Перейти до змісту

LED лампочки


Plum

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, yu2007 сказал:

А як з гарантією на ці леди? Припустимо: гарантія 2 роки, через 6 місяців перегорає лампа, несеш обмінюєш, а ще через півроку горить і ця. Знову поміняють?

Міняють, але хитрять. По закону, коли міняють лампу на нову, то гарантія має виписуватися нова і знову на 2 роки. А вони хитрують і міняють лише лампу, а коробочку, де записано дату продажу оставляють. Получається, що дають гарантію на лампу не на 2 роки, а на той термін що остався з першої лампи. Це базарний метод. В нормальних магазинах, типу нової лінії чи епіцентру, міняють по чеку, але та сама хитрість.

При бажанні можна додавити на повністю нову гарантію два роки, але простіше купити нову лампу і прийти з старою лампою і новою гарантією.

 

Якщо горить другий чи третій раз, немає значення, якщо термін гарантії не закінчився будуть міняти до безкінечності. Продавці навіть кажуть, що не обов'язково всі коробки зберігати, достатньо і однієї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 451
  • Створено
  • Остання відповідь
12 часов назад, Oli сказал:

Да і чек зникає з часом...

Якщо заморочитися, то чек можна сфоткати і витребувати в магазина дублікат чеку, бо вони дійсно вигорають навіть в темних місцях. А тоді вже вимагати обмін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло. В квартирі купа точкових світильників. Форм-фактор ламп R50 та R63, а ціна на них в того ж максуса не дуже гуманна (якщо порівнювати потужність ламп такого типу та звичайних "грушок"). Більш ніж 1,5 роки тому закупився тут на борді КЛЛ-лампами потрібної форми по 15/20 грн. без гарантії. Так досі всі світять (крім тих, що в ванні - там згоріли десь за рік). От сиджу і думаю: економія в порівнянні з КЛЛ і урахуванням ціни цих ЛЕДів - ну дуже маленька. Щоправда в моїх КЛЛ слабка яскравість і хотілось б щось яскравіше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вихідних несподівано потухла максус 10 Вт. (3 р. гарантії), просвітила 9 місяців :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Купував Віоми в магазині за Слоном. Загалом сподобались 35грн  7вт і 37грн 10Вт цоколь Е27 свічення тепле не мерехтять. Не розбирав і не дивився начиння.

Візуально більш приємніші і яркіші серед наявних там в цьому ціновому діапазоні. Гарантія 2р. Власне продавці самі сказали, що всі лампи що у них Китай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Максуси стали дохнути без причини. рівно рік пропрацювали і за місяць 2 померло. Замерехтять і тухнуть. При цьому ні перепаду напруг ні довгої роботи в цей час не було. при ввімкненні горять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикупив собі десяток MAXI-11 Жовті (11W, 3000K, E27) (відеоогляд про неї) за 290 грн (типу опт, тобто вийшло по 29грн/шт) і одненьку MAXI-15 (15W, 3000K, E27) за 52 грн.

Мені сподобались. Чесні. По вазі приємно, відчувається, що в руці щось тримаєш, а не пластмасова цяцька (а значить радіатор реальний є всередині), світлодіодів купа, а не паро штучок, світять гарно, дійсно не мерехтять (до речі, це легко перевіряється "фотоапаратом" телефона, можна будь-яку лампочку прямо в магазині).

Що в середині, як виконаний перетворювач - розбирати поки ліньки :)

1.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 13.02.2018 at 13:45, jack74 сказано:

значить радіатор реальний є всередині

радіатор має бути назовні а не всередині млять...

враховуючи що навіть більш-менш нормальні бренди випускають хрінь, яка згорає за пів року, виникає питання, - виходить їм дешевше поміняти якийсь процент ламп по гарантії, ніж випустити щось нормальне надійне?

я за останні років 5 так і не знайшов ні однієї лампи з нормальним радіатором, чи конструктивом. всі приречені на смерть ще з заводу... =/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не скажу що я "масовий викоритовувальник" діодних ламп, але ще жодна не згоріла

деяким вже точно більше 3х років

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, laser сказано:

радіатор має бути назовні а не всередині млять...

Це, "млять", в якій книжці так написано? Сам собі так вирішив? Радіатор - це "хрінь", задачею якої є відбирання тепла з працюючої радіодеталі. Яким чином вже той радіатор буде охолоджуватись сам - це вже питання розрахунків, виконання і т.д. Якщо він свою роботу робить, не вилізаючи з корпусу назовні, то яка проблема???

Ти, напр., блоки живлення ноутбуків бачив?! Бачив, так же ш. Може ти не знаєш, що там теж є радіатори??? І вони не назовні, правда ж?!

 

А от купа є зара кЕтайських іграшок, де дійсно взагалі ніякого радіатора нема, навіть в середині, лише підкладка під світлодіоди, а все остальне - пластик, - ото дійсно г... і "млять".

 

16 годин тому, laser сказано:

я за останні років 5 так і не знайшов ні однієї лампи з нормальним радіатором, чи конструктивом. ...

