Перейти до змісту

Татуювання.Ваше відношення,уподобання, доцільність і т.д.


balltongue

Татуювання  

301 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

це бути не схожим на всіх, на сіру масу, це те що ти зараз плануєш зробити, щоб бути модною, щоб всі звертали увагу на твоє передпліччя, чи область кобчику, а потім вже дивились що за особистість це наколола, аналогічно, як супермодні лахи, тачки повинні привертати увагу до людини яка тією увагою живе. Якщо ти вважаєш що наколка це тільки для себе, це те саме що купляти хамер і кататись ним по власному подвір'ю за 4-метровим парканчиком, ніфіга це твій посил людству "подивіться всі я накололась, я проколола вухо, носа, я вставила силіконові цицьки", в принципі ти збираєшся зробити те на що зараз є соціальне замовлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 251
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

це бути не схожим на всіх, на сіру масу, це те що ти зараз плануєш зробити, щоб бути модною, щоб всі звертали увагу на твоє передпліччя, чи область кобчику, а потім вже дивились що за особистість це наколола, аналогічно, як супермодні лахи, тачки повинні привертати увагу до людини яка тією увагою живе. Якщо ти вважаєш що наколка це тільки для себе, це те саме що купляти хамер і кататись ним по власному подвір'ю за 4-метровим парканчиком, ніфіга це твій посил людству "подивіться всі я накололась, я проколола вухо, носа, я вставила силіконові цицьки", в принципі ти збираєшся зробити те на що зараз є соціальне замовлення

мода - це і є сірі маси, шановний...

так?...соціальне замовлення? то, може, мені паранджу надягнути тоді, щоб не виділятися одягом ніяк? і погляди поміняти, щоб не виділятись поглядами і думками?

соррі, Ваш метод неефективний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трендец полный...

получаеться, если я надел берцы, то я это сделал не потому что мне в них удобно и тепло. а потому что я хочу показать миру, что вот я блин милитарист

если я отрастил патлы, то это не просто моя прихоть, а посыл обществу, что я рокер

если я отрастил бороду, потому что мне тупо впадлу носить шарфик зимой, то это я не для себя. а что бы общество увидело какой я бородатый пацан

если я себе сделал татуировку на плече, это не потому что я хочу что бы моё плечо так выглядело, а на самом деле я выполняю гос заказ на размалёванных людей

если я начал тягать штангу для себя, что бы быть сильным и мне нравилось моё тело и не мешало пивное брюхо, то на самом деле. это я делаю для того что бы общество посмотрело на меня и сказала, какой сильный пацан....

простите а для чего вы купили машину, для чего вы начали общаться с противоположным полом, для чего вы ходите в церковь, для чего одевать одежду, для чего читать книги, для чего развиваться, для чего ВАЩЕ что-то делать то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка така-1,2 маленькі татушкі-це норм,але розмальовувати себе як гібрид якудзи і байкера-це вже проблеми з психікою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка така-1,2 маленькі татушкі-це норм,але розмальовувати себе як гібрид якудзи і байкера-це вже проблеми з психікою

проблемы с психикой пускай устанавливают в больнице, а то как буд-то: лечим по фотографии. у вас больше двух татушек? значит вы псих. афигенно :) диагноз ясен. и обжалованию не подлежит.

а это для человека искуство, если человек сам для себя картина?

"на жопе у меня Моисей воды раздвигает"(с)"меня зовут Эрл"

тело каждого человека, это его личная собственность и что и как его паскудить, это его личное дело :)

это всё равно что сказать, у вас на машине больше двух наклеек, да вы психопат, вам лечиться надо, так она ещё и разрисована? так вас ваще надо от общества изолировать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблемы с психикой пускай устанавливают в больнице, а то как буд-то: лечим по фотографии. у вас больше двух татушек? значит вы псих. афигенно :) диагноз ясен. и обжалованию не подлежит.

а это для человека искуство, если человек сам для себя картина?

