Перейти до змісту

Ціни на інтернет в Луцьку


spqr

Рекомендовані повідомлення

Нічого подібного не помічав.

Швидкість стабільна - якість супер.

Мені (тьфу-тьфу-тьфу) нема на що нарікати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 755
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

у ОГО последние 2-3 месяца очень нестабильное качество, причем с линией это никак не связано, а вот с загрузкой их внешних каналов - запросто. тем более, что статистику загрузки каналов они считают сверхсекретной и предпочитают клиентов не пугать.

У знайомої в Ківерцях інет (ОГО) тиждень мертво лежав. Перевіряли і модем, і лінію - все в порядку. Інет з'явився так само як і зник без будь-яких пояснень.

Ніяких каменів в бік Укртелекому, але факт залишається фактом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
тем более, что статистику загрузки каналов они считают сверхсекретной и предпочитают клиентов не пугать.

Аналогічно на візорі. Скільки не просив показати всім статистику стану зовнішніх каналів, так і не спромоглись це зробити, лише видаляли мої повідомлення.

За 8 років я ні разу не бачив цього в них на сайті чи будь де. Не розумію що тут ховати. Хіба що податківці дивлячись на таку статистику можуть порахувати приблизний дохід і співставити його з реально заплаченим податком на прибуток :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у ОГО последние 2-3 месяца очень нестабильное качество, причем с линией это никак не связано, а вот с загрузкой их внешних каналов - запросто. тем более, что статистику загрузки каналов они считают сверхсекретной и предпочитают клиентов не пугать.

бекапный канал Датагрупа уже неоднократно спасал ситуацию, а с новыми тарифами он, скорее, станет основным, а ОГО останется для веба/ftp/торрента

Последнее время у ОГО не наблюдалось никаких проблем. Нестабильное качество связи у отдельных клиентов нужно разбирать индивидуально. Это никак не показатель всей услуги ОГО тем более с загрузкой внешних каналов. Уж поверь их предостаточно. Закрузка каналов информация не засекречена просто график mrtg для Волынской области полноценно снять нельзя, так как Волынь находится в оптическом кольце с другими областями и "хавают" тот же канал. По отдельным АТС Луцка и Района это еще возможно. Только зачем оно вам? Ресурса телекома еще на многих хватит. ;)

отмазки не увидел, просто переход на личности если я в твоем стиле начну писать - закатаю под асфальт интернетов , можешь быть уверен, клава все стерпит

А про скоростя - действительно, зря ты рот открыл, учи матчасть, прежде чем сравнивать возможную скорость АДСЛщиков ДГ на ЛМ и Укртелекома. Почитаешь - будем говорить, а пока - твои слова всерьез пускай медвед и криведко воспринимают. Умник нашелся.

Ну попробуй закатать... посмотрю на это )))

Матчасть уже прошел давно. Я думаю ты своими глубокими познаниями меня не удивишь ;)

И я рад что ты тоже мои слова не воспринимаешь. Нам неочем с тобой говорить. Свободен.

А за умника спасибо... я всегда знал что я не дурак. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

grunge27, ты хочешь сказать, что проблемы не у провайдера, а у Shkoder-а? не смеши. я скорее поверю, что проблемы у всех провайдеров Украины, чем у него.

ValD, если ты думаешь, что я не читал эту ветку и аналогичную - ты весьма заблуждаешься. обе ветки процентов на 50 заполнены просто спором, у какого провайдера лучше. "каждый кулик свое болото хвалит"

а конструктивной мысли - ноль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

grunge27, ты хочешь сказать, что проблемы не у провайдера, а у Shkoder-а? не смеши. я скорее поверю, что проблемы у всех провайдеров Украины, чем у него.

Нет. Ты не понял. Я говорю, что общих проблем нет, но если все таки они существуют у когото - то их нужно разбирать индивидуально и это пока не означает, что проблемы только на стороне клиента, они так же могут и быть у провайдера. Но все эти нюансы поправимы. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ех, крові так і не буде.

