Перейти до змісту

Ціна на бензин / дизель / газ


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Так ппц, доллар падає, чого ціна на місці стоїть

Це Україна, дядьку. В нас завжди, все як не в людей. Нафта падає в ціні - бензин росте. Нормально :)

Це не нормально.

Потрібно влаштовувати акції, і показувати що люди не згодні з такою ціновою політикою обдирання.

В рамках закону заблокувати роботу азс чи офісу одної з самих ненажерливих компаній на ринку.

Я думаю такі акції по всій Україні допомогли б дотиснути владу, для зменшення акцизів.

І вказала б антимонопольному на явну змову операторів.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю такі акції по всій Україні допомогли б дотиснути владу, для зменшення акцизів.

я не фінансист і не автомобіліст, але, мені здається, що акцизи тут зовсім не винуваті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По телевізорі дивився передачу про паливо.

Там росказували ,що в україну вже декілька днів не завозять паливо взагалі(після обмеження якихось розрахунків в валюті)

Ціну на заправках підняли щоб люди не створили ажіотажу і не роскупили все за 1 день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розказував голова спілки нарко нафтоторговців. Головний брехун, як на мене. Ці люди із вражаючою щирістю навчились ліпити відмазки споживачам.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось розписано http://news.finance.ua/ua/news/~/345458 чому так а не інакше. Але поки машин особливо не поменшало, значить не все так погано).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если брать в расчет что все олигархи из 90- х, то они никогда по доброй воли цены не будут снижать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не кажи. Дороги вільніші стали набагато, а поза містом ще більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не кажи. Дороги вільніші стали набагато, а поза містом ще більше

В неділю біля там-таму я б так не сказав. А ціна думаю ближчим часом на гривень 3 точно впаде а як стабілізується долар до 25 то бенз по 22 точно буде).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу їздили на Київ, - попутніх машин, за всю дорогу, можна було на пальцях двох рук перерахувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора теж почав задумуватись над ціновою політикою бензину, а сьогодні вже темка є. Аж душу розриває, ті сцуки підняли ціну до долара, а коли долар впав то ціни залишились, і це не перший раз. І як з цим боротись? Куди ми котимось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора теж почав задумуватись над ціновою політикою бензину, а сьогодні вже темка є. Аж душу розриває, ті сцуки підняли ціну до долара, а коли долар впав то ціни залишились, і це не перший раз. І як з цим боротись? Куди ми котимось...

Ну це тимчасово так як не зрозуміло за яку ціну прийдеться купувати валюту за яку потрібно розраховуватись за паливо. А ти не задавався питання якого хера аксциз в

країні де ходить гривня платити в євро ? і коли було 3 курси то платили по курсі НБУ. А коли НБУ відпостив курс став той що на міжбанку, автоматом ще накинулось пару грн. Тому це комплексна проблема. І проблема не тільки в бензині. Зайди в любий магазин.. В Портсіті ціни на товар який лежить вже пару місців підняли в два рази, питається чому.. Тому основопричина це курс валюти... Все інше то похідне... Нема стабільності ніхто не знає який курс буде завтра для покупки товару...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

готовий кинути свою машину на вїзді на заправці на пару днів. хто зі мною?

чи всі акції, як завжди, обмежаться трьопом в неті?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

готовий кинути свою машину на вїзді на заправці на пару днів. хто зі мною?

чи всі акції, як завжди, обмежаться трьопом в неті?

Я за. Яка заправка? Будемо мовчати чи тріпатися в неті - з нас останню рубашку знімуть.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толк буде якщо машинами заблокувати не якусь заправку, а Єрємєєва.

Але оскільки зараз йде боротьба між Коломойським та Вогом і ОККО за нафтовий ринок України- то можливо це і є саме те, чого добивається Бєня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толк буде якщо машинами заблокувати не якусь заправку, а Єрємєєва.

Але оскільки зараз йде боротьба між Коломойським та Вогом і ОККО за нафтовий ринок України- то можливо це і є саме те, чого добивається Бєня.

А ви бачили ціну на УкрПетролі ? Вона сильно відрізняється від інших брендових ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за. Яка заправка? Будемо мовчати чи тріпатися в неті - з нас останню рубашку знімуть.

та пофіг яку, можемо вог.

треба зібрати кількість людей, щоб заблокувати всі воги. надрукувати пояснювальні листівки й заблокувати нафіг.

поки їх не почати бити по карману - нічого не зміниться...

