Перейти до змісту

Татуювання.Ваше відношення,уподобання, доцільність і т.д.


balltongue

Татуювання  

301 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

И чего вы все так прётесь от этих бабочек... :P

це не бабочки, це ліпіздочки. і поєднання кольорів там класне, яскраве.

кхма який у мене образ? ..

цікавлюсь, бо тут деякі особи мали наглість заявити, що "це я себе ТАК поставила", а от ЯК -- сійо покрито мраком.

діліться

імєла я те, як мене відют

то імєла, чи всьотакі інтірєсно?:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 251
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

то імєла, чи всьотакі інтірєсно?:)

якщо так хоцца щось сказать - молвітє, сударь.

все одно буде так, як буде ))))

а метелики -нє.......нєнєнєєє.така сама попса, як і ієрогліфи..хоча був там цікавенький:

RCF-00017_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо тут деякі особи мали наглість заявити, що "це я себе ТАК поставила"

у меня такие Особы вызывают только уважение...

сорри за флуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня такие Особы вызывают только уважение...

сорри за флуд

почуття поваги - це прекрасне почуття :). безмежно за Вас рада :) , а також за Вашу думку, яка знаходиться для мене у віддалених поетичних місцях, де блукав Овідій у пошуках відблиску сонця у шпарку"

Ітак. Сонечка.

J1F-00152_thumb.jpgBIF-00101_thumb.jpgL1F-00491_thumb.jpgCHF-00552_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С натягом - третье. Да и то - в районе... эээ... поясницы :)

А на четвёртой что? Неужели - креведко? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И чего вы все так прётесь от этих бабочек... :)

Згідно кельтських поглядів, метелики (як і всі пернаті) уособлюють відродження, реінкарнацію. і до речі вважались такими що мають душу

оця нічьо так

tribalsuneagle1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И чего вы все так прётесь от этих бабочек... :(

Згідно кельтських поглядів, метелики (як і всі пернаті) уособлюють відродження, реінкарнацію. і до речі вважались такими що мають душу

пісяю..... АААА.. личанун-2.. метелик - пернатий!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И чего вы все так прётесь от этих бабочек... :)

Згідно кельтських поглядів, метелики (як і всі пернаті) уособлюють відродження, реінкарнацію. і до речі вважались такими що мають душу

пісяю..... АААА.. личанун-2.. метелик - пернатий!!!

мда.... Женя...не думала, що здоровий глузд має унікальну здатність затиратися з роками

питання було про метелика. відповідь відповідно про значення метелика у кельтів.

він тому личанун-2, що в кельтів значення метелика на татуюванні і значення птаха на татуюванні було однакове?????? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn - щодо затертого диску - то швидше про тебе..

Покажи мені пернатого метелика! Чи тобі розказати хто такі пернаті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn - щодо затертого диску - то швидше про тебе..

Покажи мені пернатого метелика! Чи тобі розказати хто такі пернаті?

:( В мене скорше всього відсутність здорового глузду (у Вашому розумінні) з народження :), що компенсується багатьма іншими речима (для балансу), що не так страшно (для мене, не знаю, як для Вас).

А от втрата ..як у Вашому випадку..це вже трагічно...

Мої співчуття, якщо Вам важко розрізнити порівняння однакового значення двох різних понять (метелики і пернаті) та віднесення двох понять до одного роду. Тим більше, що порівняння було доцільне, оскільки в пості маємо татуювання із зображенням орла як ілюстрацію...

До речі.

Птица – широко распространенный символ духа и души в древнем мире, сохранивший это значение в христианской символике. По преданию, индийское древо жизни было населено птицами, которые символизировали человеческие души. Упанишады рассказывают о птицах Дживатма и Атма, первая из которых ест плоды древа жизни, символизируя активность души в мире, другая только смотрит на них, обозначая абсолютный дух и чистое сознание.
Бабочка – насекомое, символизирующее возрождение.

Подобное толкование символики связывалось с тем, что бабочка рождалась из кокона после жизни в оболочке гусеницы. В китайском символизме олицетворяла аморальность. В японском – непостоянство и ветреность. Античный образ бабочки, выползающей из кокона, символизировал душу, высвобождающуюся из тела при наступлении смерти.

Символом воскресения человеческой души бабочка являлась и в христианском изобразительном искусстве: ее часто рисовали в руках младенца Христа. Природный цикл: гусеница – кокон – бабочка – соответствовал жизни человека: жизнь – смерть – воскресение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю татуювання... Зробив 2 роки тому. Ні разу довелось пожалкувати, думаю і не доведеться... Приблизно 2 роки виношував цю ідею, зважував усі за і проти, і вибирав малюнок. Хочу ще 2, вже знаю де і що буду робити.

