вам начхати на зарядку свого телефону, щоб мати ПОСТІЙНО можливість передзвонити, то чому комусь має не бути начхати на ваші прохання ? Особливо якщо вам не треба було подзвонити в міліцію чи швидку ? Якщо ви самі не хочете дбати за свій добробут, то чому за вас має думати хтось інший ? Моральний аспект тих, хто хотів з вас здерти гроші, то вже інша розмова, але всерівно наїзджати з претензією, що всі козли, а ви Дьартаньян, не варто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і думаю, коли вже сучасна молодь веде себе так, як бувша влада, начхати на прохання, начхати про посильну допомогу в скрутній ситуації, то хто ж буде покращувати нашу неньку Україну, коли думки тільки про свою кишеню.

якщо особисто вам начхати на зарядку свого телефону, щоб мати ПОСТІЙНО можливість передзвонити, то чому комусь має не бути начхати на ваші прохання ? Особливо якщо вам не треба було подзвонити в міліцію чи швидку ? Якщо ви самі не хочете дбати за свій добробут, то чому за вас має думати хтось інший ? Моральний аспект тих, хто хотів з вас здерти гроші, то вже інша розмова, але всерівно наїзджати з претензією, що всі козли, а ви Дьартаньян, не варто

цілком підтримую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут на форумі продавали пароварку за 500 гриваків до НР а після за 1000, це також жлобство???

чи можливо мені заправити власний автомобіль і брати з пасажирів лише за бензин??? бо якщо я візьму більше то вже се жлобство

а курс по 35 це не жлобство?

Я ж кажу, ніхто нікому нічого не виннен. І кожен має право оцінювати на свій огляд. АЛЕ, я сумніваюся що в сусідніх країнах, хоча б Польщі хтось здиравби за таке гроші. Не рівняйте ваші послуги, і 3хв зарядку телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скотське відношення - це одне.

Завищений тариф на послугу - це інше.

Що ТС-а конкретно не влаштовує?

Якщо перше - то дорога до Книги скарг, якщо друге - то знайди де дешевше чи нахаляву, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скотське відношення - це одне.

Завищений тариф на послугу - це інше.

Що ТС-а конкретно не влаштовує?

Якщо перше - то дорога до Книги скарг, якщо друге - то знайди де дешевше чи нахаляву, імхо.

Тільки от якщо це послуга, цікаво чи мені чек видадуть) Сумніваюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скотське відношення - це одне.

Завищений тариф на послугу - це інше.

Що ТС-а конкретно не влаштовує?

Якщо перше - то дорога до Книги скарг, якщо друге - то знайди де дешевше чи нахаляву, імхо.

Тільки от якщо це послуга, цікаво чи мені чек видадуть) Сумніваюсь.

за вимогою покупця за законодавстом повинні видати товарний чек чи акт виконаних робіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скотське відношення - це одне.

Завищений тариф на послугу - це інше.

Що ТС-а конкретно не влаштовує?

Якщо перше - то дорога до Книги скарг, якщо друге - то знайди де дешевше чи нахаляву, імхо.

Тільки от якщо це послуга, цікаво чи мені чек видадуть) Сумніваюсь.

за вимогою покупця за законодавстом повинні видати товарний чек чи акт виконаних робіт.

Я знаю, але там не видадуть, так само як в фокстроті за перевірку на биті пікселі. Все в карман.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю, але там не видадуть, так само як в фокстроті за перевірку на биті пікселі. Все в карман.

Знову ж таки - Книга скарг, заява в Захист справ споживачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут на форумі продавали пароварку за 500 гриваків до НР а після за 1000, це також жлобство???

чи можливо мені заправити власний автомобіль і брати з пасажирів лише за бензин??? бо якщо я візьму більше то вже се жлобство

а курс по 35 це не жлобство?

Я ж кажу, ніхто нікому нічого не виннен. І кожен має право оцінювати на свій огляд. АЛЕ, я сумніваюся що в сусідніх країнах, хоча б Польщі хтось здиравби за таке гроші. Не рівняйте ваші послуги, і 3хв зарядку телефону.

нам до сусідніх країн ще рачки повзти, але і цього ми робити нехочемо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, Ви трохи не правильно назвали тему - Скарга на салон "АЛЛО". Салон Вам продав не якісний товар і не зробив обмін на якісний? А от відносно людяності - так, цього зараз, інколи бракує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це той нечастий випадок, коли можна знайти аргументи для захисту позицій двох сторін.

Почнемо з аргументів магазину. Можливо, у них ця послуга стандартизована і входить до числа тих, за які передбачена плата. В такому разі продавцям-консультантам важко щось зробити. наприклад взяти 3 чи 5 грн, поза інструкціями, оскільки можна нарватися на "секретного покупця" і отримати проблеми. Навіть позицію власника магазину в такому випадку можна аргументувати - у випадку якихось проблем з телефоном під час зарядки (крадіжки, перегоряння) магазину гіпотетично можуть бути виставлені претензії. Тому в ціні послуги закладаються не лише витрати на електроенергію (а це копійки), скільки ризики потенційних проблем.

Позиція ТС. Дійсно, продавець міг по-людськи надати свій телефон і тим допомогти не клієнту, а людині, що потрапила у скруту. Хоча, знову ж таки, давати телефонувати зі свого телефона чужим людям теж небезпечно, оскільки не відомо кому буде здійснений дзвінок і чи не буде там криміналу.

P.S. Особисто я б дозволив здійснити дзвінок навіть з моєї картки за умови, що людина погодиться показати і сфоткати на мій телефон свій паспорт/водійське/студентський квиток чи інший наявний документ з фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я розумію, ТС не просив дати йому скористатись розеткою, а просив їхнім зарядним - зарядити свій телефон, зайшов в спеціалізований салон, який надає ці послуги на платній основі... В чому полягає претензія? Якби зайшов зі своєю зарядкою в інший магазин (та навіть цей) і попросив скористатись розеткою, тоді да - жлобство, а так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки простіше було б послади нафіг...

і поговорити не було б про що :) відповідно ніяких скарг і т.п.

P.S.: не можна допомагати незнайомим українцям (ну якщо це не питання життя/здоров'я) бо всеодно потім тебе винним зроблять. З величезного досвіду спілкування з людьми :) свого і дружини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По закону магазину магазину нема чого пропихнути. Але я не можу зрозуміти, як можна відмовити людині, яка просить допомоги, тим паче коли тебе це аж ніяк не обтяжує.

- Чувааак, та на подзвони з мого, встав свою картку і дзвони. Нема бабла? А номер пам"ятаєш? Дзвони.

- Дякую, братуха, не уявляєш, як ти мене виручив.

І обоє, щиро посміхнувшись один одному і потиснувши руки, розбіглись по своїх справах.

Добро завжди повертається. Любіть людей, йопт.

Респект тій незнайомці, яка допомогла. І респект тому незнайомому чуваку, який років п"ять тому в 23.00 біля Променя допоміг мені в такій самій ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце - про дай тел, вставлю свою сімку позвоню посміхнуло))) такий вид крадіжок ніхто не відміняв. :0146:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...