Перейти до змісту

Ціна на бензин / дизель / газ


kmd

Рекомендовані повідомлення

Сьогоднішні ціни на стеллах наших "провідних" АЗС мене добили.... :huh: (як правило інші АЗС "підтягуються" через трохи).  http://vseazs.com/

Судячи по цінах на пальне, ми вже в ЄС...

Ота приблизна формула що А95 рівний 0,90 центів - вже не працює...

Причому є дуже негативна тенденція: якщо в минулому році ціни підвищувались по 10 копійок за літр, то зараз стабільно по 50 копійок. 

WTF? Я щось пропустила по ходу...

 

P.S. А чи не пора вже вимагати зменшення податків на пальне? ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

9 часов назад, natalka) сказал:

Судячи по цінах на пальне, ми вже в ЄС...

А в якій з країн ЄС ціна на пальне така ж як і в нас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, lehrer сказал:

 

Табличка не совсем верная. Я бы сказал УСРЕДНЁННАЯ (от слова середина) - т.к. соляра в Украине судя из таблицы стоит 0.82 = 26.16гр. В то же время у нас в городе цена на данный момент от 24гр.- до 27гр. 

 

Едем дальше: Если у нас (без хитрых схем с талонами) заправиться более менее нормальным топливом  - это 27гр. в то же время в Болгарии цена 1.9 лева = 30гривень (это тоже без хитрой схемы, а просто на заправке) и солярка там если не в 2раза то в 1.5 раза ЛУЧШЕ при разнице в 3 гривни , проезжаешь на ней больше км.

 

Едем дальше: Средняя зарплата в Болгарии 800лев это 400евро или 12 760гривень. У нас 6 000гр и то это под вопросом :) Не трудно посчитать сколько это в топливе. 

 

Германия :) цена соляры 1.19евро (судя из таблицы) ...... зарплата дальнобойщика (немца) от 3000евро. :) Я там не был, но думаю обычная зарплата рабочего там около 1500-2000евро (поправте если не угадал).

 

Мдааааа бляяяяяя приехали.....  у нас страна ЧУДЕС. Такое ощущение что на нас ставят экспиримент, давят а мы всё не сдыхаем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, DarkMonk сказал:

Германия :) цена соляры 1.19евро (судя из таблицы) ...... зарплата дальнобойщика (немца) от 3000евро. :) Я там не был, но думаю обычная зарплата рабочего там около 1500-2000евро (поправте если не угадал).

А який % зарплати в ціні палива?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, volks сказал:

А який % зарплати в ціні палива?

Скажу честно, НЕ ЗНАЮ. Но если прикинуть соотношение цены на продукты, бензин к зарплате то, чтото мне подсказывает что они не бедствуют как мы. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, DarkMonk сказано:

 

 

 

 

 

Мдааааа бляяяяяя приехали.....  у нас страна ЧУДЕС. Такое ощущение что на нас ставят экспиримент, давят а мы всё не сдыхаем.

І хто ж це такий працівний може бути?До революції гідності було просто - рука москви.А хто зараз - непонятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, DarkMonk сказал:

Скажу честно, НЕ ЗНАЮ. Но если прикинуть соотношение цены на продукты, бензин к зарплате то, чтото мне подсказывает что они не бедствуют как мы. 

До чого тут бедствуют чи ні. Нам якийсь завод повинен бензин продавати в 10 раз дешевше ніж німцям, тому що ми в 10 разів менше заробляємо? Чи може нам нафту продають в 10 разів дешевше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, volks сказал:

До чого тут бедствуют чи ні. Нам якийсь завод повинен бензин продавати в 10 раз дешевше ніж німцям, тому що ми в 10 разів менше заробляємо? Чи може нам нафту продають в 10 разів дешевше?