"нормальний радіатор чи конструктив" для тебе, я так зрозумів, це щоб радіатор був "назовні", так? Ну то погано ти шукав, бо є і такі, але вони "назовні" просто в більш потужніших лампах. Навіть в цій темі я викладав фотку купленої мною 20-ватної "Євроламп" з радіатором "назовні".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, laser сказано:

радіатор має бути назовні а не всередині млять...

 

:D

 

контролер теж свою роботу знає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і про оці "МАХІ" від Sun-dayLED, що я трішки вище писав. 11-ки працюють гарно, а ота більша, 15-ка, коли вмикається бойлер, вона робиться "стробоскопом" -_- Так як брав лише одну, то не можу робити висновки, чи це одиничний брак, чи вони всі такі. В середину ще поки не лазив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.12.2017 в 00:37, nickel сказал:

Це базарний метод. В нормальних магазинах, типу нової лінії чи епіцентру, міняють по чеку, але та сама хитрість.

я кожен раз виписую нову, і чо ? Чото черга не стоїть, щось спочатку трохи прийшло з борди, а потім заглохло помаленьку. От тобі і базарний метод. А те, що стару лампу (де кончилась гарантія) можуть запихнути в *свіжішу* коробку, то ще одна окрема тєма, тоді гарантія получаєтся майже вічна (якщо періодично докупляти лампи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

Навіть в цій темі я викладав фотку купленої мною 20-ватної "Євроламп" з радіатором "назовні".

опираючись на свій досвід, - цей радіатор здатен нормально охолодити тільки до 10 вт. це якщо приймати до уваги, що лампа працюватиме більше ніж годину підряд.

він достатньо масивний і на перший погляд здатен розсіяти тепло, але коли включити лампу в теплій хаті, та ще і під плафоном, на 2-3 годинки, то його температура буде неприйнятно велика. а в районі св.діодів зашкалювати.

така лампа. як і більшість діодних довго працюватимуть лише при умовах, якщо вони не цілодобово горять. а по 10-30 хв, коли радіатор не встигає прогрітись, вкручені не в закриті світильники і мають гарний конвекційний обдув, або стоять в прохолодних підвалах/кладовках.

так само висока температура скорочує строк служби драйвера. електроліти дуже не люблять нагріву. 

тому моє ставлення доволі скептичне.

 

щодо бж ноутбуків - щось я не зустрічав моделей, які розкочегарюються до 60-90 градусів. на відміну від ламп згаданих вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, laser сказано:

так само висока температура скорочує строк служби драйвера. електроліти дуже не люблять нагріву. 

 

а при якій температурі вони паялися?

 

14 хвилин тому, laser сказано:

його температура буде неприйнятно велика. а в районі св.діодів зашкалювати.

 

контролер скине напругу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Oli сказано:

а при якій температурі вони паялися?

Для сучасних напівпровідників не дуже страшна температура пайки, але коли через них починає іти струм тут тут вже температура стає важливою, чим більша температура кристалу тим швидше цей кристал деградує і тим більша імовірність теплового пробою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Oli сказано:

а при якій температурі вони паялися?

є таке поняття як температурний профіль пайки. так вот він відрізняється від робочої температури ;-)

2 годин тому, Oli сказано:

контролер скине напругу

пхах! сумніваюсь

1 година тому, Lisovic сказано:

Для сучасних напівпровідників не дуже страшна температура пайки

якщо говорити про діоди, то так. ви праві. підвищивши робочу температуру від 50-70 градусів до 100-120 термін служби діодів з 10 років зменшиться в 10 разів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, MANJAK11 сказал:

я кожен раз виписую нову, і чо ? Чото черга не стоїть, щось спочатку трохи прийшло з борди, а потім заглохло помаленьку. От тобі і базарний метод. А те, що стару лампу (де кончилась гарантія) можуть запихнути в *свіжішу* коробку, то ще одна окрема тєма, тоді гарантія получаєтся майже вічна (якщо періодично докупляти лампи)

Базар, то така штука, що поганого продавця від хорошого не відрізниш, поки не обпечешся. Ну от звідки я міг знати, що в тебе такі чесні умови? Ти ж себе не хочеш рекламувати тут. А я по дорозі до тебе зайшов до оф. представника Максуса і купив у нього 7 ламп Глобал. Всього на 2 гривні дорожчі, але з 2-річною гарантією. Ще рік не пройшов, а вчора вже 6 лампа згоріла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.12.2017 at 11:34, saperavi сказано:

На вихідних несподівано потухла максус 10 Вт. (3 р. гарантії), просвітила 9 місяців :)

Сьогодні потухла ще одна аналогічна. Протрималась 11 місяців, печалька. Яких виробників порекомендуєте? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

як то поміняти тепер лед-лампу?  магазин на конкретній адресі закрився, але є інші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Oli сказал:

як то поміняти тепер лед-лампу?  магазин на конкретній адресі закрився, але є інші...

Інші хто/що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Oli сказал:

Магазин "Товари від А до Я"

 

636313_company_logo_1.png

Якщо вони не на різних ФОПів оформлені, то можна звертатися. Якщо на різних і будуть вийожуватися, то тоді через "захист прав споживачів" або через центральний офіс "товарів від а до я".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...