Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

СБУ їздять усі, ДАІ теж, прокуратура там військова. На рахунок міліції - незнаю, нікого зі знайомих там нема

Додам. МНС теж їздить. Тільки не на передову, а безпосередньо виконувати свою роботу. ДАІшники теж патрулювати їздять і на блокпости. СБУ воювати їздять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б всіх "мажориків" і синків наших чинушів відправити туди, так сказати "голубий батальйон" сформувати.Тоді і простий хлопчина хотів йти, а то ти воюєш, а всяки уроди яких і так пристрелити не шкода веселяться в Опері, десь була недавно тема з фото, то там мужики схожі на всяких звєревих...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СБУ їздять усі, ДАІ теж, прокуратура там військова. На рахунок міліції - незнаю, нікого зі знайомих там нема

сбу - їздять й частина навіть працює.

даї - для галочки, стоять на виїзді з областей.

прокуратору - "їздить", але в чугуєв, максимум краматорськ.

міліція - їздять, стоять на блокпостах в 10-15 км від фронту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є і така інформація

Teodor Fedorov

17 год · Змінено ·

Друзі!

Маю перші новини мобілізації 2015.

Позавчора, в понеділок, мобілізували мого знайомого.

З військоматів його та ще декілька сот бійців доставили на один із полігонів для проходження курсу навчання.

Всім видали канадську форму і взуття, забезпечують нормальним харчуванням, сплять на добрих одноярусних ліжках. А мобілізованим офіцерам, для забезпечення якісного процесу навчання, видали планшети (!!!).

Сам в шоці!

Дійсно ‪#‎невсёпропало‬ і в нашій армії буде наведено лад!

Буду повідомляти про наступні добрі новини з полігону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як там москалі співають :)

Я тєбє, канєчна, вєрю... Развє могут бить самнєнья ?....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, якраз таки мобілізовують тих, хто колись проходив строкову службу.

Я не проходив строкової військової служби за станом здоров"я і до військової справи жодного відношення не маю але всерівно вчора вручили повістку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить стан здоров"я покращився)

і автоматично став годен!!

П.С. це сарказм якшо хтось не зрозумів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не проходив строкової військової служби за станом здоров"я і до військової справи жодного відношення не маю але всерівно вчора вручили повістку.

довідку давали після проходження комісії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не проходив строкової військової служби за станом здоров"я і до військової справи жодного відношення не маю але всерівно вчора вручили повістку.

щось тут напевно наплутано, якщо були комісовані за станом здоров"я (військовий квиток є, що там пише?),

хіба що ви якийсь високотехнічний спеціаліст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наплутано, як Ви кажете, в базах військоматів, хтось писав, що навіть на небіжчиків повістки приносять. Знаю людину, у якої цукровий діабет, зазначено про це усюди, де треба, але повістку принесли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто всі знають як робилось оце непридатний за здоров'ям, тепер мабуть дали вказівку провести повторну медкомісію щоб відбирати тих хто колись відкосив.

Думаю якщо справді є проблеми зі здоров'ям і медкомісія це признає, то тоді мають відпустити, хоча в нас всяке може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не проходив строкової військової служби за станом здоров"я і до військової справи жодного відношення не маю але всерівно вчора вручили повістку.

можливо Ви держслужбовець?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Граждане, которые публично призывают уклоняться от мобилизации, будут нести уголовную ответственность. Подобный законопроект уже зарегистрирован в парламенте. Авторы документа предлагают наказывать за это ограничением свободы или тюремным сроком до пяти лет. Чиновникам, людям, распространяющим эти призывы через социальные сети, будет грозить более жесткое наказание.

Вчера народные депутаты Антон Геращенко («Народный фронт») и Борис Филатов (внефракционный) зарегистрировали законопроект №1886 о введении уголовной ответственности за публичный призыв к уклонению от мобилизации. В частности, предлагается ввести новую статью в Уголовном кодексе «Публичные заявления к уклонению от мобилизации». За это правонарушение, а также распространение, изготовление или хранение материалов с подобными призывами будет грозить до пяти лет тюремного заключения или условный срок с такой же продолжительностью. «Особо должны караться должностные лица, призывающие не исполнять долг по защите Родины»,– написал у себя на странице в соцсети Facebook Антон Геращенко. Поэтому для них в законопроекте прописано более суровое наказание – если тот, кто призывал публично не идти в армию, является должностным лицом, или совершил это нарушение повторно, или призывы об уклонении от мобилизации распространялись через социальные сети или СМИ, то тогда правонарушитель может лишиться свободы на восемь лет.