Нет дружище, просто нужно немного умерить аппетит и перестать обкладывать непомерными акцизами и прочим говном стоимость 1 литра. Кстати говоря закупочная цена литра не такая уж и большая , не хочу гуглить но на данные 2016 года это было 1литр-60%. Если перевести на теперешнее время это минимум 27.5-60%=11гривень.  Сейчас ты наверное вспомнишь что эти налоги идут во благо Народа ( на школы, бюджетным организациям, пенсионерам ).  Ну тогда не надо скулить что у нас самая дорогая растаможка машин - это тоже ВО БЛАГО. 

  • Подобається 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, DarkMonk сказано:

Нет дружище, просто нужно немного умерить аппетит и перестать обкладывать непомерными акцизами и прочим говном стоимость 1 литра. Кстати говоря закупочная цена литра не такая

"падатки" то, як кажуть, те  чим ми платимо за цивілізоване життя, без цього нікуди

те що потім ті податки пиздять_по_чорному то вже інше питання :(

 

стосовно "падатків" на "паліво" то взагалі гарна штука проти латентних_новоросів  що хочуть бути найхитрішими і ні за що не платити

візьмемо тих ж самих бляхарів....

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Andri сказал:

...Діло тут не в податках.

...Я вам коротко розповів як політика впливає на ціни і переорієнтацію ринків...

Ну от звідки ти знаєш абсолютно ВСЕ? Всі дибіли, ти один розумний :lol:

Тема не така вже й велика, 7 сторінок. І на попередніх сторінках ще рік тому я писала який відсоток податків в ціні за 1 літр. Слабо почитати? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наспраді поточна ситуація з ціною таки ринкова. Дефіцит породжує паніку і підвищений попит. 

А Білоруси недають бензину Покращують свої тех. Умови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, snouden сказал:

Цікаво... але там тільки дизпаливо в тих трубопроводах здається... Мене особисто бензин турбує...

Ось ще більше про цю подію http://enkorr.com.ua/a/news/Kolomoyskiy_blokiruet_terminal_v_Novograde-Volinskom/230265

Цитата

 

...Руководство этой группой под условным названием Рух «Визволення» осуществляется народными депутатами Семенченко и Парасюком»...

Директор «Консалтинговой группы А-95» Сергей Куюн считает, что блокирование источника поставок 25% объемов дизельного топлива в страну вызовет рост цен, что будет выгодно прежде всего крупнейшим конкурентами российского продукта – белорусским экспортерам и заводу «Укртатнафта», который контролируется Игорем Коломойским.

«Политические аналитики связывают Семенченко с Коломойским, который через свои СМИ неоднократно торпедировал поставки по нефтепродуктопроводу. Сейчас конкурентная борьба заходит на новый виток»

 

 

4 часа назад, LSD сказал:

Наспраді поточна ситуація з ціною таки ринкова. Дефіцит породжує паніку і підвищений попит. 

А Білоруси недають бензину Покращують свої тех. Умови

Мозирь здається з весни вже проводить ремонтні роботи... Тому дефіцит уже давно.  І по Вашому посиланню - аналогічно про дизпаливо: 

Цитата

На модернизации и ремонте установки гидроочистки дизельного топлива задействованы значительные трудовые ресурсы

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто декілька фактів для історії :) :

03 березня 2015 року

ціна на оф сайті orlen - від 662$ за тонну

курс долара - 24,82 міжбанк (по факту - майже 26 грн.)

ціна А-95 на ОККО - 27,99 грн.

 

26 листопада 2017 року

ціна на оф сайті орлен - від 647$ за тонну

курс долара - 26,85 грн. 

ціна А-95 на ОККО - 29,99 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, volks сказал:

... Чи може нам нафту продають в 10 разів дешевше?

Ну не в 10 але продають дешевше. 

В тій же самій Польщі бензин на АЗС за літру коштує понад 1 євро. Але завод (нпз) в Польщі на експорт  пропонує той же бензин орієнтовно по 0,5. 

