Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

Так повістка і не була ніколи квитком в армію, а лише запрошенням у військкомат. Так завжди було. Ти приходиш у військкомат а там тебе або на комісію, або дадуть мобілізаційне розпорядження.

А от моб. розпорядження це вже і є квиток до війська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Роман Бочкала

29 хв

Киев. Соломенский район. Знакомому хирургу пришла повестка. Не стал морозиться. Решил - нужен на фронте. Парень большой спец по сосудистой хирургии. Определили стрелком. Просто по плану нужно закрыть стрелков, а не хирургов. Разруливаем этот плановый дебилизм...

Звідти ж з коментів:

Dekabrist Valentin в мене друга дайвер відправили в сухопутку,іншого снайпера відправили в танкисти.
Pavel Shevchuk Подібне навкруги, в мене знайомий пішов в ВСУ, 2 місяі їх навчали на мінометників, а потім прийшло роспорядження мінистерства, що мінометників забагато і їх будуть перевчати за іншим фахом. Знайомий зміг якось домовитись щоб його все ж таки направили на передок, у Піски, як мінометника.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже з 19 червня на Волині розпочнеться шоста черга мобілізації

В Україні завершується п'ята черга мобілізації, так уже з 19 червня розпочинається наступна — шоста хвиля мобілізації, яка включатиме 2 етапи, - інформує “Волинська правда”. Про це йшлося під час оперативної наради у голови Волинської ОДА Володимира Гунчика.

Відтак, заступник обласного комісара Геннадій Лічман повідомив, що за станом на сьогодні до навчальних центрів направлено 53% військовослужбовців.

Найкраще із мобілізаційними завданнями впоралися у Маневицькому та Любешівському комісаріатах. Їхні показники становлять 110%. На 100% виконали завдання Горохівський та Локачинський комісаріати, 67% - Ківерцівський та 72% - Рожищенський комісаріати.

Непогані результати показали й у Володимирі-Волинському, Іваничівському, Камінь-Каширському, Луцькому районах та у місті Нововолинську. Найгірші показники у Камінь-Каширському районі та у місті Ковелі.

До того ж, п`яту чергу мобілізації продовжили до 18 червня. Наступну хвилю планується розпочати 19 червня і триватиме вона до 17 липня. Протягом 20 діб відбуватиметься оповіщення населення, збір та медогляд, із 9 по 17 липня відбуватиметься призов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ЦНАПі на Л.Українки сидить працівник військомату (жінка) та працівник МВС. Виписують повістки чоловікам, які хочуть отримати закордонні паспорти.

Сьогодні там був мій син (неповнолітній, 17 років) і вони до нього пристали - а що, а де, а чому непридатний, а в якому кабінеті отримав довідку, що ти непридатний і т.д. і т.п. Малий сказав, що він неповнолітній (тим більше - вони бачили його документи). Син трохи тупанув: не спитав її документи і не сказав, що він наразі є неповнолітній і за нього відповідають на даний момент - батьки.

Я розумію, що законом не передбачена процедура виписування повісток і військомат вдається до різних хитрощів, використовуючи шпарини у законодавстві. Але, бл*дь, до неповнолітнього докулупатись? Ну-ну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

halcogen, при Януковичі не треба було план по мобілізації робити. А срочників багато не треба було, того військкоматам було проще працювати. А відношення як до "бидла" завжди там було, та і не тільки там, таке відношення у більшості державних установах було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є таке відчуття, що до нас, пересічних, військомати та керманичі відносить як до бидла. Такого не відчував на собі навіть при Януковичі. Хочуть вручити повістку - вручіть її по людськи.

Бачу, що з такою тенденцією треба обєднуватися в якусь спілку чи громадську організацію для захисту від мутного військомату та захисту своїх громадянських прав.

сходи з військоматівцями на вручення повісток, відчуй як по людськи їх можна вручити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже ви вважаєте нормальним бігати по тролейбусам, зупиняти разом з гайцями машини, в ЦНаПі домахуватися до неповнолітніх - допустимою поведінкою представників військоматут ??? Вам хоч самим не було б соромно так себе поводити?

так було завжди. Кажуть під час другої світової було так само ...

Хочуть вручити повістку - вручіть її по людськи.