п.с. підлию масла в вогонь. в штатах літр бензину сьогодні 55-57 центів. навіть при сьогоднішньому курсі, літр не дорожче 14 грн, мова про 95. давайте вимагати, щоб пальне у нас коштувало не дорожче сша, а шо? )))

Змінено користувачем Андрій Віталійович
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо блокувати одну заправку, то толку ніякого не буде. Ціни зара захмарні на всіх заправках. Потрібно блокувати багато заправок і одночасно. Для цього потрібно багато народу, хоча б на одну заправку по 10 авто. Потрібно мати конкретну вимогу, та потрібно знайти лідера руху, який буде вести переговори. Хотілося б почути представників славнозвісного автомайдану, що ви скажите?

Змінено користувачем neznakomec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за. Яка заправка? Будемо мовчати чи тріпатися в неті - з нас останню рубашку знімуть.

та пофіг яку, можемо вог.

треба зібрати кількість людей, щоб заблокувати всі воги. надрукувати пояснювальні листівки й заблокувати нафіг.

поки їх не почати бити по карману - нічого не зміниться...

п.с. підлию масла в вогонь. в штатах літр бензину сьогодні 55-57 центів. навіть при сьогоднішньому курсі, літр не дорожче 14 грн, мова про 95. давайте вимагати, щоб пальне у нас коштувало не дорожче сша, а шо? )))

Ачому Вог ? Чому не ОККО ? Чому не Shell ? Ну для початку почитайте статтю, про акциз чули ? в чому він ? думаю в штатах зовсім по іншому йде оподаткування.

Та й в Штатх свій бензин своя нафта. А внас що є ? купи-продай ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

neznakomec, заблокувати заправки одного оператора, на два-три дні. а іншим пообіцяти, що ви наступні. все можна зробити було б бажання. хоча, я думаю то все порошенко винуватий, у нього є завод в рашці й мульйони))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все блRдство твориться тому, що одна структура, назва якій - Антимонопольний комітет України, сцикливо і прикормлено мовчить.

По факту маємо змову учасників ринку, спрямовану на підвищення цін. Пряма підстава для втручання АМКУ.

Але ж якщо чиновнику ну геть не хочеться навести порядок - то хер його заставиш. В крайньому випадку, втрутяться таким чином, що потім їхнє втручання перший-ліпший суд поламає.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ачому Вог ? Чому не ОККО ? Чому не Shell ? Ну для початку почитайте статтю, про акциз чули ? в чому він ? думаю в штатах зовсім по іншому йде оподаткування. Та й в Штатх свій бензин своя нафта. А внас що є ? купи-продай ?

та пофіг яка заправка. пофіг мені на оподаткування та інші речі, нехай нафтотрейдери це вирішують. а так будуть далі робити, що хзаманеться, а такі як ти в інтернеті запитувати "а чого?".

п.с. ладно, я розумію, що цього не буде, бо наш народ заслуговує саме на те, що з ним роблять. бо дозволяє...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Легше і ефективніше блокувати офіс всіх заправок , ніж окремі заправки.

Якщо звісно це блокування для результату, а не для видимості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ачому Вог ? Чому не ОККО ? Чому не Shell ? Ну для початку почитайте статтю, про акциз чули ? в чому він ? думаю в штатах зовсім по іншому йде оподаткування. Та й в Штатх свій бензин своя нафта. А внас що є ? купи-продай ?

та пофіг яка заправка. пофіг мені на оподаткування та інші речі, нехай нафтотрейдери це вирішують. а так будуть далі робити, що хзаманеться, а такі як ти в інтернеті запитувати "а чого?".

п.с. ладно, я розумію, що цього не буде, бо наш народ заслуговує саме на те, що з ним роблять. бо дозволяє...

Я веду до того що це комплексне питання. Питання в ціні долара.. Питання втому що економіка в не найкращому стані.. І війна.. І веду до того чому "АКЦИЗ" платиться в ЄВРО ? ЧОМУ не в гривнях ? Оце вже питання до уряду..

neznakomec, заблокувати заправки одного оператора, на два-три дні. а іншим пообіцяти, що ви наступні. все можна зробити було б бажання. хоча, я думаю то все порошенко винуватий, у нього є завод в рашці й мульйони))

Ну не в одного нього, Луцькі теж там мають заводи. І люди чомусь туди пруться на заробітки.. Питання в тому що багато хто не готовий чимось пожертувати щоб закінчити війну.. от воно і тянеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та пофіг яка заправка. пофіг мені на оподаткування та інші речі, нехай нафтотрейдери це вирішують. а так будуть далі робити, що хзаманеться, а такі як ти в інтернеті запитувати "а чого?".

А чому нафтотрейдери мають це вирішувати??? Уряд підняв податки, уряд підняв ставки акцизів, ввели обмеження на покупку валюти - і нафтотрейдери мають відповідати? В нас майже весь бензин (крім заправок Коломойського) імпортний. Нема де купити валюту, за яку купується нафта - тому і чутки про відсутність бензину на АЗС. Валюта по 30-40грн. - бензин відповідно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...