"на жопе у меня Моисей воды раздвигает"(с)"меня зовут Эрл"

тело каждого человека, это его личная собственность и что и как его паскудить, это его личное дело :)

это всё равно что сказать, у вас на машине больше двух наклеек, да вы психопат, вам лечиться надо, так она ещё и разрисована? так вас ваще надо от общества изолировать.

О_о...у мну нема татушек...але я й так псіх.гггггГГгГГГг

Zerotul, Є ще така штука, як боді-арт, попрошу не забувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка така-1,2 маленькі татушкі-це норм,але розмальовувати себе як гібрид якудзи і байкера-це вже проблеми з психікою

По перше не треба "всіх під один гребінець..."

По дргуе ти бачив хоч одного "гібрида якудзи чи байкера" з тату по всьому тілі чи на всю спину? Скоріше за все не бачив, і 99% що не розмовляв, і мабуть ти не психіатр екстра-класу який по зовнішноьому вигляду може поставити діагноз.... Необдумані висновки краще залишати при собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз в країні криза і якщо одна чи дві людини, або навіть і 10 000 наколять собі якусь емблєму на копчик чи пупок ні гірше ні ліпше не буде.

мені 29 років

це сказав бо мене цікавить вік такого чувака як Chudakully, скажи будь-ласка, бо підозріло багато ти всього знаєш

це бути не схожим на всіх, на сіру масу, це те що ти зараз плануєш зробити, щоб бути модною, щоб всі звертали увагу на твоє передпліччя, чи область кобчику, а потім вже дивились що за особистість це наколола, аналогічно, як супермодні лахи, тачки повинні привертати увагу до людини яка тією увагою живе. Якщо ти вважаєш що наколка це тільки для себе, це те саме що купляти хамер і кататись ним по власному подвір'ю за 4-метровим парканчиком, ніфіга це твій посил людству "подивіться всі я накололась, я проколола вухо, носа, я вставила силіконові цицьки", в принципі ти збираєшся зробити те на що зараз є соціальне замовлення

мода - це і є сірі маси, шановний...

так?...соціальне замовлення? то, може, мені паранджу надягнути тоді, щоб не виділятися одягом ніяк? і погляди поміняти, щоб не виділятись поглядами і думками?

соррі, Ваш метод неефективний.

соціального замовлення громадськість Луцька на паранжу не давала, була установка літом на всьо біле і прозрачне і бажано для завершення образу татуйоване і з стразами на носі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

соціального замовлення громадськість Луцька на паранжу не давала, була установка літом на всьо біле і прозрачне і бажано для завершення образу татуйоване і з стразами на носі

Чесно - мені пофіг на будь-які соціальні замовлення Луцька, України, Арабських Еміратів, Волинської області чи цього форуму. Причому абсолютно. І те, до чого Ви тут намагаєтесь даремною тратою букв дійти, мені теж пофіг. Бо те, що я хочу- я буду хотіти, незалежно від того, хто мені що будуть про це говорити, які священні писання цитувати, як вичурно знущатися з моїх поглядів/переконань, як сильно бити по слабких місцях, як вигинатися і крутити словами, аби ж тільки доказати недоцільність і негативні сторони татуювань. Моя думка є моя думка і моя позиція, й тому Ваші стандартні асоціативні ряди її абсолютно не зачіпають. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) на дитині легко спостерігати природу виникнення бажань, вони не беруться нізвідки з чогось суперособистістного, суперунікального - це все вплив :) це форум і тема "Татуювання.Ваше відношення,уподобання, доцільність і т.д., усе про тату", все спілкування ведется виключно в її контексті, а тут йде спроба перевести все на особистністий рівень, який апріорі рамками форума непередбачений :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз в країні криза і якщо одна чи дві людини, або навіть і 10 000 наколять собі якусь емблєму на копчик чи пупок ні гірше ні ліпше не буде.

мені 29 років

це сказав бо мене цікавить вік такого чувака як Chudakully, скажи будь-ласка, бо підозріло багато ти всього знаєш

romaxa11

99 years old

странно. у меня в инфе честно написано. мне скрывать от народа нечего...

