Перейти до змісту

Татуювання.Ваше відношення,уподобання, доцільність і т.д.


balltongue

Татуювання  

301 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

на рахунок татух - вони мені, звичайно, подобаються. але вони мають бути зроблені справді хорошим майстром, і це не мають бути якісь ієрогліфи чи унилі латинські сентенції)

Ну да, ієрогліфи ацтой, зате крута тачіла - це татуха-мечта для кожного реального пацана. Стереотипи рулять?

41344d4a3592.jpg:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 251
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Нє.... Додому я не піду в житті...

А Ви б сходили - глянули. У нього вдома студія "13 S studio"

Як на мене, то не місце головне. Головне, щоб умови були, хороша техніка та якісні матеріали.

А ще щоб майстер сподобався (ви йому довіряли)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приміщення повинно бути стерильне... Вдома можна таке влаштувати? Це ж не менді блін...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж вам не хірургічна операція. На мою думку, достатньо стерильного інструменту та рукавичок у майстра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я точно не піду до такого майстра... Сама машинка теж повинна стерилізуватися. Це не операція, але голка входить в шкіру. Заразитися простіше простого... Розумієте? Я до цього дуже відповідально ставлюся. Я довго обирала собі майстра і знайшла. В Києві. У нього дуже високий рівень. Ось його робота. У нього дорого, але я впевнена, що то не повинно бути дешево. Може я надто прискіплива, але татуювання на все життя і це дуже відповідально. Щороку під час набивання тату у таких майстрів люди заражаються гепатитом і навіть гірше. Мені то не тра...

x_190a2e50.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама ставила відповідні вимоги перед майстром. Та й боялась! Але так як цю людину знала тривалий період, довірилась. І все пройшло на ура ;)

Тепер хочеться ще одне татуювання :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І тим не менше... Не стерелізована машинка - ахтунг. Якщо в Луцьку то до Юрка в салон.... У нього гарні фарби, стерелізує все, чистенько. Я там колола губу, бачила як забивають дівчині ногу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не бачу сенсу сперечатися... Це ніц не змінить. Скажу тільки одне. Жоден з антисептиків не годиться для первинної стерелізації...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ходіть до того Сашка, шо біля кораблика б"є)

Varvara - тим не менш, більшість, кого я знаю, б"є саме в квартирного майстра. І ніхто ще не жалівся. Рєзінові пєрчатки і нові голки - яка ще стерильність потрібна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Психологи просчитали, те люди, которые делают себе татуировки с не уравновешенные психикой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Психологи просчитали, те люди, которые делают себе татуировки с не уравновешенные психикой.

АААААААААаааааааа!!!! :blink:

Я бАльнА на голову!!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Психологи просчитали, те люди, которые делают себе татуировки с не уравновешенные психикой.

:g05::g05: :g05: :g05: Я ПСІХ! :g05: :g05: :g05: :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рєзінові пєрчатки і нові голки - яка ще стерильність потрібна?

Я написала вище. Майстер мені пояснив, що голок та рукавичок не вистачить.

А на рахунок інших, вони здавали аналізи?;) І ще... Я показувала приклади татуюванння, яке я хотіла зробити і ці квартирні майстри розводили руками. Не намалюють такого. От і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Психологи просчитали, те люди, которые делают себе татуировки с не уравновешенные психикой.

АААААААААаааааааа!!!! :blink:

Я бАльнА на голову!!!! :D

ух ти! Ксюх, а в тебе що, є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Психологи просчитали, те люди, которые делают себе татуировки с не уравновешенные психикой.

АААААААААаааааааа!!!! :blink:

Я бАльнА на голову!!!! :D

ух ти! Ксюх, а в тебе що, є?

Та от бачиш - є (маленька). Все життя думала, що я нормальна, а виходить - ні.

Робила вдома в себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра которий лікар, так все гарно розказує... а ще гарніше розводить на бабки. то проколювати можна гарно, голкою...т.д., а можна як студентам - дешево і пістолетиком... то всі погані, один я супер-пупер!

мені цей майстер не відцентрував татушку... правда для цього треба придивлятися, але для спеца - то нюанс.

а знайома у нього брову проколола, так сережка відпала за деякий час, а він проігнорував, коли вона йому показувала, що щось штанга просвітлятися почала. лише ще одну сережку втюхав. тепер каже щоб вона до нього не приходила з притензіями...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Юра которий лікар, так все гарно розказує... а ще гарніше розводить на бабки. то проколювати можна гарно, голкою...т.д., а можна як студентам - дешево і пістолетиком... то всі погані, один я супер-пупер!

мені цей майстер не відцентрував татушку... правда для цього треба придивлятися, але для спеца - то нюанс.

а знайома у нього брову проколола, так сережка відпала за деякий час, а він проігнорував, коли вона йому показувала, що щось штанга просвітлятися почала. лише ще одну сережку втюхав. тепер каже щоб вона до нього не приходила з притензіями...

Я робила своє тату в Юри Макарова. Такий вигляд воно маєpost-15400-0-71584500-1326401464_thumb.j І цей малюнок він робив мені на замовлення( сам малював), а якщо ви прийшли з якоюсь своєю саморобною партачкою, зробленою на дому то звичайно він її перероблювати після когось не буде. І взагалі перед тим як набивати тату він малюнок перебиває на тіло і ви самі бачите в зеркалі як воно буде виглядати. і те що вам щось там не відцентрували виключно ваша вина( в зеркало треба було добре дивитись). Хто сказав що він на бабки розводить- киньте в нього камінь. Я перед тим як перший пірсинг зробила поцікавилась цінами в перукарнях та салонах краси( бо тату салонів в Луцьку більш нема, крім Макарова) і дешевше ніж 100 грн. за прокол ніде нема( в Протезисті взагалі було 200 грн.), а в Юри сама дешева ціна 65 грн. Назвіть хоч один салон де є сережки для пірсингу з справжньої хірургічної сталі і сертифікат якості на них( нема ніде), а в Макарова є і гарний вибір. А на рахунок знайомої вашої з бровою, то треба було доглядати правильно, а не ходити на пляж та пірнати в Стирь. Ви взагалі в курсі як доглядати за пірсингом брови, наприклад не можна щоб на місце проколу попадало волосся на протязі 5 тижнів, а в неї напевно ще й грива спадала до носа( мочити доречі теж не можна 5 тижнів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...