Тільки миску попкорна взяв та вмостився зручніше, а ви ... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

serega, а зачем? <_<

а насчет "общих проблем". так у любого провайдера их нет. в общем. но в частности наталкиваемся ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого подібного не помічав.

Швидкість стабільна - якість супер.

Мені (тьфу-тьфу-тьфу) нема на що нарікати

Поддерживаю, качество супер. У меня даже где-то в статистике  скорости загрузки  торента за сутки, была почти идеальная прямая, свои 123-125Кб получаю всегда-->

grunge27, ты хочешь сказать, что проблемы не у провайдера, а у Shkoder-а? не смеши. я скорее поверю, что проблемы у всех провайдеров Украины, чем у него.

>---> так что не думаю что укртелекому не хватает каналов на всех абонентов

PS редактировал опячятку <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

grunge27, ты хочешь сказать, что проблемы не у провайдера, а у Shkoder-а? не смеши. я скорее поверю, что проблемы у всех провайдеров Украины, чем у него.

Shura не перегравай, бо вже неприємно дивитись

У мене всі 3 канали від Укртелекому функціонують повністю нормально, ніяких скачків швидкості немає, реконект раз в 24 години хвилина в хвилину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n, даже и не думал.

если обсуждать цены - обсуждать и качество... а в качество настройки со стороны некоторых пользователей - я уверен.

если бы я был в Луцке - моим провайдером скорее всего уже давно был бы именно Укртелеком.

пусть даже я не выкачивал сотни гигабайт. ибо для меня удобнее вообще ни в какую статистику не заглядывать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ValD, если ты думаешь, что я не читал эту ветку и аналогичную - ты весьма заблуждаешься. обе ветки процентов на 50 заполнены просто спором, у какого провайдера лучше. "каждый кулик свое болото хвалит"

а конструктивной мысли - ноль.

Шановний Shura, допоможіть вирішити таку просту економічну задачку, яка прямо повязана з темою даного форуму ("Ціни на інтернет").

Якщо є умовний офіс, де стоїть сервак-шлюз (або 2 для функціонального розподілу). Неповний список його задач - роздача інету у внутрішню мережу, забезпечення доступу ззовні на статайпі, впн, пошта, віддалене управління, хостинг парочки сайтів для внутрішніх потреб, розподілена территоріально бухгалтерія, IP-телефонія...

При таких обставинах ОБОВЯЗКОВА умова - стабільність та достатня пропускна ширина каналу в обидві сторони.

Два інет-підключення. Одне ДГ. Інше Укртелеком (4М).

Тепер давайте прикинемо, чи справиться лише один наш рідний Укртелеком і в скільки це обійдеться в $$.

1. Пропускна здатність.

Які б казки не розповідали, а проблеми з аплоадом є і будуть. По перше чисто технічна проблема технології. По друге, ймовірно, на самих площадках телекому. Скільки разів не пробував заміряти швидкість на різних сайтах - даунлоад непоганий, аплоад хромає...

2. Стабільність.

Загалом задовільняє. Щоправда ставимо мінус за обрив сесії раз на добу. Ну і хронічна проблема модему - зависання від великої кількості активних сесій при запущених торрентах. Кажуть лікується перепрошиванням, ще не пробував.

3. Статайпі та ціна.

А ось тут починається найбільш цікаве. Якщо ДГ готовий віддати блок з 4 айпішок всього за якихось 30 гривнів, то маркетологи Укртелекому вирішили: "А чого паритись цим дрібязком? Давайте взагалі будемо давати IP лише в пакетах Office по 48 грн за штуку. І мізерні 250 грн за ОГО-4 чарівним чином зростають до 1840,00 грн за ОГО! 4–Office. Непогано??!!

І не треба розповідати мені про no-ip.com і т.д., вже чув не один раз.