Первый заместитель главы парламентского комитета по вопросам законодательного обеспечения правоохранительной деятельности Игорь Мосийчук (Радикальная партия Олега Ляшко) поддержал эту законодательную инициативу и сказал, что она своевременна. «Агентура Кремля сейчас пытается сорвать четвертую волну мобилизации, поэтому подобные призывы необходимо блокировать, и наказывать их как преступников»,– отметил он в комментарии А'. Господин Мосийчук сказал, что, возможно, необходимо при рассмотрении документа пересмотреть сроки тюремного заключения в сторону их уменьшения.

Напомним, с 20 января было вручено 73 тыс. повесток, добровольцами уже записалось 2,5 тыс. человек. Также в Министерстве обороны создается единый реестр лиц, уклоняющихся от мобилизации, и эти списки собираются передать в МВД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Граждане, которые публично призывают уклоняться от мобилизации, будут нести уголовную ответственность.

тю :(

а Шуфрич і далі буде світити мордою на ТБ ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повістки розносять також тим, хто не служив, але стоїть на обліку в центрі зайнятості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось тут напевно наплутано, якщо були комісовані за станом здоров"я (військовий квиток є, що там пише?),

хіба що ви якийсь високотехнічний спеціаліст.

Ось що я вияснив: на повістці є позначення "ЦЗ", тобдо дані в військомат подали за Центру Зайнятості, де я числюся безробітним.

RDqsQj8y_thumb.jpeg

значить стан здоров"я покращився)

і автоматично став годен!!

П.С. це сарказм якшо хтось не зрозумів...

Ви не повірите - пройшов комісію за 10 хв. Усі лікарі написали "Придатний"...

Сталося чудо - сам по-собі зцілився від кількох серйозних хвороб, по яким був комісований. :D це також сарказм.

Але факт, що сьогодні комісія спростувала хвороби лише поверхневим оглядом, без жодного аналізу та дослідження...

Правда направили в понеділок на аналіз крові, щоб групу крові в паспорт поставити.

Я нейтрально ставлюся до мобілізаціїі і не з тих, хто планує косити. Хоча лікарям таке не озвучував. Якщо мобілізують то піду, всерівно комусь потрібно йти. Але якось насторожує такий пофігістичний підхід лікарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я раніше вже чув шо будуть брати безробітних, думав що це так слухи.

А по поводу хвороб, на комісії потрібно було за них говорити, щоб направили на обстеження, самі вони не дуже зацікавлені в пошуку, але направити із хворобою в частину для них теж не айс, в частині буде ще одна медкомісія, принаймні має бути, а там врачі значно прискіпливіше дивляться і якшо шо то можуть відправити додому та ще й кляузу на військкомат написати. Принаймні так було коли мене на срочку призивали. Та і за першу хвилю мобілізації чув що мобілізованих цілими пачками назад із частин відправляли через стан здоров'я .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президент затвердив додаткові заходи щодо мобілізації

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/poroshenko_zatverdiv_dodatkovi_zahodi_shchodo_mobilizatsiii_2016118

Президент доручив Кабінету Міністрів забезпечити встановлення порядку застосування норм і положень низки законодавчих актів стосовно мобілізації. Згідно з Указом, уряд має опрацювати питання законодавчого врегулювання порядку виїзду за кордон громадян України, які підлягають призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

d.u.a.l, почитай за 79 бригаду, скільки там комбриг з першої партії відправив назад, те саме було і в 95 бригаді, тільки масштаб менший бо через те що потреба в особовому складі була манеше.

А те що в нашій 51 бригаді начмед фігньой страдав і не провів нормальну медкомісію то хто йому винен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не повірите - пройшов комісію за 10 хв. Усі лікарі написали "Придатний"...

а чого було спішити йти якщо в повістці дати немає? сказали б прийду через пів року, чи рік )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...