Перейти до змісту

Татуювання.Ваше відношення,уподобання, доцільність і т.д.


balltongue

Татуювання  

301 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

волков бояться - в лес не ходить.

живемо один раз. І неважливо- довго чи ні, головне - потім не шкодувати, що чогось не зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 251
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Таааа, виглядає дійсно класно. А ще можна буде в майбутньому дерево домалювати. :_39:

Ага. А потім ще сонечко, травичку, ліс, гори і річечку. І це все на 360°. Панорама!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

живемо один раз. І неважливо- довго чи ні, головне - потім не шкодувати, що чогось не зробив.

дітей потрібно робити а не татуювання, от і шкодувати потім не прийдеться :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таааа, виглядає дійсно класно. А ще можна буде в майбутньому дерево домалювати. :_39:

Ага. А потім ще сонечко, травичку, ліс, гори і річечку. І це все на 360°. Панорама!

І білочку з Айс Ейдж з горішком. Палюбе :))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[І білочку з Айс Ейдж з горішком. Палюбе :))))

Опціонально.

Головне, гори можна в об’ємі передати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дітей потрібно робити а не татуювання, от і шкодувати потім не прийдеться :angry:

Ага, а перед тим зробити тату на дєтородному органі у вигляді слогану: Добро пожаловать на борт  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Нас ждет очень веселая старость. Представьте: сколько будет вокруг нас старушек с татуировками на пояснице... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Нас ждет очень веселая старость. Представьте: сколько будет вокруг нас старушек с татуировками на пояснице... :)

Цікавий факт. Сьогодні знайшла даний вислів в анекдотах українською тут

Прислав romashka. Чи то часом не romaxa11 колекціонує вислови? ;)

1577847702_1563323748.jpg

Среди творческой богемы Лондона вошла в моду татуировка на зубах. Основателем нового течения стал американский дантист Стив Хевард. Об этом сообщает лондонская газета Times.

Новая технология позволяет наносить на керамические зубные коронки надписи и изображения известных лиц. Поклонникам тату предлагаются зубные коронки с портретами британской королевы, принцессы Дианы, самой популярной современной певицы Великобритании – Эмми Уайнхауз, футболиста Дэвида Бэкхема.

Необходимо отметить, что Хевард принимает заказы на тату и по почте. Для этого необходимо выслать дантисту гипсовый слепок зуба, а также текст или изображение, которое вы хотите на нем видеть.

Как правило, чем крупнее зуб, тем более крупное изображение или надпись из нескольких слов можно сделать на его поверхности, говорит Хевард.

Стоимость новой услуги составляет всего 80 долларов США. Корреспондент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я виступаю по Єгипту

робив татушку напевне ще коли наш салон тільки починав свою діяльність.

Головний спеціаліст, здається Юра, набив мені тільки контур а доводити доручив своїй помічниці. Вона старалась як могла :D

В результаті у мене вийшла об"ємна татушка і всі мене питали як я зробив таку.

Татушка скоріше різана чим колота.

69cab435a78b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В результаті у мене вийшла об"ємна татушка і всі мене питали як я зробив таку.

Типу з елементами шрамінгу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове - все з рукою нормально і як на мене красиво ! :D

Хочу обновити трошки, типу заколорувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

красивое тату конечно нравится, но смотрится оно только на красивом теле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пост#143. Первые две фотки. Как графика - интересно, как татуировка - только эмо их дано понять :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу, автор - жжот, талантлив и не только в тату, но и в графике в целом. а насчет татуированых автором эмо - судя по количеству они.... они... заполонили!!! :lol: (с) камеди вроде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

選擇自己的道路走他結束 я себе такое тату сделаю.

Значение: "...выбери свой путь так, чтобы он привел тебя к совершенству...", или "...выбрал свой путь иди по нему до конца..."и вот если до живу до старости посмотрю на татту и подумаю правильный ли я путь выбрала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

О, татуювання це прикольно))).

На декому подобається, коли надто велике то ні.

Собі б не хотіла, шкіру шкода...

А от до тих хто має тату відношуся ліберально, це їх особисте діло)))).

Хіба що думаю, що нанесення на тіло незрозумілих знаків небезпечне + норм салон з дотриманням санітарії та гігієни і все буде ок:).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...