а на счёт подозрительно много знать, это ирония либо комплимент?

я конечно понимаю, что если человек сделает себе татуировку, то никаким образом это не повлияет на мировой кризис, потому что татуировку можно сделать и через знакомых. из-за чего налоговая не получит своих денег. а в следствии на одну миллионную копейки недополучит наш многострадальный бюджет.

это так, образно, я даже скажу, что для мирового кризиса, не сильно то важна наша с Вами жизнь. а если не важна жизнь, то кому может помочь или навредить какая-то маленькая татушка?

хотя слоган для тату салонов был бы прикольный: "Сделай тату, выведи страну из кризиса"

В последнее время появилось много жаргонных словечек, которыми принято

бросаться, не очень-то задумываясь об их истинном значении. Меня, например,

очень позабавило происхождение слова чувак. Ну, что у нас оно означает -

понятно, для некоторых даже и комплиментом будет. На самом деле, заимствуя

термин из цыганского языка или через уголовное арго, чуваком первоначально

называли кастрированного барана или верблюда. А вот чувиха - это его, барана,

соломенная подстилка.

http://www.gumer.info/bibliotek_Buks/Cultu...le/_Russmat.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D на дитині легко спостерігати природу виникнення бажань, вони не беруться нізвідки з чогось суперособистістного, суперунікального - це все вплив :D це форум і тема "Татуювання.Ваше відношення,уподобання, доцільність і т.д., усе про тату", все спілкування ведется виключно в її контексті, а тут йде спроба перевести все на особистністий рівень, який апріорі рамками форума непередбачений :D

правильно. на особистісний. в тому плані, що я належу до тих, хто збирається її зробити :)

а Ви - належите до тих, хто проти тату як явища взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно. на особистісний. в тому плані, що я належу до тих, хто збирається її зробити smile.gif

а Ви - належите до тих, хто проти тату як явища взагалі.

Для початку, тату-це графічний малюнок нанесений на тіло, я графіку люблю і як графічне мистецтво воно мені дуже подобається, навіть колись малював подібні речі, подобається в більшості випадків як воно виглядає на тілі, ну тут головне щоб людина була хороша і тату якісне. Але не хочу робити речей про які потім буду жалкувати, був би проти, якщо б моя дитина це зробила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Chudakully не знав значення цього слова, не хотів образити старшого дядька :D

0_о

Для початку, тату-це графічний малюнок нанесений на тіло, я графіку люблю і як графічне мистецтво воно мені дуже подобається, навіть колись малював подібні речі, подобається в більшості випадків як воно виглядає на тілі, ну тут головне щоб людина була хороша і тату якісне. Але не хочу робити речей про які потім буду жалкувати, був би проти, якщо б моя дитина це зробила.

порой просто прикольно смотреть на них. делать же. как по мне шаг ответственный и должен быть взвешенным и обдуманным, или тупо по пьяни, что бы не заморачиваться. :D

на счёт детей. пока я это говорю с точки зрения человека, который думает, как оно будет :D а как получится. это как получится :) может потом моё дитятко найдёт этот пост и будет тыцять в него пальчиком и говорить "ай ай яй папа, говорил да слова не сдержал"

но своему ребёнку запрещать это делать я не буду, я только постараюсь, что бы он/она тщательно обдумали данное решение ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И чего вы все так прётесь от этих бабочек... :)

Згідно кельтських поглядів, метелики (як і всі пернаті) уособлюють відродження, реінкарнацію. і до речі вважались такими що мають душу

пісяю..... АААА.. личанун-2.. метелик - пернатий!!!

Покажи фразу цілком в якій я стверджую що метелик то є пернатий? ^_^

Для людей з "особливим" розвитком (зараз так прийнято називати таких), повоторюсь. як метелики так і пернаті мали особливе значення для кельтів, вважались такими що мають душу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблемы с психикой пускай устанавливают в больнице, а то как буд-то: лечим по фотографии. у вас больше двух татушек? значит вы псих. афигенно :) диагноз ясен. и обжалованию не подлежит.