Коли собі вибирав малюнок, довелось робити "поправку на суспільство", з самого початку планував до шиї, але як казав знайомий: "Недоросли ми ще до культури тату!!!". Розказував що одного разу за кордоном, в банку його обслуговував співробітник з пірсингом і тату на видному місці, і це нормально, таких прикладів безліч... А в нас досі збереглось закореніле значення тату, яке в нашій країні раніше робили в 95 % випадків тільки зеки, пізніше цю практику перейняла і армія... Зараз, татуювання набуло більше декоративного характеру, ніж змістового, хоча його теж ніхто не відміняв. Так от, до шиї буде друга, але коли доросте суспільство, або доросту я, щоб міг довзолити собі таке...

Як на мене краще робити ч/б тату, хоча кольорові є також дуже зачьотні, але їх треба частіше "обновляти"... Які б там професійні фарби не були, з часом вони все рівно втрачають початкову яскравість, відповідно весь малюнок втрачає вигляд...

З.І. Якщо хтось хоче собі робити тату, і в нього 99 "за" і 1 "проти" - краще відмовтесь...

З.З.І. одна з найкращих тату яке я бачив:

Рік назад, Виставка тату в Києві - 1 місце

post-4319-1226401458.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гг ну все що скажу для вибору всетаки вибери кельтські узори вони начебто самі непосредствені і не роби кольрову більше проблем з корекцією і догляд за нею самою і захистом від зовнішніх подразників (з власного досвіду, зробив собі Classic Black кельтський узор на руку ну і ніби в норм місці і матеріалів теж корекція раз в 7 років) ну канечно вибирай сама бо всіх слухати то діла не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да і ще як тут казали присутні у цій темі тимчасові тату це фігня і причом не здорова фігня, бо моя знайома трохи помучилась з... наслідками цієї тимчасовості фарба там трохи виявилась як кажуть "не совместіма зі шкірою" бла бла і всяке таке ну залишки від неї були довше чим сама тату он тікі зараз розгреблась з нею з допомогою мега лома і дерматолога. Але мушу зауважити звісно це робила не у професіонала то може через це такі проблеми були. Хммм.... коли зробиш, фотку викладеш так сказать подивитись хто які тату з форумчан має

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Кельтську дуже хотіла спочатку (ще коли ідея татуювання тільки зародилася в голові). Зрештою кельти перейняли багато від слов*ян, тому ця культура, можна сказати, не настільки чужа нам, як скажімо японська...Тому ієрогліф, наприклад, я б особисто на себе не нанесла ніколи. Це лицемірство в певному розумінні - принаймі для мене. Хоча...в однієї знайомої (про яку писав вище Chill), їх аж три, і вона чудово себе при цьому почуває. ну..suum quique зрештою.

2. Про тимчасову думала тоді, коли не було впевненості у постійності свого хотіння татушки. Думала, остєпєнюсь, стану нормальною))), пройде. Не пройшло. Натомість прийшло відчуття впевненості, що такого не буде і відчуття впевненості, що все-таки життя одне, і раз думка виношується вже досить довго, то варто її втілити. Бо це ж життя. Тому - ніякої тимчасової.

3. Думаю з наступного тижня піти до Макарова зі своїми варіантами, вибрати і нанести малюнок, та походити просто з малюнком. Все-таки татуюванню надаю трішки більше значення, ніж звичайне доповнення до стилю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ню да про ієрогліфи мені теж саме казали ну за симсл вцілому бо краще щось намалювати очиясно-єстественно чи шось типу просто без смислу ну шоб ні з чим не порівнювали і не казали "о блін тіпа як в того тіпа" а щоб питали шо це означає :) може потім виложу свою тікі нада доповзти до сканера шолі , ну в твому випадку кхе кех щось нада мега нів*батса ну судя по тобі щось веселеньке зробиш хотя.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn якщо надаєш смисл тату то тілько кінжаль пробиває черепушку а з відпалої нижньої щелепи випадають зуби і падають ніби краплі дощу ну і бабочку могеш дето начертити...

але тату і пірсинг то вчорашній день саме модне то вживлення імплантантів під шкіру, а потім, якщо клієнт виживе до них можна прикрутити всякі забавні штучки і життя налагодиться, а взагалі то всьо дуже глибоко і зі смислом вкладеним в свідомість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn якщо надаєш смисл тату то тілько кінжаль пробиває черепушку а з відпалої нижньої щелепи випадають зуби і падають ніби краплі дощу ну і бабочку могеш дето начертити...

але тату і пірсинг то вчорашній день саме модне то вживлення імплантантів під шкіру, а потім, якщо клієнт виживе до них можна прикрутити всякі забавні штучки і життя налагодиться, а взагалі то всьо дуже глибоко і зі смислом вкладеним в свідомість

не шариш ти..

вживлення під шкіру міні-плазунів (живих) і сверління в лобі отвору для подальшого вставлення електронного третього ока...піск моди

кхм...мода???..а що це?... :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...