Це як - з квітами та оркестром?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ЦНАПі на Л.Українки сидить працівник військомату (жінка) та працівник МВС. Виписують повістки чоловікам, які хочуть отримати закордонні паспорти. Сьогодні там був мій син (неповнолітній, 17 років) і вони до нього пристали - а що, а де, а чому непридатний, а в якому кабінеті отримав довідку, що ти непридатний і т.д. і т.п. Малий сказав, що він неповнолітній (тим більше - вони бачили його документи). Син трохи тупанув: не спитав її документи і не сказав, що він наразі є неповнолітній і за нього відповідають на даний момент - батьки. Я розумію, що законом не передбачена процедура виписування повісток і військомат вдається до різних хитрощів, використовуючи шпарини у законодавстві. Але, бл*дь, до неповнолітнього докулупатись? Ну-ну...

Отже ви вважаєте нормальним бігати по тролейбусам, зупиняти разом з гайцями машини, в ЦНаПі домахуватися до неповнолітніх - допустимою поведінкою представників військоматут ??? Вам хоч самим не було б соромно так себе поводити?

halcogen, я щось тебе не можу зрозуміти... Розтолкуй, що ти вклав в термін "домахуватись"? Бо я щось ніякої трагедії в тому, що військомат робить свою роботу як може, не бачу. Ну запитали хлопця, ну відповів, що за трагедія? В чому сором? Тим більше, пацан не маленький, он за кордон збирається, думаю дядю-тьотю ж не злякався до заікання... Чи може ти думаєш, що тим працівникам військомату подобається те, що їх зараз змусила робити ситуація?

В країні війна, і потрібно ставитись до такого з розумінням.

ПиСи: якби призовники не втікали і не косили, нічого такого б і не було б...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну запитали хлопця, ну відповів, що за трагедія? В чому сором? Тим більше, пацан не маленький, он за кордон збирається, думаю дядю-тьотю ж не злякався до заікання...

jack74, так - хлопець немаленький і не злякався. Сам факт - до неповнолітнього!!! Карл!!! Якби моєму сину було 18 і більше - питань немає. Вони (деякі, не всі, військоматівці) позиціонують себе вже як суд, органи судового слідства чи іншими органами і займаються деякими не властивими їм функціями? Я не зрозумів - межа є? Чи вже під ногами землі не відчувають? Чи "вєршитєлі судєб"? Хрен з ним - повісткою, але в малого дійсно є певні проблеми зі здоров'ям.

Запитали, кажеш? А документи не бачили, що хлопцю 18 немає ще? Це називається "бикувати" зі сторони військомату. Спочатку вони вчиняють незаконно, а потім ти доводь, що не верблюд (я вже писав в іншій темі про один випадок - про СЗЧ). Бля, ця тема є досить об'ємною і до держави питань ого-го.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, так - хлопець немаленький і не злякався. Сам факт - до неповнолітнього!!! Карл!!! Якби моєму сину було 18 і більше - питань немає. Вони (деякі, не всі, військоматівці) позиціонують себе вже як суд, органи судового слідства чи іншими органами і займаються деякими не властивими їм функціями? Я не зрозумів - межа є? Чи вже під ногами землі не відчувають? Чи "вєршитєлі судєб"? Хрен з ним - повісткою, але в малого дійсно є певні проблеми зі здоров'ям.

Запитали, кажеш? А документи не бачили, що хлопцю 18 немає ще? Це називається "бикувати" зі сторони військомату. Спочатку вони вчиняють незаконно, а потім ти доводь, що не верблюд (я вже писав в іншій темі про один випадок - про СЗЧ). Бля, ця тема є досить об'ємною і до держави питань ого-го.

Неможливо побудувати правову державу неправовими методами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, не зрозумів, про які "неправові методи" ти зараз говориш?

Smith, я просто думаю, що ти чогось недоговорюєш... Ну вони ж не дибіли, знаючи, що малий не підпадає для призову, чомусь його пресувати...

Пояснення я бачу просте - твоєму малому 17, так... але, певно, скоро буде 18, так? І вони це, певно, теж побачили, от і фіксують. В армію його ж вони вже не забирали! А навіть пройти медкомісію, це ще не піти в армію. Ми свого часу щорічно проходили, до приписного.

В законі України "Про військовий обов'язок і військову службу" написано

Стаття 15. Призовний вік. Призов громадян України на строкову військову службу

1. На строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу (далі - громадяни призовного віку).

Розумієш? Тобто, на ДЕНЬ ВІДПРАВЛЕННЯ йому має виповнитись 18, а смикати його мають право вже завчасно.

Далі, в тій же статті говориться:

у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України;
- хоч хто-небудь це робить???!?! То що мають робити працівники військомату???