Якщо ж зайти на сайті телекому на сторіночку "Для підприємств та організацій" http://www.ukrtelecom.ua/services/business/internet/profy , то що ми бачимо?

"Профі-Інтернет" - установча плата 948,00 грн.., Щомісячна абонентна плата за користування послугою доступу до мережі Інтернет зі швидкістю 4 Мбіт/с 7986,24 грн.!!!. Блок з 4 ІР-адрес 192,00 грн.

Додам лише, що безпосередньо в офісі ДГ мені пропонували значно демократичніші ціни на аналогічні послуги. Це не вихваляння свого болота, а просто факт.

Я погоджуюсь, що ОГО рулить для хоумюзерів, але ж явно не в даному випадку.

Досить конструктивних думок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты хотел сравнить бизнес-тарифы УТ и тарифы домашников у ДГ?

это не конструктив, а просто подтасовка цифр <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїхали.

Укртелеком бест оф бест і віва форевер.

З сьогоднішнього дня буду щодня читати молитву подяки великим дядькам з телекому за суперінет за маленькою ціною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ValD я ще раз повторю, що люди яким дійсно треба бачити свій сервак з інета і не брати офісний пакет щоб мати статичну ІР, прикручує свою ІРшку до DynDNS серверів і не плаче.

Ще варто згадати, що всі клієнти ДГ виходять в інет з однієї ІР яка вже числиться в багатьох чорних списках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще коли існували лімітні пакети Укртелекома була фіча - можна було вибрати якісь лімітний пакет в якому передбачено айпішку, купити її, а потім перейти на безлімітку, вуаля, отримуєш айпі + нормальну ціну за безліміт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще варто згадати, що всі клієнти ДГ виходять в інет з однієї ІР яка вже числиться в багатьох чорних списках.

Але на скільки я розумію, при потребі ДГ також може надати статичну ІР адресу, чи як...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неа. Не може надати. Тільки ТуманчеГ помилився трохи. Не "клієнти ДГ", а "клієнти ДМ". Бо якщо не Домашні Мережі, то може надати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Продавці можуть продати все що забажає клієнт, звертайтесь. Як то кажуть: "язик і до Києва доведе" :)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опа.

шо серйозно? можна поставити собі окремий ІР, коли я користувач Домашніх Мереж?

а скільки це добро буде коштувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продавці можуть продати все що забажає клієнт, звертайтесь. Як то кажуть: "язик і до Києва доведе" ;) ?

Язик - до оргазму доведе;)

Але навряд чи хтось схоче продавати фізичній особі білу ІР. Хіба що ДСЛ-щику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якщо ти користувач діал апу це можливо.

НАТ підлаштувать трошки і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну попробуй закатать... посмотрю на это )))

Матчасть уже прошел давно. Я думаю ты своими глубокими познаниями меня не удивишь

И я рад что ты тоже мои слова не воспринимаешь. Нам неочем с тобой говорить. Свободен.

А за умника спасибо... я всегда знал что я не дурак.

Ты не только посмотришь, ты будешь осязать это ;) Ты , как работник укртелекома ( а в этом никто не сомневается, глядя на столь замызганный отмазками пиар) должен заявить (раз уж ты выучил всю матчасть), что Укртелком в твоем лице предоставит АДСЛщикам 8МБит/с при желании последних. Если нет - удивляйся по самое нехочу, есть еще много вещей, которых ты не постиг в этой жизни, а может и в следующей :)

А насчет умника - свинья тоже радовалась, когда думала, что она самая красивая :) Ты не дурак, но для других это может быть не так очевидно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо граю ОН-лайн ігри з ДМ в мене пінг 30-50, а в абонентів УкрТелекома (моїх друзів) близько 100, це плюс який я відкрив для себе в ДМ.

Нічого подібного! Пінг просто залежить від сервака, на якому грається а також від довжини і якості лінії, тому переваги в цьому Фотакома над Укр-комом немає ніякої, ну майже. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...