а это для человека искуство, если человек сам для себя картина?

"на жопе у меня Моисей воды раздвигает"(с)"меня зовут Эрл"

тело каждого человека, это его личная собственность и что и как его паскудить, это его личное дело :)

это всё равно что сказать, у вас на машине больше двух наклеек, да вы психопат, вам лечиться надо, так она ещё и разрисована? так вас ваще надо от общества изолировать.

О_о...у мну нема татушек...але я й так псіх.гггггГГгГГГг

Zerotul, Є ще така штука, як боді-арт, попрошу не забувати

2сhudakully-не треба придиратись до слів і чисел!!Я мав на увазі незначні зміни на епідермісі ,і не тільки кількісні але й якісні зміни!!можна 10 маленьких на плечі де не помітно а можна 1-го великого дракона від мізинця правої ноги до до 6-го зуба верхнього лівого ряду!!

Вибачте вичайно але бодіарт по моєму легко виводиться-а наскільки я знаю татушки тільки випалюються(ну або наждаком)!!

Яка може бути краса коли розмальоване все тіло!!!Хіба Хлопець захоче щоб його дівчина з ніг по самі гланди була розмальована як пасхальне яйце!!звичайно-его тело-его дело!!Я в США бачив до чорта таких розмальованих крашанок з вушками!!Повірте нічого крім мягко кажучи негативних відчуттів не виникає!!Те саме з пірсінгом!!Чим більше його-тим більше людина схожа на клієнта з кунсткамери

Я не в якому разі не гноблю чи відмовляю від цього діла!!Просто виразив свою думку і своє ставленння до данної проблеми!!Амінь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это... я тоже подумал, что Zerotul совсем не придурок, не смотря ни на что. Давайте все-таки не на татуировки смотреть, ага? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво! В нас недавно відкрився салон тату\пірсинг - сайт http://www.kazanova.com.ua/tattoo.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво! В нас недавно відкрився салон тату\пірсинг - сайт http://www.kazanova.com.ua/tattoo.php

кхм....

довіри не вселяє це секс-тату...тату-секс :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Салон ніби нормальний біля електропаратного через дорогу від "Іміджа" там і зробив бо як оказалось цей тату салон показали по нашому рідному волинському телебаченні якраз тоді переключав канали і побачив програму про пірсинг і тату... зацікавило ну потім діло часу і грошей. От так і там і обзавівся, цікавень які зараз розцінки(3 роки тому чорної 10грн за кольорової 15грн квадратовий сантіметр, ну і звісно вибір фарбо-порошка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Салон ніби нормальний біля електропаратного через дорогу від "Іміджа" там і зробив бо як оказалось цей тату салон показали по нашому рідному волинському телебаченні якраз тоді переключав канали і побачив програму про пірсинг і тату... зацікавило ну потім діло часу і грошей. От так і там і обзавівся, цікавень які зараз розцінки(3 роки тому чорної 10грн за кольорової 15грн квадратовий сантіметр, ну і звісно вибір фарбо-порошка)

Салон Юрія Макарова...дипломований спеціаліст.

Наразі 12грн - ч/б, 14-16грн - колір.

Чула тільки позитивні відгуки: як щодо пірсингу, так і щодо тату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да пожалуй самий норм варіант. Думав що ціна буде троха більша відносно всього такого і кризи канечно(націнець відсканував тату ніяк не можу вставити зображення шось лючить, все норм аплоудить картінку а загружених файлів не відображає і фоксом,оперой,ІЕ пробував, хоча недавно нормально загружав усі файли).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чула тільки позитивні відгуки: як щодо пірсингу, так і щодо тату

Робила там пірсинг - дуже задоволена, все чистенько,стерильно, акуратно, професійно і небольно )). Тепер і про татуювання там само задумуюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...