А 17 років... В тому ж Законі є, наприклад, такі пункти:

Стаття 10. Підготовка призовників з військово-технічних спеціальностей

...

2. До навчання залучаються призовники, які досягли 17-річного віку, придатні за станом здоров'я до військової служби та підлягають призову на строкову військову службу після закінчення навчання....

Стаття 14. Приписка громадян України до призовних дільниць

...

3. До призовних дільниць щороку протягом січня - березня приписуються допризовники, яким у рік приписки виповнюється 17 років.

далі,

Стаття 20. Прийняття на військову службу за контрактом

1. На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби:

...

особи з повною загальною середньою освітою віком від 17 років до 21 року, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік початку військової служби, ...

Так що дарма ти на них бочку котиш. Вони роблять свою роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, не зрозумів, про які "неправові методи" ти зараз говориш?

Мєнти передають конфіденційну інформацію третій стороні - порушення закону.

Військові - використовують інформацію добуту незаконним шляхом - порушення закону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, ніби ти все правильно пишеш та доводиш. Підкріплюєш буквою закону. Все добре. Але є нюанс: ст.15 ЗУ "Про військовий обов'язок і військову службу" регламентує наступне (цитата): "На строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі...". Я вже казав, що мій син непридатний. Ну і далі ситуацію я вже описував.

Тепер по "срочнікам". Всі пригадують, що ПОП казав: "ПОРОШЕНКО: СОЛДАТІВ-СТРОКОВИКІВ НЕ НАПРАВЛЯТИМУТЬ У ЗОНУ АТО". А тута - хопа, і нєжданчик: Призывников-срочников все-таки решили отправить в АТО

І...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пи.Си.

Smith, я просто думаю, що ти чогось недоговорюєш...

Та ні. Ситуацію я виклав повністю.

а смикати його мають право вже завчасно.

Щодо цього. То його смикали і раніше. Як і всіх нас. І на руках в нього є приписне, де чітко все написано.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, не зрозумів, про які "неправові методи" ти зараз говориш?

Мєнти передають конфіденційну інформацію третій стороні - порушення закону.

Військові - використовують інформацію добуту незаконним шляхом - порушення закону.

А нічого , що Януковича зняли з порушенням закону?

Хунта, хулє....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочуть вручити повістку - вручіть її по людськи.

Це як - з квітами та оркестром?

доречі, далеко не найгірший варіант. Попри все, призовник повинен відчувати, що він гордість держави, а не шкодник, який випадково опинився не в той час й не в тому місці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І на руках в нього є приписне, де чітко все написано.

а що саме там пише, якщо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що саме там пише, якщо не секрет?

"Непридатний до військової служби в мирний час".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Одесі студентів заточили у військкоматі, доки вони не підписали згоду на призов до армії

http://tsn.ua/ukrayina/v-odesi-studentiv-zatochili-u-viyskkomati-doki-voni-ne-pidpisali-zgodu-na-prizov-do-armiyi-434988.html

Жесть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Одесі студентів заточили у військкоматі, доки вони не підписали згоду на призов до армії

http://tsn.ua/ukrayi...iyi-434988.html

Жесть

Звідти ж, з коментарів:

Просто згадайте чий це канал і те що репортаж про Одесу)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідти ж, з коментарів:

Просто згадайте чий це канал і те що репортаж про Одесу)

Також дивився на 1+1, як лайном Саакашвілі поливали, поки не згадав чиє він місце зайняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також дивився на 1+1, як лайном Саакашвілі поливали, поки не згадав чиє він місце зайняв.

особливо, після того, як Міха сказав, що перша реформа, яка потрібна для розвитку Одеси: зниження цін на авіапереліт в два-три рази (зі 180-250 баксів). Один авіаперевізник, і ніякої конкуренції, і людина Бєні, яка керую державіаслужбою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відстрочка на навчання повинна надаватись, але хіба це звільняє від проходження мед. комісії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відстрочка на навчання повинна надаватись, але хіба це звільняє від проходження мед. комісії?

Але ж думаю, точно не у такий спосіб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також дивився на 1+1

А ви досі не розумієте чиї інтереси і у який спосіб на ВСІХ "плюсах" (1+1, 2+2, УНІАН...) відстоюють? :) А саме смішно було чути і дивитись "Гроші", де про авіа розповідали! :) "Плюси" - це саме ганебне і брехливе ЗМІ в Україні!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...