В кожній країні в кінцеву ціну на АЗС, крім маржі,  звичайно закладені свої види податків. І на скільки справедливий їх розмір і те куди вони йдуть в кожній країні це окреме питання...

А в нас, станом на сьогодні, на кордоні експортна ціна нпз не найдешевшого бренду бензину А95 - 13 грн. за 1 літр (нерозмитненого) і 30 на українській АЗС Вам про щось говорить?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Andri сказал:

...Будьласка пруф, сслику  на посилання з яких нпз і по яких цінах експортує польша паливо. І надходженн  нафти з яких ринків який бренд. 

Я тебе вже один раз посилала... в початок теми :), на тобі ще раз http://orlen.com.ua/prices/ Порахувати сам зможеш? 

8 часов назад, Andri сказал:

 О ну то давайте вперед  робити бізнес, закупіть пару тон , купіть переїзні міні азс і продавайте на 20% дешевше, клієнтів небуде відбою у вас. 

Я вже заробила на камерах, мені хватить :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, Andri said:

Наталка ну то давай вистав мене ідіотом

Так ти ж вже сам всьо зробив, хіба тебе можна більшим ідіотом виставити?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.11.2017 at 02:04, natalka) сказано:

Цікаво... але там тільки дизпаливо в тих трубопроводах здається... Мене особисто бензин турбує...

 

Ну посилання було  знатяком що там не лише дизель ....  Наче мають все

1 гравець скинув потужності постачаня відповідно і утворився дефіцит.  Всі інші варіанти транспортування нафтопродуктів значно дорожчі ніж залізниця .... тому наразі  все дорожчатиме ...  до січня думаю ... 

Ну політичні "війни патріотів" також впливають не перебої поставок  що створює певний ажіотаж  з паливом. 

 

Побачите невеликий спад буде коли МНПЗ  запустить свої потужності : )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, LSD сказал:

 

Ну посилання було  знатяком що там не лише дизель ....  Наче мають все

1 гравець скинув потужності постачаня відповідно і утворився дефіцит.  Всі інші варіанти транспортування нафтопродуктів значно дорожчі ніж залізниця .... тому наразі  все дорожчатиме ...  до січня думаю ... 

Ну політичні "війни патріотів" також впливають не перебої поставок  що створює певний ажіотаж  з паливом. 

 

Побачите невеликий спад буде коли МНПЗ  запустить свої потужності : )

К сожалению , после запуска мнпз - я лично спада розничной цены не ожидаю (оптовая закупочная , да думаю снизится ) , но нам от этого не полегчает ,ибо раз брали по 30  то какого фига ;) будут брать и дальше по 30. Дай Бог чтобы уже хоть не поднимали ( сказал и сам себе не поверил ).

 

Последние годы у нас так:

-Почему цена выросла?

—Так доллар подрос.

-А почему снова выросла, доллар же упал?

—Так нефть подросла!

-Блин ну а почему третий раз выросла, и доллар упал и нефть упала в цене??

—Так акциз повысили. 

и.т.д список можно продолжить. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Тепер пальне буде коштувати копійни. На Волині знайшли найбільше в світі родовище нафти http://blyskavka.org/tsia-znakhidka-shokuvala-ves-svit-na-voly/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Такер сказал:

Тепер пальне буде коштувати копійни. На Волині знайшли найбільше в світі родовище нафти http://blyskavka.org/tsia-znakhidka-shokuvala-ves-svit-na-voly/

 

:). Навіть якщо це правда, в що мало віриться, хрєн ми будемо розвиватись як США, Японія чи ОАЕ... Не з нашим менталітетом і не з нашими керманичами.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Юріч сказано:

 

:). Навіть якщо це правда, в що мало віриться, хрєн ми будемо розвиватись як США, Японія чи ОАЕ... Не з нашим менталітетом і не з нашими керманичами.

 

Терміново треба оголошувати створення незалежної Волинської республіки.

Так нам більше дістанеться, а то на всіх ділити треба буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...